• GoHome Professional
www.indomio.rs luksuzan opremljen što manji - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • www.indomio.rs luksuzan opremljen što manji - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs luksuzan opremljen što manji

  • Za upit "www.indomio.rs luksuzan opremljen što manji" pronađeno 1 695 nekretnina - prosečna cena 1.529 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 1600 eura
    • do 2000 eura (prosečna cena)
    • do 2400 eura
    • do 20 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 650 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan, nov, moderno namešten! Cena: 650€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Voždovac, centar, Peka Dapčevića Površina: 47m2 Struktura: dvosoban stan koji se sastoji od: - ulaznog hodnika, - open space dnevnog boravka sa - kuhinjom i - trpezarijom - spavaće sobe - kupatila i - lođe....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 650 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.01.2023.,

www.indomio.rs

Lux stan na odličnoj lokaciji kompletno opremljen za nove stanare sa svim potrebnim stvarima,novi stanari se prvi useljavaju. Za više informacija pozovite:0668442277 Vaše Gold nekretnine Reg.posrednika br.1039 .

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lion, 650 €, 47,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 670 €
26.04.2026 - 650 €
06.05.2026 - 700 €
17.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, luksuzno uređen dvosoban stan površine 47 m2 u mirnoj ulici u blizini Đerma. Stan se nalazi na visokom prizemlju novije zgrade i prvi put se izdaje. Sastoji se od dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje, hodnika i kupatila. Kompletno je opremljen kvalitetnim nameštajem....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Ledine, 660 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo nov, lux, stan, kompletno opremljen novim nameštajem i belom tehnikom, u novoj zgradi sa liftom. Zgrada poseduje recepciju, obezbeđenje, slobodan parking ispred i iza zgrade. Prostorije: predsoblje, dnevno-trpezarijsko-kuhinjski deo, spavaća soba, kupatilo, terasa. Stan je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 700 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 91166, IV/, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, stambena zgrada. Potpuno novi stan luksuzno opremljen na jednoj od najatraktivnijih lokacija. Slobodan od 01.08. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 500 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Srpski Kompletno renoviran i luksuzno opremljen trosoban stan, smešten na jednoj od najpoželjnijih lokacija u neposrednoj blizini Zvezdarske šume, idealan za udoban i savremen način života. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom otvorenog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KOVILOVO, 500 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je potpuno nov, luksuzno opremljen stan koji do sada nije bio korišćen, smešten u samom centru Borče. Stan odiše modernim dizajnom i pažljivo biranim detaljima, dok su sav nameštaj i tehnika potpuno novi, što budućem zakupcu pruža osećaj prvog korišćenja i maksimalnog komfora.....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 650 €, 47,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.02.2026 - 700 €
22.02.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

U bul. Peka Dapčevića u novoj zgradi izdaje se Lux namešten stan opremljen sa modernim nameštajem i novom najsavremenijiom tehnikom. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trepezarijom, spavaće sobe, sa velikim francuskim ležajem, prostranim kupatilom i terase. Grejanje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 650 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen dvosoban stan površine 47 m2 u modernom stambenom kompleksu Zelena avenija, u ulici Tošin bunar, na odličnoj lokaciji između Zemuna i Novog Beograda.Stan se nalazi na 9. spratu novogradnje sa liftom i video nadzorom. Funkcionalnog je rasporeda i sastoji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 900 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan, moderno uređen stan koji se nalazi u okviru novog i modernog kompleksa Airport Garden na Novom Beogradu, jednog od najtraženijih rezidencijalnih projekata u zoni. Nalazi se na 9. spratu i ima 47m², sa odličnim rasporedom i odvojenom spavaćom sobom. Stan je kompletno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 900 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Nov, neuseljavan, jako lepo i lux sređen stan u novom stambeno-poslovom objektu Airport Garden. Stan je funkcionalan - čine ga open space - dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, odvojena spavaća soba, kupatilo i terasa koja je orijentisana ka unutrašnjem dvorištu. Stan je potpuno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 700 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzno opremljen stan u blizini Vukovog Spomenika. Stan je površine 47 m² i nalazi se na 4. spratu zgrade sa 5 spratova. Visina plafona je 280 cm, što dodatno doprinosi osećaju prostranosti. Raspored je 2.0, a spavaća soba može da se podeli na dve dečije sobe, da ostane kao veliki....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 140.000 €, 47,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lux stan u novoj zgradi (smart)na Zlatiboru Stan je kompletno opremljen i odmah je useljiv. .

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 87.804 €, 48,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.10.2024.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam neverovatnu priliku da postanete deo ekskluzivne zajednice koja će uživati u luksuzu i udobnosti modernog kompleksa u izgradnji, koji se prostire na 75 ari placa, i nalazi na samo 700m od pijace, pružajući savršen balans između urbanog i luksuznog života u mirnom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 700 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je moderan i luksuzno opremljen dvosoban stan površine 48 m², smešten u novogradnji na Zvezdari, u ulici Radojke Lakić. Stan se nalazi na 5. spratu od ukupno 6, u zgradi sa liftom, i odlikuje se kvalitetnom gradnjom i savremenim enterijerom. Stan je potpuno opremljen novim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 234.000 €, 48,00 m2 cca 4880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.indomio.rs

Stari Grad, Skadarlija - Francuska 2.0, 48m2, 5/6, Kaljeva peć, lift, podrum. Retka prilika na tržištu - savršen spoj istorijske lokacije i urbanog života. Bilo da tražite mesto za život ili dobru investiciju za najam, stan na dan ovaj stan ima sve što je potrebno. U samom jezgru....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 82.000 €, 48,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju lux jednosoban stan, koji je kompletno opremljen nameštajem u novoj zgradi, u blizini Opštine. Kompleks u kojem se stan nalazi obuhvata prelepo uređen park za decu, kao i otvoreni bazen koji dodatno doprinosi atraktivnosti ove nekretnine. Zgrada je nova, izgrađena u skladu....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 127.200 €, 48,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2022.,

www.indomio.rs

ZLATIBOR - 500m od Centra Zlatibora - Jezero 550m - Gold gondola 750m - U blizini hotela Palisad + NOVOGRADNJA + + LUX Apartmani + + ODLIČNA LOKACIJA + Površina apartmana: 43.82m2 + 25m2 Terasa + Apartman br.16 Jednoiposoban stan / apartrman + hodnik + kupatilo + spavaća soba + dnevni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, 400 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzno opremljen nov jednoiposoban stan od 48m2, na I spratu u širem Centru, sa parking mestom. Struktura: hodnik, kupatilo, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom koji izlazi na terasu, spavaća soba mkoja izlazi na drugu terasu. Stan se izdaje sa obeleženim parking mesto. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 148.320 €, 48,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu nekretninu koja se prodaje sa kompletnim nameštajem. Zgrada je završena ove godine, u stanu je sve novo i luksuzno opremljeno. Soba komforna, odvojena kuhinja sa prirodnom ventilacijom. Nekretnina za svaku preporuku. Za više informacija pozovite. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 900 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Na ekskluzivnoj lokaciji na Novom Beogradu, u blizini West-a 65, optimalno udaljenoj od svih neophodnih infrastrukturnih sadržaja i najvažnijih saobraćajnica, nalazi se arhitektonski impresivan, estetski atraktivan i funkcionalno superioran rezidencijalni kompleks Airport Garden.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 700 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

VUKOV SPOMENIK, ZVEZDARA – LUKSUZAN STAN Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi luksuzno opremljen i moderno uređen stan na odličnoj lokaciji u blizini Vukov spomenik. Stan je kompletno namešten, veoma komforan i funkcionalnog rasporeda, idealan za porodičan život. Visina....

 
 
 
  Stan, SREMSKA MITROVICA, 92.000 €, 48,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Na jednoj od najlepših lokacija na Divčibarima u blizini centra – na vidikovcu, nalazi se zgrada sa apartmanima. Apartman od 48+18 terasa sa jedinstvenim pogledom na okolinu. Pozicija apartmana je visina prvog sprata. Podno grejanje, struja, voda, blind vrata, električne roletne.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 129.625 €, 48,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.11.2025.,

www.indomio.rs

Oglašavamo prodaju dvosobnog stana u mirnom delu Detelinare sa puno zelenila. Ovaj deo grada je pravi raj za one koji žele da uživaju u mirnom okruženju, dok istovremeno imaju sve pogodnosti modernog života na dohvat ruke. Projekat je osmišljena sa ciljem da vam pruži maksimalan kvalitet,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 400 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, lux, jednoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji, na Panteleju, kod Pantelejske crkve. Nalazi se na drugom spratu u novoj stambenoj zgradi, sa liftom. Stan je kompletno sređen i opremljen svim novim nameštajem i novim električnim uređajima i do sada neuseljavan. Površina....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 120.776 €, 48,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2022.,

www.indomio.rs

ZLATIBOR - 500m od Centra Zlatibora - Jezero 550m - Gold gondola 750m - U blizini hotela Palisad + NOVOGRADNJA + + LUX Apartmani + + ODLIČNA LOKACIJA + Površina apartmana: 48.08m2 + Apartman br.5 Jednoiposoban stan / apartrman + hodnik + kupatilo + spavaća soba + dnevni boravak +....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 101.850 €, 48,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzna novogradnja u novom naselju koja se gradi u Borči. Cena je sa pdv-om i u cenu je uračunato pripadajuće parking mesto. Zgrade su izuzetnog kvaliteta, energetski visokoefikasne. Stan je dvostrano orijentisan, opremljen višeslojnim parketom, PVC stolarijom, vrhunskom granitnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 142.650 €, 48,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.indomio.rs

Zvezdara - Bulevar kralja Aleksandra 2.0, 48m2 (terasa 6m2), 4/8, EG, klima, lift, telefon, interfon, garaža U prilici smo da Vam ponudimo stan u novogradnji na Bulevaru Kralja Aleksandra, po strukturi dvosoban, površine 48m², predstavlja moderan i funkcionalan dom u jednoj od najatraktivnijih....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 430 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je luksuzno uređen i potpuno opremljen dvosoban stan površine 48 m² na Banatiću, u mirnom i veoma traženom delu grada. Stan se nalazi na visokom prizemlju zgrade i idealan je za sve koji traže komforan i funkcionalan prostor za dugoročan boravak. Stan je odlično organizovan....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 120.000 €, 48,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.indomio.rs

Luksuzan, uknjižen, moderno opremljen stan-apartman u elitnom kompleksu Vidik residence nudi savršeno mesto za odmor i uživanje. Ovaj kompleks poseduje veliki parking, kao i restoran, spa je u pripremi, ublizini su prevoz, kafići, prodavnice, igraonice i sve što je neophodno za savršen....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 96.000 €, 48,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

U mirnoj zgradi sa liftom, lux opremljen i namešten apartman. Zlatibor extra lokacija udaljenost od jezera 300m. Nalazi se pored hotela Satelit. Kupci stana dobijaju parking mesto uračunato u cenu. Prostorije; hodnik, dnevno-kuhinjsko-trpezarijski boravak, spavaća soba, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 330.000 €, 48,00 m2 cca 6880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.10.2025.,

www.indomio.rs

2,0 Centar , Stari grad , Skadarlija , Cetinjska , 48,4m2 (terasa 1.8m2+ ostava 1,6m2 ) , 45m2 uknjizena kvadratura , 1 /5 , cg , lift , perfektan , luksuzno renoviran , dvostrano orijentisan ( istok - zapad ) , izrazito svetao stan , vrhunski Hrastov parket 1. klase , Italijanska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 650 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten dvosoban stan površine 50m2 u ulici Dimitrija Tucovića, na opštini Zvezdara. Stan se nalazi na 1. spratu od ukupno 7 spratova u novogradnji i odmah je useljiv.Stan je lux opremljen i funkcionalno organizovan, sastoji se od dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje,....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 159.999 € na 140.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Ledine, 140.000 €, 48,00 m2 cca 2920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 159.999 €
29.03.2026 - 140.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130798, II/II, klima, terasa, novogradnja, parking. Prodaja luksuzno opremljenog stana – Ledine, 47,5 m² + parking mestoNa prodaju kompletno namešten i luksuzno uređen stan na Ledinama, površine 47,5 m², sa pripadajućim parking mestom.Stan je funkcionalnog rasporeda....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 209.994 €, 48,00 m2 cca 4380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzna novogradnja u početnoj fazi, osmospratna pametna zgrada sa liftovima, izuzetnog kvaliteta gradnje, nalazi se na Opštini Voždovac u ulici Vojvode Stepe u neposrednoj blizini autokomande, na izvanrednoj lokaciji u stambeno - poslovnoj zoni. U neposrednoj blizini se nalaze svi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 800 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

JUŽNI BULEVAR, VRAČAR – LUKSUZAN DVOSOBAN STAN U NOVOGRADNJI Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi luksuzno uređen dvosoban stan u kvalitetnoj novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija na Vračaru – Južni bulevar. Stan je potpuno nov, dizajnerski uređen i kompletno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 700 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

ŠUMICE/LEKINO BRDO, ZVEZDARA – LUKSUZAN DVOSOBAN STAN SA PARKING MESTOM Firma Key Real Estate je u prilici da Vam predstavi luksuzno opremljen i kompletno namešten dvosoban stan u blizini parka Šumice. U ponudi je stan površine 48m², smešten na 2. spratu manje, uredne trospratne zgrade.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 450 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

VOJVODE VLAHOVIĆA, VOŽDOVAC – LUKSUZAN TROSOBAN STAN Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi luksuzno opremljen stan u naselju Vojvode Vlahovića, Voždovac. Stan je potpuno namešten i opremljen, veoma svetao, komforan i dvostrano orijentisan, što pruža prijatnu atmosferu i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 800 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo nov, luksuzno opremljen dvosoban stan u modernoj zgradi visokog kvaliteta. Svaki detalj u stanu je pažljivo biran i maksimalno iskorišćen, od funkcionalne kuhinje do prostorno efikasnih garderobnih delova i vrlo udobnog francuskog ležaja. Stan je opremljen vrhunskom tehnikom:....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 750 € na 690 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 690 €, 49,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 750 €
13.05.2026 - 690 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzna novogradnja sa terasom na Voždovcu, u okviru kompleksa Voždove kapije, potpuno namešten stan. Južna orijentacija obezbeđuje dosta prirodne svetlosti tokom celog dana. Postoji mogućnost iznajmljivanja garažnog ili parking mesta. Pogodan kako za stanovanje, tako i za poslovni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 155.000 €, 49,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se luksuzno namešten i kvalitetan stan sa parking mestom u dvorištu zgrade. Stan se nalazi u zgradi novije gradnje, iz 2021.godine i sastoji se od hodnika, velike dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom (open space koncept), dve spavaće sobe i kupatila. U većoj spavaćoj sobi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 500 €, 49,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov, luksuzno opremljen jednoiposoban stan površine 49 m², smešten u mirnoj ulici u neposrednoj blizini Delta Planeta i Doma zdravlja. Stan se nalazi u novoj zgradi sa liftom i do sada nije bio useljavan. Stan ima funkcionalan raspored i pruža visok nivo komfora.....

 
 
 

Ustanovili ste grešku?