• GoHome Professional
www.indomio.rs luksuzan što jeftiniji duplex - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • www.indomio.rs luksuzan što jeftiniji duplex - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs luksuzan što jeftiniji duplex

  • Za upit "www.indomio.rs luksuzan što jeftiniji duplex" pronađeno 122 nekretnina - prosečna cena 1.929 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2
    • do 140 m2
    • 140 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 140 m2
    • 170 m2
  •  Po ceni
    • do 170000 eura
    • do 210000 eura (prosečna cena)
    • do 260000 eura
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-1%

Promena cene sa 390.000 € na 385.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lion, 385.000 €, 157,00 m2 cca 2450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 390.000 €
19.04.2026 - 385.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

4.5, 157m2(dve terase ukupno 23.48m2), CG, 5/6, lift, duplex,internet, interfon, alarm, ktv, tri garažna mesta Đevđelijska ulica se prostire od Đeram pijace, odnosno ulice Živka Karabiberovića do ulice Milana Rakića. Ova lokacija je, infrastrukturno kompletno pokrivena, uključujući....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 390.000 €, 157,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.08.2023.,

www.indomio.rs

Odličan porodični stan- duplex u srcu Liona dupleks, 4.0, 157m2 (lođa i terasa), 5/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum, garaža Uknjižen i odmah useljiv stan u novijoj zgradi na mirnoj lokaciji, samo nekoliko minuta od Bulevara. Na prvom nivou: prostrana dnevna soba, kuhinja i trpezarija,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 395.500 €, 144,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Lux duplex, u novogradnji, na odličnoj lokaciji. Dvostrano orijentisan, cg sa kalorimetrima. Na prvom nivou: kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak sa izlazom na terasu, spavaća soba, kupatilo, gostinski toalet i ostava. Na dugom nivou: tri spavaće sobe, kupatilo i terasa. Objekat....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 430.000 € na 420.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 420.000 €, 136,00 m2 cca 3090 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 430.000 €
08.04.2026 - 420.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2026.,

www.indomio.rs

U našoj ponudi je vrhunski opremljen LUX 3,0 duplex u mirnoj, jednosmernoj ulici Ranka Tajsića u blizini Autokomande. Stan je uknjižen na 136m2, a struktura stana je sledeća : 1. nivo , 64m2, ulazni hodnik sa dva ugradna plakara ,open spejs dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 430.000 €, 116,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Prostrani lux renoviran duplex. Uknjižen na 116m2, stvarne povšine 170m2 (naknadno dograđena razlika u m2). I nivo: velika dnevna soba, dve terase, kupatilo, kuhinja. II nivo: spavaći blok sa tri sobe, dnevni boravak, kupatilo, velika terasa. Orijentisan Istok-zapad. Čist i održavan....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 450.000 € na 430.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 430.000 €, 105,00 m2 cca 4100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 450.000 €
17.04.2026 - 430.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

UKNJIŽEN DUPLEX NA STAROM GRADU – GUNDULIĆEV VENAC, RETKO NA PRODAJU! Kontakt: +381668091211 Cena: 450.000 EURA Lokacija: Beograd, Stari grad, Gundulićev venac, sprat 3/4 Površina: Uknjiženo 104m2, realno 130m2 (prvi nivo: 74m2 + drugi nivo: podna površina 56m2, zbog kosina 30m2)....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 431.200 €, 154,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.12.2024.,

www.indomio.rs

Savremen pristup gradnji smešten u jednoj od najlepših šuma u Beogradu će Vam omogućiti da živite urbanom delu grada, ali i da u isto vreme pobegnete od njegove gužve. U kompleksu se sastoji od tri lux vile sa po pet stanova, u prilici smo da Vam ponudimo ovaj fenomenalan stan od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 453.600 €, 162,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Lux stan kod Liona odmah uz Bulevar Kralja Aleksandra, u Batutovoj ulici. Duplex (5 spavacih soba i jedan dnevni boravak od 60m2, kuhinja sa trpezarijom), 3 kupatila, 2 terase, jedna lodja i 2 garderobe. Trostran, odlicno stilizovan gipsanim radovima, stepeniste sa kovanim gvozdjem,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 454.000 €, 142,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prostran dupleks stan od 142 m² u novogradnji – idealan za porodicu! Prodaje se luksuzan dupleks stan površine 142 m², smešten na poslednjem spratu moderne zgrade. Stan odlikuje odličan raspored prostorija, kvalitetna gradnja i funkcionalan dizajn, što ga čini savršenim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 460.000 €, 234,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetna prilika, luksuzan duplex, retko na tržištu. Uknjžen, prostran ,funkcionalan I luksuzno opremljen duplex smešten u kvalitetnoj i dobro održavanoj zgradi novije gradnje. Na donjem nivou nalazi se izuzetno prostran otvorenog koncepta dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 485.000 €, 140,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.05.2025.,

www.indomio.rs

5,0 Savski venac , Dedinje , rezidencijalna zona , neposredna blizina Belog Dvora i Americke ambasade , ekskluzivna ponuda , 140m2 uknjizena kvadratura , II +III sprat , cg / gas + eg / struja , bez lifta , perfektan , luksuzan stan na dva nivoa - duplex , prostran , izrazito svetao....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 485.000 €, 140,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE sa zadovoljstvom Vam predstavlja ekskluzivan petosoban stan za prodaju na Dedinju, u jednoj od najprestižnijih rezidencijalnih zona Beograda. Stan se nalazi u mirnom i tihom delu Dedinja, u neposrednoj blizini Belog Dvora i Američke ambasade, u pravoj oazi mira....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 499.940 €, 152,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

LUKSUZNI STAN U CENTRU, sa PDV-om---Agencijska šifra: 1007834.U ponudi je moderan penthouse duplex (152 m2) u izgradnji, smešten u samom centru Novog Sada, u mirnoj i urbanoj zoni. Stan se nalazi na trećem spratu, sa pažljivo osmišljenim rasporedom i obiljem prirodne svetlosti. Zgrada....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 518.400 €, 162,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

OZRENSKA 17 duplex prodaja DUPLEX Na prodaju prostran dupleks stan od 142 m² u novogradnji – idealan za porodicu! Prodaje se luksuzan dupleks stan površine 142 m², smešten na poslednjem spratu moderne zgrade. Stan odlikuje odličan raspored prostorija, kvalitetna gradnja i funkcionalan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 525.000 €, 128,00 m2 cca 4100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Savršen stan na ekskluzivnoj lokaciji, III faza A bloka, veoma visok kvalitet gradnje, fenomenalan dupleks sa prelepim pogledom na Novi Beograd, komforan, tri spavaće sobe, kompletno opremljena kuhinja i ugradni plakari, lux rasveta, cg po utrošku, centralna klima, podno grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 528.000 €, 132,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

U rezidencijalnom delu Dedinja, prodaje se odličan, lux četvorosoban stan na dva nivoa. Nalazi se na drugom spratu u zgradi novije gradnje, sa liftom, interfonom i video nadzorom. Prvi nivo je organizovan kao dnevna zona za okupljanje porodice, slavlja i druženja dok je drugi nivo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 530.000 €, 173,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2024.,

www.indomio.rs

Lux, uknjižen, duplex, 6.0, EG, terase, klime, interfon, video-nadzor. Luksuzno opremljen duplex, savršeno dizajniran, na centralnoj gradskoj lokaciji, 173 m2, mereno 200m2, izuzetno svetao, dvostrano orijentisan. Ovaj besprekorno osmišljen duplex na prvom nivou poseduje ulazni hodnik,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 550.000 €, 172,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.02.2025.,

www.indomio.rs

6,0 Centar , Stari Grad , blizina Studentskog Trga , Kalemegdana , Knez Mihajlove , TC Rajiceva , vrhunska lokacija , 172m2 uknjizena kvadratura , terasa , III + IV , bez lifta ( postoji projekat za ugradnju lifta ) , eg , perfektan , kompletno renoviran , luksuzan stan na dva nivoa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 550.000 €, 172,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi izuzetan duplex na DORĆOLU - GORNJI GRAD! Zgrada na idealnoj poziciji u samom srcu Beograda, u blizini Akademskog parka. Ispred same zgrade je vrtic, osnovna skola, maxi, lilly, DM, pekara, sve u 10 metara. Do Knez Mihailove ima 200....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 560.000 €, 283,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Za klasu iznad drugih – stanovi koji donose sigurnost i dugoročnu vrednost Kupovina stana je jedna od najvažnijih odluka u životu. Zato je ključno izabrati proverenog i pouzdanog investitora, čiji rad, kvalitet i posvećenost opravdavaju svaku investiciju. Sa ovim investitorom sarađujemo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 590.000 €, 187,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U maloj zgradi sa privatnim dvorištem prodajemo lux penthouse duplex, sagrađen 2005. godine kao nadogradnja zgrade iz 60-ih. Donji nivo stana sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje sa trpezarijom koja ima izlaz na terasu, velike centralne dnevne sobe sa visinom plafona od preko 6m,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 590.000 €, 160,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Crveni krst - luksuzan dvoetažni penthouse, 160 m2, 3 parking mesta + za placanje U ponudi je izuzetno luksuzan dvoetažni penthouse u samom srcu Crvenog krsta, ukupne merene površine 160 m2. Ova jedinstvena nekretnina predstavlja savršen spoj elegancije, komfora i funkcionalnosti.....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 620.000 € na 590.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Senjak, 590.000 €, 172,00 m2 cca 3430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 620.000 €
24.04.2026 - 590.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzni Penthouse – Duplex sa Pogledom na Novi Beograd i Most na Adi | 172 m² Uknjiženo (180+ m²) U mirnoj ulici u okviru male stambene zgrade sa privatnim dvorištem, na prodaju je unikatan penthouse duplex, izgrađen kao nadogradnja 2005. godine na zgradi iz 60-ih. Savršen spoj luksuza,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 625.000 €, 175,00 m2 cca 3570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi jedinstven penthouse na atraktivnoj lokaciji na Voždovcu, namenjen kupcima koji traže luksuzan životni prostor, privatnost i vrhunski komfor. Stan površine 175m² nalazi se u kvalitetnoj i moderno projektovanoj zgradi na V spratu i jedini je stan na spratu. Odlikuje se izuzetno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 625.000 €, 130,00 m2 cca 4810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan četvorosoban stan sa garažom – Bistrička ulica, Palilula U ekskluzivnoj ponudi nalazi se luksuzan četvorosoban stan smešten u mirnoj i veoma traženoj Bistričkoj ulici na Paliluli. Nekretnina se nalazi na četvrtom spratu kvalitetne zgrade novije gradnje i predstavlja idealan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 665.000 €, 160,00 m2 cca 4160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.02.2025.,

www.indomio.rs

4,0 Vracar , Hram Sv Save , Stojana Protica , 160m2 merena kvadratura , 118m2 uknjizena kvadratura , VI / VI , lift , eg / cg , luksuzan stan - duplex , vrhunska lokacija i pozicija , orijentisan trostrano , pretezno juzno , izrazito svetao , visina plafona 2,6m - 3,5m , Hrastov parket....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 685.000 €, 130,00 m2 cca 5270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

4,0 Vračar , blizina Hrama Svetog Save , 130m2 , 4 / 5 , lift , cg / kalorimetri , perfektan , luksuzan stan na dva nivoa - duplex , trostrano orijentisan , svetao , Alu drvo stolarija , Hrastov parket 1. klase , vrhunske sanitarije i keramika , ugradna kuhinja i plakari u ceni stana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 690.000 €, 208,00 m2 cca 3320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan duplex u mirnoj ulici na Vračaru, u blizini Kalenić pijace. Odlična infrastruktura, dobra povezanost sa svim delovima grada. Luksuzan dupleks sa 6 soba, garažom i terasama - Vračar, 207 m2 Struktura: 6 soba, 2 kupatila, toalet, kuhinja, ostava, 3+ terase Sprat: 5/5, zgrada....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 690.000 €, 207,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan duplex sa garažom na Vračaru, u blizini Kalenić pijace - 207 m2Na prodaju luksuzan i prostran duplex stan površine 207 m2, smešten u mirnoj rezidencijalnoj ulici na Vračaru, u neposrednoj blizini Kalenić pijace. Ova nekretnina predstavlja idealan spoj komfora, funkcionalnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 750.000 €, 195,00 m2 cca 3850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

5.0, duplex, 195m2, 1/2, 5 terasa, LUX, gas/kotao, klima, KTV, internet, interfon, jedno parkino mesto u garaži, plac/dvorište 1.2 ara U prilici smo da Vam ponudimo izuzetno luksuznu, vanserijsku nepokretnost koncipiranu kao duplex u ulici Kneza Višeslava, u delu ulice iznad Golf....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 760.000 €, 273,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja extra lux stana na Vračaru u blizini Hrama, u pitanju je duplex , koji se prodaje kompletno opremljen. Stan se nalazi u manjoj zgradi kvalitetne gradnje, dupli zidovi , stolarija drvo-aluminijum , roletne na daljinsku komandu , stan ima svoja 2 garažna mesta. Ovaj lux stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 765.000 €, 189,00 m2 cca 4050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lux stan na dve etaže (duplex) u novogradnji na Dorćolu. Obe etaže stana imaju standardnu visinu od 2.7 metara. Na donjem nivou nalaze se velika dnevna soba, radna soba, kuhinja sa trpezarijom, dva mokra čvora. Sa donjeg nivoa se izlazi u dvorište od 45m2 koje pripada stanu.....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 805.800 € na 799.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Slavija, 799.000 €, 118,00 m2 cca 6770 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.04.2026 - 805.800 €
20.05.2026 - 799.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

**Predstavljamo vam izuzetnu priliku da postanete vlasnik trosobnog stana površine 118 m² u luksuznom kompleksu King’s Circle, jednom od najekskluzivnijih stambenih projekata u samom srcu Beograda. ** U lameli B koja će biti završena u junu 2026. godine, ostao je samo ovaj jedan duplex....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 820.000 €, 198,00 m2 cca 4140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan duplex, u mirnoj ulici na Vracaru u blizini Bulevara kralja Aleksandra. Na prvom nivou veliki dnevni boravak staklenim zidom odvojen od terase, trpezarija, kuhinja i spavaca soba. Na drugom nivou 3 spavace sobe, 2 kupatila, tehnicka prostorija. Iz spavacih soba izlaz na terasu.....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 860.000 € na 830.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 830.000 €, 193,00 m2 cca 4300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 860.000 €
06.03.2026 - 830.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Na Vračaru, u najlepšem delu ulice Gospodara Vučića, prodaje se luksuzan duplex površine 193m2. Stan se nalazi na petom spratu moderne šestospratnice sa dva lifta. U zgradi ima 26 stanova, a na petom spratu dva. Stan prestavlja malo remek delo arhitektonskog promišljanja. Kompletno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 884.000 €, 221,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan petosoban duplex, u zgradi na Donjem Dorcolu, koja je useljiva u junu 2024. godine. Zgrada se gradi sa svom potrebnom gradjevinskom dokumentacijom. Zgrada i stanovi se grade sa najkvalitetnijim gradjevinskim materijalima i opremaju se opremom najeminentnijih proizvodjaca.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 885.800 €, 240,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je luksuzno opremljen, kompletno završen duplex stan na odličnoj lokaciji. Stan ne zahteva nikakva dodatna ulaganja – prodaje se po principu „ključ i daljinski u ruke“. Izgrađen sa posebnom pažnjom i posvećenošću, prvobitno kao porodični dom, ovaj duplex sada se prodaje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 888.000 €, 170,00 m2 cca 5220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je jedinstven osmosoban duplex na jednoj od najprestižnijih lokacija u Beogradu. Stan se nalazi na 5. i 6. spratu i ima površinu od 170 m², što ga čini retkom ponudom na tržištu nekretnina u samom centru grada. Prostor je već 17 godina uspešno korišćen za razvijen poslovni....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-122 (od ukupno 123)

<< <1 2 3> >>