• GoHome Professional
www.indomio.rs luksuzan opremljen što manji - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • www.indomio.rs luksuzan opremljen što manji - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs luksuzan opremljen što manji

  • Za upit "www.indomio.rs luksuzan opremljen što manji" pronađeno 1 705 nekretnina - prosečna cena 1.547 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 1600 eura
    • do 2000 eura (prosečna cena)
    • do 2400 eura
    • do 20 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, ČAJETINA, 55.000 €, 31,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 118929, III/IV, terasa, uknjižen, parking, stambena zgrada. Na prodaju luksuzno opremljen apartman sa panoramskim pogledom na Tornik.Prelep, kompletno opremljen apartman, idealan za one koji cene kvalitet, udobnost i mir prirodnog okruženja. Svaki detalj enterijera....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 67.000 €, 31,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Zlatibor - Titova Vila | LUX 1.5 stan, 31 m2, terasa Na prodaju luksuzno opremljen apartman u prestižnom kompleksu Titova Vila na Zlatiboru, idealan za uživanje i kao investicija za izdavanje. Stan ima 31 m2 i nalazi se na prvom spratu kvalitetne novogradnje. Odlikuje ga odlična iskorišćenost....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 71.990 €, 31,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Zlatibor - Titova Vila | LUX 1.5 stan, 31 m2, terasa, parking Na prodaju luksuzno opremljen apartman u prestižnom kompleksu Titova Vila na Zlatiboru, idealan za uživanje i kao investicija za izdavanje. Stan ima 31 m2 i nalazi se na visokom prizemlju kvalitetne novogradnje. Odlikuje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 500 €, 31,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban stan u novogradnji na Bulevaru Evrope, Novi Sad. Stan je luksuzno opremljen, sa novim nameštajem i nikada nije useljavan. Nalazi se na visokom prizemlju u zgradi od 5 spratova, površine 31 m². Grejanje je centralno podno, a stan poseduje i klima uređaj. Dostupan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 500 €, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

KRUNSKI VENAC, VRAČAR Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da vam ponudi luksuzan i potpuno renoviran studio apartman u elitnom delu grada, na jednoj od najtraženijih lokacija na Vračaru – Krunskom vencu. Ova jedinstvena nekretnina poseduje zaseban ulaz direktno iz mirnog dvorišta,....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 600 € na 550 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Slavija, 550 €, 32,00 m2 cca 17 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 600 €
08.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam izuzetno atraktivan kancelarijski prostor za izdavanje na jednoj od najprestižnijih lokacija u Beogradu – Slaviji. Na površini od 32m², ovaj moderno i luksuzno opremljen prostor pruža idealne uslove za poslovanje u samom centru gradskih dešavanja. Enterijer je pažljivo....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 52.000 € na 50.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, VRNJAČKA BANJA, 50.000 €, 32,00 m2 cca 1560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 52.000 €
01.05.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

U centralnom delu Srbije, na obroncima planine Goč, nalazi se Vrnjačka banja, razvijena turistička destinacija. Veoma je popularna kako kod domaćih, tako i stranih turista koji žele da se relaksiraju, odmore i opuste. U neposrednoj blizini akva parka “Raj”, kao i svih ostalih neophodnih....

 
 
 
  Stan, BRUS, 62.830 €, 33,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2022.,

www.indomio.rs

Lux apartman na Kopaoniku, tačnije u Brzeću. Apartman je severne orijentacije, sa pogledom na plato ispred gondole, ukupne površine 33 m2 i poseduje dnevno spavaći blok, kompletno opremljenu kuhinju, kupatilo, kao i dodatnu sobu preko puta samog apartmana, tako da se komotno može....

 
 
 
  Kuća, BRUS, 62.830 €, 33,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 76.500 €, 33,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno opremljen uknjižen jednoiposoban stan u prestižnom kompleksu Titova Vila na Zlatiboru. Nalazi se u suterenu, ali je realno u visini prizemlja. Sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe i kupatila. Grejanje je na norveške....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 400 €, 33,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se u Mirijevu, Klanicka ulica, lux sredjen, kompletno namesten jednoiposoban stan, na ulazu u Mirijevo. U neposrednoj blzini se nalaze svi moguci infrastrukturni objekti neophodni za kvalitetat zivot. Skole, vrtic, trgovine sirokog spektra delatnosti, posta, banke, apoteke,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 190.000 €, 33,00 m2 cca 5760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Cara Dušana-Stari grad, 3/5, podno grejanje, uknjižen-Stvarna površina-33m2 , ugovorna površina-27.00m2, Prodaje se moderan i luksuzno opremljen salonski stan površine, smešten na 3. spratu u zgradi od ukupno 4 sprata, bez lifta. Stan je kompletno renoviran i dizajnerski uređen, sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 60.000 €, 33,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Batajnica- CENTAR, 0.5s, 33,31m2,nov,lux Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Batajnici, u mirnoj i lepo uređenoj ulici, predstavljamo svetao, izuzetno funkcionalan stan, idealan za porodičan život. U neposrednoj blizini se nalazi kompletna infrastruktura: gradski prevoz, osnovna....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 33,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je luksuzno namešten jednoiposoban stan u centru grada. Stan se sastoji iz dnevne sobe sa kuhinjom I trpezarijom, spavaće sobe I kupatila. Grejanje u stanu je etažno, na klimu, Ova nekretnina površine 33m2 nalazi se na šestom spratu zgrade koja poseduje lift. Poseduje pripadajuće....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 190.000 € na 170.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 170.000 €, 33,00 m2 cca 5150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 190.000 €
29.04.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

1.5, 33m2 sa terasom, 3/5, LUX, inverter/podno grejanje, interfon, internet, podrum, ktv. Nepokretnost se nalazi u epicentru grada, na Dorćolu, u ulici Cara Dušana. Kao centralna lokacija, infrastrukturno je kompletno pokrivena u svim aspektima. U neposrednoj blizini je sve što je....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 85.000 €, 34,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.06.2024.,

www.indomio.rs

Otkrijte savršenstvo života na planini u našem prefinjenom apartmanu u srcu Zlatibora, smeštenom u prestižnom kompleksu Zlatiborske terase. Ovaj moderni apartman, površine 34m2, sagrađen je nedavno i nudi vrhunski smeštaj uz sve potrebne sadržaje za udoban boravak. Karakteristike....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 400 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen neuseljivan jednoiposoban stan na prvom spratu. Poseduje klimu, internet, KTV. Nalazi se u mirnoj ulici u blizini marketa i autobuskih stajališta. Stan je božanstven i za svaku preporuku. Prostorije: hodnik, dnevna soba sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 350 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov lux jednoiposoban moderan stan u ulici Zdravke Vučković. Nalazi se na drugom spratu u manjoj, novoj stambenoj zgradi bez lifta. Stan se nalazi na jednoj od najlepših lokacija u Nisu, ušuškan i miran deo grada a na samo 750m od centra i pešačke zone. Površina stana je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KAC, 450 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Kać, na glavnom Zrenjaninskom putu, u blizini Continental firme. Izdajemo lux, nov, moderno, kompletno opremljen i namešten jednoiposoban stan od 35m2, TROŠKOVI URAČUNATI U CENU! Drugi sprat, grejanje podno na struju. Stan sa dobrom organizacijom, sa dosta prostora za odlaganje stvari.....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 82.950 €, 35,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Zlatibor-ekstra lux Apartman 35 m2. Na odličnoj lokaciji u borovoj šumi nedaleko od centra Zlatibora. Aprtman je u izgradnji planirani rok završetka je decembar 2025 god +- 60 dana U okviru zgrade planiran je resoran SPA centar sa 40 podzemnih garažnih mesta. Najsavremeniji materijali....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 180.000 €, 35,00 m2 cca 5140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzno opremljen i potpuno namešten jednoiposoban stan - apartman, idealan kao investiciona nekretnina za izdavanje. Nalazi se u novoizgrađenom kompleksu na Vračaru, između Šumatovačke ulice i Južnog bulevara. Lokaciju odlikuje odlična saobraćajna povezanost i razvijena....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Altina, 500 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.indomio.rs

ID 1277 Pozovite 0643255742 za više informacija. Izdaje se moderan, namešten stan u luksuznoj zgradi – odmah useljiv Svetao i pažljivo opremljen stan, smešten na odličnoj lokaciji, u savremenoj i luksuznoj zgradi. Idealan za one koji traže komfor, kvalitet i mir. Karakteristike stana:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 500 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban stan u potpuno novoj, moderno projektovanoj zgradi renomiranog investitora. Stan se nalazi na visokom prizemlju zgrade koja ima ukupno 5 spratova. Zgrada je izgrađena 2026. godine i odlikuje se savremenim dizajnom i visokim standardima gradnje. Stan je luksuzno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 700 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan, opremljen stan sa dnevnom i spavaćom sobom (2.0), 35m2, novogradnja, lux, II sprat, fizičko obezbedjenje u zgradi 24h. Mesečne režije 160eura. Agencijska provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 690 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen jednoiposoban stan površine 35m2 u strogom centru grada, u ulici Maršala Birjuzova. Stan je koncipiran tako da se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i hodnika. Stan se nalazi na trećem spratu u zgradi koja nema lift. Grejanje....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 85.704 €, 36,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Oaza mira na Paliću, u prelepom ambijentu nadomak jezera nalaze se lux apartmani u Belle Vue kompleksu. Apartmani su pažljivo projektovani i izgrađeni od vrhunskih materijala, energetske efikasnosti sa gasnim podnim grejanjem, opremljeni aluminjumskim prozorima, Bertoloto i Dierre....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 700 €, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen jednoiposoban stan površine 36 m2, smešten u modernoj novogradnji u ulici Živojina Žujovića, na odličnoj lokaciji na Zvezdari, u neposrednoj blizini Zvezdarske šume, Gradske bolnice i više linija javnog prevoza.Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 700 €, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno uređen, potpuno renoviran i moderno opremljen stan u Starom gradu, na jednoj od najboljih lokacija u Beogradu. Stan je izolovan od gradske buke, što obezbeđuje mir i komfor u samom centru grada. Zgrada je kvalitetne gradnje, sa fasadnom ciglom, centralnim grejanjem....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 52.500 €, 36,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju izuzetno atraktivna garsonjera površine 36 m², smeštena u luksuznoj i savremeno projektovanoj zgradi sa bazenom na raspolaganju stanarima. Stan je kompletno namešten kvalitetnim nameštajem i tehnikom, pažljivo biranim do poslednjeg detalja, i spreman za useljenje bez ikakvih....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 235.000 €, 36,00 m2 cca 6530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Kompleks Woodside Kopaonik Residences, predstavlja visoke standarde i harmoniju sa prirodom. Pored kvalitetnog života, punog komfora i sa svim neophodnim sadržajima, ovaj kompleks Vam nudi poseban vid uživanja kroz savremenu arhitekturu sa kombinacijom kamena, drveta i staklenim površinama.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 500 €, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen jednoiposoban stan na Bulevaru Evrope, u Novom Sadu. Stan je odmah useljiv i nalazi se na visokom prizemlju u zgradi od pet spratova. Površina stana je 36 m2, a raspored obuhvata jednu i po sobu i jedno kupatilo. Nekretnina je idealna za one koji traže....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 650 €, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.12.2024.,

www.indomio.rs

Izuzetan stan, lux u srcu Vračara u Niskoj ulici, kompletno/moderno renoviran, opremljen novim namestajem i tehnikom. Nalazi se u mirnoj ulici za stanovanje, orijentisan ka ulici, svetao i osunčan. 36m2, CG, lift, 1/5, parking, interfon, klima, video nadzor, garaža po dogovoru. Ulazni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 700 €, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzno sređen stan u novoj zgradi, potpuno opremljen, funkcionalan, poseduje odvojenu spavaću sobu, podno grejanje, mogućnost zakupa garažnog mesta uz doplatu 50 eur. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 450 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lux kompletno moderno opremljena garsonjera u stambeno-poslovnom kompleksu Planet Residence. Stan se nalazi na 6 spratu. površine 37m2 i sastoji se od jedne višenamenske prostorije sa trpezarijom i kuhinjom, kupatila i prostrane terase. Moderan dizajn ovog stana je upotpunjen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 92.700 €, 37,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2022.,

www.indomio.rs

Odlična nekretnina, komletno nameštena i opremljena LUX opremom! Odmah po isplati useljivo! Hitno! .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 600 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2024.,

www.indomio.rs

Izdajemo 1.5 kompletno namešten, Lux stan u novoizgrađenom kompleksu, PARK NOVI RESIDENCE. Idealna prilika za zakup stana na jednoj od traženijih lokacija u gradu. Stan je kompletno opremljen i spreman za useljenje, uz stan ide i garažno parking mesto. Nisu dozvoljeni kućni ljubimci.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 600 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan i kompletno opremljen jednoiposoban stan površine 37 m2, smešten na 2. spratu moderne novogradnje sa liftom, u ulici Radoja Dakića, u blizini naselja Zelena avenija u Zemunu.Stan je funkcionalnog rasporeda, veoma svetao i prijatan za boravak. Sastoji se od dnevnog....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 80.000 €, 37,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se odlican stan u centru,povrsine 37m2,2 sprat,gas, lift,terasa. Staj je idealan kako stanovanje,tako i ta rentiranje,kozmeticki sqlon,ordinaciju,kancelariju,agenciju. Stan je luksuzno opremljen. Cena 80000 eura .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 111.817 €, 37,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi su 4 luksuzna stana na trećem spratu novoizgrađenog kompleksa. Kompleks se sastoji od dve elegantne lamele – ulične lamele prepoznatljive po modernoj fasadi i reprezentativnom pristupu i dvorišne lamele osmišljene da pruži mir, privatnost i pogled ka zelenilu. Ukupno, projekat....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 92.000 €, 37,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je luksuzno opremljen stan površine 37 m, smešten na trećem spratu novije zgrade u samom centru Zlatibora, u ulici Miladina Pećinara svega tri minuta lagane šetnje iznad zlatiborskog jezera. Lokacija je jedna od najtraženijih na planini, idealna za odmor, život ili investiciju....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 59.563 €, 37,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzni stan nove gradnje – nekoliko minuta od centra U ponudi je stan vrhunskog kvaliteta gradnje, projektovan po najvišim savremenim standardima, na izuzetnoj lokaciji – svega nekoliko minut hoda od centra grada. Savršen spoj komfora, bezbednosti i moderne tehnologije, namenjen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 165.000 €, 37,00 m2 cca 4460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Rotkvarija, 37m2, garažno mesto od 15m2. U prodaji je izuzetno atraktivan i luksuzno opremljen stan, isti ima 37 m², uz garažno mesto od 15 m², i prodaje se kompletno opremljen, što ga čini idealnim izborom kako za stanovanje, tako i za investiciju. Po ulasku u stan, iz funkcionalnog....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 804)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>