• GoHome Professional
www.indomio.rs luksuzan što jeftiniji - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • www.indomio.rs luksuzan što jeftiniji - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs luksuzan što jeftiniji

  • Za upit "www.indomio.rs luksuzan što jeftiniji" pronađeno 3 874 nekretnina - prosečna cena 1.872 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 90 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 160000 eura
    • do 200000 eura (prosečna cena)
    • do 240000 eura
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 331 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 750 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

ALFA SISTEM PREMIUM NEKRETNINE Lekino brdo | Neuseljavan LUX 1.5 stan, 42 m2, terasa U ponudi je potpuno nov, neuseljavan luksuzan stan u kvalitetnoj novogradnji, smešten u mirnoj ulici na granici Vračara i Voždovca. Stan se nalazi na 1. spratu moderne zgrade sa liftom i prostire....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 750 €, 73,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan za izdavanje u Beogradu, Voždovac, na odličnoj i mirnoj lokaciji pogodnoj za porodičan život. U pitanju je luksuzno namešten trosoban stan površine 73 m, potpuno opremljen i spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, dve komforne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 750 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen dvosoban stan površine 40 m2 u Cerskoj ulici, na jednoj od najtraženijih lokacija na Vračaru - Crveni krst. Stan se nalazi na 3. spratu moderne novogradnje sa liftom i video nadzorom, a zahvaljujući odličnoj poziciji i funkcionalnom rasporedu predstavlja....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 750 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan, neuseljavan stan površine 42 m2 u novoj i kvalitetno građenoj zgradi na Lekinom brdu, u ulici Rade Končara. Stan se nalazi na 1. spratu moderne novogradnje sa liftom i video nadzorom, u mirnoj ulici na granici Vračara i Voždovca.Stan je potpuno opremljen novim....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 800 € na 750 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 750 €, 52,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 800 €
15.05.2026 - 750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Lux, namešten stan u novogradnji, sa obezbeđenim video nadzorom i sopstvenom teretanom. Kompletno opremljen novom tehnikom i posuđem. Grejanje sa kalorimetrima. Odlična lokacija. 24h obezbeđenje (recepcija). Odmah useljiv. Obavezan depozit. Agencijska provizija za zakupca 50%. Broj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 790 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Lux, Smart Home sa parking mestom. Svetao stan idealan za stanovanje kao i poslovni prostor. Izgradnja visokog kvaliteta, aluminijumska stolarija, hrastov parket, smart home, nova kuhinja. Parking mesto- Ag provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 790 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje - Prostran Novi Stan na Zvezdari sa GaražomOtkrijte ovaj konforan, veliki i dobro osvetljen stan u novogradnji, idealan za porodice. Ovaj luksuzno opremljen stan ima dve spavaće sobe, dva kupatila i dve terase, što omogućava dovoljno prostora i privatnosti za sveIstaknute....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 880 € na 790 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 790 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 880 €
15.05.2026 - 790 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Gospodar Jovanova, pr/4, eg, uknjižen-Stvarna površina-50m2 , ugovorna površina-44.00m2, Izdaje se luksuzno opremljen stan u najstrožem centru grada, svega nekoliko minuta hoda od Kalemegdana, kompletno opremljen i spreman da postane dom u kojem ćete uživati. Agencijska provizija....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 900 € na 799 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 799 €, 55,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 900 €
17.05.2026 - 799 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan dvosoban stan kod Palate pravde - Savski venac, 55 m2Izdaje se kompletno renoviran i luksuzno opremljen dvosoban stan površine 55 m2, smešten u ulici Risanska, u neposrednoj blizini Palate pravde i preko puta Beograda na vodi. Stan se nalazi na 5. spratu zgrade sa liftom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 800 €, 86,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzno opremljen trosoban stan sa odlicnim pogledom, velika dnevna soba, 2 spavace sobe, kupatilo + poseban toalet, zastakljena terasa, ozbiljnim zakupcima. Mesečne režije 200€. Useljiv odmah. Moguća mala korekcija cene. Dugoročan zakup. Luxuriously furnished three-room apartment....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 900 € na 800 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 800 €, 45,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 900 €
27.02.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Lux stan na Terazijama. Renoviran i detaljno opremljen. Sastoji se od dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, kupatila, spavaće sobom i zastakljene lođe. Depozit u visini jedne kirije. agencijska provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 800 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.04.2024.,

www.indomio.rs

izdaje se lux stan, sa odvojenom spavacom sobom .Odmah useljiv. Mogu strani drzavljani. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 800 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Dorćol, Skender Begova - luksuzan, nov i nekorišćen stan u prestižnoj zgradiIzdaje se luksuzan, potpuno renoviran i nekorišćen dvosoban stan površine 40 m2, smešten u jednoj od najlepših i najkvalitetnijih zgrada na Dorćolu, u ulici Skender Begova, u okviru projekta Live in Dorćol.Stan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 800 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Takovska -lep dvosoban stan, 55 m2, dve terase Izdaje se luksuzno uređen i kompletno renoviran dvosoban stan u Takovskoj ulici, u neposrednoj blizini Botaničke bašte. Stan ima 55 m2 i nalazi se na 1. spratu zgrade sa liftom. Sastoji se od dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje, kupatila....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 800 €, 83,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.11.2023.,

www.indomio.rs

Izdaje se prelep stan od 85m2, na Voždovcu, uz prelep park, blizu gradskog prevoza, škole i vrtića. Stan se sastoji od dnevne sobe, dve spavaće, kuhinje sa trpezarijom, dva kupatila i hodnik sa ostavom. Stan je dvostrano orjentisan i izlazi na dve prelepe terase. Stan je potpuno renoviran....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 800 €, 110,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Lux,duplex stan na Zvezdari,110 M2. Donji deo veliki dnevni boravak,kuhinja,kupatilo,terasa,gornji deo tri spavaće sobe i kupatilo.Novija zgrada u blizini okretnice tramvaja br.7 na Zvezdari. Cena 800 eur. Mogućnost iznajmljivanja parking mesta po ceni 30 eur. GREJANJE - CG, sprat....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 800 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novopazarska ulica, stan za izdavanje, Lux, Cena sa uključenim grejanjem. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 800 €, 49,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan u centru blizu tc Zira, kao i autobuskih i tramvajskih stajališta. Kalenić pijaca je blizu. Stan je potpuno lux opremljen sa Bosch ugradnom tehnikom, velikim američkim plakarom. Sastoji je iz velikog dnevnog boravka na koji se nastavlja trpezarija sa kuhinjom. Spavaća....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 800 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Stan je u Dr Dragoslava Popovića, novogradnja. Lux opremljen, u tihoj i mirnoj ulici, nije sunčana strana. Veš mašina za pranje i sušenje, mašina za pranje sudova, sigurnosna vrata. Spavaća soba sa bračnim krevetom. Zgrada vrlo tiha i obezbeđena, ukupno 15 stanova u zgradi. Mogućnost....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 800 €, 76,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.11.2024.,

www.indomio.rs

Izdaje se 3.0 lux stan na Vracaru, kompletno optemljen sa garazom. Stan se sastoji iz dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom i odvojenog spavaceg bloka sa 2 spavace sobe i kupatilom, garazno mesto koje liftom povezano sa stanom. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 800 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2024.,

www.indomio.rs

Odličan dvoiposoban u kompleksu apartmana u centru u blizini Beograda na vodi.Opremljen i sredjen po najvišim standardima. Kablovska i internet uračunati u cenu zakupa. Odlično koncipiran stan , u lux zgradi, koja poseduje više nepokretnosti za izdavanje. Cena mesečne zakupnine promenljiva,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 800 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2024.,

www.indomio.rs

Novi Beograd, Stari Merkator, Lux, 2.0, 50m2 Luksuzno opremljen stan, potpuno renoviran, komforan, odvojena spavaca soba, terasa iz kuhinje, slobodan parking, dva lifta u zgradi. Izdaje se zaposlenom licu ili paru, na duzi period. Ag prov 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Savski Venac, 800 €, 60,00 m2 cca 13 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Za izdavanje, Lux sređen trosoban stan/poslovni prostor od 60 m2 na visokom prizemlju održavane zgrade u Cetinjskoj ulici. Odmah do Skadarlije, na pet minuta hoda od Trga republike. Tačna lokacija označena je na mapi. Idealan za poslovni prostor, IT firmu, advokatsku kancelariju,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 800 €, 74,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 124405, IV/, dupleks, lift, terasa, stambena zgrada. Luksuzni Biznis Duplex, 74 kvadrata redovne visine plus 14 kvadrata niske visine. Duplex okrenut ka istoku (bez buke), dvorisna strana, na 4 spratu zgrade na raskrsnici Temerinska ulice i Gunduliceve/Jovana Cvijica....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 800 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Cvijićeva | Lux 2-soban stan ili poslovni prostor, 50 m2 Izdaje se potpuno nov, luksuzno namešten 2-soban stan površine 50 m2, smešten na atraktivnoj lokaciji u Cvijićevoj ulici. Stan se sastoji od: Svetlog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom Spavaće sobe Kupatila Terase Stan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 800 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban luksuzan stan na odličnoj lokaciji u Beogradu, u neposrednoj blizini Hale Pionir. Stan se nalazi na prvom spratu dobro održavane zgrade i idealan je za stanovanje, ali i za poslovne ljude koji traže komfor, mir i vrhunski kvalitet. Ovaj moderno uređen dvosoban stan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 800 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 800 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lux troiposoban stan u strogom centru grada, u mirnoj ulici u blizini pešačke zone. Stan ima 90m2, nalazi se na VI spratu zgrade koja ima lift. Sastoji se od ulaznog hodnika, komfornog dnevnog boravka, tri spavaće sobe od kojih svaka ima terasu, kuhinje, trpezarije, kupatila,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 800 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan dvosoban stan, u samom centru grada - Nušićeva/Terazije. Stan je moderno i kvalitetno namešten, kompletno opremljen, sa terasom i obezbeđenim parking mestom po ceni od 200eura. Odličan raspored, miran i svetao, spreman za odmah useljenje. Minimalni period zakupa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 800 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten lux dvosoban stan sa prelepom terasom na visokom prizemlju u zgradi na top lokaciji u Bulevaru Arsenija Čarnojevića u bloku 24 u blizini Vera i svih potrebnih sadržaja. Grejanje je centralno. Infostan 8000 din. Stan je za svaku preporuku i za sve kategorije: starije,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Šumice, 800 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Dušanovac,Ustanička ulica,1.5,40kvm,NOV NEUSELJAVAN stan, NOV nekorišćen nameštaj, dnevna+spavaća soba,terasa, klima, grejanje podno (info stan 1500din), održavanje 4000din, GARAŽA uz doplatu (nije obavezna), LUX stan u novogradnji, useljiv, 800e+DEP+ag.provizija 50% (br.reg.220)....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Trošarina, 800 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan dvoiposoban stan u Square2, odmah useljivIzdaje se nov, luksuzno opremljen dvoiposoban stan površine 54 m2 u moderno izgrađenom objektu Square 2, u ulici Vojvode Stepe na opštini Voždovac. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade sa ukupno osam spratova i poseduje lift.Stan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 800 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran LUX stan na odličnoj lokaciji, prekoputa BW. Stan je površine 55 m², dvosoban, na 5. spratu od ukupno 5. Dvostrano je orijentisan, ka ulici i ka dvorištu, što mu obezbeđuje obilje prirodne svetlosti tokom dana. Stan je kompletno opremljen i spreman za useljenje.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 800 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan od 62 m2 sa pogledom na Hram, strogi centar Vracara, I sprat, sa dve terase, centralnim grejanjem (radijatori), komplet renoviran i komplet opremljen. Odmah useljiv. Velika dnevna soba sa kuhinjom - klima uredjaj - ugradni elementi Gorenje. Velika spavaca soba sa pogledom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 800 €, 86,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.indomio.rs

Luksuzno opremljen trosoban stan sa odlicnim pogledom, velika dnevna soba, 2 spavace sobe, kupatilo + poseban toalet, zastakljena terasa, ozbiljnim zakupcima Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja www.agencijavila.rs .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 800 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan, prvi put, u novoizgrađenom i modernom kondominijumu Voždove Kapije koji je izgradio Shikun & Binui Europe. Stan se nalazi na 9. spratu sa bočnim pogledom prema unutrašnjem dvorištu, na dobroj udaljenosti od ulice i samim tim tih i izolovan od spoljne buke. Ukupna....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 800 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Nov i luksuzan stan za najam u centru Beograda u Savskoj ulici. Stan se izdaje namešten. Nalazi u blizini Kliničkog centra, Palate pravde, kule Beograd, tržnog centra Galerija, parka Beograd, Savskog trga, Savskog šetališta, Ekonomskog fakulteta.. U bloku postoji veliki Maxi diskont....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 800 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo odličan, luksuzno namešten stan površine 65m2 koji se nalazi na drugom spratu održavane stambene zgrade sa liftom, u blizini Zelenog venca, hotela Moskva, Trga Republike, kao i svih neophodnih sadržaja i infrastrukture. Odlična povezanost sa svim delovima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 800 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan i luksuzno opremljen stan od 41 m² na izuzetnoj lokaciji na Vračaru, u Njegoševoj ulici. Stan se nalazi na 4. spratu, od ukupno 7, u zgradi sa liftom. Stan je kompletno renoviran i opremljen novim, kvalitetnim nameštajem i uređajima. Dvostrano je orijentisan, veoma....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 800 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

2.0 Lux stan u A Bloku Lokacija: Novi Beograd - Blok 67a (A Blok) Cena: 800 eura/mesečno Površina: 52 m2 Struktura: Dvosoban stan Sprat: 5. sprat od ukupno 7 Karakteristike: Tip: Novogradnja, luksuzan stan Grejanje: Centralno, troškovi prema potrošnji Stanje: Kompletno namešten Dodatno:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 800 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan dvosoban stan kod Vukovog spomenika, 40 m2, lux novogradnjaIzdaje se luksuzno opremljen dvosoban stan površine 40 m2 u blizini Vukovog spomenika, opština Zvezdara. Stan se nalazi u novoj i kvalitetno građenoj zgradi iz 2023 godine, na visokom prizemlju u visini prvog sprata.....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 850 € na 800 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 800 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 850 €
06.05.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan Dvosoban Stan za Izdavanje na Vračarskom Platou Opis: Ovaj potpuno nov, luksuzno namešten stan nalazi se u prestižnoj i mirnoj ulici u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save. Karakteristike unutrašnjosti: Prostrana dnevna soba sa modernim nameštajem Potpuno opremljena kuhinja....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 379-420 (od ukupno 800)

<< <6 7 8 9 10 11 12 13 14 15> >>