• GoHome Professional
www.indomio.rs namešten zadnjih 14 dana - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • www.indomio.rs namešten zadnjih 14 dana - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs namešten zadnjih 14 dana

  • Za upit "www.indomio.rs namešten zadnjih 14 dana" pronađeno 628 nekretnina - prosečna cena 717 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • do 960 eura
    • do 1200 eura (prosečna cena)
    • do 1400 eura
    • do 12 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 700 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten na duži vremenski period sa pripadajućim parking mestom. Nisu dozvoljeni kućni ljubimci. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju. Za više informacija posetite naš sajt ili nas posetite -....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 500 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten stan u novogradnji, na izuzetnoj lokaciji. Stan je moderno opremljen i spreman za useljenje sve je pažljivo birano kako bi pružilo maksimalan komfor. Nalazi se u kvalitetnoj novogradnji, u mirnom i uređenom okruženju, a istovremeno je na dohvat ruke svim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 500 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten i odmah useljiv stan sa centralnim grejanjem na izuzetnoj lokaciji, u blizini Skupštine. Stan je dvorišno orijentisan, što mu obezbeđuje mir i tišinu, a nalazi se u mirnijem delu ulice Svetozara Markovića. Zahvaljujući odličnoj poziciji, svi važni sadržaji, javni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 133.900 €, 50,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je duplex dvoiposoban na izuzetnoj lokaciji u Novom Sadu. Stan se nalazi na drugom spratu i prodaje se kompletno namešten, spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Odličnog je rasporeda, veoma funkcionalan i svetao, idealan kako za porodičan život tako i kao investicija.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 550 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Namešten, svetao stan u održavanoj zgradi na odličnoj lokaciji u mirnom delu grada. U neposrednoj blizini je autobusko stajalište, Lidl, banka, a udaljenost od samog centra grada je svega 10 minuta hoda. Stan se sastoji od kuhinje, prostrane dnevne sobe sa trpezarijom, spavaće sobe....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 400 €, 51,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan, kompletno renoviran i namešten stan sa otvorenom lođom površine 51m2, pozicioniran na prvom spratu novije stambene zgrade sa liftom.Lociran je u mirnoj ulici udaljenoj par minuta hoda od pešačke zone centra grada. Parking zona ispred zgrade,plaća se. Stan je po....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 900 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo moderan i potpuno opremljen stan u novogradnji na Voždovcu, površine 70m2 sa garažnim mestom. Stan je potpuno namešten, poseduje svu tehniku i spreman je od 15. maja za useljenje. Mesečne režije 40eura. Stan je idealan za porodicu ili poslovne ljude. Agencijska provizija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 450 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam komforan i lepo organizovan jednosoban stan površine 47m2 za iznajmljivanje u Zemunu u Ohridskoj ulici. Stan poseduje jednu sobu sa dva ležaja na razvlačenje, odvojenu kuhinju sa trpezarijom, kupatilo, predulaz, i veliku i zastakljenu lođu. Namešten je, ima dva klima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 600 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se 1,5 soban namešten stan u bloku 44. Odlično pozicioniran pored TC Piramida, Doma zdravlja, Pijace 44,nalazi se na nekoliko minuta do Savskog keja i šetališta. Sastoji se od ulaznog hodnika, kupatila, kuhinje, dnevne sobe sa trpezarijom, spavaće sobe i lodje. Zgrada održavana....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, ZRENJANIN, 350 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten, jednoiposoban stan na visokom prizemlju u zgradi novije gradnje. Zgrada ima lift i interfon.Potpuno je namešten i opremljen nameštajem i tehnikom. Stan ima ulaz u kome su ugradni plakari, dnevna soba je spojena sa trpezarijom i kuhinjim i ima izlaz na terasu. Kuhinja....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 350 €, 33,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN JEDNOIPOSOBAN STAN, SAJAM---Agencijska šifra: 9112678.Izdaje se kompletno namešten i opremljen jednoiposoban stan na 5. spratu stambene zgrade sa liftom kod Sajma. Useljiv je odmah. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 270.000 €, 139,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan objekat u centru Pančeva sa pogledom na Narodnu baštu. Nadomak svih gradskih dešavanja, a opet izolovan od galame i gužve. Za izgradnju su korišćeni najkvalitetniji materijali na tržištu, a stanovi su veoma prostorni i glamurozni. Ovaj stan se sastoji od dnevnog boravka sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 450 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 116476, II/, klima, lift, terasa. Izdaje se kompletno namešten jednoiposoban, dvorišno orjentisan, stan na Novoj Detelinari, smešten na 2. spratu novije zgrade. Stan ima površinu od 50m² i idealan je za sve koji traže udoban i funkcionalan prostor za život. Poseduje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 500 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se svetao i funkcionalan dvosoban stan na drugom spratu uredne zgrade, Miljakovac 3 . Stan je potpuno namešten, odmah useljiv i idealan za parove, porodica ili zaposlene. Struktura: hodnik, dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom, spavaća soba, kupatilo. Stan se nalazi u urednoj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BISTRICA, 300 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN JEDNOSOBAN STAN, BULEVAR OSLOBOĐENJA--- Agencijska šifra: 9103127. Izdaje se namešten jednosoban stan (30m2) na drugom spratu u zgradi bez lifta u neposrednoj blizini Bulevaru oslobođenja.Stan je useljiv od 10.07.2026. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 164.500 €, 47,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132170, I/IV, klima, lift, terasa, uknjižen. Na prodaju izuzetno funkcionalan manji dvoiposoban stan u blizini Futoške pijace i Centra. Stan je uknjižen i potpuno namešten se prodaje.. U blizini su škola, obdanište, marketi a oko zgrade ima puno parkinga. Agent Dragan.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 450 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U Lješkoj ulici izdaje se kompletno namešten dvosoban stan površine 55m², smešten u prizemlju uredne zgrade. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom i kupatila. Posebnu prednost predstavlja malo privatno dvorište, idealno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, SUBOTICA, 200 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se trosoban stan u Kertvarošu. Stan se sastoji od hodnika, jedne zasebne sobe, kupatila, velikog dnevnog boravka spojenog sa trpezarijom i kuhinjim. Iz dnevnog boravka je ulaz u još jednu manju sobu. Iz kuhinje je izlaz na terasu. Nalazi se na visokom prizemlju. Izdaje se potpuno....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 350 € na 400 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 400 €, 42,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.05.2026 - 350 €
20.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

062518545 Izdajemo NOV Jednoiposoban namešten stan na Podbari,Gundulićeva ulica,blizina Centra,više autobuskih linija,useljiv , izdaje se na duže vreme,bez kućnih ljubimaca, Mesečna zakupnina 400eura,depozit 400 eura,agencijska provizija jednokratno 200 eura, .

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 150.000 €, 60,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je kompletno renoviran i moderno opremljen stan u jednom od najmirnijih i najprijatnijih delova Batajnice, smešten u kvalitetnoj zgradi novije gradnje sa odličnom izolacijom. Uknjižena površina stana iznosi 53 m², dok je stvarna površina oko 60 m². Stan je dvostrano orijentisan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 450 €, 31,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

MODERAN, LEPO NAMEŠTEN JEDNOIPOSOBAN STAN NA GRBAVICI---Agencijska šifra: 9112682.Izdaje se moderno namešten jednoiposoban stan, koji se nalazi na 1. spratu zgrade sa liftom na Grbavici. Stan je useljiv od 01.07.2026. Potreban depozit u visini mesečne zakupnine.Agencijska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 550 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Centar, ulica Šafarikova. Namešten jednoiposoban stan preko puta Srpskog narodnog pozorišta i pešačke zone. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo sa tuš kabinom i terasa. Orijentisan ka mirnoj dvorišnoj strani. Pozicioniran....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 370 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten, svetao i ekonomičan jednosoban stan na odličnoj lokaciji na Bežanijskoj kosi, ulica Srđana Aleksića. Nalazi se u prizemlju dobro održavane zgrade. Idealan je za samce ili parove koji traže miran kraj sa savršenom infrastrukturom. Useljiv, izdaje se na....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 650 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Renoviran, namešten stan. Top lokacija kod novog Merkatora i u blizini Arene. Kontakt telefon 0600993334. Hvala Vam na pregledu oglasa. Broj agencije u Registru posrednika 1347. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 280.000 €, 68,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se namešten 3.0 stan na odličnoj poziciji unutar naselja Zemunske kapije. Postoji mogućnost kupovine garažnog mesta uz stan, ali ono nije obavezno. -Uknjižen 1/1, mogućnost kupovine putem kredita -Stan je u odličnom stanju, bez ikakvih neophodnih ulaganja -Dnevni boravak,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 1.000 €, 110,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

3.0 STAN + GARAŽNO MESTO, BANOVO BRDO - RETKO! Kontakt: +381668091211 Cena: 1.000 EURA Lokacija: Beograd, Banovo brdo, sprat PR (bonus: ogromna terasa) Površina: 110 m2 Struktura: Sređen trosoban stan, kompletno namešten, koji se sastoji od: -​dnevnog boravka sa trpezarijom; -​kuhinje;....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 1.750 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetan penthaus za izdavanje - kod Beograda na vodi - 100 m2 Površina: 100 m2 Sprat: 7. sprat (poslednji) Grejanje: Centralno Režije: sve komunalije infostan, internet, odrz. zgrade i struja/do iznosa od 70e/ ukupno 320e Depozit: Obavezan Useljiv: Odmah Nameštenost: Kompletno namešten....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 580 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132254, I/, terasa. Izdaje se jednoiposoban namešten stan, odmah useljiv. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, PANČEVO, 400 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo namešten stan u centru grada. Nalazi se nadomak Hotela Tamiš, puta za Beograd, kao I autobuskog stajališta. U blizini se takođe nalaze I brojni drugi sadržaji poput vrtića, škola, marketa, parkova, banaka, pošte itd. Stan se nalazi na drugom spratu nove....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 900 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan namešten stan površine 80m², sa velikom terasom od 40m², u ulici Ljube Didića, na Paliluli. Stan se nalazi na 1. spratu zgrade sa 4 sprata, izgrađene 2003. godine. Struktura: -Dnevni boravak -3 spavaće sobe -1 kupatilo -Velika terasa ~40m² Stan je pet friendly –....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 215.000 €, 60,00 m2 cca 3580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se izuzetno lep trosoban stan sa garažnim mestom u luksuznom kompleksu zgrada Avenija Garden. Stan je nov, useljen pre tri godine, istočno orijentisan i okrenut ka dvorištu- bez gradske buke. Stan ima dve spavaće sobe, dnevnu sobu povezanu sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 650 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U delu kod Krunske, dvostrano orijentisan, izuzetno svetao stan. Kompletno renoviran. Sastoji se od dnevne, spavaće i radne sobe, trpezarije, kuhinje i kupatila sa prirodnom ventilacijom. Kompletno namešten. Izdaje se na duži vremenski period. Agent izdavanja Svetlana Gvozdenović....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 750 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten dvosoban stan površine 50m² sa terasom od 6m², na odličnoj lokaciji na Lekinom brdu, na granici opština Vračar i Voždovac. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od dnevnog boravka, odvojene spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i prostrane....

 
 
 
  Stan, VRANJE, 76.900 €, 64,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Tražite kompletno namešten stan bez ulaganja? Imamo odličan stan baš za vas !! Stan ima 64m2. (+ podrum) Kompletno namešten dvoiposoban - porodičan stan u naselju Ledena stena. Odličnog rasporeda, idealan za višečlanu porodicu. Sastoji od: predsoblja, velikog dnevnog boravka, kuhinje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 498.000 €, 110,00 m2 cca 4530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prelep stan u Beogradu na vodi, na Savskom vencu! Nalazi se na petom spratu od devet, sa očaravajućim pogledom na Kulu Beograd i reku. Stan ima 110 kvadrata i sastoji se od tri spavaće sobe, hodnika, garderobera, dva kupatila, zasebnog toaleta, prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.700 €, 130,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

3,0 Vracar , Neimar , vrhunska lokacija , blizina restorana La Martina , 130m2 , Vpr / 1 , eg , stan u lepo odrzavanoj vili , gradnja 1993. godine , svetao , dvostrano orijentisan ( istok-zapad ) , visina plafona 2,8m , PVC stolarija , velike staklene povrsine , parket Hrast , sanitarije....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 550 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten i svetao stan u zgradi iz 2016. godine. Stan je funkcionalan i prijatan za stanovanje, a nalazi se u modernoj i održavanoj zgradi. Uz stan je obezbeđeno i garažno mesto, uz doplatu od 100 €. Agencijska provizija iznosi 50% od prve mesečne zakupnine. Kontaktirajte....

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 137.000 €, 43,00 m2 cca 3190 €/m2