• GoHome Professional
www.indomio.rs namešten Zadnjih 14 dana useljiv - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs namešten Zadnjih 14 dana useljiv - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs namešten Zadnjih 14 dana useljiv

  • Za upit "www.indomio.rs namešten zadnjih 14 dana useljiv" pronađeno 214 nekretnina - prosečna cena 381 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • do 870 eura
    • do 1000 eura (prosečna cena)
    • do 1300 eura
    • do 10 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 350 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

LEPO NAMEŠTEN JEDNOIPOSOBAN PET FRIENDLY STAN NA TELEPU ---Agencijska šifra: 9112441. Izdaje se lepo opremljen jednoiposoban stan na drugom spratu zgrade sa liftom na Telepu. U stanu su dozvoljeni kućni ljubimci. Useljiv je od 25.5.2026.Potreban depozit u visini jedne mesečne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 400 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Stari grad, Džordža Vašingtona ulica,1.0,30kvm, namešten, odvojena kuhinja sa trpezarijom+1 soba+zastakljena terasa, klima, cg (info stan do 6000din), useljiv 25.05., 400e+DEP+ag.provizija 50% (br.reg.220) 061/7000368 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 350 €, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN JEDNOIPOSOBAN STAN NA TELEPU---Agencijska šifra: 9112670.Izdaje se lepo namešten jednoiposoban stan, koji se nalazi na visokom prizemlju zgrade na Telepu.Stan je useljiv odmah. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs namešten zadnjih 14 dana useljiv'
132.000 €
750 €
350 €
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 700 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen dvosoban stan u novijoj zgradi u naselju Retenzija, u ulici Radnička, na odličnoj lokaciji između Zemunskog keja i centra Zemuna.Stan površine 55 m2 nalazi se na 1. spratu zgrade sa liftom i video nadzorom. Orijentisan je ka mirnoj dvorišnoj strani, veoma....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 133.380 €, 35,00 m2 cca 3810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, CENTAR, JEDNOIPOSOBAN STAN, 35 m2 Nudimo vam na prodaju uknjižen stan u kvalitetnoj zgradi novijeg datuma. Nalazi se na minut od pozorišta i par minuta od samog srca grada, i nosi sve pogodnosti života gde vam je na sve dohvat ruke i svuda stižete peške. Prodaje se kompletno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 600 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvoiposoban, namešten stan, dvostrano orjentisan u mirnoj i lepo održavanoj zgradi. Prostorije: hodnik, velika dnevna soba, odvojena kuhinja sa trpezarijom, dve spavaće sobe, dve terase, kupatilo. Pogodan za porodice, poslovne ljude kao i za studente zbog blizine više fakulteta. Odmah....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Šumice, 1.500 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan i prostran stan u novoj zgradi u ulici Janisa Janulisa, na Lekinom brdu, preko puta Osme gimnazije. Stan se nalazi na prvom spratu moderne novogradnje i predstavlja idealan izbor za porodice koje traže komforan i kvalitetan životni prostor na odličnoj lokaciji.Stan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 1.000 €, 59,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132066, VI/VII, klima, lift, francuski balkon, terasa, garaza, parking. Izdaje se luksuzan, kompletno namešten stan u modernom kompleksu "Banovo Brdo residance".Stan je odmah useljiv. Sastoji se od dnevne sobe sa trepezarijom i kuhinjom, spavaćom sobom, kupatilom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 900 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

AUTOKOMANDA, VOŽDOVAC – LUKSUZAN STAN SA GARAŽNIM MESTOM Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi moderan i potpuno opremljen stan u novogradnji na odličnoj lokaciji na Voždovcu, u naselju Autokomanda. Stan je površine 70m², luksuzno je uređen i kompletno namešten, sa pažljivo....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 450 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 116476, II/, klima, lift, terasa. Izdaje se kompletno namešten jednoiposoban, dvorišno orjentisan, stan na Novoj Detelinari, smešten na 2. spratu novije zgrade. Stan ima površinu od 50m² i idealan je za sve koji traže udoban i funkcionalan prostor za život. Poseduje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 400 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

* VENIS Nekretnine * - Izdajemo 58 m2 BULEVAR PATRIJARHA PAVLA, REJMONTOVA , namešten dvosoban stan5 sprat od 6, useljiv odmah ! PARKING MESTO U DVORIŠTU ZGRADE ! CENA mesečno 400 Evra + 400 Evra depozit 064-829-5008, 064-829-5005, 021-6337-037, Bulevar patrijarha Pavla 58 m2 – 400....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 236.900 €, 65,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Sajam, ulica Branka Bajića – Sajam kompleks. Izdvajamo iz ponude kompletno namešten, po strukturi dvoiposoban stan koji se nalazi na jednoj od najtraženijih lokacija za stanovanje u neposrednoj blizini Bulevara Evrope, Sajma, više trgovinskih i ugostiteljskih objekata. Ovaj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 350 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

KOMPLETNO NAMEŠTEN JEDNOSOBAN STAN, PODBARA---Agencijska šifra: 9112585.Izdaje se kompletno namešten jednosoban stan na 5. spratu u zgradi sa liftom na Podbari. Useljiv je odmah. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve mesečne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 99.000 €, 22,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Starca Vujadina, vp/5, ta-Stvarna površina-22m2 , ugovorna površina-22.00m2, Prodaje se ušuškana garsonjera površine 22m2 na atraktivnoj lokaciji, na samo nekoliko koraka od Đeram pijace i samog Bulevara kralja Aleksandra. Stan je namešten i prodaje se sa svim elementima i tehnikom.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 500 €, 59,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Braće Jerković, 8/10, uknjižen-Stvarna površina-59m2 , ugovorna površina-52.00m2, Izdaje se dvosoban, namešten stan, odmah useljiv. Stan je veoma prostran sa velikom dnevnom sobom, spavaćom sobom, trpezarija, kuhinja, hodniik, ostava, lođa, podrum, kupatilo. Kompletno opremljen, odmah....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 300 €, 23,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo jednoiposoban, namešten stan u Futoškoj ulici, u Novom Sadu. Nalazi se na četvrtom spratu u zgradi koja nema lift. Useljiv je od 15.5.2026. Za više informacija pozovite 0668442255. Vaše Gold nekretnine Reg.posrednika br.1039 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

JEDNOIPOSOBAN PET-FRIENDLY STAN SA PARKINGOM U ŽELEZNIČKOJ ULICI---Agencijska šifra: 9111639.Izdaje se jednoiposoban stan u samom centru Novog Sada. Nalazi se na drugom spratu zgrade sa liftom. Potpuno je namešten, uključujući u dnevni boravak (što se ne vidi na fotografijama) gde....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 700 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten dvosoban stan u ulici Dimitrija Tucovića, u neposrednoj blizini Gradske bolnice. Stan se nalazi na osmom spratu u zgradi novije gradnje sa liftom i pruža otvoren, panoramski pogled na grad. Površine 45m², funkcionalno je organizovan i sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 300 €, 23,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN, JEDNOIPOSOBAN, PET FRIENDLY STAN U BLIZINI MEDICINSKOG FAKULTETA---Agencijska šifra 9109291.Izdaje se namešten jednoiposoban stan na četvrtom spratu zgrade BEZ lifta. Useljiv je odmah. Stan je PET FRIENDLY.  Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Senjak, 1.800 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran i svetao četvorosoban stan u mirnom i zelenom delu Senjaka, u ulici Žanke Stokić. Nekretnina se nalazi u rezidencijalnom delu grada, poznatom po mirnom okruženju, velikom broju zelenih površina i blizini internacionalnih škola i vrtića, što ovu lokaciju čini idealnom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 700 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je kompletno renoviran i namešten stan u Bloku 45, na samom početku šetališta Lazaro Kardenas. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini osnovne škole, vrtića, pijace i Doma zdravlja, što ga čini savršenim mestom za porodični život. Sastoji se od prostrane....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 450 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderno opremljen i kompletno namešten jednoiposoban stan na Grbavici u ulici Braće Ribnikar, površine 42m². Stan je funkcionalno organizovan i sastoji se od ulaznog hodnika, svetle dnevne sobe, kuhinje, prostrane spavaće sobe i kupatila. Idealan je za jednu osobu ili par....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 500 €, 72,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten dupleks stan površine 70m², smešten u novijoj zgradi u Kopernikovoj ulici. Stan je funkcionalnog rasporeda i odmah useljiv. Raspored: Donji nivo: – Komforan dnevni boravak – Odvojena kuhinja – WC – Terasa Gornji nivo: – Dve spavaće sobe – Kupatilo Karakteristike:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 1.300 €, 95,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

ALFA SISTEM PREMIUM NEKRETNINE Voždovac | Četvorosoban LUX stan, 95 m2, garaža U ponudi je prostran i kompletno renoviran stan u jednoj od najlepših ulica na Voždovcu, idealan za porodičan život. Stan se nalazi na 3. spratu uredne zgrade sa liftom i prostire se na 95 m2. Funkcionalnog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 400 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN DVOSOBAN STAN, LIMAN 3---Agencijska šifra: 9111683.Izdaje se namešten dvosoban stan (41 m2) na 3. spratu stambene zgrade sa liftom na Limanu 3. Useljiv je odmah. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve mesečne zakupnine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 88.000 €, 31,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

1.5, 31m2, 4/4, EG, klima, interfon, internet, ktv Ulica Roze Luksemburg proteže se od Borske do Ulice Prve šumadijske brigade u centralnom delu Kanarevog brda. Blizina Miljakovačke šume, kompletno razvijena infrastruktura, kao i dobra saobraćajna povezanost sa centrom i ostalim delovima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 460 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČAN JEDNOIPOSOBAN STAN SA GARAŽOM, CENTAR---Agencijska šifra: 9104836.Izdaje se lepo namešten jednoiposoban stan od 45m2, koji se nalazi na 2.spratu zgrade bez lifta u centru grada. Moguć je zakup i garaže u neposrednoj blizini stana, uz cenu po dogovoru.Stan je useljiv odmah.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 450 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvoiposoban namešten stan u Miše Dimitrijevića na drugom spratu. 2 spavaće sobe, dnevni boravak s kuhinjom, terasa sa ostavom, kupatilo. Odlična lokacija na Grbavici, u blizini svih neophodnih sadržaja. Useljiv od 21.05.2026. Cena: 450€ (depozit u visini mesečne kirije,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 500 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

ZELENI VENAC – STARI GRAD / SAVSKA ZONA – DVOSOBAN STAN Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi funkcionalan, komforan i kompletno namešten stan u samom centru grada, u mirnoj ulici, na odličnoj lokaciji kod Zelenog venca i u neposrednoj blizini Beograda na vodi. Stan je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 600 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Mikrolokacija: Ruzveltova ulica, nadomak Bulevara – živo urbano središte koje pruža sve pogodnosti stanovanja u gradskom centru. Na samo nekoliko minuta hoda udaljena je od Bulevara i Tašmajdanskog parka, pa je odlikuje blizina brojnih prodavnica, butika, restorana i kafića, državnih....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 350 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se komforan, noviji potpuno namešten stan u ul.Kraljevića Marka. Blizina žel.stanice, MUP-a, socijalnog, Bul.oslobođenja, škole, vrtića. Kuhinja i dnevni boravak u jednoj celini, odvojena spavaća. Zajednički parking za stanare u dvorištu zgrade. Odmah useljiv stan Izdaje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Medaković, 550 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

TC STADION 2.0 – VOŽDOVAC Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi nov i kompletno namešten dvosoban stan na odličnoj lokaciji u blizini Stadion Shopping Center, Voždovac. Stan je površine 55m² i nalazi se na 2. spratu manje novije i uredne zgrade od ukupno 3 sprata. Veoma....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 500 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji u ulici Miše Dimitrijevića na Grbavici. Funkcionalan raspored, svetao stan, idealan za udoban život. U dvorištu parking za stanare. U blizini svih neophodnih sadržaja. Stan je odmah useljiv. Cena: 500€ (depozit u visini....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 300 €, 33,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

LEPO NAMEŠTEN JEDNOIPOSOBAN STAN KOD SAJMA---Agencijska šifra 9108608. Izdaje se lepo namešten jednoiposoban stan na Trgu 1.maja u neposrednoj blizini Novosadskog sajma. Stan je useljiv odmah. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi....

 
 
 
  Stan, BANJA, 300.000 €, 113,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan četvorosoban stan u naselju Sunnyvill – 113 m² U ponudi je izuzetno uređen i kompletno opremljen četvorosoban stan od 113 m², smešten u modernoj i luksuznoj zgradi u jednom od najtraženijih delova grada – naselju Sunnyvill. Stan je idealan za porodice koje traže komfor, kvalitet....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 600 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Firma Key Real Estate je u prilici da vam ponudi kompletno renoviran i moderno namešten dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji u blizini Stadiona Crvene zvezde, Savski venac. Stan je veoma svetao, komforan i funkcionalnog rasporeda, idealan za udoban život. Odmah je useljiv i nalazi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 400 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan extra namešten na odličnoj l,okaciji.. Informatika oko 8000, din Depozit obavezan. Bez kučnih ljubimaca. Ag. provizija 50% od prve kirije. Useljiv od 22.052026 god. Za više informacija i zakazivanje prezentacije, kontaktirajte nas na: 065/3858-888 Dančo lic, 322 ili na www.status-nekretnine.com....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 350 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stanova Novi Sad – izdaje se svetao, funkcionalan i potpuno namešten jednoiposoban stan površine 40 m² na odličnoj lokaciji u naselju Novo Naselje, Bulevar kneza Miloša. Stan je idealan za sve koji traže kvalitetno izdavanje stanova Novi Sad na mirnoj i veoma praktičnoj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 550 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Centar, ulica Šafarikova. Namešten jednoiposoban stan preko puta Srpskog narodnog pozorišta i pešačke zone. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo sa tuš kabinom i terasa. Orijentisan ka mirnoj dvorišnoj strani. Pozicioniran....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 550 € na 500 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 500 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 550 €
17.05.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

U neposrednoj blizini Central Gardena, Palilulske pijace, SRC Tašmajdan i brojnih fakulteta izdaje se komforan, uredan, namešten 2,0 stan sa terasom i podrumom. Nalazi se na prvom spratu uredne stambene zgrade starije gradnje koja se dobro održava. Stan je svetao, sunčan, orjentisan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 600 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan, kompletno namešten stan. Sunčan i svetao, funkcionalnog rasporeda. Izdaje se na duži vremenski period. Grejanje se plaća po utrošku - niski režijski troškovi. Obavezan depozit u visini jedne mesečne kirije. Odmah useljiv. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Postoji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 750 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen dvosoban stan površine 40 m2 u Cerskoj ulici, na jednoj od najtraženijih lokacija na Vračaru - Crveni krst. Stan se nalazi na 3. spratu moderne novogradnje sa liftom i video nadzorom, a zahvaljujući odličnoj poziciji i funkcionalnom rasporedu predstavlja....

 
 
 

Ustanovili ste grešku?