• GoHome Professional
www.indomio.rs luksuzan polunamešten 90 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs luksuzan polunamešten 90 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs luksuzan polunamešten 90 m2

  • Za upit "www.indomio.rs luksuzan polunamešten 90 m2" pronađeno 13 nekretnina - prosečna cena 1.333 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 1300 eura
    • do 1600 eura (prosečna cena)
    • do 1900 eura
    • do 16 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 283 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 310.000 €, 89,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Banjica, 89m2, 4.0, 2/5, EG, Lux. Struktura: Veliki dnevni boravak, 3 spavaće sobe, hodnik, kupatilo, toalet, terasa. U ponudi uz stan idu i 2 garažna parking mesta po ceni od po 20000 eur. Stan je trostrano orijentisan, svetao u kvalitetnoj zgradi iz 2021. god. Prodaje se polunamešten....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 327.000 €, 88,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan stan na odličnoj lokaciji i pruža nezaboravan, panoramski pogled sa velike terase. Stan se nalazi u novoj zgradi na raskrsnici ulica Vojvede Stepe i Save Maškovića. Arhitektonski izuzetno dobro rešen, ali pruža i brojne mogućnosti za nove kreacije. Ovaj prostrani stan je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 389.000 €, 87,00 m2 cca 4470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 112021, IV/VIII, lift, uknjižen, ulaz mermerni, garaza, stambena zgrada. **LUX 4.0 STAN, TERASA, GARAŽA**Izuzetan 4.0 stan sa terasom, u luksuznoj zgradi sa recepcijom uz video nadzor i 24h fizičko obezbeđenje. Uknjižen je na 87m2, po strukturi 4.0 i sastoji se od:....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs luksuzan polunamešten 90 m2'
850 €
1.150 €
850 €
 
+4%

Promena cene sa 315.000 € na 327.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 327.000 €, 90,00 m2 cca 3630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 315.000 €
15.05.2026 - 327.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzan polunamešten trosobni stan ( potpuno opremljena kuhinja, trpezarija, kupatilo i plakari ). Sastoji se od prostranog hodnika, prostorije za odlaganje garderobe, kupatila sa ugrađenom kadom i tuš kabinom, dve spavaće sobe, dnevnom sobom i trpezarijom, kuhinjom i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 327.000 €, 90,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Luksuzan trosoban stan površine 90m2, sa mogućnošću da se lako pretvori u četvorosoban. Nalazi se na Trosarini, u Vojvode Stepe, na 6 spratu od 8. Ima podno grejanje, dvostrano je orijentisan, jugozapadno. U stanu nisu potrebna ulaganja, osim ako nešto želite da promenite po vašem....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 850 €, 87,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan, prostran stan površine 87m² na jednoj od najtraženijih lokacija na Vračaru, u ulici Gospodara Vučića. Stan se nalazi u modernoj, održavanoj zgradi novije gradnje (2014. godina). - Prostorije: Veliki dnevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhinja, spavaći blok,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Slavija, 2.100 €, 94,00 m2 cca 22 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prestižnoj lokaciji grada, na pragu najeminentnijih kulturnih i obrazovnih institucija prestonice, u komšiluku Hrama Svetog Save, šarmantnih kafića i restorana smeštenih u ušuškane ulice Vračara, nalazi se ovaj luksuzan trosoban stan za izdavanje koji funkcioniše kao poslovni prostor.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 1.000 €, 95,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo polunamešten, potpuno nov četvorosoban stan na idealnoj lokaciji. Nalazi se u novoizgrađenoj, luksuzno opremljenoj urabanoj vili. Sastoji se od komforne dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatila, toaleta, terase i privatnog dvorišta. U stanu se će....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 700 €, 96,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan polunamešten četvorosoban stan u Durlanu, nalazi se u novogradnji, na prvom spratu. Stan je površine 96 m2 sa dodatnim prostorom u suturenu od 76m2. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe sa kuhinjom, tri spavaće sobe, dva kupatila i terase. Suturen obuhvata kuhinju,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.450 €, 84,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2024.,

www.indomio.rs

3.5, VRAČAR, Novopazarska, 84m2, garaža, LUX. Odličan stan , na dobroj lokaciji , na Vračaru. Izuzetno funkcionalan, svetao, troiposoban stan, sa dva mokra čvora. Nalazi se u novoj zgradi sa liftom, dvorišne orjentacije. Pogodan je kako za život, tako i za poslovni prostor. Izdaje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 1.500 €, 98,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Lux 4-sobni stan u Lisičjem potoku.. polunamesten. Ag provizija 50% .

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 227.630 € na 222.060 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 222.060 €, 98,00 m2 cca 2270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 229.690 €
06.03.2026 - 227.630 €
18.03.2026 - 222.060 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

U novoj dvospratnoj vili sa ukupno četiri stana, prodaje se nov, luksuzno projektovan i moderan četvorosoban stan. Nekretnina se nalazi na prvom spratu i pruža izvanredan pogled. Raspolaže sa tri spavaće sobe, dva kupatila, dve terase, kao i ostavom koja se nalazi na jednoj od terasa.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-12 (od ukupno 11)

<< <1> >>