• GoHome Professional
www.indomio.rs namešten Zadnjih 7 dana - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • www.indomio.rs namešten Zadnjih 7 dana - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs namešten Zadnjih 7 dana

  • Za upit "www.indomio.rs namešten zadnjih 7 dana" pronađeno 326 nekretnina - prosečna cena 711 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • do 940 eura
    • do 1100 eura (prosečna cena)
    • do 1400 eura
    • do 11 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 400 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Ušuškan u mirnom delu Medakovića 3, u neposrednoj blizini okretnice, nalazi se funkcionalan i svetao stan koji pruža pravi osećaj doma. Prostorno odlično organizovan, sa odvojenom spavaćom sobom i izdvojenom kuhinjom, ovaj stan odiše toplinom i komforom, dok velika terasa pruža idealno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 470 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan u Gandijevoj ulici, površine 44 m². Stan je kompletno namešten, sa novim nameštajem, i nedavno renoviran. Prostor je svetao i funkcionalno organizovan, pogodan kako za stanovanje, tako i za poslovni prostor. Nalazi se na izuzetno praktičnoj lokaciji, u neposrednoj blizini....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 193.640 €, 57,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno namešten moderan stan površine 57 m², smešten na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Novoj Detelinari. Nekretnina se nalazi na 1. spratu kvalitetne i odlično održavane zgrade sa liftom, pružajući savršen spoj komfora, funkcionalnosti i atraktivne lokacije.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 320 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČAN  JEDNOIPOSOBAN PET FRIENDY STAN, BULEVAR PATRIJARHA PAVLA---Agencijska šifra: 9112698.Izdaje se lepo namešten jednoiposoban stan na 5. spratu zgrade sa liftom.U stanu su dozvoljeni kućni ljubimci. Stan je useljiv od 01.06.2026. godine. Potreban je depozit u visini....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.000 €, 72,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran i namešten, dvosoban stan u okolini Trga Slavija. Odmah useljiv. Aleksandar Jovanović 062240144 ID: 8610 Provizija 50% za Zakupca .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 500 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, IZUZETAN STAN na Bulevaru Evrope u blizini hotela Šeraton. Kompletno namešten i opremljen u odličnoj zgradi novije gradnje.. Dvorišno orijentisan sa pogledom na grad. Zgrada ima svoje dvorište sa parking mestima. Useljiv od 05.06. Sam stan sastoji se od dnevnog boravka sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 500 €, 57,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno namešten stan ulici Laze Kostića blizu centra i blizu fakulteta. Stan se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevnog boravka, odvojene kuhinje, ostave, 2 kupatila i male terase. Veoma funkcionalan raspored prostorija. Stan je useljiv od 20.06. Potreban depozit kao i jednokratna....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 225.000 €, 290,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Kuća 290m2 (terasa) + pomoćni objekat 130m2, PR + PTK, plac 19.3 ara, čvrsta gradnja, internet, ktv, klima, podrum, parking, struja, gradska voda, mogućnost formiranja dodatne stambene jedinice U mirnom delu Inđije, u takozvanom srpskom kraju, nalazi se ova veoma komforna i funkcionalna....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 300 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

NOV, NAMEŠTEN JEDNOSOBAN STAN, PET FRIENDLY,  JUGOVIĆEVO--- Agencijska šifra: 9105637. Izdaje se kompletno namešten jednosoban stan (30 m2) koji se nalazi na 6. spratu u novoj zgradi sa liftom na lepoj lokaciji, Jugovićevo. Okolo je zelenilo i besplatan parking. Poseduje:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 700 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran i moderno opremljen jednoiposoban stan površine 50 m2 u naselju Denkova bašta.Stan se nalazi u potkrovlju uredno održavane zgrade sa liftom i pruža prijatan i funkcionalan prostor za svakodnevni život. Potpuno je namešten i opremljen svim neophodnim uređajima, te....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 950 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan, potpuno opremljen dvosoban stan površine 60 m2 u modernom poslovno-stambenom kompleksu u Bloku 65 na Novom Beogradu.Stan se nalazi na 1. spratu savremene zgrade sa liftom i odlikuje se funkcionalnim rasporedom, kvalitetnim enterijerom i prijatnim pogledom na park....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Jajinci, 600 €, 66,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je trosoban stan u okviru kuće, površine oko 66m2, sa zasebnim ulazom. Stan se nalazi u prizemlju. Stan koji se izdaje je kompletno renoviran i moderno opremljen, smešten u mirnom i porodičnom delu Voždovca, u blizini Farmaceutskog fakulteta. Struktura: ulazno predsoblje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, PANČEVO, 600 €, 71,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten trosoban stan u centru, parking uključen – odmah useljiv Ako tražite miran i funkcionalan stan u centru grada, a da vam je sve potrebno na nekoliko minuta hoda, ovaj stan je idealan izbor za porodicu ili ljude koji žele da im sve bude na dohvat ruke, a da ipak imaju....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 180 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno nameštena garsonjera u Petrovaradinu, u Reljkovićevoj ulici , na svega nekoliko minuta od centra Novog Sada. Ova moderna i funkcionalna garsonjera površine 30 m² nalazi se na prvom spratu i predstavlja odličan izbor za sve koji traže kvalitetno izdavanje stanova....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 400 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetno funkcionalan jednosoban stan, potpuno namešten i opremljen. Na vrhunskoj lokaciji. Kvalitetna starogradnja, dobro održavana. Stan je svetao, sa lepim pogledom. Na svega 10 minuta laganog hoda od Terazija i Trga Republike (2 stanice gradskog prevoza). U neposrednoj blizini....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 800 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetan dvosoban stan, koji se nalazi u ulici Vojislava Nanovića u prestižnom lux kompleksu "Merin Hill". Svetao i lep, kompletno namešten. Grejanje je centralno po utrošku. Kompleks je zatvorenog tipa sa divnim igralištem za decu. Lokacija je odlična. Pored kompleksa se....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 360 €, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Ozbiljnim zakupcima izdaje se namešten stan u prizemlju starijeg objekta u maloj ulici u blizini G.Vučića, V.Ilića, Arhitektonsko tehničke škole i stadiona Sinđelić. Zakup 360eura+deposit 360eura+ agencijska provizija 50% od iznosa prve kirije. Vladimir 064/17-444-23 GREJANJE - TA,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 700 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno namešten, svetao stan na odličnoj lokaciji Na sjajnoj lokaciji, u samom srcu grada, izdaje se odličan potpuno opremljen stan u neposrednoj blizini hrama Svetog Save. Prednost stana je lokacija i komfor, svi bitniji sadržaji na dohvat ruke. Komforan i osvetljen, stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 224.400 €, 68,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan dvoiposoban stan površine 68 m2 na top lokaciji u centru Novog Sada, idealan kako za porodičan život, tako i kao sigurna investicija za izdavanje. Stan se nalazi u zgradi novije gradnje (oko 10 godina) i prodaje se kompletno namešten, sa kvalitetnim ugradnim nameštajem....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 1.100 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Bulevar Zorana Đinđića, novija gradnja sa parkingom, namešten stan u zgradi kod Novog Merkatora. Strutura: dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, 2 spavaće sobe, velika terasa 13m2, kupatilo, tolaet. Uz stan je obezbeđeno parking mesto. Odmah useljiv, isključivo na duže ozbiljnim zakupcima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, MALI MOKRI LUG, 380 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban, svetao i kompletno namešten stan na vrhu Bulevara kralja Aleksandra. Sastoji se od : hodnika, dnevne sobe sa ugradnom kuhinjom, odvojene spavaće sobe, terase, kupatila. Na trećem spratu od pet, novogradnja iz 2019. Lift, parking ispred zgrade, etažno grejanje. Mogućnost....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 500 €, 51,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se veoma funkcionalan 2.5 soban stan (izvorno 1.5), dvostrano orijentisan - jugoistok/severoistok, svetao i potpuno namešten. Troškovi komunalija su 13000 RSD. Idealan za porodicu zbog blizine škola, vrtića, prevoza, prodavnica Nisu dozvoljeni kućni ljubimci. Obavezan depozit....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 680 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan u stambenoj zgradi ulici Nikole Spasića, na uglu sa ulicom Cara Lazara, u neposrednoj blizini Knez Mihailove. Stan se nalazi na 2/8 spratova u zgradi sa liftom i centralnim grejanjem. Sastoji se od predsoblja iz koga se može ući u sve prostorije, dnevnog boravka, spavaće....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 500 €, 34,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE sa zadovoljstvom vam predstavlja kompletno opremljen, veoma prijatan i svetao dvosoban stan na odličnoj lokaciji u blizini Vukov Spomenik, opština Zvezdara. Stan se nalazi u novijoj i uredno održavanoj zgradi sa liftom i predstavlja idealan izbor za zakupce koji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 800 €, 71,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Lep dvoiposoban stan koji se nalazi u ulici Omladinskih brigada na Novom Beogradu. Sunčan i izuzetno funkcionalan. Renoviran i namešten. Trostrano orijentisan. Grejanje je centralno. Odlična lokacija. Miran deo Novog Beograda. U blizini se nalazi osnovna škola, vrtić, a Savski kej....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 67.500 €, 42,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban namešten stan u Kertvarošu povrešine 42m2 u novosagrađenoj zgradi na 2/3 spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezariji, spavaće sobe koja vodi na malu tersu. Na podovima su tarket i pločice, prozori su PVC, a grejanje je podno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 450 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo komletno namešten stan za izdavanje na Konjarniku , okružen zelenilom. Stan se sastoji od ulaznog dela i hodnika iz kog se ulazi u sve prostorije: kuhinju sa trpezarijom, prostrani dnevni boravak, spavaću sobu i kupatilo. Stan poseduje i klimu, kao i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 350 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

MODERAN JEDNOIPOSOBAN STAN NA NOVOJ DETELINARI---Agencijska šifra: 9112700.Izdaje se lepo namešten jednoiposoban stan na 1. spratu zgrade sa liftom na Novoj Detelinari. Stan je useljiv od 31.05.2026. godine. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska....

 
 
 
  Stan, BRUS, 184.907 €, 39,00 m2 cca 4740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Sky Loft je tip stana čija je dominantna karakteristika odličan pogled preko jednog zida koji je u punom staklu, bez pregradnih zidova, tako da je ceo apartmanotvoren ka nebu. Ovaj tip stanova uglavnom se gradi u visokim zgradama, međutim Kopaonik pruža bolji pogled nego bilo koji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 550 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namesten sredjen dvoiposoban, stan u najlepsem delu Banovog Brda u parku. U neposrenoj blizini se nalaze svi moguci infrastrukturni objekti neophodni za kvalitetan zivot za porodice sa decom, zaposlene parove, zbog blizine dve skole, 3 vrtica, doma zdravlja, opstinkse....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.000 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan i potpuno opremljen stan površine 68 m² u atraktivnom naselju Belvil na Novom Beogradu. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od prostrane dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje, trpezarije, hodnika, kupatila i terase. Ukusno je i kvalitetno namešten, sa svim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 650 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Firma Key Real Estate sa zadovoljstvom predstavlja renoviran i kompletno opremljen dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji Gornji Dorćol, u opštini Stari Grad. Stan se nalazi na visokom prizemlju stambene zgrade i predstavlja odličan izbor za one koji žele funkcionalan i moderan prostor....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 199.000 €, 54,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

LUX– Komforan, luksuzno opremljen stan na Bulevaru kralja Aleksandra Na prodaju izuzetno funkcionalan i estetski savršeno uređen stan sa dve spavaće sobe, smešten u modernoj zgradi visokog kvaliteta, novije gradnje, na 5. spratu od ukupno 8, sa prelepim panoramskim pogledom na grad.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.400 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban namesten stan sa garazom u mirnom i sigurnom kraju ali u blizini marketa i prevoza.Na prvom spratu male zgrade.Sastoji se iz ulaznog hola, dve spavace sobe, dve terase, kuaptilo,Wc, kuhinja, trpezarija,dnevna soba, garaza. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 174.760 €, 52,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju-Liman IV, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvoiposoban stan na prodaju na Limanu IV, Novi Sad, udaljen svega 7 minuta hoda od Bulevara Oslobođenja. Na prodaju je kompletno namešten dvosoban stan na Limanu 4, uknjižene površine 52 m², dok stvarna površina....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 500 €, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

KRUNSKI VENAC, VRAČAR Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da vam ponudi luksuzan i potpuno renoviran studio apartman u elitnom delu grada, na jednoj od najtraženijih lokacija na Vračaru – Krunskom vencu. Ova jedinstvena nekretnina poseduje zaseban ulaz direktno iz mirnog dvorišta,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 900 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan trosoban stan površine 56 m² u prestižnom kompleksu Kapija Vračara. Stan se nalazi na 5. spratu nove i kvalitetno građene zgrade. Stan je moderan, veoma svetao i funkcionalnog rasporeda. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 800 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Bežanijska kosa | 3.0 stan 90m² | Namešten | CG | Odmah useljiv Izdaje se prostran i funkcionalan 3.0 stan površine 90m² na prvom spratu, na odličnoj lokaciji – Bežanijska kosa 3. Stan je kompletno namešten i odmah useljiv. Sastoji se od dnevnog boravka, dve spavaće sobe, kuhinje....