• GoHome Professional
www.indomio.rs luksuzan što jeftiniji lođa - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • www.indomio.rs luksuzan što jeftiniji lođa - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs luksuzan što jeftiniji lođa

  • Za upit "www.indomio.rs luksuzan što jeftiniji lođa" pronađeno 150 nekretnina - prosečna cena 2.279 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 180000 eura
    • do 220000 eura (prosečna cena)
    • do 270000 eura
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Lion, 390.000 €, 160,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.12.2024.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Lion - Đevđelijska 4.0, 160m2 (lođa), 5. i 6. sprat, CG, lift, video nadzor, klima, podrum, tri garažna mesta. Luksuzan dupleks u zgradi novije gradnje sa liftom. Odlična lokacija, na tromeđi Lion-Crveni krst-Đeram. Mogućnost adaptacije, može se dobiti još jedna soba. Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 399.000 €, 106,00 m2 cca 3760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.12.2024.,

www.indomio.rs

Novi Beograd, Belvil (Zgrada Ciklama) - Bulevar Crvene Armije 3.0, 106m2 (tri lođe), 7/13, EG, dva lifta, garaža, parking, interfon, klima, video nadzor. Luksuzan, namešten stan salonskog tipa. Svetao, trostrano orijentisan, sa panoramskim pogledom. Stan ima protivpožarni sistem i....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 430.000 € na 399.999 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 399.999 €, 100,00 m2 cca 4000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 430.000 €
19.04.2026 - 399.999 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju izuzetno svetao i dvostrano orijentisan stan u jednoj od najlepših i najtraženijih ulica na Vračaru Mileševskoj. Stan se izdvaja odličnom strukturom, otvorenim pogledom sa obe strane i pažljivo uređenim enterijerom koji pruža osećaj elegancije, komfora i prostranosti. Uknjižena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 400.000 €, 79,00 m2 cca 5060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Salonac sa parkingom u srcu grada – Resavska, kod Beograđanke Prodaje se autentičan trosoban salonski stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu – u Resavskoj ulici, u neposrednoj blizini Beograđanke i parka Manjež. Stan se nalazi na drugom spratu uredne i dobro održavane....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 410.000 €, 99,00 m2 cca 4140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2025.,

www.indomio.rs

Novi Beograd, Blok 58 (Sakura park), Jurija Gagarina, 99m2 99m2, 3.0, 3/10, podni, 3xlift, lođa, interfon, telefon, lux Luksuzan, namešten stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 420.000 €, 70,00 m2 cca 6000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 70m2(lođa), 1/6, lift, CG, LUX, dizajnerski, garaža, video nadzor Stan se nalazi u Bulevaru kralja Aleksandra kod Đeram pijace. Ovo je lokacija koja obezbeđuje kompletnu infrastrukturnu pokrivenost u svim aspektima, pa je sve što je potrebno u neposrednoj blizini. U prilici smo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 430.000 €, 72,00 m2 cca 5970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Savski venac, BW Simfonija 1, Hercegovačka, 72m2 ----------------------------------------------------------------------- 72m2, 3.0, 12/16, CG, lift, terasa, lođa, garaža, parking, podrum, interon, telefon, lux Energetski pasoš, nije poslednji sprat. Klima, video nadzor. Dvostrano....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 430.000 €, 99,00 m2 cca 4340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Karnegijeva, 3/15, cg, uknjižen-Stvarna površina-99m2 , ugovorna površina-91.00m2, U ponudi je nekretnina koja se na tržištu Beograda pojavljuje izuzetno retko. Smešten na samom Tašmajdanu, ovaj stan predstavlja savršeno "prazno platno" za one koji žele da kreiraju luksuzan dom prema....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 439.900 €, 63,00 m2 cca 6980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

LUXUZ U STROGOM CENTRU GRADA! Cena: 439.900€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Stari grad, centar Površina: 63m2 Struktura: trosoban stan koji se sastoji: -Ulaznog hodnika, -kuhinje sa trpezarijom, -prostranog dnevnog boravka, -dve spavaće sobe, -dva kupatila, -lođe. OPIS: Moderno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 449.000 €, 86,00 m2 cca 5220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2026.,

www.indomio.rs

Lux novogradnja na Čuburi. Useljenje do kraja 2026. PROSTORIJE: ulazni hodnik, toalet, kuhinja, kupatilo, dnevna soba i trpezarija, 3 spavaće sobe + lođa. agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 450.000 €, 130,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Salonski stan sa dva ulaza - 130m², prvi sprat, terasa + lođa, Na prodaju raskošan salonski stan površine 130m² na jednoj od najlepših lokacija u Zemunu – Karađorđev trg, na svega 2 minuta hoda od keja. Stan se nalazi na prvom spratu uredne zgrade sa mermernim ulazom. Dvostrano je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 450.000 €, 102,00 m2 cca 4410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.10.2025.,

www.indomio.rs

U najlepšem delu Liona, u neposrednoj blizini vrtića, VI beogradske gimnazije i pozorišta "Zvezdara teatar" u zgradi novije gradnje, prodaje se luksuzan četvorosobni dupleks ukupne površine 112m2 , uknjižen na 102m2. U donjem delu površine 50m2 u open space konceptu nalaze....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 455.000 €, 96,00 m2 cca 4740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se luksuzan, moderno sređen salonski stan sa dva ulaza, sam na trećem spratu sa liftom, u predratnoj četvorospratnoj zgradi sa ukrasnim kamenorezom na fasadi, u Molerovoj ulici. Odlično pozicioniran i tih, blizina Krunske i Kalenić pijace, a sto metara od Bulevara Kralja Aleksandra.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 469.999 €, 130,00 m2 cca 3620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Retko smo u prilici da vam ponudimo kvalitetno renoviran, luksuzno opremljen stan od 130 uknjiženih kvadrata u najlepšem delu Novog Beograda. Idealana lokacija za porodice koje traže komforan život u dinamičnom okruženju! U neposrednoj blizini su: tržni centar Ušće, brojne prodavnice,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 471.000 €, 129,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

129m2, 1/4, Lux kancelarijski/poslovni prostor, toplotne pumpe, videofon, video nadzor, garažno mesto, odvojen ulaz Vračar je jedna od najlepših beogradskih opština sa kompletno razvijenom infrastrukturom, pa se smatra vrlo poželjnom lokacijom za poslovni prostor. U prilici smo da....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 470.000 € na 480.000 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 480.000 €, 118,00 m2 cca 4070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.11.2025 - 500.000 €
07.11.2025 - 470.000 €
05.04.2026 - 480.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Proda 4,0 stana od 118m korisne površine u novoj lux zgradi. Postoji mogućnost kupovine garaže od 11m, koja se dodatno plaća. Stnan se prodaje namešten - vrhunski je opremljen: kuhinja "notle" sa tehnikom, nameštaj "natuzzi", mermerni stolovi. Moguć dogovor oko....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 484.890 €, 161,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Ključne prednosti Jedinstven penthaus u ponudi, sa dodatnom opremom i 4 spavaće sobe Energetska efikasnost top klase: termo-klima blok + kamena vuna + Baumit fasada; PVC-ALU stolarija sa trostrukim niskoemisionim staklom punjenim argonom i ALU roletnama Komfor 365 dana: podno etažno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 485.000 €, 108,00 m2 cca 4490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

Vračar prodaja stana u neposrednoj blizini Krunske ulice. U zgradi sa urednim ulazom i liftom prodaja se četcorosoban stan. Uredna fasada zgrade. Stan je renoviran, dobro održavan. Kompletno je sredjen stan, luksuzno renoviran sa kvalitetnim materijalima. Uradjena je nova vodovodna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 485.000 €, 105,00 m2 cca 4620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.11.2025.,

www.indomio.rs

Vračar, Krunski venac – Kumanovska 4.0, 105m2 (dve lođe 9m2), 1/5, CG, lift, interfon, podrum, parking Stan salonskog tipa sa visinom plafona od 3 metara, smešten u lepoj predratnoj zgradi, koja se nalazi u blizini Krunske ulice. Luksuzno je renoviran i poseduje kamin i više ugradnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 505.000 €, 103,00 m2 cca 4900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Novi Beograd, Blok 67 - Belville - Jurija Gagarina 4.0, 103m2 (dve lođe 8m2), 4/7, CG, lift, interfon, garaža U ponudi za prodaju luksuzan, četvorosoban stan, dvostrano orijentisan, sa otvorenim pogledom, u jednom od najtraženijih beogradskih naselja. Sastoji se od prostranog dnevnog....

 
 
 
  Kuća, VIŠNJICA, 550.000 €, 480,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.indomio.rs

VELIKA PREPORUKA - Višnjica, ograđen plac oko 12 ari, sa parkingom i raznim voćkama - Luksuzna kuća Ps+Pr+1+Ptk, ukupno preko 500 m2 - Tri 3.5 stana po 100 m2, sa velikim lođama - Mermerno stepenište - EG na drva - PVC prozori, kvalitetna unutrašnja vrata, bukov parket riblja kost,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 625.000 €, 175,00 m2 cca 3570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi jedinstven penthouse na atraktivnoj lokaciji na Voždovcu, namenjen kupcima koji traže luksuzan životni prostor, privatnost i vrhunski komfor. Stan površine 175m² nalazi se u kvalitetnoj i moderno projektovanoj zgradi na V spratu i jedini je stan na spratu. Odlikuje se izuzetno....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Golf Naselje, 690.000 €, 264,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.06.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se luksuzna vertikala kuće na Banovom brdu, u blizini Košutnjaka i Golf naselja. U nepostrednoj blizini se nalazi osnovna škola, obdanište, otvoreni i zatvoreni bazeni, te je idealna za udoban porodičan život. Kuća se sastoji iz prizemlja, dva nivoa i potrkrovlja. Takođe poseduje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 771.273 €, 151,00 m2 cca 5110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se LUX stan: moderan, kvalitetan, idealan za porodicu. Karakteristike: Lokacija: Vračar, Neimar Podovi: italijanska granitna keramika u dnevnom delu i kupatilima; lamelni parket natur u spavaćim sobama Stolarija: aluminijumska Zatvaranje: alu elektro roletne sa komarnicima....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-150 (od ukupno 151)

<< <1 2 3 4> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.