• GoHome Professional
www.indomio.rs namešten do 110000 eura barem 50 m2 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • www.indomio.rs namešten do 110000 eura barem 50 m2 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs namešten do 110000 eura barem 50 m2

  • Za upit "www.indomio.rs namešten do 110000 eura barem 50 m2" pronađeno 2 322 nekretnina - prosečna cena 161 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 100000 eura (malo jeftiniji)
    • 110000 eura (malo skuplji)
    • do 11 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • useljiv
    • renovirano
    • 4.sprat
    • centralno grejanje
    • uknjižen
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-9%

Promena cene sa 550 € na 500 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 500 €, 52,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 520 €
10.05.2026 - 550 €
13.05.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan i kompletno opremljen dvoiposoban stan površine 52m2, u ulici Doža Đerđa, na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Grbavici. Stan se nalazi na prvom spratu uredne zgrade i odlikuje se izuzetno funkcionalnim rasporedom i velikom količinom prirodne svetlosti,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 450 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stanova Novi Sad u ponudi je funkcionalan i kompletno namešten dvosoban stan površine 52m2 koji se nalazi na Limanu 3 jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Stan je smešten na 3 spratu u zgradi sa liftom što dodatno doprinosi komforu svakodnevnog života. Nekretnina....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 900 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi u najstrožem centru Vračara i Trga Slavija u luksuznoj stambeno-poslovnoj zgradi. Izdaje kao kompletno namešten i opremljen, sveže okrečen i higijenski sređen. Pozicioniran tako da se u neposrednoj blizini nalaze svi sadržaji koji čine život. Grejanje centralno, pomoću....

 
 
 
  Stan, POŽAREVAC, 74.000 €, 52,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stana u Lole Ribara od 90m2 uknjizeno 52m2 + parking i podrum sprat 2 (poslednji) stan se prodaje polu namesten cena 74.000eur VISE INFO NA 065 644 97 67 .

 
 
 
  Stan, IRIG, 88.000 €, 53,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

VRDNIK, 2.0, 53m² ++|++ Prodaje se potpuno namešten i opremljen dvosoban stan u samom centru Vrdnika. Stan ima veliki dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinjom, pored se nalazi spavaća soba sa velikim garderoberom i izlazom na terasu i kupatilo sa tuš kabinom. Stan ima i pripadajuću....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 350 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.10.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 123681, IV/, klima, lift, stara gradnja. Izdaje se kompletno namesten dvosoban stan na Limanu 2, dvorisno orjentisan, u blizini fakulteta, TC Big Fashion (ex Promenada), mosta Slobode, Stranda.Stan je renoviran, a namestaj kompletno repariran. Odmah useljiv, potreban....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 700 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

U centru Vračara, u Molerovoj ulici, izdaje se namešten dvosoban stan. Nalazi se u održavanoj zgradi sa liftom. Stan je lep, topao i prozračan. Sveže okrečen, uredan i čist, sa novom veš i sudo mašinom. Od prostorija ima: kuhinju sa trpezarijom, prostranu dnevnu i spavaću sobu, kupatilo....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 800 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na duži rok izdaje se dvosoban, komforan, namešten i opremljen apartman, površine 53 m2, na trećem spratu stambene zgrade sa centralnim grejanjem i parking mestom na Crvenom krstu za 600 EUR mesečno. AG PROVIZIJA 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.000 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.06.2024.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten stan od 53m2 u Smiljanićevoj ulici na Vračaru, u najlepšem, sunčanom delu izmedju Krunske i Njegoševe. Stan je na 2. spratu, u odličnom stanju, renoviran pre desetak godina. Održavana zgrada koja ima lift. Dnevna soba, spavaća soba, kupatilo, kuhinja sa trpezarijom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 650 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127799, III/IV, klima, lift, terasa, novogradnja, garaza, parking. Izdaje se stan kod Voždovačke crkve, Ulica Jovana Popovića. Stan se nalazi na mirnoj lokaciji, dvosoban, namešten i opremljen novim nameštajem i belom tehnikom. Grejanje na gas, klima uredjaj, sa prostranom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 700 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

LUX DVOSOBAN STAN U BELVILU ZA IZDAVANJE! Kontakt: +381668091211 Cena: 700 EURA Lokacija: Beograd, Belvil, sprat 3/13 Površina: 53 m2 Struktura: Luxuzan dvosoban stan, kompletno namešten, koji se sastoji od: - komotnog dnevnog boravka; - kuhinje; - trpezarije; - spavaće sobe; - terase.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 600 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban namešten stan u ulici Cara Dušana kod Berte, u zgradi novije gradnje sa liftom, na sedmom ali ne i poslednjem spratu, površine 53m2 sa centralnim grejanjem sa kalorimetrima i inverter klima uređajem. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 450 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Ponuda najma jako lepog i izuzetno funkcionalnog dvosobnog stana Stankom gradnja sa odvojenom trpezarijom, lodjom sa otvorenim pogledom. Stan se izdaje namesten. potpuno opremljena kuhinja, sa belom tehnikom, novom ves masinom. U neposrednoj blizini se nalaze svi moguci infrastrukturni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 800 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov i potpuno namešten stan u mirnom delu Zvezdare, blizu osnovnih i srednjoh skola, blizu Beo shoping centra, blizu okretnice tramvaja i autobusa i u blizini Aviv Parka. Stan je radjen po meri sa najkvalitetnijom belom tehnikom, ima i prostranu terasu, poseduje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 490 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo odličan dvosoban stan za izdavanje od 54m2, na vrlo atraktivnoj lokaciji, u samom centru grada. Stan je kompletno namešten i nalazi se na drugom spratu zgrade u ulici Petra Drapšina. Raspored u stanu je funkcionalno rasporedjen i sastoji se od dnevne....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 120.000 €, 53,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u strogom centru Subotice, na izuzetnoj lokaciji, idealnoj za stanovanje ili investiciju. Stan se nalazi na 4. spratu zgrade sa liftom, uredne i održavane. Potpuno je namešten, bez dodatnih ulaganja, i prodaje se sa kompletnim nameštajem. Nekretnina je uknjižena, vlasništvo....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, STARA PAZOVA, 400 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prelep luksuzan stan u novogradnji u centru Stare Pazove, sa obezbeđenim parking mestom. Stan je kompletno namešten i opremljen kvalitetnim nameštajem i tehničkim uređajima, spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Po strukturi je funkcionalan i komforan, a sastoji se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 109.950 €, 53,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.08.2022.,

www.indomio.rs

Poseduje interfon, kablovsku, internet i video nadzor. Stan je renoviran pre 4 godine. Stan je komplet zvučno i termo izolovan. Zamenjene sve elektro u vodovodne instalacije. Hodnik, kupatilo, kuhinja, trpezarija i obe terase su u pločicama visokog kvaliteta. Ostalo je da se zamene....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 850 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.03.2025.,

www.indomio.rs

Odmah useljiv trosoban stan, namešten i sa predivnom terasom od 36m2 . Prostorije: hodnik, kuhinja, dnevni boravak, dve spavaće sobe, kupatilo i dve terase. Agencijska provizija 50% od jedne mesečne zakupnine Agent: Dragana Stoiljković br. licence 919 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, JAGODINA, 350 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.09.2024.,

www.indomio.rs

Veći,namešten jednosoban stan koji se sastoji od komfornog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom,hodnika,jedne spavaće sobe ,kupatila i terase. Gejanje je centralno,ali ima kalorimetar. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 350 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.02.2026.,

www.indomio.rs

* VENIS Nekretnine * - Izdajemo 53 m2 CENTAR ul. Kraljevića Marka, namešten dvosoban stan , 1 sprat od 6, lift, cg, terasa, vm, tv, kablovska televizija, USELJIV CENA mesečno 350 Evra + 350 Evra i depozit 064-829-5008, 064-829-5005, 021-6337-037, CENTAR ul. Kraljevića Marka 53 m2....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 450 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Namešten stan za izdavanje u zgradi na izuzetnom mestu - u blizini Čaira i Crvenog pevca. Stan od prostorija ima dnevnu sobu, komformu spavaću sobu, veliku i opremljenu kuhinju, kupatilo, hodnik i terasu. Kompletno je namešten i opremljen svime što je potrebno za svakodnevni život.....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 750 € na 650 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 650 €, 53,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 750 €
10.04.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan 53m2, na extra lokaciji u Zemunu, u blizini autoputa i novosadskog, blizu zeleznicke stanice i aerodroma, u mirnom kraju. Luksuzno namesten (rucno radjen namestaj od tresnje) sa pripadajucim kucnim aparatima (sudomasina, vesmasina, kombinovani frizider, bojler, sporet,....

 
 
 
  Stan, KRUŠEVAC, 81.600 €, 53,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Ribarska Banja je jedno od poznatijih lečilišta u Srbiji, smeštena na obroncima planine Jastrebac, oko 35 km od Kruševca. Nalazi se u opštini Kruševac (Rasinski okrug). Mi Vam nudimo kompletno i savremeno namešten stan od 53m2, koji ima dve spavaće sobe, dnevni sa kuhinjom i kupatilo.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 500 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

U kvalitetnoj, novijoj zgradi, preko puta hotela Jugoslavija, nudimo vam dvosoban stan, kompletno namešten. U stanu je dozvoljen boravak životinja. Stan poseduje i svoj podrum, kao i zajednicku prostoriju na spratu, za sušenje veša ili odlaganje nekih stvari. Okrenut je ka unutrašnjem,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 450 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Srpski: Izdajemo odličan, kompletno namešten stan u novoj zgradi na Podbari, jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Stan se nalazi u potkrovlju i poseduje prelepu terasu sa otvorenim pogledom, idealnu za uživanje i opuštanje. Prostor je funkcionalno organizovan, svetao i prijatan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, SUBOTICA, 300 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

Lep,moderno namešten stan izdaje se u samom centru grada.Nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom.Poseduje dnevni boravak sa trpezarijom,kuhinjsku nišu,spavaću sobu i kupatilo. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 550 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan i kompletno namešten dvosoban stan površine 53 m², smešten na šestom spratu kvalitetne novogradnje na Bulevaru patrijarha Pavla, u jednom od najpoželjnijih delova Telepa. Stan se izdvaja prelepim, otvorenim pogledom na Frušku goru, koji pruža poseban osećaj mira....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 85.000 €, 53,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

062518545 Prodajemo Nov Trosoban namešten stan na Zlatiboru u Apartmanskom naselju Zlatiborski konaci koji se nalaze na oko 1.200m od Centra. . . . prazne ili komplet nameštene spremne za korišćenje ili rentiranje.Ovaj stan od 53m nalazi se u Konaku 29 na III spratu bez lifta,kompletno....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 550 € na 500 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 500 €, 53,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 550 €
10.05.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan je kod Kluza, dvosoban, namesten - odmah useljiv. Bez centralnog grejanja - infostan iznosi max 3000 din. Ima klimu Inverter, TA pec, norveski radijator i kotao. Ima malu terasu - moze da posluzi kao ostava. Na odlicnoj lokaciji - ispred zgrade autbus 66, 46, 20, 79 i ostali....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 400 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Grbavica, Bulevar cara Lazara. Namešten jednoiposoban stan u neposrednoj blizini Doma zdravlja i Limanske pijace. Ovaj stambeni prostor čine ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijskim delom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo sa kadom i terasa. Pozicioniran na drugom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Karaburma, 850 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2024.,

www.indomio.rs

Izuzetan, dvosoban stan u novim zgradama, T.C. Big Fashion. Jugo-zapadno orijentisan, sunčan i svetao. Idealan za bračni par. Kompletno namešten. Zakup na minimum 12 meseci, mesečno plaćanje + obavezan depozit u viisni jedne mesečne zakupnine. Prostorije: predsoblje, kuhinja, dnevni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 79.200 €, 53,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

41190, 061 234 30 11 Stefanela, Stan je u prizemlju, istočno orijentisan, renoviran i namešten od 53m2. Ima dve sobe, kuhinju, hodnik, degažman, kupatilo, terasu, ostavu, tavanski deo i biciklanu. Ugrađena su nova, sigurnosna vrata i estetska rešetka na terasi. Nalazi se u lepoj,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman II, 400 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten dvoiposoban stan površine 60m² na odličnoj lokaciji na Limanu 2, u neposrednoj blizini Štranda i fakulteta. Stan se nalazi na 5. spratu zgrade sa liftom i nije poslednji sprat, što dodatno doprinosi komforu stanovanja. Stan je funkcionalno raspoređen i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 700 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

Izdajemo sjajan, svetao, namešten i odmah useljiv stan u Birčaninovoj ulici. Stan se nalazi bukvalno na 5 minuta hoda od svega potrebnog za svakodnevni život. Stan se nalazi na 3.spratu u zgradi sa liftom. O sigurnosti lokacije nema potrebe trošiti reči, ambasade su sa svih strana.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 700 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lux sredjen dvosoban stan od 53m2 na Vracaru na potezu od Kalenica ka Bulavaru u ulici Vojvode Supljikca u novogradnji. U neposrednoj blizini se nalaze svi moguci infrastrukturni objeti neophodni za urbani zivot u centru grada. Skole, vrtici, kulturne ustanove, fakulteti,....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 500 € na 430 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 430 €, 53,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 500 €
01.05.2026 - 430 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno opremljen jednoiposoban stan površine 53 m², smešten u mirnoj ulici u blizini Socijalnog u Novom Sadu. Stan se nalazi na 1. spratu manje stambene zgrade koja ima ukupno tri sprata, što pruža dodatni mir i privatnost. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Salajka, 800 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Nov namešten stan koji se nalazi na četvrtom spratu. Grejanje je na gas po utrosku. Pusenje u stanu nije dozvoljeno. Kucni ljubimci nisu dozvoljeni. Minimalan period zakupa je 12 meseci. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine + agencijska provizija od 50%. Za više informacija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten stan u zgradi sa liftom na jedanestom spratu, nije poslednji, Stan je funkcionalan,nov nameštaj i sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, 2 spavaće sobe, hodnik, kupatilo. U dvorištu zgrade slobodno parkiranje. Za više informacije i pozvati:065/222....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 1.000 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Lasla Gala. Izdvajamo iz ponude nov, kompletno i veoma kvalitetno namešten dvosoban stan u novoizgrađenom stambeno-poslovnom objektu visokog kvaliteta gradnje koji se nalazi nadomak TC Promenada i Spensa, centra grada i Futoške pijace. Ovaj svetao stambeni....