• GoHome Professional
www.indomio.rs namešten renovirano - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • www.indomio.rs namešten renovirano - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs namešten renovirano

  • Za upit "www.indomio.rs namešten renovirano" pronađeno 796 nekretnina - prosečna cena 1.341 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 1300 eura
    • do 1600 eura (prosečna cena)
    • do 2000 eura
    • do 16 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 950 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.01.2023.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan na izuzetnoj lokaciji dvosoban stan od 50 kvm, na III spratu, sa centralnim grejanjem, liftom i pripadajućim podrumom. U centru grada, Miročka ulica u nastavku Tašmajdanskog parka, sa puno zelenila (borova, jela, lipa, ruža, trešnje, tujama) izdajem na duži vremenski....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 1.200 €, 82,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se renoviran trosoban dupleks u centru grada. Prvi nivo - dnevna soba, garderober, kuhinja i trpezarija i wc, drugi nivo - kupatilo i 2 spavaće sobe, jedna je opremljena kao dečja za dvoje dece. Potpuno namešten, odmah useljiv. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 229.000 €, 65,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi sjajan stan na NOVOM BEOGRADU! Stan je renoviran, kompletno opremljen i odmah useljiv. Zgrada na idealnoj poziciji, u blizini Arene. U okolini zgrade se nalaze parkovi, vrtići, autobuska stanica, brojni restorani, Arena, poslovni komplex,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 375.000 €, 84,00 m2 cca 4460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.07.2025.,

www.indomio.rs

Centar, 84m2! Na prodaju luksuzan salonski stan u najstrožem centru Novog Sada, u elegantnoj zgradi sa svega nekoliko stanova, što garantuje mir, privatnost i ekskluzivnost. Stan se nalazi na prvom spratu, površine 84 m² (uknjiženo), a uz stan pripada i tavan koji se prostire duž....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 283.600 €, 140,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se salonski stan 140 kvm u užem centru grada, u zgradi stare, kvalitetne gradnje. Stan se nalazi na prvom spratu, orjentisan severo zapadno, istočno i južno, a sastoji se od ulaznog hodnika, dve prostrane spavaće sobe, od kojih jedna ima izlaz na manju lođu koja gleda ka ulici,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.000 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.06.2024.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten stan od 53m2 u Smiljanićevoj ulici na Vračaru, u najlepšem, sunčanom delu izmedju Krunske i Njegoševe. Stan je na 2. spratu, u odličnom stanju, renoviran pre desetak godina. Održavana zgrada koja ima lift. Dnevna soba, spavaća soba, kupatilo, kuhinja sa trpezarijom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 800 €, 61,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan na Južnom bulevaru - kompletno renoviran i nameštenIzdaje se odličan trosoban stan ukupne površine 61 m2 + dve terase (8 m2), smešten na trećem spratu uredno održavane stambene zgrade na atraktivnoj lokaciji na Vračaru, u zoni Južnog bulevara.Stan je potpuno renoviran,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 215.300 € na 206.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Liman IV, 206.000 €, 64,00 m2 cca 3220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 215.300 €
24.04.2026 - 206.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno namešten i renoviran trosoban stan površine 64 m², smešten na 6. spratu uredne zgrade sa dva ulaza i dva lifta, od kojih je jedan teretni. Stan ima funkcionalan raspored i sastoji se od dve spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje, kupatila, dve špajze sa ugrađenim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 125.000 €, 46,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan jednoiposoban stan površine 38m² + terasa 8m² (ukupno korisnih 46m²), uknjižen i pogodan za kupovinu putem stambenog kredita. Stan se nalazi na poslednjem, 6. spratu zgrade iz 1953. godine. Zgrada nema lift, ali je održavana i poseduje pripadajući podrum. Po....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 510.000 €, 187,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2025.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor na drugom spratu tržnog centra, potpuno renoviran, pored Hrama Svetog Vasilija Ostroškog! Ovaj kancelarijski i studijski prostor od 205 kvadratna metra, koji se nalazi u poslovnoj zgradi sa velikim prometom, nudi velike pogodnosti, odličnu poslovnu okolinu i parking.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Labudovo Brdo, 900 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.03.2025.,

www.indomio.rs

Iznajmljuje se svetao trosoban stan na odličnoj lokaciji, Vidikovački venac. Sastoji se: dnevni boravak , dve spavaće sobe, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo I terasa. Površine 60m2. Renoviran, potpuno namešten, opremljena kuhinja sa uredjajima. Miran kraj sa svim potrebnim sadržajima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 247.000 €, 50,00 m2 cca 4940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2025.,

www.indomio.rs

Luksuzno dizajniran i opremljen dvosoban stan, u najužem centru grada, na savršenoj mikro-lokaciji. Koncipiran je kao dvoetažni stan, sa posebnim ulazom i uređenim prilazom. U donjem delu, površine 27m2, nalazi se dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom i kupatilo. Gornji deo čini....

 
 
 
  Poslovni prostor, INĐIJA, 399.000 €, 350,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.08.2024.,

www.indomio.rs

Kada Vam se ukaže poslovna prilika na ovako jednoj lokaciji koja se nalazi na raskrsnici puteva i ako je ta lokacija mesto koje se u poslednjih par meseci izuzetno traži onda je ovo šansa koju ne smete propustiti. Real house nekretnine Vam predstavljaju na prodaju restoran koji se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 112.500 €, 49,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.06.2023.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo izuzetan stan u Braće Jerković. Stan je kompletno renoviran,poseduje lođu,koja gleda na prirodu. Unutar stana postoji ostava,koja se može pretvoriti u toalet. Zgrada poseduje video nadzor. Nalazi se na odličnoj lokaciji u blizini škola, T. C i autobuske....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 92.700 €, 47,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.09.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam renoviran stan u mirnom delu Novog Naselja. Veoma svetao, komforan dvosoban stan bez ulaganja, prodaje se delimično namešten. U blizini marketi, škola, vrtić, autobusko stajalište, dečija igrališta. Idealno mesto za porodičan život. Ishoblovan parket, nove pločice,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 800 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan u Bloku 33 - Novi Beograd, Genex kula Cena: 800 eura | Površina: 62 m2 | Struktura: 3.0 | PrizemljeIzdaje se renoviran i potpuno namešten trosoban stan u Bloku 33, u neposrednoj blizini Genex kule. Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade i orijentisan je ka parku....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 950 €, 87,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

LUX Salonski Stan sa Velikom Terasom – Botanička bašta (Pet Friendly) ID Stana JN000485 Lokacija: Beograd, Opština Palilula, Centar (ugao Takovske i Ruvarčeve, kod Botaničke bašte) Cena: 950 € / mesečno Kvadratura: 87 m² (Grejna površina 82 m² + velika sunčana terasa) Struktura: 2-soban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 210.000 €, 69,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.10.2022.,

www.indomio.rs

Salonski stan na fantastičnoj lokaciji, renoviran pre par godina . Kompletno namešten .Odličan kako za život tako i za poslovne delatnosti .Uknjižen 1/1 mogućnost kupovine i preko stambenog kredita. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 87.550 €, 38,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Sjajan jednoiposoban stan na odločnoj lokaciji. Stan je kompletno renoviran, sve je novo, kompletno namešten. Stan poseduje podrum i biciklanu u sklopu zgrade. Uvek ima parkinga ispred zgrade, veoma niski računi. Odlična investicija kako za život, tako i za izdavanje. Stan za svaku....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 165.000 € na 159.900 € dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 159.900 €, 57,00 m2 cca 2810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.05.2025 - 175.000 €
16.07.2025 - 170.000 €
06.08.2025 - 165.000 €
08.03.2026 - 159.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 117269, PR/IV, telefon, uknjižen, parking, podrum, stambena zgrada. Stan je kompletno renoviran ( vodovodna i elektro instalacija ). PVC stolarija(Veka) sa stopsol staklima i roletnama i sa Komarnicima . Ugrađene su i sigurnosne rešetke koje se mogu otkljucati po potrebi.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 154.500 €, 38,00 m2 cca 4070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se renoviran, luksuzno namešten jednoiposoban stan koji se nalazi nadomak pešačke zone (Stari Grad) i svih pratećih sadržaja. Satoji se od komforne dnevne sobe, odvojene kuhinje i trpezarijskog dela, spavaće sobe i kupatila. Kvalitet gradnje, nameštaja/tehnike, moderan dizajn,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 187.000 €, 41,00 m2 cca 4560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prvom spratu zgrade, u centralnom delu Vidikovca nalazi se ovaj kompletno renoviran stan. U stanu je zamenjena elektro i vodovodna instalacija, postavljena alu stolarija sa elektro roletnama i komarnicima u spavacoj sobi, a u kuhinji PVC stolarija. Hrastov brodski pod, sigurnosna....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Klinički Centar, 950 €, 77,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.01.2023.,

www.indomio.rs

Kneza Miloša, 77m, 3,5 soban renoviran salonski stan sa 2 mokra čvora, dvostrano orijentisan, ne gleda na ulicu, duboko uvučen u dvorište. Izdaje se od 1.marta 2023. kao polunamešten ( komplet kuhinja, veš mašina, salonska garnitura za sedenje, trpezarija) ili potpuno namešten uz....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 700 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Crveni Krst - Dvoiposoban lep Stan sa bastom. Lokacija: Beograd, Opština Zvezdara, Crveni Krst Površina: 50 m2 Struktura: Dvoiposoban stan Sprat: Prizemlje (od ukupno 2 sprata) Stanje: Renoviran, potpuno namešten Mesečne režije: Oko 150 evra Opis nekretnine: Odmah useljiv, luksuzno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 71.080 €, 32,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.09.2024.,

www.indomio.rs

Namešten renoviran stan, odmah useljiv. Sjajna lokacija u blizini marketa, kafića, škola i svega bitnog za život. Zelenilo oko zgrade i dovoljno parkinga. Odlična investicija kako za život tako i za izdavanje. Za sve detalje slobodno pozovite. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 800 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan, 48m2, u mirnom delu grada, dobro pozicioniran, svetao, komforan. Stan je kompletno renoviran, ima etažno grejanje na struju (radijator u svakoj prostoriji), hrastov parket u sobama i predsoblju, keramičke pločice u kuhinji i kupatilu, klima uređaj Stan može da se....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 39.000 €, 32,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

SOMBOR-CENTAR Prodaje se dvorišni stan u blizini suda.Površine 32 m2.Stan je KOMPLET RENOVIRAN I NAMEŠTEN.Ima šupa u dvorištu. Pogodan za život ili kancelariju .

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 130.000 €, 71,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Opremljen, kompletno renoviran trosoban stan u širem Centru. Struktura: hodnik, kupatilo, dnevni boravak, kuhinja, dve spavaće sobe, terasa površine 13m2 dužinom celog stana, od čega je jedan deo zastakljen. Stan je komforan, izuzetno svetao, lepog i praktičnog rasporeda. Kompletno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.000 €, 89,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

Contact: 066069699 A renovated and fully furnished four-bedroom, 89 m² apartment for rent in Kićevska Street, Vračar. Located on the 3rd floor, with 3.05 m ceiling height. The flat features a living room, kitchen with dining area, three bedrooms, bathroom, and a terrace. Central heating,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 130.000 €, 51,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2022.,

www.indomio.rs

Prodaje se prelep, potpuno renoviran i namešten dvosoban stan u blizini Železničke i autobuske stanice. Stan ima 51m2. Opremljen svim sadržajima za jedan udoban, moderan život ili izdavanje. Spavaća soba 14,5 m2, u koju se ulazi iz hodnika, je opremljena velikim bračnim krevetom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 500 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Potpuno renoviran stan, odmah useljiv i kompletno namesten. Poseduje odvojenu spavacu sobu. Parking ispred zgrade se ne placa. GREJANJE - CG, sprat 4/7, LIFT, NOVOGRADNJA, INTERFON ID oglasa: 43107. .

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 118.450 €, 33,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad – Bulevar oslobođenja | Prodaja jednosobnog stana kod Železničke stanice Na prodaju potpuno renoviran i moderno opremljen jednosoban stan na izuzetnoj lokaciji u Novom Sadu, na Bulevaru oslobođenja, u neposrednoj blizini Železničke stanice. Zahvaljujući svojoj poziciji, ova....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 89.610 €, 29,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2022.,

www.indomio.rs

Jedna od unIkatnih nekretnina u centru grada kod ulice Vase Stajića i bivšeg Radničkog univeziteta ! Jedinstvenost nekretnine se ogleda u tome što se nalazi na staroj novosadskoj lokaciji, koja je poznata po izuzetnim vilama i stanovima velikih kvadratuta tzv. "salonci". Visina plafona....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 169.950 €, 75,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se lux trosoban stan u centru grada u neposrednoj blizini Narodnog pozorišta. Stan se nalazi na 7. spratu stambene zgrade sa liftom. Stan je uknjižene površine 71m2 i sastoji se ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje, degažmana, dve spavaće....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, ZRENJANIN, 320 €, 49,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se veoma lep dvosoban stan u naselju Duvanika. Stan je na trećem spratu i površine je 49m2, bez površine terase. Stan ima ulaz, dve odvojene sobe, kuhinju sa trpezarijom i ostavom, kupatilo i zat orenu terasu. Stan je kompletno renoviran, sa PVC prozorima, sređenim podovima,....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 450 €, 56,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 500 €
15.05.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Renoviran, svetao stan ,kompletno namešten. Odlična pozicija sa svim potrebnim sadržajima, školama, vrtićima, parkovima, trgovinskim lancima.Odlična povezanost sa svim delovima grada. Infostan 9000, struja po potrošnji, internet i katv na ime zakupca. Useljiv odmah. Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 133.900 €, 72,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran stan,u novijoj zgradi na fenomenalnoj lokaciji u blizini centra. Stan se prodaje kompletno namešten sa tehnikom. Blizina Spensa, Bulevara, fakulteta, Promenade, centra. Ako želite porodični stanan na mirnoj lokaciji u blizini centra ovo je nekretnina za vas. Uknjižena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 264.000 €, 84,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.10.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se odlican 4.0 stan od 84m2 sa terasom od 26m2 na visokom prizemlju. Stan je kompletno renoviran, kompletno namesten i uknjizen. Zgrada poseduje rampu za invalide. Stan se nalazi u zgradi iz 1995.godine koja ima veliki parking sa dosta zelenila. Nalazi na visokom prizemlju,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 159.650 €, 67,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

RENOVIRAN TROSOBAN STAN OD 67M2 - MIRNA ULICA, PAR MINUTA OD CENTRA I SOCIJALNOG ---Agencijska šifra: 1007878.Na prodaju trosoban stan od 67m2 u prizemlju manje zgrade, u tihoj i zelenoj ulici, na svega nekoliko minuta hoda od centra grada i SocijalnogStan je renoviran i bez većih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 240.000 €, 96,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 109307, I/, klima, lift, telefon, terasa, uknjižen, podrum, ostava. Na prodaju kompletno renoviran porodični stan.Stan se sastoji od velikog dnevnog boravka s trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatila i wc te posebnom prostorijom za veš mašinu i garderobu.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 500 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten stan kod Vukovog spomenika, Zahumska ulica, 54 m2, renoviran. Duplex. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 600 €, 59,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

* Beograd, Savski venac, Sarajevska ulica! * Izdaje se prelep, namešten stan u strogom centru grada, strukture 2.0., 6/8 sprat, lift, internet, KTV, inverter klima, EG. * Prostorije: dnevni boravak, spavaća soba, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo, hodnik, terasu i lođu sa ostavom.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 796)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni