• GoHome Professional
www.indomio.rs luksuzan zadnjih 14 dana dvorište - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • www.indomio.rs luksuzan zadnjih 14 dana dvorište - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs luksuzan zadnjih 14 dana dvorište

  • Za upit "www.indomio.rs luksuzan zadnjih 14 dana dvorište" pronađeno 56 nekretnina - prosečna cena 1.130 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 140 m2
    • do 170 m2
    • 170 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 170 m2
    • 200 m2
  •  Po ceni
    • do 1500 eura
    • do 1900 eura (prosečna cena)
    • do 2200 eura
    • do 19 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 247.500 €, 99,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se luksuzno namešten četvorosoban stan u kući, površine 99m², smešten na 3 spratu od ukupno tri sprata, u mirnom i prijatnom delu Jajinci, na samo 500m od Farmaceutski fakultet Univerziteta u Beogradu. Stan je kompletno opremljen kvalitetnim nameštajem i spreman za useljenje.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, 840.000 €, 400,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Luksuzna kuća sa bazenom, pogledom na Dunav i dizajnerskim enterijerom Višnjička Banja U ponudi imamo pravu retkost na tržištu moderno dizajniranu luksuznu kuću površine 400 m, savršeno prilagođenu za udoban porodični život. Smeštena u mirnom i zelenom delu Višnjičke Banje, ova nekretnina....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 325.000 €, 240,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetno kvalitetna i luksuzno izgrađena kuća u Jagodini, smeštena u mirnom delu šireg centra grada, na lokaciji koja pruža savršen balans privatnosti i blizine svih važnih sadržaja – škole, sportskog centra i akva parka. OSNOVNE KARAKTERISTIKE Objekat upisan po Zakonu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 950 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan dvosoban stan za izdavanje - Beograd na vodiIzdaje se potpuno nov, polunamešten dvosoban stan površine 50 m2, smešten na drugom spratu zgrade Metropolitan, sa delimičnim pogledom na centar grada i reku. Zgrada se nalazi u atraktivnoj oblasti Beograda na vodi, u blizini promenade,....

 
 
 
  Kuća, BEGALJICA, 270.000 €, 151,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzna kuća odmah nakon Avale idealna kako za miran porodični život i beg od gradske gužve, tako i kao odlična investicija za izdavanje i turistički najam. Nekretnina pruža potpunu privatnost i uživanje u prirodnom okruženju, uz odličnu povezanost i blizinu grada. Kuća....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Medaković, 3.500 €, 400,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Voždovac - luksuzna kuća sa bazenom, 400 m2, dvorište 750 m2 Izdaje se izuzetna luksuzna kuća na Voždovcu, površine 400 m2, sa uređenim dvorištem od 750 m2, namenjena za visok nivo komfora i privatnosti. Kuća raspolaže prostranim dnevnim boravkom i potpuno opremljenom kuhinjom za....

 
 
 
  Kuća, PADINSKA SKELA, 360.000 €, 350,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaja kuce u Nišu(Palilula)Na prodaju potpuno opremljena kuća sa 40 ari placa. Lepo uredjeno dvorište, bunar u placu. Kuca se sastoji od podruma,prizemlja,prvog sprata i potkrovlja.Prizemlje se sastoji od garaze, jednoiposobnog stana sa kupatilom i hodnika, na prvom spratu komforan....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Z.Stanica, 34.000 €, 18,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132315, struja, uknjižen. LUX **GARAŽA - PERIONICA** NOVA 18 m2. DVORIŠNA Kanalizacija gradska. Elektro lampa na senzor prilikom prilaska garaži. Visina zidova 4 m. Na nivou zemlje. Rolo automatska vrata na podizanje. Ulaz u dvorište zgrade ima automatsko zaključavanje.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Dedinje, 4.600 €, 256,00 m2 cca 18 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je luksuzni poslovni prostor na jednoj od najprestižnijih adresa u Beogradu, u naselju Dedinje, opština Savski venac. Novogradnja iz 2025. godine, površine 256,8 m², predstavlja idealno rešenje za firme koje traže atraktivnu adresu, privatnost i vrhunske uslove rada. Dostupna....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Trošarina, 596.800 €, 373,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se luksuzna vila u rezidencijalnom, izuzetno mirnom delu Banjice, u ulici poznatoj po prestižnim kućama i reprezentativnim vilama. Kuća odiše elegancijom i kvalitetom, a ukupna korisna površina iznosi 373 m². Objekat je raspoređen na tri etaže, dok je lepo uređeno dvorište....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 301.600 €, 115,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se luksuzno namešten četvorosoban stan u kući, površine 115m², smešten na prvom spratu od ukupno tri sprata, u mirnom i prijatnom delu Jajinci, na samo 500m od Farmaceutski fakultet Univerziteta u Beogradu. Stan je kompletno opremljen kvalitetnim nameštajem i spreman za useljenje.....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 540.000 €, 300,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzna kuća u naselju Čalije, površine 300m2 na.placu od 427m2. Kuća se sastoji iz pet etaža, na prvoj etaži u suturenu je podrum, na drugoj etaži, koja je ujedno visoko prizemlje, nalazi se ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom i kupatilo. Iz kuhinje....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 120.000 €, 40,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se luksuzan apartman u kompleksu Golden Panorama na Zlatiboru, površine 40 m, na drugom spratu. Apartman je kompletno luksuzno namešten, moderno uređen i spreman za useljenje ili izdavanje bez dodatnih ulaganja. Struktura apartmana je veoma funkcionalna i pruža maksimalan....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 4.500 €, 300,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

6 ,0 Vozdovac , Hotel M , Bulevar oslobođenja , perfektna , luksuzna kuca , 300m2 , povucena od ulice , bez buke , okruzena zelenilom , vrhunski plac , lepo uredjen , povrsine 10 ari , cg / podno grejanje , kvalitetna gradnja 2003.godine , renovirana , izrazito svetla , trostrano....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-56 (od ukupno 56)

<< <1 2> >>