• GoHome Professional
www.indomio.rs namešten centralno grejanje - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • www.indomio.rs namešten centralno grejanje - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs namešten centralno grejanje

  • Za upit "www.indomio.rs namešten centralno grejanje" pronađeno 273 nekretnina - prosečna cena 960 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 1000 eura
    • do 1300 eura (prosečna cena)
    • do 1500 eura
    • do 13 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 600 €, 72,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

VOŽDOVAC – FON, TROSOBAN STAN Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi namešten i veoma komforan trosoban stan površine 72m² na odličnoj lokaciji na Voždovcu, neposrednoj blizini FON-a. Stan se nalazi na 2. spratu uredne stambene zgrade od ukupno tri sprata i dvostrano je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 236.900 €, 65,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Sajam, ulica Branka Bajića – Sajam kompleks. Izdvajamo iz ponude kompletno namešten, po strukturi dvoiposoban stan koji se nalazi na jednoj od najtraženijih lokacija za stanovanje u neposrednoj blizini Bulevara Evrope, Sajma, više trgovinskih i ugostiteljskih objekata. Ovaj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.100 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Vračar, Crveni krst - luksuzan trosoban stan, 90 m2 Izdaje se odličan, kompletno namešten trosoban stan na Vračaru, u mirnom delu Crvenog krsta. Stan ima 90 m2 i nalazi se na 3. spratu moderne zgrade sa liftom (ukupno 5 spratova). Zgrada ima mali broj stanova, što pruža dodatni mir....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, 4.000 €, 188,00 m2 cca 21 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivno u Bloku 28 Poslovni prostor 240 m² – ključ u ruke Izdaje se jedinstven poslovni prostor od merenih 240 m² na Novom Beogradu, u mirnom Bloku 28, u prizemlju stambene zgrade. Prostor je svetao, potpuno je renoviran, namešten i opremljen po najvišem standardu – spreman za....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 550 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Namešten, 1.5, 40m2, III/V, terasa, lift, CG, depozit. Izdaje se jednoiposoban stan na odlicnoj lokaciji na Zvezdari. Stan poseduje hodnik, dnevni boravak, kuhinju, trpezariju, odvojenu spavaću sobu, kupatilo i lepu terasu. Veoma je svetao. Ima centralno grejanje, klimu, internet.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 250.000 €, 73,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stana Galenika | 73m² | renoviran, kompletno namešten, lift, lođa, pogled na park Retko u ponudi – kompletno opremljen i useljiv 2.5 stan od 73m² u jednom od najtraženijih delova Galenike! Prodaje se izuzetno funkcionalan, svetao i kvalitetno renoviran stan na 3. spratu od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 600.000 €, 111,00 m2 cca 5410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U samom srcu Skadarlije, u pešačkoj zoni jedne od najautentičnijih i najatraktivnijih lokacija u gradu, nalazi se ovaj salonski stan koji savršeno spaja šarm stare gradnje i savremeni komfor. Stan je uknjižen tako da je moguća i kupovina na kredit. Dvostrano je orijentisan, sa prelepim....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 488.735 € na 462.418 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 462.418 €, 73,00 m2 cca 6330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 488.735 €
13.05.2026 - 462.418 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Centar, ulica Trg galerija - PUPINOVA PALATA. Izdvajamo iz ponude, kompletno namešten, uknjižen trosoban stan sa otvorenim pogledom na grad i Frušku goru u ekskluzivnom stambeno-poslovnom kompleksu Pupinova palata; koji se nalazi na najatraktivnijoj lokaciji u gradu. U blizini....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 149.000 €, 29,00 m2 cca 5140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Vračar, kod Hrama Svetog Save, namešten jednosoban stan 29m2 u salonskoj zgradi, odvojena kuhinja, centralno grejanje, podrum. Zgrada nema lift. Kontakt telefon 0600993334. Hvala Vam na pregledu oglasa. Broj agencije u Registru posrednika 1347. Mapa je informativnog karaktera, ne....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 345.000 € na 335.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 335.000 €, 87,00 m2 cca 3850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.09.2025 - 368.000 €
29.09.2025 - 358.000 €
15.10.2025 - 350.000 €
07.12.2025 - 345.000 €
10.05.2026 - 335.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.09.2025.,

www.indomio.rs

Zastupamo prodaju izuzetno funkcionalnog stana. Odlično koncipiran i lako adaptabilan na više načina. Stan poseduje dnevni boravak, 3 sobe, prostranu kuhinju, ostavu, kupatilo i 2 divne terase, podrum. Stan je dvostrano orijentisan. Dobro je izolovan, bez buke. Ima prelep pogled na....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 630 € na 550 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 550 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 630 €
22.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan trosoban stan površine 60m² na odličnoj lokaciji na Vračaru, u blizini Hrama Svetog Save (Dubjanska ulica). Stan je kompletno namešten i odmah useljiv. Nalazi se u prizemlju uredne zgrade sa liftom i centralnim grejanjem. Posebna prednost stana su dva ulaza,....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 650 € na 600 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 600 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 700 €
15.04.2026 - 650 €
06.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi nov, kompletno opremljen dvosoban stan na Zvezdari, u blizini Cvetkove pijace! Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, preko puta ATŠ-a, u kvalitetnoj novogradnji sa liftom. U pitanju je stan površine 50m², funkcionalnog rasporeda, potpuno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 750 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE sa zadovoljstvom vam predstavlja renoviran i kompletno opremljen dvosoban stan na prestižnoj lokaciji Neimar, opština Vračar. Stan se prvi put izdaje i nalazi se na 6. spratu uredno održavane zgrade sa dva lifta, u mirnom i atraktivnom delu grada. Nekretnina....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 580 € na 500 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 500 €, 40,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2026 - 580 €
20.05.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednosoban stan 40 kv, Dorćol, Dunavski kej, Stari grad. Stan se nalazi u blizini keja, reke, šetalista, bicikističke staze, nedaleko od Sportsko rekreativnog centra bazena 25 maj- teretane, udaljenost od Knez Mihajlove ulice je oko tri autobuske stanice a do Kalemegdana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 204.000 €, 70,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom i prijatnom delu Mirijeva, u ulici Kapetana Miloša Žunjića, nalazi se kompletno sređen stan od 70 m² koji spaja funkcionalnost, toplinu doma i odličnu organizaciju prostora. Smešten na 1. spratu kvalitetne zgrade novije gradnje iz 2011. godine, stan je idealan za porodicu,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 950 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan dvosoban stan sa terasom – Belville, Novi Beograd (Blok 67) Izdaje se moderan i prostran dvosoban stan površine 62 m² u prestižnom stambenom kompleksu Belville na Novom Beogradu. Stan se nalazi na 7. spratu (od 13) u zgradi sa dva lifta, video-nadzorom i 24h obezbeđenjem,....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 370 € na 330 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 330 €, 27,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 370 €
11.05.2026 - 330 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten jednoiposoban stan na Grbavici, ulica Danila Kiša. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i hodnika. Nalazi se na četvrtom spratu, u zgradi sa liftom. Nije poslednji sprat. Centralno grejanje. Dvorišno orijentisan, svetao. Useljivo od 1 maja.....

 
 
 
 
+25%

Promena cene sa 800 € na 1.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.000 €, 83,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.05.2026 - 800 €
15.05.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan za izdavanje Strahinjića bana Na 6 spratu novije stambene zgrade u ulici Strahinjića bana, za izdavanje četvorosoban stan površine 83m2 sa terasom od 20m2. Stan je kompletno namešten. Ima centralno grejanje, klimatizaciju. Zgrada je sa liftom i interfonom. Stan se izdaje na duži....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 400 €, 37,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.05.2026 - 450 €
22.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Beograd, Paviljoni U parkovskom okruženju General Ždanove ulice, u Paviljonima, nalazi se ovaj jednosoban stan za izdavanje. Smešten je u mirnom i tihom delu ulice, bez buke, na petom spratu uredne i održavane zgrade sa liftom. U neposrednom okruženju su Institut za majku i dete,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 550 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje LUX stana 40m², terasa, parking, CG – Pavilljoni, Radoja Dakića Izdaje se kompletno namešten i moderno renoviran jednosoban LUX stan od 40m² sa terasom, na odličnoj lokaciji u Radoja Dakića, Pavilljoni, Novi Beograd, na prvom spratu uredne i održavane zgrade sa liftom. Stan....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 630 € na 550 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 550 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 630 €
22.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

HRAM SVETOG SAVE, VRAČAR – TROSOBAN STAN Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi odličan, kompletno renoviran i namešten trosoban stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija na Vračaru, u blizini Hram Svetog Save. Stan je veoma miran, tih, topao i funkcionalnog rasporeda,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-273 (od ukupno 273)

<< <1 2 3 4 5 6 7> >>