• GoHome Professional
www.indomio.rs namešten zadnjih 14 dana što manji - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • www.indomio.rs namešten zadnjih 14 dana što manji - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs namešten zadnjih 14 dana što manji

  • Za upit "www.indomio.rs namešten zadnjih 14 dana što manji" pronađeno 628 nekretnina - prosečna cena 717 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • do 960 eura
    • do 1200 eura (prosečna cena)
    • do 1400 eura
    • do 12 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 600 €, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Namešten, 1.5, klima, renoviran, 3/7, lift. U potpunosti sređen stan sa novim uređajima, belom tehnikom i stvarima. Izuzetno svetao i funkcionalan. Sastoji se od predsoblja iz koga se ulazi u sve prostorije, spavaće sobe, kupatila i dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom. Grejanje....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 131.530 € na 129.470 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 129.470 €, 36,00 m2 cca 3600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.05.2026 - 131.530 €
22.05.2026 - 129.470 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan jednoiposoban stan u Adamovićevom naselju, jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Stan je kompletno namešten i prodaje se sa svim stvarima, što ga čini idealnim za brzo useljenje ili izdavanje bez dodatnih ulaganja. Nekretnina se nalazi u mirnom i uređenom....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 110.000 €, 37,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se moderan apartman na Zlatiboru u neposrednoj blizini Gondole i jezera.. Apartman je površine 37m2 i sastoji se od ulaznog dela, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Apartman se prodaje kompletno namešten. Uz kupovinu stana se dobija i obezeženo....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zemun, 400 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namješten stan u Zemunu – Naselje Plavi Horizonti Izdaje se svetao, komforan jednoiposoban stan u Zemunu, u naselju Plavi Horizonti, u ulici Mihajla Bandura. Stan je smešten u zgradi novije gradnje i ima površinu od 37 m². Idealno je rešenje za parove, pojedince ili male....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 350 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 128319, I/, lift, terasa, stambena zgrada. Izdaje se odmah useljiv namešten stan na duži vremenski period. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 350 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Bulevar oslobođenja, ulica Ćirpanova. Namešten dvosoban stan u neposrednoj blizini Futoške pijace, Bulevara oslobođenja, škole. Ovaj stan čine dnevni boravak sa uvučenom kuhinjom, ulazni hodnik, spavaća soba, kupatilo, terasa. Pozicinoiran na II spratu stambene zgrade sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 250 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban namešten stan u Triglavskoj ulici u blizini naselja Crvena Zvezda, u zgradi starije gradnje bez lifta na prvom spratu, uknjižene površine 37m2 sa grejanjem na struju (LD radijatori). Stan se sastoji iz hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, ostave,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 550 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Namešten, svetao stan u održavanoj zgradi na odličnoj lokaciji u mirnom delu grada. U neposrednoj blizini je autobusko stajalište, Lidl, banka, a udaljenost od samog centra grada je svega 10 minuta hoda. Stan se sastoji od kuhinje, prostrane dnevne sobe sa trpezarijom, spavaće sobe....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 400 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan, kompletno namešten stan površine 37m2, smešten na prvom spratu kvalitetne i održavane zgrade. Stan je kompletno opremljen kvalitetnim nameštajem i svim neophodnim uređajima – odličan raspored – prijatan ambijent – idealan za udoban svakodnevni život. Nalazi se u....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 350 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN JEDNOIPOSOBAN STAN NA GRBAVICI---Agencijska šifra: 9112701.Izdaje se namešten jednoiposoban stan, koji se nalazi u prizemlju zgrade od svega 4 stana na Grbavici.Stan je useljiv od 01.06.2026. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 400 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten stan.Zabranjeni kucni ljubimci. Sandra Obaveštenje: agencija naplaćuje usluge po realizaciji u visini 50% od jedne najveće mesečne zakupnine jednokratno jednokratno po realizaciji 50% .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 128.750 €, 37,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

- neposredna blizina Kneževog parka i kružnog toka - novogradnja, stan od 37m2 - uknjižen 1/1, bez tereta - stan na visokom prizemlju (8 stepenika) - prodaje se kompletno namešten - raspored: ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, terasa, spavaća Agencijska provizija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN JEDNOIPOSOBAN STAN, PET FRIENDLY, GRBAVICA---Agencijska šifra: 9110274.Izdaje se namešten jednoiposoban stan (37 m2) na 5. spratu zgrade sa liftom, na Grbavici, u blizini Limanske ambulante. Useljiv odmah. Potreban depozit u visini jedne mesećne zakupnine.Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 138.000 €, 37,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129077, II/II, klima, uknjižen, stambena zgrada. Ovaj šarmantan 2.0 stan, nalazi se na prestižnoj lokaciji u blizini Čuburskog parka, na drugom spratu predratne zgrade bez lifta. Prodaje se namešten. Stan je stvarne površine 37 m², dok je uknjiženo 17 m². Sastoji se....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 350 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 88655, I/, klima, terasa, ostava. Kompletno namešten stan (u blizini medicinskog fakulteta), odvojena spavaća soba, jedan ležaj, dnevni boravak sa garniturom za sedenje, kupatilo sa veš mašinom, kuhinja sa velikim frižiderom i zamrzivačem, opremljena sudovima i escajgom.....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 400 €, 37,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.05.2026 - 450 €
22.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Beograd, Paviljoni U parkovskom okruženju General Ždanove ulice, u Paviljonima, nalazi se ovaj jednosoban stan za izdavanje. Smešten je u mirnom i tihom delu ulice, bez buke, na petom spratu uredne i održavane zgrade sa liftom. U neposrednom okruženju su Institut za majku i dete,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 300 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN JEDNOIPOSOBAN STAN, GRBAVICA--- Agencijska šifra: 9110686.Izdaje se kompletno namešten jednoiposoban stan u visokom prizemlju zgrade na Grbavici. Stan se sastoji od dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje i kupatila. Stan je useljiv odmah.Potreban depozit u visini....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 500 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

ZELENI VENAC – STARI GRAD / SAVSKA ZONA – DVOSOBAN STAN Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi funkcionalan, komforan i kompletno namešten stan u samom centru grada, u mirnoj ulici, na odličnoj lokaciji kod Zelenog venca i u neposrednoj blizini Beograda na vodi. Stan je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 550 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan na odličnoj lokaciji u mirnom kraju na Dedinju u blizini Banjičke šume. Stan je open space, prostor je otvoren i spavaći deo je zidom odvojen od dnevnog boravka. Postoji velika ostava koja nije uključena u kvadratu stana. Stan je namešten i opremljen belom tehnikom.....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 91.400 €, 38,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se potpuno nov i kompletno namešten apartman na Paliću, površine 38,08 m², smešten na drugom spratu moderne zgrade izgrađene 2024. godine. Apartman se nalazi na odličnoj lokaciji, svega 200 metara od Palićkog jezera, što ga čini idealnim kako za odmor i uživanje, tako i kao....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kluz, 500 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se svetao, funkcionalan i lepo uređen 2.0 stan površine 38 m². Stan se sastoji od dnevne sobe, odvojene kuhinje, spavaće sobe, kupatila i terase. Potpuno je namešten, odmah useljiv i opremljen novim nameštajem i belom tehnikom. Nalazi se na izuzetnoj lokaciji, u neposrednoj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 600 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan, kompletno namešten stan. Sunčan i svetao, funkcionalnog rasporeda. Izdaje se na duži vremenski period. Grejanje se plaća po utrošku - niski režijski troškovi. Obavezan depozit u visini jedne mesečne kirije. Odmah useljiv. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Postoji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 300 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Za izdavanje namešten jednoiposoban stan koji se nalazi u mirnom kraju sa dosta zelenila, nedaleko od železničke stanice. -Dnevna soba i trpezarija -Odvojena kuhinja -Spavaća soba -Kupatilo -Terasa/lođa Potreban depozit kao i jednokratna agencijska provizija 50% od prve mesečne zakupnine.....

 
 
 
  Stan, BRUS, 179.907 €, 38,00 m2 cca 4730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

O projektu Apartmani u vlasništvu su najatraktivniji vid smeštaja na vrhunskim turističkim destinacijama, jer vlasnici mogu u njima boraviti kada god žele, u svako doba godine. Crown Peaks omogućava vlasnicima apartmana, koji su već u prodaji, da uživaju u vrhunskoj usluzi, uz spa,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 700 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno namešten, svetao stan na odličnoj lokaciji Na sjajnoj lokaciji, u samom srcu grada, izdaje se odličan potpuno opremljen stan u neposrednoj blizini Skadarlije i Bajlonijeve pijace. Prednost stana je lokacija i komfor, svi bitniji sadržaji na dohvat ruke, lociran u mirnoj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 750 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U srcu Dorćola, renoviran, moderno namešten i kompletno opremljen dvosoban stan, površine 45 m² sa lođom i pripadajućem garažnom mestu u dvorištu zgrade novije izgradnje. Stan je pet-friendly, potpuno je namešten, savršeno funkcionalan i na odličnoj lokaciji, okružen svim sadržajima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 550 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

MODERAN JEDNOIPOSOBAN STAN NA BULEVARU---Agencijska šifra: 9112666.Izdaje se odlično namešten jednoiposoban stan, koji se nalazi na 13. spratu zgrade sa 2 lifta locirane kod Železničke stanice.Stan je useljiv odmah. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 500 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan i lepo uređen jednoiposoban stan u ulici Dimitrija Tucovića na Zvezdari, na odličnoj lokaciji sa brzom povezanošću ka centru grada i svim delovima Beograda.Stan ima površinu od 38 m2 i nalazi se na prvom spratu uredno održavane zgrade. Po strukturi je jednoiposoban....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 85.000 €, 39,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Zlatibor, naselje Zova - Prote Simića 2.0, 39m2 (terasa 3m2), 1/4, EG, Norveški radijatori. Dvosoban stan sa velikim dnevnim boravkom sa kuhinjom. Odvojena spavaća soba. Miran kraj, u kompleksu zgrada naselja Zova. Stan je kompletno namešten i prodaje se sa svim nameštajem i ugrađenom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 450 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

062518545 Izdajemo NOV Jednoiposoban namešten stan na Podbari,blizina Centra,Keja, IV sprat,lift,nov nameštaj . . . odmah useljiv,kućni ljubimci nisu dozvoljeni. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 450 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten dvosoban stan 39m2 na odličnoj lokaciji u centru grada -Grčkoškolska ulica. Useljivo odmah. Stan je na 2 spratu zgrade bez lifta, ima terasu, klimatizovan. Centralno gradsko grejanje, informatika oko 9000. Za ozbiljne zakupce na duži period bez kućnih....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 500 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, IZUZETAN STAN na Bulevaru Evrope u blizini hotela Šeraton. Kompletno namešten i opremljen u odličnoj zgradi novije gradnje.. Dvorišno orijentisan sa pogledom na grad. Zgrada ima svoje dvorište sa parking mestima. Useljiv od 05.06. Sam stan sastoji se od dnevnog boravka sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 650 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi za izdavanje nalazi se potpuno namešten i funkcionalan stan na Voždovcu, smešten u mirnoj i prijatnoj Jovaničkoj ulici. Zahvaljujući dobro organizovanom prostoru, modernoj opremljenosti i odličnoj lokaciji, ova nekretnina predstavlja idealan izbor za jednu osobu ili par koji....

 
 
 
  Stan, BRUS, 184.907 €, 39,00 m2 cca 4740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Sky Loft je tip stana čija je dominantna karakteristika odličan pogled preko jednog zida koji je u punom staklu, bez pregradnih zidova, tako da je ceo apartmanotvoren ka nebu. Ovaj tip stanova uglavnom se gradi u visokim zgradama, međutim Kopaonik pruža bolji pogled nego bilo koji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 400 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo namešten jednoiposoban stan na Telepu. Stan se nalazi u novoj, tek završenoj zgradi. Opremljen je novim nameštajem koji je pod garancijom. Grejanje je po utrošku, tako da su mesečni troškovi niski. Mogućnost korišćenja parking mesta u dvorištu, kao i ostave u podrumu.Zabranjeni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 350 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno namešten jednoiposoban stan na Bulevaru oslobođenja, u neposrednoj blizini Železničke stanice. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji koja pruža brz i jednostavan pristup centru grada, gradskom prevozu, prodavnicama, restoranima i svim važnim sadržajima. Stan je funkcionalno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 330 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

* VENIS Nekretnine * - Izdajemo 39 m2 Nova Detelinara ul. Janka Čmelika, visoko prizemlje, namešten dvosoban stan, lift, cg, terasa, klima, vm, kablovska televizija, CENA mesečno 330 Evra + 330 Evra depozit 064-829-5005 064-829-5008 Nova Detelinara ul. Janka Čmelika 39 m2 - 330 Evra....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 400 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo jednosoban , namesten stan u Mirijevu u novom naselju "Oaza Mirijevo" u ul. Dva bela goluba. Stan je nov sa novim namestajem. Dnevna soba, trpezarija, odvojena kuhinja,terasa. Parking ispred zgrade. Centralno grejanje ima kalorimetre i plaća se po potrošnji. Nalazi se u blizini....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 400 €, 39,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 450 €
18.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U neposrednoj blizini Beograda na vodi, u opštini Savski venac, izdaje se jednosoban stan koji predstavlja odličan izbor za udoban gradski život. Smešten je na četvrtom spratu stambene zgrade i idealan je za jednu osobu ili par koji traži praktičan i lepo organizovan prostor na urbanoj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 290 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan za izdavanje Julino brdo Na trećem spratu stambene zgrade za izdavanje kompletno namešten stan. Sastoji se od ulaznog hodnika u kojem se nalazi plakar. Iz njega se ulazi u kuhinju, kupatilo i dnevnu sobu. Trpezarija povezana sa kuhinjom i dnevnim boravkom. Iz dnevne sibe mala....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 450 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

- Odlična lokacija- 4. sprat- Lift- 39 m2- Dvosoban stan- Terasa- Klima- Opremljen novim nameštajemFunkcionalan i lepo organizovan stan, idealan za jednu osobu ili par koji želi useljiv prostor bez dodatnih ulaganja. Nalazi se u zgradi sa liftom, na četvrtom spratu, a terasa daje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 140.590 €, 39,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan stan koji se nalazi u blizini centra grada, u mirnom i uređenom delu Podbare, na drugom spratu stambene zgrade. Površine je 39 m² i po strukturi je jednosoban, funkcionalno je organizovan i pogodan kako za život, tako i kao investicija za izdavanje. Stan je renoviran....