• GoHome Professional
www.indomio.rs namešten do 160000 eura 40 m2 klima - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • www.indomio.rs namešten do 160000 eura 40 m2 klima - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs namešten do 160000 eura 40 m2 klima

  • Za upit "www.indomio.rs namešten do 160000 eura 40 m2 klima" pronađeno 152 nekretnina - prosečna cena 668 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 150000 eura (malo jeftiniji)
    • 160000 eura (malo skuplji)
    • do 12 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 128.750 € na 125.660 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 125.660 €, 37,00 m2 cca 3400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 128.750 €
03.05.2026 - 125.660 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Tražite stan bez ulaganja, koji možete odmah da koristite ili izdajete? Upravo ste ga pronašli. Na prodaju jednoiposoban stan od 37m² na Novom naselju, smešten u modernoj zgradi staroj svega dve godine, na visokom prizemlju – idealno i za život i za izdavanje. Stan je kompletno namešten....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 500 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lepo namešten dvosoban stan, funkcionalnog rasporeda i prijatnog ambijenta. Stan se nalazi u strogom centru Novog Sada, kod Banovine. Sastoji se od veoma komforne dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom sa svim neophodnim elementima, uključujući i mašinu za pranje sudova,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Salajka, 300 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.12.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednosoban dvorišni stan, 37m2 korisne stambene površine potpuno namešten sa komplet novijom tehnikom, (kombinovani šporet, mikrotalasna, kombinovani frižider,veš mašina, mašina za sušenje veša, klima). Od prostorija poseduje: veliku sobu, kuhinju, predsoblje, kupatilo,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 450 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban, potpuno namešten stan na odličnoj lokaciji – Bulevar cara Lazara, u neposrednoj blizini Limanska pijaca, Grbavica. Stan se nalazi u zgradi Aleksandar, na 5. spratu. Potpuno namešten Klima uređaj Terasa Sveže okrečen Stan je svetao, funkcionalnog rasporeda....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Struktura: Dvosoban stan Kvadratura: 43 m2 Sprat: II sprat (lift) Lokacija: Grbavica, Opremljenost: Kompletno namešten Grejanje: Gradsko Orijentacija: Dvorišna strana – mir i tišina Dodatne pogodnosti Terasa Lift Internet Telefon Satelitska i kablovska TV Klima uređaj Parking u dvorištu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, MEDOŠEVAC, 300 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban na I spratu, površine 37m2. u blizini Niške Tvrđave, ul.Šumatovačka. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, terase i kupatila. U stanu etažno grejanje i klima. Stan se izdaje namešten. Cena mesečnog zakupa je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 99.000 €, 43,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je prelep dvosoban stan površine 43 m² smešten u kući u mirnom delu Telepa. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku za sve koji žele udoban život u tihom okruženju, a u blizini svih važnih gradskih sadržaja. Stan se nalazi u prizemlju kuće i potpuno je renoviran i moderno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 158.000 €, 37,00 m2 cca 4270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Mirijevo - Mirijevski bulevar 2.0, 37m2 (terasa 2m2), 2/3, EG, klima, podno grejanje, parking, interfon, video nadzor Kompletno namešten, lux stan sa visokim nivoom uređenosti i komfora, izuzetno topao i prijatan. Prostorije: dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 300 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno nameštena i renovirana garsonjera na Limanu 1, useljiva od 01.06.2026. Stan je funkcionalan, svetao i orijentisan ka zapadu, sa pogledom na ulicu. U blizini zgrade nalazi se dosta prostora za parkiranje. Struktura stana: kupatilo toalet kuhinja terasa Opremljenost:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 85.000 €, 37,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 114499, PR/, klima, parking. Jednoiposoban stan u sirem centru Novog Sada delimicno u dva nivoa, prizemlje i prvi sprat, lepo namesten, mogucnost parking mesta(ulazi u cenu. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 149.000 €, 43,00 m2 cca 3470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen, kompletno renoviran i namešten jednoiposoban stan površine 43m². Kvadratura stana je maksimalno iskorišćena i sastoji se od: predsoblja sa velikim ugradnim plakarom, dnevne sobe sa klima uređajem, spavaće sobe, kupatila, kuhinje sa trpezarijom i terase sa dodatnim plakarom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 380 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban namešten stan 43m Telep Lokacija: Telep (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Drvarska Sobnost: Dvosoban Opremljenost: Namešten Kvadratura: 43m2 Grejanje: Gas Nivo u zgradi: 2. sprat Dodatne informacije Potreban depozit, Terasa, Lift, Telefon, Satelitska, kablovska TV,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 550 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izdavanje potpuno novog i neuseljavanog stana površine 43m² u novijoj zgradi u naselju Telep. Stan se nalazi na prvom spratu moderne zgrade sa liftom i prilagođenim pristupom za osobe sa posebnim potrebama, što omogućava dodatnu praktičnost i udobnost u svakodnevnom životu.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 300 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 111695, III/, klima, terasa. Izdaje se namešten jednosoban konforan stan na 3 spratu, gradsko grejenje, velika soba sa klimom, kuhinja sa trpezarijom, ostavom i terasom, kupatilo sa veš mašinom i predsoblje, u extra zoni, u blizini fakulteta, promenade, centra, keja,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 325 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130718, III/, klima, terasa. Izdaje se odmah useljiv, namešten stan na odličnoj lokaciji na 10 minuta od centra grada. Treći sprat u zgradi bez lifta. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 021/399-0210 •....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 127.500 €, 37,00 m2 cca 3450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stanova Novi Sad – u ponudi jednoiposoban stan u Novom naselju, u ulici Stanoja Stanojevića. Ova nekretnina predstavlja odličan izbor kako za život, tako i kao investicija za izdavanje stanova Novi Sad. Stan ima površinu od 37m2, nalazi se na visokom prizemlju u novogradnji....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 60.000 € na 58.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BANJA, 58.000 €, 43,00 m2 cca 1350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 60.000 €
26.04.2026 - 58.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Na atraktivnoj lokaciji u centralnoj zoni Niške Banje, odmah pored šetališta i parka, u ponudi je jednosoban stan od 43 m² na prvom spratu manje zgrade, sa 6 stanova. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, kupatila. Funkcionalan raspored ya apartmanski tip....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BISTRICA, 350 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 128082, II/, klima, lift, terasa, stambena zgrada. Izdaje se odmah useljiv stan, namešten, nije pet friendly. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena:....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 500 € na 490 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 490 €, 43,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 500 €
17.05.2026 - 490 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Namešten dvosobni stan u visokom prizemlju petospratne zgrade u Vojvode Stepe za izdavanje. Dnevna i spavaća soba, kupatilo, kuhinja sa pogledom na veliko zajedničko dvorište iza zgrade, ostava i podrum. Visoko prizemlje, tako da ne mora da se ide liftom, samo jedne stepenice do ulaza.....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 500 € na 400 € dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 400 €, 37,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.12.2025 - 500 €
12.04.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Strogi centar grada, ulica Modene. Kompletno, apartmanski namešten jednosoban stan u pešačkoj zoni, uz katedralu i Trg slobode. Ovaj lep i svetao stambeni prostor čine prostrana soba, kuhinja sa trpezarijskim delom, ulazni hodnik, kupatilo sa tuš kabinom i zajednička terasa.....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 110.000 €, 43,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 119164, PSUT/, klima, uknjižen, podrum, pogodan za pp, stambena zgrada. U ponudi je uknjizen stan na Julinom brdu u ulici Petra Lubarde.Stan se prodaje potpuno namešten i moguća je kupovina putem kredita. Radi se o jednosobnoom renoviranom stanu koji poseduje i svoju....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KAMENICA, 400 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdavanje stanova Novi Sad – Petrovaradin, kompletno namešten dvosoban stan 43m2, nov stan, odlična lokacija Izdaje se kompletno namešten i potpuno nov dvosoban stan u Petrovaradinu, u ulici Marka Oreškovića. Stan se nalazi u novoizgrađenoj i nedavno useljenoj zgradi, na odličnoj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 400 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban, namešten stan na Jugovićevu. Nova zgrada visoke energetske efikasnosti što podrazumeva niske račune u toku cele godine. Stan je opremljen svim neophodnim stvarima - nov nameštaj, klima, kablovska, internet Potreban depozit. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni.....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 380 € na 350 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 350 €, 37,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 380 €
01.05.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan i komforan stan sa centralnim grejanjem i klima uređajem, kompletno namešten. Jednostrano orijentisan, sa fantastičnim panoramskim pogledom na deo grada i Avalu . Nova zgrada, dobar prilaz. Stan se nalazi u mirnom delu Vidikovca, zgrada izolovana od buke i saobraćaja.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 138.000 €, 37,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129077, II/II, klima, uknjižen, stambena zgrada. Ovaj šarmantan 2.0 stan, nalazi se na prestižnoj lokaciji u blizini Čuburskog parka, na drugom spratu predratne zgrade bez lifta. Prodaje se namešten. Stan je stvarne površine 37 m², dok je uknjiženo 17 m². Sastoji se....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 800 € na 750 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 750 €, 43,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 800 €
06.05.2026 - 750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen dvosoban stan od 43 m2 koji se nalazi u okviru savremenog kompleksa Xenon u Vojislava Ilića. Zgrada projektovana kao smart building , što pruža viši nivo komfora i kvaliteta stanovanja grejanje i hlađenje kroz zidove (maksimalan komfor, bez klasičnih klima....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-152 (od ukupno 152)

<< <1 2 3 4> >>