• GoHome Professional
www.indomio.rs namešten Zadnjih 14 dana - GoHome agencijska ponuda
  • www.indomio.rs namešten Zadnjih 14 dana - GoHome agencijska ponuda
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs namešten Zadnjih 14 dana

  • Za upit "www.indomio.rs namešten zadnjih 14 dana" pronađeno 603 nekretnina - prosečna cena 697 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • do 938 eura
    • do 1100 eura (prosečna cena)
    • do 1400 eura
    • do 11 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • prizemlje
    • podrum
    • lift
    • zadnji sprat
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 400 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

- Square Garden, Novi Sad - 1.5 stan od 44m2, kompletno namešten i opremljen, do sad neuseljvan - dnevna soba, kuhinja (mašina za sudove), spavaća soba, kupatilo, terasa - mogućnost zakupa parking mesta - stan ima par sitnica da se završe - grejanje na kalorimetre, niski troškovi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 250 €, 34,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo u ulici Joakima Vujića Opremljen Jednosoban stan 34 m2 na TOP-TOP LOKACIJI.. stan se nalazi na Prvom spratu, ulično orijentisan,ima dva Ležaja i Lepu Terasu,LiftZakupnina je 250e. potreban je DEPOZITSTAN JE NAMEŠTEN I ODMAH USELJIV. IZDAJE SE OZBILJNIM I ZAPOSLENIM....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.000 €, 64,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se fantastičan dvoiposoban stan u Mirijevu, u ulici Matice Srpske - idealan za porodičan život ili kao investicija. Stan odiše svetlošću, toplinom i odličnom organizacijom prostora, a posebnu draž daje velika uređena terasa koja pruža osećaj privatnosti i mira.Stan se nalazi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 260 €, 29,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Garsonjera za izdavanje na odličnoj lokaciji na Grbavici. Nalazi se na visokom prizemlju i dvorišno je orijentisana. Stan je kompletno namešten i funkcionalan, pogodan za jednu osobu ili par. U blizini se nalaze prodavnice, kafići, javni prevoz i svi neophodni sadržaji. Useljiv od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 204.000 €, 70,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom i prijatnom delu Mirijeva, u ulici Kapetana Miloša Žunjića, nalazi se kompletno sređen stan od 70 m² koji spaja funkcionalnost, toplinu doma i odličnu organizaciju prostora. Smešten na 1. spratu kvalitetne zgrade novije gradnje iz 2011. godine, stan je idealan za porodicu,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 625.000 €, 130,00 m2 cca 4810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan četvorosoban stan sa garažom – Bistrička ulica, Palilula U ekskluzivnoj ponudi nalazi se luksuzan četvorosoban stan smešten u mirnoj i veoma traženoj Bistričkoj ulici na Paliluli. Nekretnina se nalazi na četvrtom spratu kvalitetne zgrade novije gradnje i predstavlja idealan....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 400 €, 39,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 450 €
18.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U neposrednoj blizini Beograda na vodi, u opštini Savski venac, izdaje se jednosoban stan koji predstavlja odličan izbor za udoban gradski život. Smešten je na četvrtom spratu stambene zgrade i idealan je za jednu osobu ili par koji traži praktičan i lepo organizovan prostor na urbanoj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 950 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan dvosoban stan sa terasom – Belville, Novi Beograd (Blok 67) Izdaje se moderan i prostran dvosoban stan površine 62 m² u prestižnom stambenom kompleksu Belville na Novom Beogradu. Stan se nalazi na 7. spratu (od 13) u zgradi sa dva lifta, video-nadzorom i 24h obezbeđenjem,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 350 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 128319, I/, lift, terasa, stambena zgrada. Izdaje se odmah useljiv namešten stan na duži vremenski period. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 359.900 €, 61,00 m2 cca 5900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na Kopaoniku imamo u ponudi izvanredan trosoban apartman na četvrtom spratu zgrade, u kompleksu Woodside, pored ski staze. Apartman je površine 61 kvadrat, a od prostorija ima dnevnu sobu, kuhinju, kupatilo i dve spavaće sobe. U dnevnom boravku se takodje može organizovati spavanje.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 480 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČAN DVOIPOSOBAN STAN NA GRBAVICI, PET FRINEDLY---Agencijska šifra: 9112708. Izdaje se odličan, namešten dvoiposoban stan na 1. spratu zgarde sa liftom, na Grbavici. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe (u jednoj se može ubaciti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 498.000 €, 110,00 m2 cca 4530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prelep stan u Beogradu na vodi, na Savskom vencu! Nalazi se na petom spratu od devet, sa očaravajućim pogledom na Kulu Beograd i reku. Stan ima 110 kvadrata i sastoji se od tri spavaće sobe, hodnika, garderobera, dva kupatila, zasebnog toaleta, prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 173.900 €, 46,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan jednoiposoban stan u strogom centru Beograda, na samo 5–10 minuta hoda od Skadarlije, u neposrednoj blizini Trga Republike, Bajlonijeve pijace, Bitef teatra, kafane „Stara Hercegovina” i kompleksa „Novi Dorćol”, u Carigradskoj ulici. Stan je po strukturi jednoiposoban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 153.000 €, 51,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se namešten dvoiposoban ukljužen stan od 51m2 u Učiteljskom naselju na Zvezdari. Učiteljsko naselje je poznato kao miran porodični kraj. Ulica Paje Jovanovića u kojoj se stan nalazi je smeštena u blizini Bulevara kralaj Aleksandra i ulice Mis Irbijeve što omogućava dobru povezanost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 595.000 €, 111,00 m2 cca 5360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan stan u Beogradu na vodi, sa otvorenim pogledom ka reci i ka gradu. Stan se prodaje potpuno namešten, dizajniran od strane renomiranog arhitekte. Nameštaj i ugrađeni elementi su vrhunskog kvaliteta. Sastoji se velikog ulaznog hodnika koji vodi u prostrani dnevni boravak sa....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 589-603 (od ukupno 603)

<< <6 7 8 9 10 11 12 13 14 15> >>