• GoHome Professional
www.indomio.rs namešten Zadnjih 7 dana - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • www.indomio.rs namešten Zadnjih 7 dana - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs namešten Zadnjih 7 dana

  • Za upit "www.indomio.rs namešten zadnjih 7 dana" pronađeno 292 nekretnina - prosečna cena 708 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • do 922 eura
    • do 1100 eura (prosečna cena)
    • do 1300 eura
    • do 11 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • parket
    • 2.sprat
    • prizemlje
    • renovirano
    • useljiv
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 550 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namesten sredjen dvoiposoban, stan u najlepsem delu Banovog Brda u parku. U neposrenoj blizini se nalaze svi moguci infrastrukturni objekti neophodni za kvalitetan zivot za porodice sa decom, zaposlene parove, zbog blizine dve skole, 3 vrtica, doma zdravlja, opstinkse....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, 750 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi u Centralnoj Radionici u blizini Plaza centra, veličine 90 kvm, prvi sprat, gas. Sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, dva kupatila, terase. Namešten. Cena: 750 Eura sa svim komunalijama i parking mestom natkrivenim +....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 700 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten dvosoban stan u ulici Dimitrija Tucovića, u neposrednoj blizini Gradske bolnice. Stan se nalazi na osmom spratu u zgradi novije gradnje sa liftom i pruža otvoren, panoramski pogled na grad. Površine 45m², funkcionalno je organizovan i sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 850 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten i opremljen stan površine 45 m² u strogom centru grada, u Ulici Cara Lazara. Stan se nalazi na petom spratu zgrade sa liftom i koncipiran je tako da se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase. Grejanje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, MALI MOKRI LUG, 420 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban stan u novom naselju Vojvode Vlahovića. Stan je kompletno namešten, u odličnom stanju, odmah useljiv. Nalazi se na prvom spratnu četvorospratne zgrade koja se jako lepo održava. U blizini autobuskog stajališta, Maxija, Visoke poslovne škole i ostalih sadržaja....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.000 €, 57,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na ekskluzivnoj lokaciji na Novom Beogradu, u blizini West-a 65, optimalno udaljenoj od svih neophodnih infrastrukturnih sadržaja i najvažnijih saobraćajnica, nalazi se arhitektonski impresivan, estetski atraktivan i funkcionalno superioran rezidencijalni kompleks Airport Garden.....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 225.000 €, 290,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Kuća 290m2 (terasa) + pomoćni objekat 130m2, PR + PTK, plac 19.3 ara, čvrsta gradnja, internet, ktv, klima, podrum, parking, struja, gradska voda, mogućnost formiranja dodatne stambene jedinice U mirnom delu Inđije, u takozvanom srpskom kraju, nalazi se ova veoma komforna i funkcionalna....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, PANČEVO, 270 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten jednoiposoban stan od 44m2 na Strelištu u ulici 7. Jula u blizini stomatooškog fakulteta. stan ima pripadajuću garažu, useljiv odmah. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 128.750 €, 37,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

- neposredna blizina Kneževog parka i kružnog toka - novogradnja, stan od 37m2 - uknjižen 1/1, bez tereta - stan na visokom prizemlju (8 stepenika) - prodaje se kompletno namešten - raspored: ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, terasa, spavaća Agencijska provizija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Trošarina, 750 €, 83,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi odlican 3,0 stan za izdavanje, 83 m2 u Naselju Stepa. Kompletno namesten, opremljen sa novim uređajima i belom tehnikom. CG sa kalorimetrima, placanje po potrosnji uz popust od 37% mesecno, klima, KATV . Prostorije: hodnik, velika dnevna soba otvorenog koncepta da kuhinjom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 380 €, 33,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednosoban, kompletno namesten stan na dobroj lokaciji u Mirijevu. Sastoji se od ulaznog hodnika, velike dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, kupatila i terase. Stan je renoviran i opremljen novim namestajem i prvi put se izdaje. Jugoistocno je orijentisan i ima dosta svetlosti.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 500 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 118985, II/, klima, stambena zgrada. Izdaje se na duži period dvosoban namešten stan od 45kv u centru u ulici Jovana Boškovića (pored Izvršnog veća i Dunavskog parka). Dvostrano orijentisan, nalazi se na drugom spratu u zgradi bez lifta. Ima veliku spavaću sobu, sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 350 €, 33,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Zemun, Centar - Vrtlarska; 33m2, 1.0, 3./4, cg, klima, interfon, internet, ostava, terasa; U ponudi je šarmantan, osunčan, kompletno namešten jednosoban stan u zgradi bez lifta a u samom centru Zemuna; Ukupni dodatni troškovi oko 150evra: infostan oko 10.000rsd, yettel 3.200rsd, struja....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 800 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Bežanijska kosa | 3.0 stan 90m² | Namešten | CG | Odmah useljiv Izdaje se prostran i funkcionalan 3.0 stan površine 90m² na prvom spratu, na odličnoj lokaciji – Bežanijska kosa 3. Stan je kompletno namešten i odmah useljiv. Sastoji se od dnevnog boravka, dve spavaće sobe, kuhinje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 300 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je dvosoban namešten stan sa centralnim grejanjem, smešten u mirnoj ulici u blizini Vodovodske. Stan je dvostrano orijentisan, svetao i funkcionalan, sa dve prostrane terase koje pružaju dodatni komfor i prijatan ambijent. Sastoji se od ulaznog hodnika, spavaće sobe, dnevnog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 350 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten dvoiposoban stan na Telepu u Novom Sadu. Stan površine 44 m² nalazi se na prvom spratu i predstavlja odličan izbor za sve koji traže kvalitetno izdavanje stanova Novi Sad na mirnoj i atraktivnoj lokaciji. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 110.000 €, 45,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se potpuno namešten jednoiposoban stan na Panteleju, kod drugog kružnog toka. Stan se nalazi na 3. spratu stambene zgrade bez lifta. Uknjižene površine je 44m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i zastakljene terase.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 174.760 €, 52,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju-Liman IV, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvoiposoban stan na prodaju na Limanu IV, Novi Sad, udaljen svega 7 minuta hoda od Bulevara Oslobođenja. Na prodaju je kompletno namešten dvosoban stan na Limanu 4, uknjižene površine 52 m², dok stvarna površina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 99.000 €, 22,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Starca Vujadina, vp/5, ta-Stvarna površina-22m2 , ugovorna površina-22.00m2, Prodaje se ušuškana garsonjera površine 22m2 na atraktivnoj lokaciji, na samo nekoliko koraka od Đeram pijace i samog Bulevara kralja Aleksandra. Stan je namešten i prodaje se sa svim elementima i tehnikom.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 300 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Za izdavanje namešten jednoiposoban stan koji se nalazi u mirnom kraju sa dosta zelenila, nedaleko od železničke stanice. -Dnevna soba i trpezarija -Odvojena kuhinja -Spavaća soba -Kupatilo -Terasa/lođa Potreban depozit kao i jednokratna agencijska provizija 50% od prve mesečne zakupnine.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.150 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U samom centru grada, u neposrednoj blizini Skupštine, Botaničke bašte i Tašmajdana, izdaje se salonski stan površine 120 m². Stan je dvostrano orijentisan, izuzetno svetao i komforan. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka, dve spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, dva kupatila,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 200.000 €, 84,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prijatan i lepo sređen penthaus na Zvezdari, smešten u mirnoj i uvučenoj ulici Ante Bogičevića, nadomak Bulevara, Dimitrija Tucovića. U neposrednoj blizini nalaze se Zvezdarska šuma, VI beogradska gimnazija, Geodetska škola i Zvezdara teatar, što ovu lokaciju čini izuzetno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 800 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Ruzveltova Odlična lokacija – iznad OKO kafića Nova zgrada 70m² | 1. sprat Dve spavaće sobe sa bračnim krevetima Prostran i svetao dnevni boravak Kompletno opremljena kuhinja Stan je potpuno namešten i odmah useljiv Agencijska provizija iznosi 50% od prve mesečne zakupnine. Kontaktirajte....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 500 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten i odmah useljiv stan sa centralnim grejanjem na izuzetnoj lokaciji, u blizini Skupštine. Stan je dvorišno orijentisan, što mu obezbeđuje mir i tišinu, a nalazi se u mirnijem delu ulice Svetozara Markovića. Zahvaljujući odličnoj poziciji, svi važni sadržaji, javni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Ledine, 700 €, 72,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Tražite svoj novi dom na Novom Beogradu? Izdajemo prelep, potpuno namešten trosoban stan od 72m² na Ledinama (Dušana Krstića). Stan je spreman za useljenje — unesite samo svoje stvari i to je to. Sve je tu: kuhinjski aparati, mašina za veš i sudove, TV, internet, klima. Na 4. spratu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 486.000 €, 108,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Potpuno namešten stan nalazi se na trećem spratu lepo održavane zgrade u jednoj od najpoželjnijih rezidencijalnih zona Beograda na Senjaku. Stan površine 108m2 koji se sastoji od prostranog dnevnog boravka povezanog sa trpezarijom i kuhinjom, dvespavaće sobe, kupatila, dodatnog toaleta....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 600 €, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lepo sređen i kompletno renoviran jednosoban stan, na odličnoj lokaciji, svega nekoliko minuta od gradskog prevoza i oko 10 minuta hoda do Trga Republike. Stan je potpuno namešten i opremljen novom belom tehnikom, frižiderom, mašinom za sudove, televizorom i svim neophodnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 195.000 €, 58,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan trosoban stan od 58m2, vodi se kao VPR, realno kao prvi sprat. Prodaje se kompletno opremljen i namešten, uknjižen je i ima terasu. Odmah je useljiv. Lokacija odlična, blizina svih prevoza, tržni centar BIG, škola, vrtić. Stan za svaku preporuku, kao investicija za izdavanje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 650 €, 33,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno renoviran jednosoban stan sa terasom, površine 33m2, na 7. spratu održavane zgrade sa dva lifta, interfonom i video nadzorom. Stan se izdaje prvi put nakon renoviranja – sve je novo i poseduje prelep otvoren pogled. Stan ima centralno grejanje, klimu, veš mašinu,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Spens, 900 €, 57,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Centar, ulica Maksima Gorkog. Izdvajamo iz ponude odličan, kompletno i kvalitetno namešten, po strukturi trosoban stan koji se nalazi na jednoj od najlepših i najatraktivnijih lokacija za stanovanje. U neposrednoj blizini strogog centra grada, Osnovnog suda, Spensa, TC Promenada,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 400 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan extra namešten na odličnoj l,okaciji.. Informatika oko 8000, din Depozit obavezan. Bez kučnih ljubimaca. Ag. provizija 50% od prve kirije. Useljiv od 22.052026 god. Za više informacija i zakazivanje prezentacije, kontaktirajte nas na: 065/3858-888 Dančo lic, 322 ili na www.status-nekretnine.com....