• GoHome Professional
www.indomio.rs luksuzan što veći - GoHome mali oglasi , agencijska ponuda
  • www.indomio.rs luksuzan što veći - GoHome mali oglasi , agencijska ponuda
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs luksuzan što veći

  • Za upit "www.indomio.rs luksuzan što veći" pronađeno 3 860 nekretnina - prosečna cena 1.874 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 90 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 160000 eura
    • do 200000 eura (prosečna cena)
    • do 240000 eura
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • podno grejanje
    • 2.sprat
    • parking
    • lift
    • 4.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-8%

Promena cene sa 299.000 € na 274.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEGALJICA, 274.000 €, 160,00 m2 cca 1710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 299.000 €
08.05.2026 - 274.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzna kuća u Brestoviku, uknjižena, na mirnoj i atraktivnoj lokaciji sa prelepim otvorenim pogledom na prirodu. Kuća je građena kvalitetnim materijalima i uređena u modernom, luksuznom stilu, pružajući visok nivo komfora i privatnosti. U okviru dvorišta nalazi se bazen....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.900 €, 160,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzno namešten komforan dupleks stan u mirnoj ulici na odličnoj lokaciji, kod DZ Vračar u zgradi novije gradnje sa malim brojem stanova za stanovanje ili za poslovni prostor. Izuzetno funkcionalan prostor, potpuno namešten i opremljen kvalit etnim nameštajem i tehnikom, posuđem....

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 170.000 € na 190.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, ĆUPRIJA, 190.000 €, 160,00 m2 cca 1190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.12.2025 - 170.000 €
15.05.2026 - 190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo potpuno novu luksuznu kuću, još uvek u fazi izgradnje, koja spaja vrhunski kvalitet, moderan dizajn i funkcionalnost. Kuća je smeštena na uglu prostranog placa u mirnom porodičnom naselju, što je čini idealnom za porodični život. Enterijer je pažljivo osmišljen: prostrana....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 238.050 €, 159,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2023.,

www.indomio.rs

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan po sniženoj ceni za samo 1300 evra sa PDV-om New District designed by INC je najsavremeniji stambeni kompleks sa jedinstvenim pristupom eleganciji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 700.000 €, 159,00 m2 cca 4400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.04.2026.,

www.indomio.rs

U srcu Vračara i jednoj od najtraženijih ulica, u mirnoj i otmenoj zgradi izgradjenoj 2008.godine, u prilici smo da ponudimo jedinstven, luksuzno opremljen stan, po strukturi 4.0, sa odlično prostorno organizovanih 160m2 , na 4 spratu od ukupno 5. Stan je dodatno renoviran 2025g.....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 900.000 € na 850.000 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 850.000 €, 159,00 m2 cca 5350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 900.000 €
11.05.2026 - 850.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzna kuća na jednoj od najlepših i mirnih lokacija na Zvezdari, u ulici Lukijana Mušickog nadomak Zvezdarske Sume. Nekretnina je izuzetno kvalitetne gradnje, sa velikom kvadraturom, funkcionalnim rasporedom i privatnim dvorištem. Ukupna površina objekta iznosi oko 298m2,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 524.000 €, 158,00 m2 cca 3320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.03.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen penthouse od 158 m2. Luksuzan četvorosoban stan, jedini na osmom spratu, sa prelepim pogledom ka zapadu .. Sastoji se od ulaznog dela , dnevnog boravka sa trpezarijom I kuhinjom, spavaći blok sa tri spavaće sobe od kojih jedna master, gostinski toalet, kupatilo , velika terasa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 379.000 €, 158,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

Petosoban, 5.0 lux, 158m² ++|++ Na odličnoj lokaciji u Novom Sadu, u ulici Bogdana Šuputa, u neposrednoj blizini Bulevara Patrijarha Pavla, nalazi se odmah useljiv, prostran i moderan petosoban stan površine 158 m². Ovaj izuzetno funkcionalan stan odlikuju četiri odvojene spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 885.000 €, 158,00 m2 cca 5600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja novog, luksuznog stana u samom srcu Beograda Ovaj prelep stan površine 158,32 m² predstavlja savršen spoj luksuza, funkcionalnosti i komfora, idealan za porodicu koja želi da živi u centru dešavanja, na prestižnoj lokaciji ispod Hrama Sv. Save. Stan je smešten u zgradi novogradnje....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 550.000 € na 495.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 495.000 €, 158,00 m2 cca 3130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 550.000 €
15.05.2026 - 495.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2024.,

www.indomio.rs

Prodajemo veoma lep i svetao dupleks stan na 4. spratu održavane zgrade novije gradnje sa liftom, na samo par minuta udaljenosti od Đeram pijace. Stan se sastoji iz dva nivoa. Prvi nivo stana se sastoji iz ulaznog dela, toaleta, spavaće sobe sa kupatilom, prostranog dnevnog boravka....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 390.000 € na 385.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lion, 385.000 €, 157,00 m2 cca 2450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 390.000 €
19.04.2026 - 385.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

4.5, 157m2(dve terase ukupno 23.48m2), CG, 5/6, lift, duplex,internet, interfon, alarm, ktv, tri garažna mesta Đevđelijska ulica se prostire od Đeram pijace, odnosno ulice Živka Karabiberovića do ulice Milana Rakića. Ova lokacija je, infrastrukturno kompletno pokrivena, uključujući....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 757-767 (od ukupno 768)

<< <10 11 12 13 14 15 16 17 18 19> >>