• GoHome Professional
www.indomio.rs namešten do 170000 eura što jeftini - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs namešten do 170000 eura što jeftini - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs namešten do 170000 eura što jeftiniji 50 m2

  • Za upit "www.indomio.rs namešten do 170000 eura što jeftiniji 50 m2" pronađeno 741 nekretnina - prosečna cena 687 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 160000 eura (malo jeftiniji)
    • 170000 eura (malo skuplji)
    • do 12 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • centralno grejanje
    • uknjižen
    • pogodan
    • 1.sprat
    • interfon
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Podbara, 111.240 €, 47,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

41388, 063 547 298 Branka, Uknjižen noviji namešten dvosoban stan na Podbari. Četrvrti sprat, lift, terasa. Moguća kupovina parking mesta u suterenu zgrade. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 150 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.09.2025.,

www.indomio.rs

Izdajemo u Petrovaradinu Namešten Trosoban stan 50 m2 na DOBROJ LOKACIJI Stan se nalazi na drugom spratu zgrade bez lifta,dvorišne orijentacije,komplet je opremljen, svetao je i funkcionalan nema Terasu. Grejanje je centralno gradskoZakupnina iznosi 150 e po Radniku sa svim....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 200 € na 160 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, JAGODINA, 160 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 200 €
29.04.2026 - 160 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Komforan namešten stan u kući u prizemlju,,sa posebnim ulazom na prvom spratu,na prelepoj lokaciji kod akva parka. Stan poseduje kablovsku ,internet, kao i grejanje na gas, sopstveni kotao i klimu .Parking mesto, dve velike terase. Stan se izdaje na duži vremeski period, minimum 6....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs namešten do 170000 eura što jeftiniji 50 m2'
117.130 €
230 €
230 €
  Izdavanje, Stan, SUBOTICA, 180 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan u potkrovlju porodične stambene zgrade u centru 3. Sastoji se od hodnika, kuhinje sa trpezarijom, jedne zasebne spavaće sobe, kupatila i dnevnog boravka. Potpuno je namešten i opremljen belom tehnikom. Grejanje je na struju. Stan ima zaseban ulaz iz dvorišta. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 230 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvoiposobanstan na Paliluli, iznad NKC-a, u Železničkoj koloniji. Stan se nalazi u zgradi na II-spratu bez lifta, povrsine od50m2.Grejanje je na TA pec Sastoji se od kuhinje sa trpezarijom, dve spavace sobe, kupatila, terase,ostave i hodnika. Stan je u staroj gradnji, solidno očuvan,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 250 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban namesten stan u epicentru Nisa na samom setalistu, na petom spratu u zgradi sa liftom, povrsine 50m2, sa centralnim grejanjem. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, dnevne sobe koja je povezana sa trpezarijom i kuhinjom, kupatila, jedne prolazne sobe (koja je trenutno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, ĆUPRIJA, 250 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan i kompletno opremljen stan u novogradnji, smešten na odličnoj lokaciji u glavnoj ulici. Stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi sa liftom i predstavlja idealan izbor za udoban i praktičan život. Strukturu stana čine ulazni hodnik, savremeno uređena kuhinja sa kompletnom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, ZRENJANIN, 250 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Dvoiposoban stan u naselju Bagljaš, 52m2 ( adaptacijom realno ima više m2), nalazi se na trećem spratu u zgradi bez lifta.Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće i dečje manje sobe, kupatila, hodnika i terase.Stan se izdaje potpuno namešten i useljiv od 1.aprila.Centralno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, LESKOVAC, 270 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lep, namešten dvosoban stan u naselju Dubočica. Površine je 54m2, nalazi se na na I spratu zgrade. Potpuno je renoviran i izdaje se na duži vremenski period. Sastoji se od hodnika, ostave, spavaće sobe, kuhinje, velike dnevne sobe iz koje se izlazi na prostranu terasu .Na....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 280 €, 50,00 m2 cca 6 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stambeno poslovnog prostora u Donjem Komrenu, koji se retko nalazi u ponudi. Pogodan kako za stambeni tako i za poslovni prostor, kao i za kombinaciju i rad od kuće. Nalazi se na prizemlju u pomoćnoj zgradi. Namešten je, opremljen i odmah useljiv, koristio se kao poslovni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 290 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

BATAJNICA Namešten stan sa zasebnim ulazom,terasom i dvorištem,u mirnom kraju, u neposrednoj blizini pijace, pošte i sličnih sadržaja se izdaje. Stan je takođe u blizini autoputa i zato je dobro povezan sa raznim delovima grada. Stan se izdaje za najviše dve odrasle osobe. Stsn je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 300 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 124869, I/. HITNO!!!Izdajemo namešten dvosoban stan 50m2 u neposrednoj blizini Futoške pijace na prvom spratu. Stan je odličan za život a posebno za poslovni prostor ( kancelarije, ordinacije i slično). Cena je 300 evra mesečno plus režijski troškovi od 100 evra. Useljiv....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BISTRICA, 300 €, 49,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.10.2025.,

www.indomio.rs

KOMFORAN JEDNOIPOSOBAN STAN, BULEVAR---Agencijska šifra: 9101900.Izdaje se udoban, namešten jednoiposoban stan (49 m2) na 8. spratu zgrade sa liftom na odličnoj lokaciji, Bulevar. Svetao je i osunčan i poseduje klimu, terasu i sve potrebne uređaje. Odvojena je kuhinja. Ima dovoljno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, SUBOTICA, 300 €, 51,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se na duži vremenski period namešten dvosoban stan na Radijalcu na petom spratu u zgradi sa liftom. Stan ima 51 m2, sastoji se od predsoblje, hodnika, kupatila, dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje i spavaće sobe. Grejanje je na struju. Stan je potpuno namešten i odmah useljiv.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 300 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Namešten dvosoban stan sa balkonom,P=48m2, lociran na Rumenačkom putu u blizini New Hospital opšte bolnice,na udaljenosti od Medicinskog fakulteta 2,5 km. Pozicioniran na 2.spratu stambene zgrade sa liftom.Parking, slobodna zona. Stan sadrži: Ulazni pretprostor,dnevni boravak otvorenog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, JAGODINA, 300 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Idealan stan za studente! Izdaje se namešten dvosoban stan površine 52 m² na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini fakulteta. Stan je funkcionalno organizovan, svetao i potpuno opremljen nameštajem i svim potrebnim uređajima za udoban svakodnevni život. Zahvaljujući svojoj lokaciji,....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 350 € na 300 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, 300 €, 52,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 350 €
10.05.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban namešten stan na Crvenom pevcu u ulici Bulevar Doktora Zorana Đinđića u staroj vojnoj zgradi sa liftom, na šestom i poslednjem spratu (lift ide do petog, pešači se jedan sprat), površine 52m2 sa grejanjem na struju (TA-peć). Stan se sastoji iz mini dnevne sobe sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 300 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

KOMPLETNO NAMEŠTEN DVOSOBAN PET FRIENDLY STAN NA DETELINARI---Agencijska šifra: 9112649. Izdaje se potpuno opremljen dvosoban stan na prvom spratu zgrade na Detelinari. Kućni ljubimci bi bili dozvoljeni uz određenu doplatu. Stan je useljiv od 1.6.2026. Potreban je depozit....

 
 
 
 
-25%

Promena cene sa 400 € na 300 € dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 300 €, 53,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 400 €
08.03.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

Daje se u zakup komforan dvosoban stan od 53m2 kompletno namešten. Nalazi se na sedmom spratu iznad je tavanski prostor. Idealno za jednu do dve zaposlene osobe. Useljiv odmah po isplati. Potreban depozit u visini jedne kirije, ag.provizija 50% od cene stana, jednokratno. Infomacije....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Satelit, 300 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.12.2025.,

www.indomio.rs

* VENIS NEKRETNINE * - Izdajemo NOVO NASELJE 47 m2 ul Stevana Hristića , dvosoban namešten stan, 6 sprat od 6, lift, cg, vm, tv , USELJIV 064-829-5008 064-829-5005 021-6337-037 CENA mesečno 300 Evra + 300 Evra depozit useljiv 064-829-5008 021-6337-037 064-829-5005 NOVO NASELJE – Stevana....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, SUBOTICA, 300 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

Lep,moderno namešten stan izdaje se u samom centru grada.Nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom.Poseduje dnevni boravak sa trpezarijom,kuhinjsku nišu,spavaću sobu i kupatilo. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 300 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten dvosoban stan 47m2 na Detelinari - Janka Čmelika. Stan je na drugom spratu zgrade bez lifta. Dve zasebne sobe, nema terasu, klimatizovano. Centralno gradsko grejanje, informatika oko 10.000. Za ozbiljne zakupce na duži period, do 2 zaposlene osobe. Nije....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 300 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten, dvosoban stan 53m2 na Staroj Detelinari, Braće Mogin ulica, 1. sprat, nema lift. Stan ima terasu, kuhinja odvojena, useljiv od 01.06. Cena 300eu+depozit 300eu. Agencijska provizija 50% od cene stana. Kontakt 065/385-8883 .

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 320 € na 300 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 300 €, 47,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 320 €
08.05.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN DVOSOBAN STAN NA GRBAVICI---Agencijska šifra: 9112067. Izdaje se kompletno namešten jednoiposoban stan na četvrtom spratu zgrade bez lifta na Grbavici. Stan je useljiv odmah. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, SUBOTICA, 300 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan u centru lll. Sastoji se od hodnika, kuhinje sa trpezarijom, dnevne sobe, spavaće sobe, terase i prostora za garderobu. Grejnje je na toplanu sa alokatorima. Stan je potpuno namešten. Nalazi se na lV spratu u zgradi sa liftom. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, 300 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

STAN JE NAMESTEN. GREJANJE NA GEOTERMALNE PUMPE. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, 300 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Ukoliko tražite stan u samom srcu grada, imamo sjajnu ponudu za vas! Ovaj dvosoban stan se nalazi u neposrednoj blizini Gimnazije, Zelene pijace i mnogih drugih škola i marketa.Detalji stana: Dnevni boravak: Prostran i svetao, idealan za opuštanje. Kuhinja: Poluodvojena, opremljena....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 300 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan od 54m2 na bulevaru, u blizini parka, pijace, škole i obdaništa. Stan se nalazi u zgradi sa dva lifta na devetom spratu. Ima centralno grejanje i potpuno je namešten. Spreman za useljenje odmah. Prilikom sklapanja ugovora o zakupu, obavezan je depozit u visini....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 320 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo izuzetno svetao, kompletno namešten stan na dobroj lokaciji u Mirijevu. Odličan raspored prostorija i organizovan prostor ovog stana daje pun komfor budućim zakupcima a jako očuvana zgrada sa liftom i slobodnom parking zonom oko same zgrade, lakši i praktičniji život. U blizini....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Adice, 350 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo dvosoban stan na prvom spratu kuće na Adicama. Stan je namešten cena 350 eura šifra 9107021 kont tel 0603088993 Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 174(Moj Dom nekretnine,Novi Sad,Reg.br.174) .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 350 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

DVOIPOSOBAN STAN, KOMPLETNO NAMEŠTEN, VETERNIČKA RAMPA, MINIMALNI TROŠKOVI---Agencijska šifraKompletno namešten dvoiposoban stan koji se nalazi na 1.spratu kuće u mirnoj ulici na Veterničkoj rampi, nadomak Novosadskog puta. Useljiv od 01.05. Poseduje natkriveno parking mesto. Minimalni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 350 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan i potpuno opremljen stan na Avijatičarskom naselju u Novom Sadu. Stan se nalazi u novoj zgradi, u okviru savremenog i uređenog stambenog kompleksa. Enterijer je kompletno namešten novim nameštajem i opremljen novom belom tehnikom. Prostor je funkcionalno organizovan,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Pantelej, 350 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lepo namešten dvosoban u naselju Čalije, u odličnom stanju, na trećem spratu, u stambenoj zgradi sa liftom. Sastoji se iz hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobek, upatila i lodje. Stan je bez centralnog grejanja, PVC stolarija tako da tekući troškovi nisu veliki.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 350 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.11.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Železnička stanica, ulica Kraljevića Marka. Namešten dvosoban stan u neposrednoj blizini glavne autobuske i železničke stanice, škole i vrtića. Ovaj lep stambeni prostor čine dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, spavaća soba, kupatilo sa kadom, terasa i ostava. Pozicioniran....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, ZRENJANIN, 350 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, dvosoban stan na drugom spratu u zgradi sa liftom u naselju Lesnina. Stanu pripada i parking mesto u dvorištu zgrade. Stan se sastoji od ulaza, kuhinje spojene sa trpezarijom i dnevnom sobom iz koje se izlazi na terasu, spavaće sobe i kupatila. Namešten je novim nameštajem....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 350 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

KOMFORAN DVOSOBAN STAN - SAJAM---Agencijska šifra: 9108592.Izdaje se komforan, kompletno namešten dvosoban stan na prvom spratu u zgradi sa liftom kod Sajma. Dvorišno orijentisan.Useljiv 01.05.2026. godine.Potreban je depozit u visini mesečne zakupnine. Agencijska provizija....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 380 € na 350 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 350 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.02.2026 - 380 €
26.04.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

- Izdaje se namešten 2.0 stan koji se nalazi u mirnoj ulici Đorđa Servickog na Grbavici u neposrednoj blizini bulevara cara Lazara. - Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase - Nalazi se na trećem spratu zgrade bez lifta....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 350 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

KOMFORAN, NAMEŠTEN DVOSOBAN STAN, BULEVAR PATRIJARHA PAVLA---Agencijska šifra: 9112652.Izdaje se komforan, kompletno namešten dvosoban stan (50 m2) na 1. spratu stambene zgrade na Bulevaru Patrijarha Pavla. Useljiv je odmah. Potreban depozit u vidini jedne mesečne zakupnine.Agencijska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, SUBOTICA, 350 €, 49,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se u Kireškoj ulici u MZ Željezničko Naselje namešten prizemni stan površine 49 m2. Sastoji se od predsoblje, kupatila, spavaće sobe, dnevne sobe sa izlazom na terasu, kuhinje i trpezarije. Grejanje je na gas. Stan je potpuno namešten. Stan se izdaje nepušačima i bez kućnih....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 350 €, 49,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan, namešten, komforan i prostran jednosoban stan 49m2 na Bulevaru Oslobođenja, 5. sprat, lift u zgradi. Stan ima veliku sobu sa dva ležaja, odvojenu kuhinju, predsoblje, kupatilo, odvojen toalet, terasu. Odmah useljiv. Ima tv, klima, veš mašina. Cena 350eu+depozit.....