• GoHome Professional
www.indomio.rs namešten Zadnjih 14 dana 2.sprat - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • www.indomio.rs namešten Zadnjih 14 dana 2.sprat - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs namešten Zadnjih 14 dana 2.sprat

  • Za upit "www.indomio.rs namešten zadnjih 14 dana 2.sprat" pronađeno 63 nekretnina - prosečna cena 412 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • do 829 eura
    • do 1000 eura (prosečna cena)
    • do 1200 eura
    • do 10 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-11%

Promena cene sa 280 € na 250 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Resnik, 250 €, 27,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 280 €
11.05.2026 - 250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Namešten, jednosoban stan, 2. sprat, odmah useljiv. Izdaje se kompletno namešten jednosoban stan u Resniku, u ulici Edvarda Griga, na drugom spratu trospratne zgrade. Stan se sastoji od sobe, odvojene kuhinje, hodnika i kupatila. Grejanje je na struju. Zgrada se nalazi u mirnom delu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 600 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

NOVA DETELINARA, KOMFORAN DVOIPOSOBAN PET FRIENDLY STAN---Agencijska šifra: 9108312Izdaje se potpuno namesten  dvoiposoban stan na 2. spratu zgrade sa liftom na Novoj Detelinari. Poseduje dve spavace sobe (bracni krevet i sofa na razvlacenje), dnevni boravak sa trpezarijom,....

 
 
 
 
-19%

Promena cene sa 800 € na 650 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 650 €, 64,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 800 €
11.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan i funkcionalan stan površine 64m², smešten na 2. spratu luksuzne zgrade sa dva lifta. Stan je pažljivo osmišljen kako bi pružio maksimalnu udobnost – obiluje prirodnom svetlošću, a enterijer je uređen u toplim, savremenim tonovima. Struktura stana je odlično organizovana....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 240 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN JEDNOSOBAN STAN, NOVA DETELINARA---Agencijska šifra: 9103288.Izdaje se kompletno namešten jednosoban stan od 30m2, koji se nlazi na 2. spratu zgrade sa liftom na Novoj Detelinari.Useljiv je odmah. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 257.500 €, 87,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je kompletno namešten troiposoban stan u mirnoj ulici na Telepu, na izvanrednoj lokaciji u neposrednoj blizini Bulevara patrijarha Pavla i Bulevara Evrope, što obezbeđuje odličnu povezanost sa svim delovima grada i pristup urbanim sadržajima. Stan se nalazi na drugom spratu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 890 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

LEPO OPREMLJEN TROSOBAN STAN - BULEVAR OSLOBOĐENJA---Agencijska šifra: 9112644.Izdaje se kompletno namešten trosoban stan od 85m2, koji se nalazi na 2. spratu zgrade blizu Bulevara Oslobođenja. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trapezarijom, kuhinje, 2 spavaće sobe, kupatila i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, JAGODINA, 300 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prelep, moderno opremljen jednosoban stan površine 45 m², smešten na 2. spratu stambene zgrade. Stan je kompletno namešten i funkcionalno uređen, sa pažljivo odabranim nameštajem i svim neophodnim uređajima koji omogućavaju udoban i prijatan svakodnevni život. Prostor je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 450 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČAN JEDNOIPOSOBAN STAN U CENTRU---Izdaje se kompletno namešten i opremljen jednoiposoban stan na 2. spratu stambene zgrade sa liftom u centru. Useljivo odmah. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve mesečne zakupnine....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 440 € na 400 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 400 €, 47,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 440 €
13.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan površine 47 m², smešten na drugom spratu uredne i održavane zgrade, u mirnom delu grada. Stan je kompletno namešten i spreman za useljenje. Dnevni boravak je prijatan i svetao, organizovan kao celina sa kuhinjom koja je u potpunosti opremljena svim neophodnim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 450 €, 34,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten jednoiposoban stan od 34m² na Novoj Detelinari, na drugom spratu zgrade sa liftom. Stan je sveže okrečen, odmah useljiv i veoma funkcionalnog rasporeda. Sastoji se od odvojene spavaće sobe sa bračnim krevetom, dnevne sobe sa udobnom sofom na razvlačenje,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Senjak, 1.800 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran i svetao četvorosoban stan u mirnom i zelenom delu Senjaka, u ulici Žanke Stokić. Nekretnina se nalazi u rezidencijalnom delu grada, poznatom po mirnom okruženju, velikom broju zelenih površina i blizini internacionalnih škola i vrtića, što ovu lokaciju čini idealnom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 650 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan, namešten jednoiposoban stan, odmah useljiv. Nalazi se na drugom spratu zgrade koja ima dva lifta. Ispred zgrade je veliki parking koji nije zoniran. U neposrednoj blizini je Zemunski kej. Odlična saobraćajna povezanost sa gradom. Prostorije: hodnik, dnevna soba....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 650 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na izuzetnoj lokaciji Novog Beograda, u neposrednoj blizini zemunskog keja, u parkovskom okruženju, nalazi se ovaj dvosoban stan za izdavanje. Smešten je na drugom spratu uredne i održavane zgrade. Infrastruktura je savršena - u blizini je starog Merkatora, Doma zdravlja, Maxi-ja,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.100 €, 96,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten četvorosoban stan Banovo brdo, Golf naselje U mirnoj Izvorskoj ulici na Banovom brdu izdaje se prostran i svetao stan površine 96 m, sa trostranom orijentacijom i tri terase. Stan se nalazi na 2. spratu ( bez lifta ) i kompletno je renoviran 2021. godine,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 600 €, 72,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

VOŽDOVAC – FON, TROSOBAN STAN Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi namešten i veoma komforan trosoban stan površine 72m² na odličnoj lokaciji na Voždovcu, neposrednoj blizini FON-a. Stan se nalazi na 2. spratu uredne stambene zgrade od ukupno tri sprata i dvostrano je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 750 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se renoviran i namešten trosoban stan u Oblakovskoj ulici, u mirnom delu grada sa odličnom povezanošću prema autoputu i centralnim gradskim zonama. Stan se nalazi na drugom spratu uredno održavane zgrade bez lifta i predstavlja dobar izbor za udoban porodični život ili dugoročan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 500 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan i funkcionalan stan površine 45m², smešten na 2. spratu luksuzne zgrade sa dva lifta. Stan je pažljivo osmišljen kako bi pružio maksimalnu udobnost – obiluje prirodnom svetlošću, a enterijer je uređen u toplim, savremenim tonovima. Struktura stana je odlično organizovana....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 550 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se komforan dvoiposoban stan površine 63m2 na Bežanijskoj kosi. Stan je kompletno namešten i opremljen belom tehnikom. Dvostrano je orijentisan, svetao i prozračan tokom celog dana. Nalazi se na idealnom drugom spratu, održavane četvorospratne zgrade bez lifta. Zgrada je pozicionirana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 138.000 €, 37,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129077, II/II, klima, uknjižen, stambena zgrada. Ovaj šarmantan 2.0 stan, nalazi se na prestižnoj lokaciji u blizini Čuburskog parka, na drugom spratu predratne zgrade bez lifta. Prodaje se namešten. Stan je stvarne površine 37 m², dok je uknjiženo 17 m². Sastoji se....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 600 €, 72,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten trosoban stan površine 72m² na Voždovcu, u Bilećkoj ulici. Stan se nalazi na 2. spratu uredne stambene zgrade od tri sprata i dvostrano je orijentisan. Prostrana dnevna soba, dve odvojene spavaće sobe, hodnik, kuhinja, kupatilo, dve terase. Grejanje je centralno,....

 
 
 
  Stan, POŽAREVAC, 74.000 €, 52,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stana u Lole Ribara od 90m2 uknjizeno 52m2 + parking i podrum sprat 2 (poslednji) stan se prodaje polu namesten cena 74.000eur VISE INFO NA 065 644 97 67 .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-63 (od ukupno 63)

<< <1 2> >>