• GoHome Professional
www.indomio.rs namešten što veći interfon porasla - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs namešten što veći interfon porasla - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs namešten što veći interfon porasla cena

  • Za upit "www.indomio.rs namešten što veći interfon porasla cena" pronađeno 9 nekretnina - prosečna cena 1.794 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • do 1400 eura
    • do 1700 eura (prosečna cena)
    • do 2100 eura
    • do 17 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+11%

Promena cene sa 450 € na 500 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 500 €, 85,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.12.2025 - 450 €
11.03.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.12.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se namesten veoma komforan i svetao stan, 4,0, 1/2, trostrano orjentisan, lep raspored, 3 odvojene spavace sobe i dnevna soba, 2 kupatila, ostava, velika terasa sa odvorenim pogledom, PVC stolarija, Etazno grejanje i inverter klima, internet, kablovska, interfon, nema lift,....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 640.000 € na 760.000 € dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 760.000 €, 174,00 m2 cca 4370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.09.2024 - 775.000 €
25.09.2024 - 735.000 €
29.09.2024 - 665.000 €
11.11.2024 - 600.000 €
01.12.2024 - 650.000 €
01.01.2025 - 640.000 €
08.03.2026 - 760.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.09.2024.,

www.indomio.rs

Vračar, Crveni krst - Sazonova 6.0, 174m2, dve terase, grejanje na toplotne pumpe, lift, 5/5, interfon, dva garažna mesta Luksuzan i moderno dizajniran penthouse, u mirnoj ulici sa puno zelenila. Stan je na dva nivoa. Na prvom nivou se nalazi prostrani dnevni boravak sa kuhinjom i....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 900 € na 1.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.000 €, 110,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.12.2025 - 990 €
18.01.2026 - 900 €
19.04.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.indomio.rs

U srcu Vračara,u blizini Kalenić pijace i Krunske,nedaleko od Bulevara-izdaje se odličan dvostrano orijentisan ,svetao, konforan stan, kompletno namešten. Zgrada ima lift i interfon,ulaz je uredan i održavan.Ima 3. spavaće sobe,veliki dnevni boravak povezan sa trpezarijom i lođom,izdvojenu....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs namešten što veći interfon porasla cena'
1.200 €
950 €
250.000 €
 
+25%

Promena cene sa 800 € na 1.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.000 €, 83,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.05.2026 - 800 €
15.05.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan za izdavanje Strahinjića bana Na 6 spratu novije stambene zgrade u ulici Strahinjića bana, za izdavanje četvorosoban stan površine 83m2 sa terasom od 20m2. Stan je kompletno namešten. Ima centralno grejanje, klimatizaciju. Zgrada je sa liftom i interfonom. Stan se izdaje na duži....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 600 € na 650 € dana 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 650 €, 55,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 600 €
30.03.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Stari grad - Zeleni venac 2.5, 55m2, 5/6, TA, klima, lift, telefon, interfon Izdaje se dvoiposoban stan u strogom centru grada, okrenut ka Knez Mihailovoj ulici, u blizini mnogobrojnih kulturnih i turističkih znamenitosti, tržnih centara, starog i najluksuznijeg dela grada. Stan je....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 225.000 € na 238.000 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 238.000 €, 50,00 m2 cca 4760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 225.000 €
15.03.2026 - 238.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

Savski venac, Zeleni venac, Pop Lukina, 47m2+3m2T . 47m2+3m2T, 1.5, 5/7, TA, lift, terasa, podrum, interfon, telefon, renoviran, uknjižen. Jednoiposoban stan....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 550 € na 600 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 600 €, 35,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 550 €
24.04.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Udoban, kompletno namešten i luksuzno renoviran, dvosoban stan površine 35m2 na Dorćolu, u mirnoj jednosmernoj ulici Komnen Barjaktara, kroz koju ne prolazi gradski saobraćaj. Udaljen je oko 800m od Trga republike, Narodnog pozorišta i Knez Mihailove ulice. Stan je svetao, jugoistočne....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 80.000 € na 82.000 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 82.000 €, 29,00 m2 cca 2830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 85.000 €
12.04.2026 - 80.000 €
15.04.2026 - 82.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen, renoviran, namešten, CG, internet, interfon Stan se sastoji od jedne velike sobe, kuhinje i kupatila sa tuš kabinom. Mikrolokacija izuzetna. Jedna od centralnih gradskih lokacija,a opet zaklonjena od svakodnevne buke i vreve. Svi sadržaji neophodni za život u gradu su u....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 8)

<< <1> >>