• GoHome Professional
www.indomio.rs luksuzan što jeftiniji ekskluzivan - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • www.indomio.rs luksuzan što jeftiniji ekskluzivan - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs luksuzan što jeftiniji ekskluzivan

  • Za upit "www.indomio.rs luksuzan što jeftiniji ekskluzivan" pronađeno 201 nekretnina - prosečna cena 2.094 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 90 m2
    • do 120 m2
    • 120 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 120 m2
    • 140 m2
  •  Po ceni
    • do 130000 eura
    • do 160000 eura (prosečna cena)
    • do 190000 eura
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Senjak, 3.100 €, 200,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se ekskluzivan petosoban stan površine 200 m2 u jednom od najprestižnijih i najmirnijih delova Beograda - na Senjaku. Stan se nalazi u luksuznom novom kompleksu sa svega četiri stambene jedinice, što budućim zakupcima pruža maksimalnu privatnost, sigurnost i komfor.Stan je....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Jajinci, 3.500 €, 367,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivna luksuzna kuća sa dvorištem i garažom - Jajinci, VoždovacIzdaje se jedinstvena, luksuzno uređena kuća površine 367 m2, smeštena na uređenom placu od 5 ari u mirnom delu, Jajinci, u opštini Voždovac. Okružena vilama i zelenilom, ova nekretnina pruža potpunu privatnost i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Senjak, 3.500 €, 177,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan prostor u sklopu novog i modernog stambenog objekta, vrhunskog kvaliteta, u rezidencijalnom delu, sa pogledom na Senjak i Most na Adi. Objekat obuhvata uređeni otvoreni prostor sa zelenilom i ukrasnom rasvetom unutar dvorišta, sistem kamera i video nadzor. Ovaj luksuzni....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Medaković, 3.500 €, 400,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Voždovac - luksuzna kuća sa bazenom, 400 m2, dvorište 750 m2 Izdaje se izuzetna luksuzna kuća na Voždovcu, površine 400 m2, sa uređenim dvorištem od 750 m2, namenjena za visok nivo komfora i privatnosti. Kuća raspolaže prostranim dnevnim boravkom i potpuno opremljenom kuhinjom za....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 4.500 €, 365,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje - Ekskluzivna luksuzna kuća- Zvezdara, kod BEO Shopping centra. Površina: 365 m2 + 30 m2 terasa Plac: 15 ari. Grejanje: Pelet/struja Struktura: PR + I + PTK Garaža: 41 m2 + više parking mesta Useljiva odmah Na izdavanje je dostupna jedinstvena, luksuzna kuća zvanično proglašena....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 5.000 €, 296,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.09.2023.,

www.indomio.rs

Luksuzna Vila za Izdavanje Nudimo vam jedinstvenu priliku da iznajmite luksuznu vilu idealnu za one koji traže mir, komfor i prestižan ambijent. Ova ekskluzivna vila je savršen spoj modernog dizajna i prirodnog okruženja. Privatni bazen: Uživajte u osvežavajućem bazenu, savršenom....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Braće Jerković, 7.000 €, 760,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U ponudi je reprezentativna luksuzna vila smeštena u ulici Vojvode Vlahovića, u mirnom i prijatnom delu grada koji pruža privatnost, ali i odličnu povezanost sa svim neophodnim sadržajima za svakodnevni život i poslovanje. Objekat bruto površine 760m2 prostire se na tri nivoa i potkrovlje,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Dedinje, 8.000 €, 320,00 m2 cca 25 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.10.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 123140, PR/, izlog, klima, luks renoviran, parking, lokal. *** EKSKLUZIVNA LOKACIJA SA 3 PARKING MESTA*** Prostor je luksuzno renoviran pre 2 godine, ima galeriju. Potpuno razrađen VRHUNSKI SALON LEPOTE, sa 8 manikira, 5 pedikira, 3 masažna prostora, frizerskim salonom....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 8.922 €, 525,00 m2 cca 17 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan luksuzni poslovni prostor – Novi Beograd U ponudi je vrhunski dizajniran poslovni prostor u prestižnom poslovnom kompleksu, smešten u jednom od najmodernijih i najpoželjnijih poslovnih centara na Novom Beogradu. Prostor predstavlja savršenu kombinaciju luksuza, funkcionalnosti....

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 26.400 €, 24,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Otkrijte spokojan život na Srebrnom jezeru! Predstavljamo najnovije stambeno rešenje Fast Projekta, smešteno u živopisnom predelu Srebrnog jezera. Ova ekskluzivna stambena zgrada nudi 40 luksuznih i prostranih stanova, dizajniranih tako da budu u skladu sa prirodnim lepotama ove renomirane....

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 28.710 €, 26,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 29.480 €, 27,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 29.590 €, 27,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 29.810 €, 27,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 30.140 €, 27,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 30.250 €, 28,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 31.680 €, 29,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 32.945 €, 30,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 36.190 €, 33,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 37.559 €, 33,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

CENA 1.150e / m2 Otkrijte spokojan život na Srebrnom jezeru! Predstavljamo najnovije stambeno rešenje Fast Projekta, smešteno u živopisnom predelu Srebrnog jezera. Ova ekskluzivna stambena zgrada nudi 40 luksuznih i prostranih stanova, dizajniranih tako da budu u skladu sa prirodnim....

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 37.570 €, 33,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 39.548 €, 34,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

CENA 1.150e / m2 Otkrijte spokojan život na Srebrnom jezeru Predstavljamo najnovije stambeno rešenje Fast Projekta, smešteno u živopisnom predelu Srebrnog jezera. Ova ekskluzivna stambena zgrada nudi 40 luksuznih i prostranih stanova, dizajniranih tako da budu u skladu sa prirodnim....

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 40.005 €, 38,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 41.170 €, 36,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 41.470 €, 38,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 41.745 €, 36,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 42.205 €, 37,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 42.240 €, 38,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 42.952 €, 37,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 43.670 €, 40,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 43.895 €, 38,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 44.040 €, 40,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 44.160 €, 38,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 44.620 €, 39,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 44.770 €, 41,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 45.885 €, 40,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 47.840 €, 42,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 54.000 €, 27,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

EKSKLUZIVNA PRODAJA STANOVA – PREMIUM KONCEPT ŽIVLJENJA U VRNJAČKOJ BANJI Doživite luksuz svakog dana! U srcu najlepše banjske destinacije, na svega nekoliko koraka od Vrnjačkih termi i atraktivnog panoramskog točka, nastaje stambeni kompleks jedinstvenog koncepta, kreiran za život....

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 58.286 €, 39,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

CENA 1.100e / m2 Otkrijte spokojan život na Srebrnom jezeru Predstavljamo najnovije stambeno rešenje Fast Projekta, smešteno u živopisnom predelu Srebrnog jezera. Ova ekskluzivna stambena zgrada nudi 40 luksuznih i prostranih stanova, dizajniranih tako da budu u skladu sa prirodnim....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 59.000 €, 28,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Blizina centra,Blizina samoposluge,Ekskluzivan enterijer,Miran kraj,Namešteno,Plaćen komunalni doprinos,Plaćen priključak struje,Plaćen priključak vode,Pogled na planine,Pogled panoramski,Prilaz - asfaltirani,Projektna dokumentacija,Velika terasa Zlatibor Obudojevica, Nov, Lux, Spa-Wellnes....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 70.000 €, 40,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Premium novogradnja bez ulaganja – Luksuzan stan sa parkingom i podrumom blizu centra Prodaje se ekskluzivan, uknjižen stan u tek useljenoj novogradnji premium kvaliteta gradnje. Zgrada se nalazi na fantastičnoj lokaciji – ušivena u mirnom delu grada okruženom zelenilom i mirom, a....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 75.000 €, 25,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

EKSKLUZIVNA PRODAJA – LUKSUZNA GARSONJERA U SRCU PARKA, PREKO PUTA MERKURA U ponudi je jedinstvena garsonjera smeštena na jednoj od najprestižnijih lokacija u Vrnjačkoj Banji – u samom parku, preko puta Merkura. Ova nekretnina predstavlja savršen spoj luksuza, prirode i apsolutnog....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 202)

<< <1 2 3 4 5> >>