• GoHome Professional
www.indomio.rs namešten zadnjih 14 dana - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • www.indomio.rs namešten zadnjih 14 dana - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs namešten zadnjih 14 dana

  • Za upit "www.indomio.rs namešten zadnjih 14 dana" pronađeno 628 nekretnina - prosečna cena 717 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • do 960 eura
    • do 1200 eura (prosečna cena)
    • do 1400 eura
    • do 12 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 2.sprat
    • 3.sprat
    • interfon
    • klima
    • lođa
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 400 €, 39,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 450 €
18.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U neposrednoj blizini Beograda na vodi, u opštini Savski venac, izdaje se jednosoban stan koji predstavlja odličan izbor za udoban gradski život. Smešten je na četvrtom spratu stambene zgrade i idealan je za jednu osobu ili par koji traži praktičan i lepo organizovan prostor na urbanoj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 600 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

NOVA DETELINARA, KOMFORAN DVOIPOSOBAN PET FRIENDLY STAN---Agencijska šifra: 9108312Izdaje se potpuno namesten  dvoiposoban stan na 2. spratu zgrade sa liftom na Novoj Detelinari. Poseduje dve spavace sobe (bracni krevet i sofa na razvlacenje), dnevni boravak sa trpezarijom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 400 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno opremljen dvosoban stan na Limanu 3 u Novom Sadu, u Balzakovoj ulici. Stan površine 50 m² nalazi se na prvom spratu stambene zgrade sa liftom i predstavlja odličan izbor za sve koji traže kvalitetno izdavanje stanova Novi Sad na mirnoj i atraktivnoj lokaciji. Stan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 350 €, 33,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN JEDNOIPOSOBAN STAN, SAJAM---Agencijska šifra: 9112678.Izdaje se kompletno namešten i opremljen jednoiposoban stan na 5. spratu stambene zgrade sa liftom kod Sajma. Useljiv je odmah. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti....

 
 
 
  Stan, DESPOTOVAC, 35.500 €, 74,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju izuzetno prostran i potpuno namešten trosoban stan u samom centru Resavice. Stan je u odličnom stanju, odlično održavan, funkcionalan i odmah useljiv, bez dodatnih ulaganja. Nekretnina se izdvaja odličnim rasporedom prostorija, velikom kvadraturom i dodatnim sadržajima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 350 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Sajam, ulica Braće Popović. Renoviran, kompletno namešten dvosoban stan nadomak Novosadskog sajma i Medicinskog fakulteta. Ovaj lep stambeni prostor sačinjavaju dnevni boravak sa trpezarijom, manja kuhinja, spavaća soba, kupatilo sa kadom, ostava i velika terasa. I sprat....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 125.000 €, 40,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se moderan, potpuno opremljen dvosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija – Crveni pevac. Stan se nalazi na 1. spratu novije zgrade sa liftom. Struktura stana: ulazni hodnik dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom (open space koncept) spavaća soba kupatilo terasa Stan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 400 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten stan.Zabranjeni kucni ljubimci. Sandra Obaveštenje: agencija naplaćuje usluge po realizaciji u visini 50% od jedne najveće mesečne zakupnine jednokratno jednokratno po realizaciji 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 550 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten i svetao stan u zgradi iz 2016. godine. Stan je funkcionalan i prijatan za stanovanje, a nalazi se u modernoj i održavanoj zgradi. Uz stan je obezbeđeno i garažno mesto, uz doplatu od 100 €. Agencijska provizija iznosi 50% od prve mesečne zakupnine. Kontaktirajte....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 1.000 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten i vrhunski opremljen dvosoban stan površine 53 m2, na odličnoj lokaciji preko puta restorana Pauza.Stan je dizajniran za zakupce koji žele visok nivo komfora, funkcionalnosti i estetike. Moderan enterijer, pažljivo biran nameštaj i kvalitetna oprema ostavljaju....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 500 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten stan u novogradnji, na izuzetnoj lokaciji. Stan je moderno opremljen i spreman za useljenje sve je pažljivo birano kako bi pružilo maksimalan komfor. Nalazi se u kvalitetnoj novogradnji, u mirnom i uređenom okruženju, a istovremeno je na dohvat ruke svim....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 359.900 €, 61,00 m2 cca 5900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na Kopaoniku imamo u ponudi izvanredan trosoban apartman na četvrtom spratu zgrade, u kompleksu Woodside, pored ski staze. Apartman je površine 61 kvadrat, a od prostorija ima dnevnu sobu, kuhinju, kupatilo i dve spavaće sobe. U dnevnom boravku se takodje može organizovati spavanje.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 750 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE sa zadovoljstvom vam predstavlja renoviran i kompletno opremljen dvosoban stan na prestižnoj lokaciji Neimar, opština Vračar. Stan se prvi put izdaje i nalazi se na 6. spratu uredno održavane zgrade sa dva lifta, u mirnom i atraktivnom delu grada. Nekretnina....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 550 €, 67,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten renoviran dvosoban stan. U blizini stana više vrtića, osnovna škola, TC Beo... Obavezan depozit u visini jedne kirije. GREJANJE - CG, sprat 4/5, LIFT, TERASA, PARKING ID oglasa: 78093. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 450 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČAN, KOMFORAN DVOSOBAN STAN KOD SAJMA---Agencijska šifra: 9112716. Izdaje se odličan, komforan, kompletno namešten dvosoban stan na 5. spratu zgrade sa liftom, kod Sajma.Useljiv odmah.Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od....

 
 
 
  Stan, VRANJE, 76.900 €, 64,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Tražite kompletno namešten stan bez ulaganja? Imamo odličan stan baš za vas !! Stan ima 64m2. (+ podrum) Kompletno namešten dvoiposoban - porodičan stan u naselju Ledena stena. Odličnog rasporeda, idealan za višečlanu porodicu. Sastoji od: predsoblja, velikog dnevnog boravka, kuhinje,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 700 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Neimar - novogradnja, odličan stan, 41 m2 Izdaje se kompletno sređen i funkcionalan dvosoban stan u novogradnji na Neimaru, u mirnoj ulici Rudnička, na Vračaru. Stan ima 41 m2 i nalazi se na 2. spratu kvalitetne i dobro održavane zgrade sa liftom (ukupno 4 sprata). Po strukturi je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 550 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje LUX stana 40m², terasa, parking, CG – Pavilljoni, Radoja Dakića Izdaje se kompletno namešten i moderno renoviran jednosoban LUX stan od 40m² sa terasom, na odličnoj lokaciji u Radoja Dakića, Pavilljoni, Novi Beograd, na prvom spratu uredne i održavane zgrade sa liftom. Stan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Adice, 300 €, 29,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

*NAŠA PREPORUKA*Izdajemo u Adicama Namešten Jednoiposoban stan 29 m2 na TOP LOKACIJIStan ima odvojenu spavaću sobu,nalazi se u Prizemlju zgrade,dvorišno je orijentisangrejanje je centralno na Gas sa korektnim troškovima grejanjaObezbeđeno je Parking MestoSTAN SE IZDAJE....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 695.000 €, 130,00 m2 cca 5350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je luksuzno opremljen stan u novogradnji na Gornjem Dorćolu, u Dobračinoj ulici, koji predstavlja spoj savremenog dizajna, komfora i izuzetne lokacije. Dominantni deo stana čini prostrana dnevna zona od oko 50m², koncipirana kao otvoren i svetao prostor koji prirodno povezuje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 450 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132505, I/, klima, lift, terasa, dvorišna zgrada. Izdaje se kompletno namešten jednoiposoban stan na Žitnom trgu. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila, prostranog predsoblja i terase. U kuhinji je nova sudo mašina. Stan je pet friendly.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, PANČEVO, 320 €, 67,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje dvoiposoban namešten stan na sodari od 67m2, grejna površina 62m2, na 4. spratu, lift, grejanje gradsko cg. dozvoljeni kućni ljubimci.. Po želji stan se može izdavati i prazan. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 350 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad-centar kod riblje pijace, izdaje se dvosoban stan od 60m2, namešten, odmah useljiv. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. Stan se nalazi na 4 spratu bez lifta, nalazi se na odličnoj lokaciji. Pet friendly Za više informacija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 486.000 €, 108,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Potpuno namešten stan nalazi se na trećem spratu lepo održavane zgrade u jednoj od najpoželjnijih rezidencijalnih zona Beograda na Senjaku. Stan površine 108m2 koji se sastoji od prostranog dnevnog boravka povezanog sa trpezarijom i kuhinjom, dvespavaće sobe, kupatila, dodatnog toaleta....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 1.400 € na 1.300 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.300 €, 96,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 1.400 €
15.05.2026 - 1.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan je svetao i kompletno renoviran, a izdaje se ili nenamešten ili delimično namešten. Dve velike sobe su organizovane oko treće salon sobe. Pored velikog predsoblja, na raspolaganju su i kupatilo, wc i kuhinja i terasa sa lođom i pogledom na dvorište. Kuhinja sadrži belu tehniku....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 8.922 €, 525,00 m2 cca 17 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan luksuzni poslovni prostor – Novi Beograd U ponudi je vrhunski dizajniran poslovni prostor u prestižnom poslovnom kompleksu, smešten u jednom od najmodernijih i najpoželjnijih poslovnih centara na Novom Beogradu. Prostor predstavlja savršenu kombinaciju luksuza, funkcionalnosti....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 600 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Svetao, prostran, renoviran dvosoban stan u zgradi iz 2010. godine na odličnoj lokaciji, odlično povezan saobraćajem sa svim delovima grada. Namešten i opremljen novim stvarima. Depozit obavezan. Kućni ljubimci nisu dobrodošli. Odmah useljiv. Agencijska provizija 50% vrednosti jedne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 650 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132454, VPR/. Potpuno namešten stan 3.0 stan 63 m², na odličnoj lokaciji.Na duži vremenski period.Dozvoljeni kućni ljubimci.Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 900 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo moderan i potpuno opremljen stan u novogradnji na Voždovcu, površine 70m2 sa garažnim mestom. Stan je potpuno namešten, poseduje svu tehniku i spreman je od 15. maja za useljenje. Mesečne režije 40eura. Stan je idealan za porodicu ili poslovne ljude. Agencijska provizija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 650 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo stan na Vračaru Nov, kompletno namešten stan u Cerskoj ulici, površine 40m². Stan ima odvojenu spavaću sobu, kvalitetan nov nameštaj, terasu i nalazi se na 2. spratu u zgradi sa liftom. Cena: 650€ mesečno Agencijska provizija 50% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 373.800 €, 89,00 m2 cca 4200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ulici Gospodara Vučića, u blizini ulice Maksima Gorkog, na Vračaru, u novijoj, odlično održavanoj zgradi, nalazi se ovaj sređen, svetao, funkcionalan, četvorosoban stan. Stan je orijentisan prema dvorištu, bez ikakvog uticaja saobraćajne buke, tišinu remeti jedino cvrkut ptica.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 500 €, 51,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

izdajemo kompletno namešten trosoban stan na rotkvariji. Kućni ljubimci su dovzoljeni ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno odobrio vlasnik nekretnine , ta niža cena važi i u našoj ponudiSTAMENKOVIĆ....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, MALI MOKRI LUG, 380 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban, svetao i kompletno namešten stan na vrhu Bulevara kralja Aleksandra. Sastoji se od : hodnika, dnevne sobe sa ugradnom kuhinjom, odvojene spavaće sobe, terase, kupatila. Na trećem spratu od pet, novogradnja iz 2019. Lift, parking ispred zgrade, etažno grejanje. Mogućnost....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 650 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na Vračaru u ulici Gospodara Vučića, prijatan i jako funkcionalan stan, pogodan za višečlane porodice. Renoviran i namešten. Prostorije: predsoblje, kuhinja, dnevna soba (odvojena), dve spavaće sobe, kupatilo, ostava, lođa. Agencijska provizija se plaća u iznosu 50% od ugovorene mesečne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 350 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Odlicno organizovan 1.0 stan u novoj zgradi. Stan se sastoji od dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i terase. Kompletno namešten (nameštaj i bela tehnika). Pogodan za jednu ili dve osobe. Nalazi se u mirnoj ulici izolovanoj od buke i saobraćaja. U neposrednoj blizini se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 155.000 €, 56,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Rakovica, Kanarevo brdo - Jelke Bojkić Makavejev 2.5, 56m2, 1/4, CG, telefon, interfon, parking Stan okružen zelenilom, kompletno namešten i adaptiran u dvoiposoban. Postoji mogućnost vraćanja stana u dvosoban. Ispred zgrade se nalazi parking. Odmah useljiv! Uknjižen na 56m2. Agencijska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 500 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Odmah useljiv, namešten stan na odličnoj lokaciji u blizini vrtića, škole, brojnih marketa kao i linija gradskog prevoza. Agencijska provizija 50% vrednosti jedne mesečne zakupnine Agent: Dragana Stoiljković br. licence 919 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd Reg. br.339 011/26-20-734....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 350 €, 31,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo namešten po strukturi jednosoban stan na Grbavici. Stan se sastoji od kuhinje sa trpezarijom i odvojenom sobom, kupatilom i terasom. U neposrednoj blizini Fakulteta, Promenade, većih marketa .. Useljiv od 01.06.2026. Za više informacija pozovite 066 844 22 66 Vaše Gold nekretnine.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 330.000 €, 54,00 m2 cca 6110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo moderno opremljen trosoban stan u novogradnji, na atraktivnoj lokaciji na Lekinom brdu, idealan za sve koji žele udoban i kvalitetan život u urbanom okruženju. Stan je pažljivo uređen enterijerom visokog kvaliteta i prodaje se potpuno namešten, bez potrebe za dodatnim ulaganjima.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 400 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

KOMPLETNO NAMEŠTEN JEDNOIPOSOBAN STAN NA NOVOJ DETELINARI---Agencijska šifra: 9112688.Izdaje se lepo namešten jednoiposoban stan na 1. spratu zgrade sa liftom na Novoj Detelinari.Stan je useljiv od 01.06.2026. godine. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska....

 
 
 
  Stan, BRUS, 216.573 €, 45,00 m2 cca 4810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Sky Loft je tip stana čija je dominantna karakteristika odličan pogled preko jednog zida koji je u punom staklu, bez pregradnih zidova, tako da je ceo apartmanotvoren ka nebu. Ovaj tip stanova uglavnom se gradi u visokim zgradama, međutim Kopaonik pruža bolji pogled nego bilo koji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 500 €, 66,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten trosoban stan površine 66m2 na Novoj Detelinari. Sastoji se od dnevne sobe, kuhinje, dva spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase. Na trećem spratu zgrade sa liftom. Odmah useljivo! Potreban depozit i agencijska provizija u iznosu od 50%. Za više informacija pozovite....