• GoHome Professional
www.indomio.rs namešten zadnjih 14 dana - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • www.indomio.rs namešten zadnjih 14 dana - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs namešten zadnjih 14 dana

  • Za upit "www.indomio.rs namešten zadnjih 14 dana" pronađeno 628 nekretnina - prosečna cena 717 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • do 960 eura
    • do 1200 eura (prosečna cena)
    • do 1400 eura
    • do 12 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 4.sprat
    • klima
    • kablovska
    • renovirano
    • novogradnja
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 450 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stanova Novi Sad – trosoban namešten stan u kući, zaseban ulaz, dvorište i parking Izdaje se prostran i funkcionalan trosoban stan u kući, idealan za porodičan život ili dugoročno stanovanje. Nekretnina poseduje zaseban ulaz, sopstveno dvorište i terasu, što pruža dodatni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.200 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prestižnoj lokaciji na Vračaru, direktno pored Hrama Svetog Save, izdaje se kompletno namešten trosoban stan površine 75 m². Stan se nalazi na 4. spratu od ukupno 7 i odlikuje se funkcionalnim rasporedom i komforom. Sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom, dve odvojene sobe,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 750 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen, renoviran, namešten, split sistem grejanje-hlađenje, 2 terase, internernet Odličan, kompletno opremljen stan namešten stan, dvostrane orijentacije na jednoj od najlepših lokacija u Zemunu. Sastoji se od predsoblja, prostrane dnevne sobe sa kuhinjsko-trpezarijskim delom (open-plane....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 700 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE sa zadovoljstvom vam predstavlja komforan, svetao i kompletno namešten trosoban stan Paviljoni, Novi Beograd. Stan površine 60m² nalazi se na 2. spratu uredno održavane zgrade i odlikuje se funkcionalnim rasporedom, prijatnim ambijentom i velikom količinom prirodne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 500 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Beograd, Novi Beograd, Bežanijska kosa 3, Univerzijade Novi Beograd, Bežanijska kosa 3, dvosoban, 60m2, terasa 50m2, namešten, VPR, ktv, stan u kući, dva parking mesta Dvostran i svetao stan u kući kvalitetne gradnje okružen je zelenilom, najbliže novobeogradskim blokovima. Mirno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zemun, 400 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namješten stan u Zemunu – Naselje Plavi Horizonti Izdaje se svetao, komforan jednoiposoban stan u Zemunu, u naselju Plavi Horizonti, u ulici Mihajla Bandura. Stan je smešten u zgradi novije gradnje i ima površinu od 37 m². Idealno je rešenje za parove, pojedince ili male....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 650 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten dvosoban stan na Vračaru u mirnoj ulicii Sastoji se od hodnika,dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom,spavaće sobe i kupatila. U blizini je svih potrebnih sadržaja za život-javni prevoz,marketi,dom zdravlja,vrtić,škola… Odlična povezanost sa svim delovima grada.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 450 €, 51,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Železnička stanica, ulica Kraljevića Marka. Predstavljamo kompletno namešten dvoiposoban stan u blizina centra grada, Futoške pijace, osnovne škole, autobuske i železničke stanice. Ovaj lep i moderno uređen stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijskim delom i kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 635.000 €, 125,00 m2 cca 5080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

U srcu Vračara, jedne od najprestižnijih i najtraženijih beogradskih opština. Kursulina ulica odiše prepoznatljivim gradskim šarmom. Okružena je zgradama karakterističnim za Vračar, često starije gradnje sa viskim plafonima, ali i modernim luksuznim novogradnjama. U blizini su ključne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 350 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Odlicno organizovan 1.0 stan u novoj zgradi. Stan se sastoji od dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i terase. Kompletno namešten (nameštaj i bela tehnika). Pogodan za jednu ili dve osobe. Nalazi se u mirnoj ulici izolovanoj od buke i saobraćaja. U neposrednoj blizini se....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 350 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 128319, I/, lift, terasa, stambena zgrada. Izdaje se odmah useljiv namešten stan na duži vremenski period. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 600 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten dvoiposoban stan na Novom Detelinaru u Novom Sadu. Stan površine 65 m² nalazi se na trećem spratu stambene zgrade sa liftom i predstavlja odličnu priliku za sve koji traže kvalitetno izdavanje stanova Novi Sad na atraktivnoj lokaciji. Stan je veoma funkcionalan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 350 €, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

KOMFORAN JEDNOIPOSOBAN STAN NA BULEVARU EVROPE---Agencijska šifra: 9106884.Izdaje se lepo namešten jednoiposoban stan na 2. spratu zgrade sa liftom na Bulevaru Evrope. Stan je useljiv od 01.06.2026. godine.Potreban je depozit u visi ni jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 700 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Ovaj luksuzni dvoiposoban stan pruža predivan pogled na Adu Ciganliju i nalazi se na samo 5 km od centra grada, uz odličnu povezanost sa ostatkom Beograda. Stan je potpuno namešten i spreman za useljenje odmah, a sastoji se od dve spavaće sobe-jedne veće i jedne manje-kao i prostranog....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 85.000 €, 39,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Zlatibor, naselje Zova - Prote Simića 2.0, 39m2 (terasa 3m2), 1/4, EG, Norveški radijatori. Dvosoban stan sa velikim dnevnim boravkom sa kuhinjom. Odvojena spavaća soba. Miran kraj, u kompleksu zgrada naselja Zova. Stan je kompletno namešten i prodaje se sa svim nameštajem i ugrađenom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanija, 219.000 €, 61,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran stan sa odličnim rasporedom, na sunčanoj strani, južno orijentisan. Prostorije: Open space dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijskim delom, dve spavaće sobe, hodnik, ostava, kupatilo i terasa. Postoje 2 izlaza na lodju, iz dnevne i jedne spavaće sobe. Grejanje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 750 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan, kompletno namešten jednosoban stan površine 42 m2 u prestižnom delu Dedinja, na svega 500 m od Belog dvora. Stan se nalazi u novogradnji, u prizemlju, svetao i funkcionalnog rasporeda, idealan za samce ili parove. Opremljen je savremenom kuhinjom, mašinom za pranje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 350 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Sajam, ulica Braće Popović. Renoviran, kompletno namešten dvosoban stan nadomak Novosadskog sajma i Medicinskog fakulteta. Ovaj lep stambeni prostor sačinjavaju dnevni boravak sa trpezarijom, manja kuhinja, spavaća soba, kupatilo sa kadom, ostava i velika terasa. I sprat....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 850 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan trosoban stan površine 70 m2 na atraktivnoj lokaciji na Dorćolu, u naselju Gundulićev venac.Stan se nalazi na 1. spratu predratne zgrade sa elegantnim mermernim ulazom i odlikuje se spojem klasične arhitekture i savremenog enterijera. Potpuno je namešten i opremljen....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Spens, 900 €, 57,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten dvoiposoban stan u ulici Maksima Gorkog. Površine 57m2. -ulazni hodnik -dnevna soba -kuhinja -dve spavaće sobe -kupatilo -terasa Na trećem spratu zgrade sa liftom. Grejanje se plaća po utrošku, niski mesečni troškovi. Moderno opremljen stan nalazi se na idealnoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 169.950 €, 57,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je izuzetno lep i funkcionalan dvoiposoban stan na Telepu, idealan za porodičan život ili kao sigurna investicija. Stan se nalazi na trećem spratu uredne i održavane zgrade bez lifta. Raspored je odlično organizovan i maksimalno iskorišćen. Dnevni boravak je prostran i....

 
 
 
  Stan, DESPOTOVAC, 35.500 €, 74,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju izuzetno prostran i potpuno namešten trosoban stan u samom centru Resavice. Stan je u odličnom stanju, odlično održavan, funkcionalan i odmah useljiv, bez dodatnih ulaganja. Nekretnina se izdvaja odličnim rasporedom prostorija, velikom kvadraturom i dodatnim sadržajima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 600 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan za izdavanje Vukov spomenik Na uglu ulica Kraljice Marije i Ivankovačke, na drugom spratu novije stambene zgrade za izdavanje dvosoban stan. Stan se sastoji od predsoblja, kuhinje, trpezarijsko - dnevnog dela sa terasom, spavaće sobe i kupatila. Stan je kompletno namešten. Ima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kluz, 280 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Bulevar Kralja Aleksandra ulica, 1.0,30kvm, namešten stan u prizemlju, PVC,grejanje TA peć (info stan 2500din), katv 1500din, klima, useljiv 01.07. novija gradnja, 280e+DEP+ag.provizija 50%(br.reg.220) 061/7000368 .

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 91.400 €, 38,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se potpuno nov i kompletno namešten apartman na Paliću, površine 38,08 m², smešten na drugom spratu moderne zgrade izgrađene 2024. godine. Apartman se nalazi na odličnoj lokaciji, svega 200 metara od Palićkog jezera, što ga čini idealnim kako za odmor i uživanje, tako i kao....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 300 €, 23,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN, JEDNOIPOSOBAN, PET FRIENDLY STAN U BLIZINI MEDICINSKOG FAKULTETA---Agencijska šifra 9109291.Izdaje se namešten jednoiposoban stan na četvrtom spratu zgrade BEZ lifta. Useljiv je odmah. Stan je PET FRIENDLY.  Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 450 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

062518545 Izdajemo NOV Jednoiposoban namešten stan na Podbari,blizina Centra,Keja, IV sprat,lift,nov nameštaj . . . odmah useljiv,kućni ljubimci nisu dozvoljeni. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 550 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se svetao, uredan i komforan dvosoban stan površine 55m² u neposrednoj blizini Đeram pijace. Lokacija je izuzetna, sa odličnom saobraćajnom povezanošću ka svim delovima grada. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od: - odvojene spavaće sobe - dnevnog boravka sa izdvojenim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 600 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan i lepo organizovan dvosoban stan u ulici Stanoja Glavaša, na svega nekoliko minuta hoda od Palilulske pijace i centra grada. Stan se nalazi na visokom prizemlju uredno održavane zgrade i predstavlja odličan izbor za pojedince, parove, studente ili manje porodice.Stan....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 132.000 €, 70,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban renoviran stan od 70m2, koji je renoviran 2024.godine, na prizemlju u blizini Aviv Parka, po strukturi trosoban 2 terase, dve inverter klime, prodaje se namešten sa svim stavarima, stan ima kvalitetnu pvc i aluminisku stolariju sa komarnicima, nove elktro i vodovodne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 230.000 €, 64,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

U Bloku 62, u blizini savskog šetališta, u ulici Dušana Vukasovića, nalazi se ovaj dvoiposoban stan. Smešten je na trećem spratu novije zgrade, uredne i održavane. Infrastruktura je kompletna, u neposrednoj blizini se nalaze škole, vrtići, marketi, TC kao i svi ostali neophodni sadržaji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 300 €, 17,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stanova Novi Sad – namešteni apartmani i garsonjere u centru Novog Sada, Železnička ulica, odmah useljivo U ponudi su potpuno opremljeni apartmani i garsonjere u samom centru Novog Sada, u Železničkoj ulici, na svega nekoliko minuta od Glavne pošte i svih važnih gradskih....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 950 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten stan, renoviran pre mesec dana, na ekskluzivnoj lokaciji sa kompletnim infrastrukturnim sadržajem neophodnim za kvalitetan život. Stan odlikuje prostran dnevni boravak sa trpezarijom, kao i potpuno opremljena kuhinja sa ugradnim aparatima (frižider, rerna,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kluz, 300 €, 26,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Olimp - Prote Đurića-slobodan od 01.06. 1.0, 26m2 (terasa), 3/3, EG, interfon, telefon, parking. Prostorije: hodnik, kupatilo, višenamenska soba povezana sa kuhinjom i terasa sa lepim pogledom. Odlična, potpuno opremljena garsonjera u kvalitetnom stambenom objektu novije....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 500 €, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan kompletno namešten dvosoban stan u blizini svih sadržaja neophodnih za komforan život. U stanu nisu dozvoljeni kućni ljubimci. U blizini prevoza, više marketa, Park- šume Košutnjak. Za svaku preporuku. Obavezan depozit. Posrednička naknada u skladu sa opštim uslovima poslovanja.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 550 €, 67,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten renoviran dvosoban stan. U blizini stana više vrtića, osnovna škola, TC Beo... Obavezan depozit u visini jedne kirije. GREJANJE - CG, sprat 4/5, LIFT, TERASA, PARKING ID oglasa: 78093. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 900 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se renoviran i funkcionalan trosoban stan površine 65 m2 na odličnoj lokaciji u centru grada, u naselju Donji Dorćol.Stan se nalazi na 1. spratu manje i uredne zgrade i predstavlja odličan izbor za porodičan život, ali i za zakupce kojima je potreban prostor pogodan za rad....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.000 €, 64,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se fantastičan dvoiposoban stan u Mirijevu, u ulici Matice Srpske - idealan za porodičan život ili kao investicija. Stan odiše svetlošću, toplinom i odličnom organizacijom prostora, a posebnu draž daje velika uređena terasa koja pruža osećaj privatnosti i mira.Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 139.000 €, 40,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo dizajnerski stan, na jednoj od najpopularnijih lokacija u Novom Sadu. Stan je neuseljavan i komplet namešten ( nameštaj po meri radila arhitektica ), tako da budući vlasnik unosi samo lične stvari. Dvorišne je orijentacije, što obezbeđuje mir i uživanje. U stanu niko nije....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kluz, 500 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se svetao, funkcionalan i lepo uređen 2.0 stan površine 38 m². Stan se sastoji od dnevne sobe, odvojene kuhinje, spavaće sobe, kupatila i terase. Potpuno je namešten, odmah useljiv i opremljen novim nameštajem i belom tehnikom. Nalazi se na izuzetnoj lokaciji, u neposrednoj....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 750 € na 700 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 700 €, 58,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.05.2026 - 750 €
22.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da vam predstavi lep i komforan dvosoban stan u strogom centru Gornji Dorćol, u jednom od najatraktivnijih delova opštine Stari Grad. Stan se nalazi na izuzetnoj lokaciji – između Narodnog pozorišta i Studentskog trga, na svega minut hoda od Knez....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 460 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČAN JEDNOIPOSOBAN STAN SA GARAŽOM, CENTAR---Agencijska šifra: 9104836.Izdaje se lepo namešten jednoiposoban stan od 45m2, koji se nalazi na 2.spratu zgrade bez lifta u centru grada. Moguć je zakup i garaže u neposrednoj blizini stana, uz cenu po dogovoru.Stan je useljiv odmah.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 628)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.