• GoHome Professional
www.indomio.rs luksuzan što veći Zadnjih 7 dana - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • www.indomio.rs luksuzan što veći Zadnjih 7 dana - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs luksuzan što veći Zadnjih 7 dana

  • Za upit "www.indomio.rs luksuzan što veći zadnjih 7 dana" pronađeno 228 nekretnina - prosečna cena 1.546 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 100000 eura
    • do 130000 eura (prosečna cena)
    • do 160000 eura
    • do 1300 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • parking
    • interfon
    • lift
    • uknjižen
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 309.720 €, 97,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzan penthouse površine 97m² u modernom stambenom kompleksu, u neposrednoj blizini Sajma. Ova nekretnina predstavlja idealan spoj komfora, funkcionalnosti i savremene gradnje, savršena za porodičan život ili kao dugoročna investicija na atraktivnoj lokaciji u Novom....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 190.860 €, 96,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi su novi luksuzni duplex stanovi u mirnom delu Batajnice, projektovani za savremen porodični život, u okviru kompleksa zatvorenog tipa. Površina stana iznosi 95.43 m², a po strukturi je trosoban duplex organizovan na dva nivoa. Na prvom nivou nalazi se prostrana dnevna soba....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 209.946 €, 96,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi su novi luksuzni duplex stanovi u mirnom delu Batajnice, projektovani za savremen porodični život, u okviru kompleksa zatvorenog tipa. Površina stana iznosi 95.43 m², a po strukturi je tosoban duplex organizovan na dva nivoa. Na prvom nivou nalazi se prostrana dnevna soba....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 417.000 €, 95,00 m2 cca 4390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 95m2, 2/6, lift, CG, lux, salonac, interfon, internet, klima, ktv Kosovska ulica je smeštena u samom epicentru Starog Grada, jednosmerna je i samim tim je manje prometna, zbog čega je negativan uticaj saobraćaja sveden na minimum. Retko koja ulica u gradu može se pohvaliti da....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 1.250 €, 94,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan LUX trosoban stan sa garažom | Bulbuder – Zvezdara | 94 m² U jednom od najprijatnijih i mirnih delova Beograda, u naselju Bulbuder, izdaje se izuzetno prostran i svetao trosoban stan vrhunskog kvaliteta. Stan se nalazi na poslednjem, 5. spratu uredne i održavane zgrade,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 160.000 €, 92,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja troiposobnog stana u Nišu-centar(Centar)(Stan - Troiposobna Struktura)Prodaja troiposobnog stana u centru Niša. Stan se nalazi na 3. spratu,zgrada sa liftom,CG. Stan se sastoji od komotnog dnevnog boravka,trpezarije,kuhinje,tri spavace sobe,hodnika,dva mokra cvora i terase.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 500.000 €, 92,00 m2 cca 5440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Potpuno nov i kompletno opremljen stan izuzetno luksuzno, sa dvostranom orijentacijom u Beogradu na vodi- odmah useljiv. Svaka soba ima klimu. Aluminijumska stolarija visokog profila, centralno grejanje sa kalorimetrima, hrastov parket. Stan poseduje dnevni boravak sa kuhinjsko-trpezarijskim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.800 €, 91,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Blok 32, luksuzan stan kompletno opremljen luksuznim nameštajem.U navedenu cenu zakupa je uračunat najam jednog garažnog mesta, drugo se doplaćuje 100 EUR ukoliko je potrebno. Stan poseduje centralno grejanje ko je se plaća prema potrošnji, centralnu klimatizaciju, tehnički potpuno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 1.400 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prostran, svetao luksuzan dvosoban stan u novogradnji na najboljoj voždovačkoj lokaciji- pored FON-a, sa pogledom na Banjičku šumu. Sama zgrada je rađena po najvišim standardima gradnje-poseduje najsavremeniji sistem grejanja-hlađenja, toplotnom pumpom, protočnu toplu vodu, vrhunsku....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 800 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lux troiposoban stan u strogom centru grada, u mirnoj ulici u blizini pešačke zone. Stan ima 90m2, nalazi se na VI spratu zgrade koja ima lift. Sastoji se od ulaznog hodnika, komfornog dnevnog boravka, tri spavaće sobe od kojih svaka ima terasu, kuhinje, trpezarije, kupatila,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 327.000 €, 90,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan trosoban stan površine 90m2, sa mogućnošću da se lako pretvori u četvorosoban. Nalazi se na Trosarini, u Vojvode Stepe, na 6 spratu od 8. Ima podno grejanje, dvostrano je orijentisan, jugozapadno. U stanu nisu potrebna ulaganja, osim ako nešto želite da promenite po vašem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 327.000 €, 90,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se luksuzno opremljen stan u ulici Vojvode Stepe, na odličnoj lokaciji kod raskrsnice sa Save Mašković, u neposrednoj blizini Voždovih kapija, Lidla, brojnih prodavnica, restorana, kafića i sa odličnom povezanošću sa gradskim prevozom sa svim delovima grada. Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 146.000 €, 88,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam luksuzan, prostoran i funkcional stan koji se nalazi centru Obrenovca u potkrovlju novoizgrađene zgrade, izvedene od visokokvalitetnih materijala i u skladu sa savremenim trendovima arhitekture i tehnologije gradnje. Stan je spreman za useljenje. Sastoji se od: •....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 450.000 €, 88,00 m2 cca 5110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Naselje A blok predstavlja jedinstvenu arhitektonsko-ambijentalnu celinu, koja predstavlja spoj savremene umetnosti i pejzažnog uređenja. Stanari i posetioci ovog kompleksa osećaju se zaštićeno i sigurno jer u kompleksu postoji 24h obezbeđenje. Kompleks se dnevno održava - zelenilo,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 950 €, 87,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

LUX Salonski Stan sa Velikom Terasom – Botanička bašta (Pet Friendly) ID Stana JN000485 Lokacija: Beograd, Opština Palilula, Centar (ugao Takovske i Ruvarčeve, kod Botaničke bašte) Cena: 950 € / mesečno Kvadratura: 87 m² (Grejna površina 82 m² + velika sunčana terasa) Struktura: 2-soban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 368.000 €, 87,00 m2 cca 4230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se luksuzno opremljen trosoban stan površine 87m², sa dve spavaće sobe, prostranom terasom i podrumom, u odlično održavanoj zgradi novije starogradnje na izuzetnoj lokaciji — bez ikakvih ulaganja. Stan je kompletno renoviran vrhunskim materijalima: hrastov ševron parket, italijanska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Jajinci, 900 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je luksuzno opremljen trosoban stan u mirnom delu Jajinaca, idealan za zakupce koji traže moderan, funkcionalan i komforan životni prostor u prijatnom okruženju, nadomak centra grada. Stan je pažljivo uređen i potpuno opremljen, sa savremenim enterijerom i kvalitetnim nameštajem,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 102.000 €, 85,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan - Gradska bolnica(Gradska Bolnica)(Stan - Trosobna Struktura)Prodaja trosobnog stana - duplex, u blizini lutkarsog pozorišta, na V spratu uknjižene površine (državina) 85 m2, EG. Stan se satoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, wc na V spratu, dok....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 297.500 €, 85,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Lux zgrada.Zgrada ima lift.Lokacija savrsena blizu Bulevara kralja Aleksandra, Djeram pijace, Gradske bolnice, kao i stanica gradskog prevoza za sve destinacije u gradu.Prikaz na mapi je informativnog karaktera, ne prikazuje tacnu lokaciju.Stan je podeljen u dve stambene jedinice.Svaki....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 336.000 €, 84,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo luksuzan trosoban stan u novogradnji na prestižnoj lokaciji na Novom Beogradu. Jedan od objekata renomiranog investitora koji odiše modernim stilom i arhitekturom. Mikrolokacija poseduje mnoštvo sadržaja za normalan i ugodan život, kao i više sadržaja....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Trošarina, 850 €, 83,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

**Luksuzan trosoban stan 83m² – Stepa Stepanović – kompletno namešten** Izdaje se prostran, svetao i funkcionalan trosoban stan površine 83m² u naselju Stepa Stepanović. Stan se nalazi na 2. spratu uredne i održavane zgrade sa liftom. Stan je odlično organizovan i sastoji se od komfornog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 243.000 €, 81,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Vozdovac,3.0s, 81m2 +terasa lux Predstavljamo vam izuzetno funkcionalan i osunčan stan, smešten u tihoj ulici sa kompletnom infrastrukturom u neposrednoj blizini škola, obdanište, prodavnice i gradski prevoz su na dohvat ruke. Stan se nalazi u savremenoj zgradi vrhunske gradnje, izrađenoj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 700 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Potpuno renoviran stan na Banjici. Polunamešten, svetao i funkcionalan. Blizina škole, pijace, parka, Vajfertove šume i bazena, terena za razne sportove, dalje posebnu notu života u ovom kraju. Sastoji je iz open space prostora koji čine luksuzna kuhinja i veliki dnevni boravak, dve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 224.000 €, 80,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132375, II/V, klima, terasa, uknjižen, stambena zgrada. CENTAR - **RENOVIRAN** 80 m2, sa 2 terase, 2 spavaće sobe. Luksuzni ugradjeni keramika španska Navarti i italijanska 41zero42. Kada Kolpa san i Geberit ugradni vodokotlić. PVC stolarija nemački brend Trocal, kao....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 45.000 €, 80,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja vikendice na Goču-Stanišinci(Goč)Na prodaju vikendica u selu Stanišinci-Goč, 14 km od Vrnjačke banje.Idealno mesto za odmor. Nadmorska visina 900 m. Na placu od 5 ari.Kuca se sastoji od prizemlja i sprata , kvadratura 80+20 kv terase, u prizemlju su hodnik,dnevna soba,kupatilo,velika....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 205.000 €, 80,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Lux duplex u novogradnji iz 2015g. Uknjižen. Bez ulaganja. Donji nivo je dnevna soba, kuhinja i veliko kupatilo a gornji nivo predsoblje i dve sobe. Posrednička naknada u skladu sa opštim uslovima poslovanja. 2% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 235.000 €, 79,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Dušanovac, 3.5s, 79, 21m, NOVOGRADNJA LUX Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za miran porodični život. Kvalitet....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 240.000 €, 79,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Dušanovac, 3.5s, 79,21 m, NOVOGRADNJA, LUX Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za miran porodični život. Kvalitet....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 308.334 €, 79,00 m2 cca 3900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo trosoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji na Crvenom krstu. Objekat će biti izgrađen po najvišim standardima gradnje i biće završen do druge polovine 2025. godine. Stan se nalazi na četvrtom spratu i sastoji se od dnevne sobe, trpezarije, kuhinje,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 1.500 €, 78,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da ponudimo luksuzan trosoban stan u Central Gardenu. Opremljen je smart-house sistemom a izdaje se kompletno opremljen i u cenu je uračunato garažno mesto od 12,5 m2. Stan je kompletno i luksuzno opremljen italijasnkim nameštajem i sanitarijama, jakuzzi kadom, kao i....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 154.000 €, 77,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na idealnoj poziciji prodaje se nov, uknjižen stan sa parking mestom u garaži. Smešten je u zgradi vrhunskog kvaliteta i luksuzno je opremljen, sa posebnom pažnjom posvećenom komforu i savremenim sistemima. Podno centralno grejanje, klimatizacija, kao i grejanje i hlađenje zidova....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 294.526 €, 76,00 m2 cca 3880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 76,94m2,dve terase, Podno grejanje/ fan coil, lift, I/6, mogućnost garaže. Građevinska dozvola. Luksuzna novogradnja na odličnoj lokaciji Zahvaljujući velikim prozorima, stan je izuzetno osvetljen i odiše prijatnom atmosferom tokom celog dana. ✨ Karakteristike zgrade i materijala....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 210.000 €, 75,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Aviv, 3.0s, 75m2, NOV, LUX Predstavljamo vam izuzetno funkcionalan i osunčan stan, smešten u tihoj ulici sa kompletnom infrastrukturom u neposrednoj blizini škola, obdanište, prodavnice i gradski prevoz su na dohvat ruke. U zgradi se nalaze sledeće kvadrature stanova: 2.0s,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 235.138 €, 75,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzna novogradnja – četvorosoban porodičan stan 75m², vrhunski kvalitet! U ponudi je izuzetno funkcionalan i svetao četvorosoban stan u modernoj novogradnji sa urednom dokumentacijom, idealan za porodičan život ili kao sigurna investicija. Na 75m² dobijate savršeno organizovan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 270.880 €, 75,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzni stanovi za prodaju – Spoj elegancije i udobnosti Uživajte u prefinjenom dizajnu i vrhunskom kvalitetu stanova, koji pružaju savršen balans stila i funkcionalnosti. Bezbednost je zagarantovana uz 24/7 video nadzor, kontrolisan pristup i privatni parking, dok dva nivoa podzemnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 225.000 €, 75,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Dušanovac, 3.0s, 74,54 m, NOVOGRADNJA, LUX Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za miran porodični život. Kvalitet....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Rakovica, 900 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132370, VIII/IX, klima, lift, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, stambena zgrada. Izdaje se u potpunosti namešten i opremljen, LUX trosoban stan u kompleksu Vrtovi Ceraka. Stan je opremljen novim nameštajem i novim tehničkim uredjajima. Struktura stana:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 132.426 €, 74,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Batajnica, CENTAR, 3.0s,73.57m2,nov ,lux Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Batajnici, u mirnoj i lepo uređenoj ulici, predstavljamo svetao, izuzetno funkcionalan stan, idealan za porodičan život. U neposrednoj blizini se nalazi kompletna infrastruktura: gradski prevoz, osnovna....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 163.200 €, 73,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju nov, trosoban stan na atraktivnoj i mirnoj lokaciji na Somborskom bulevaru. Stan se nalazi na drugom spratu modernog stambeno-poslovnog objekta spratnosti 2Po+P+5 sa dva lifta novije generacije, projektovanog i izvedenog po najvišim standardima savremenog stanovanja. Vrhunski....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Staro Sajmište, 1.450 €, 73,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov luksuzni poslovni prostor kod Arene U ponudi je potpuno renoviran, funkcionalno projektovan kancelarijski prostor na jednoj od najatraktivnijih poslovnih lokacija Novog Beograda – u neposrednoj blizini Arene Prostor je organizovan po principu “Key-Ready Office” – useljiv....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 213.000 €, 71,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Vozdovac, 2.5s, 71m2, lux Predstavljamo vam izuzetno funkcionalan i osunčan stan, smešten u tihoj ulici sa kompletnom infrastrukturom u neposrednoj blizini škola, obdanište, prodavnice i gradski prevoz su na dohvat ruke. Stan se nalazi u savremenoj zgradi vrhunske gradnje, izrađenoj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 950 €, 69,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131880, V/VI, klima, lift, terasa, luks renoviran, parking. LUX potpuno renoviran stan, komforan i funkcionalan, svetao, nalazi se u mirnom kraju. Poseduje velioki dnevni boravak sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kuhinju, kupatilo, poseban wc, veliku i lepu terasu.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 229)

<< <1 2 3 4 5 6> >>