• GoHome Professional
www.indomio.rs luksuzan opremljen što manji - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • www.indomio.rs luksuzan opremljen što manji - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs luksuzan opremljen što manji

  • Za upit "www.indomio.rs luksuzan opremljen što manji" pronađeno 1 705 nekretnina - prosečna cena 1.547 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 1600 eura
    • do 2000 eura (prosečna cena)
    • do 2400 eura
    • do 20 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-8%

Promena cene sa 650 € na 600 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BISTRICA, 600 €, 43,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 650 €
17.04.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno opremljen luksuzan stan u ekskluzivnoj novogradnji na Bulevaru Evrope (Blok D). Stan se nalazi na 7. spratu i odlikuje ga izuzetna osvetljenost, kao i pogled ka Fruškoj gori. Savršen izbor za zakupce koji traže moderan način života uz maksimalan komfor i tehnološku....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 127.000 €, 43,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo nov dvosoban stan u luksuznom novoizgrađenom objektu. Ovaj objekat je savršen izbor za sve koji traže luksuzne stanove na urbanoj lokaciji. Sa modernim arhitektonskim rešenjima, donosi elegantan dizajn eksterijera koji se besprekorno uklapa u okolinu, stvarajući jedinstvenu....

 
 
 
 
+1%

Promena cene sa 104.321 € na 105.350 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Liman IV, 105.350 €, 43,00 m2 cca 2450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.03.2026 - 100.872 €
06.03.2026 - 102.900 €
22.03.2026 - 100.793 €
29.03.2026 - 104.321 €
03.04.2026 - 105.350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129216, I/IV, lift, terasa. Prodaja LIMAN 5, *STAN SA STILOM* 42,58 m2, u izgradnji. Povrat PDV. Useljiv oktobar ove godine. Dnevna soba 18,47 spavaća soba 9,08 m2. Istok! Grejanje GAS. U zgradi LIFT. Luksuzno opremljen. Blizina fakulteta, TC Promenada, restorana, marketa.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, MALI MOKRI LUG, 450 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno opremljen LUX stan na Zvezdari, sam kraj Bulevara Kralja Aleksandra i početak Malog Mokrog Luga, u ulici Partizanska, na duži vremenski period, smešten u modernoj zgradi iz 2019. Karakteristike stana: Stan "ušuškan" sa niskim režijskim troškovima, enterijer....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 850 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov lux stan u mirnom kraju, punom zelenila, sa pogledom na park. Okružen je drvećem i zelenilom. Stan je dosta sunčan i svetao. Kompletno je namešten i opremljen. Sastoji se od predsoblja, dnevno-trpezarijskog dela i kuhinje, spavaće sobe, kupatila i terase. Kompletno je....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 800 € na 750 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 750 €, 43,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 800 €
06.05.2026 - 750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen dvosoban stan od 43 m2 koji se nalazi u okviru savremenog kompleksa Xenon u Vojislava Ilića. Zgrada projektovana kao smart building , što pruža viši nivo komfora i kvaliteta stanovanja grejanje i hlađenje kroz zidove (maksimalan komfor, bez klasičnih klima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 550 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen stan u Novom Sadu, idealan za dugoročan zakup. Stan je uređen sa pažljivo biranim materijalima i kvalitetnom tehnikom, pružajući visok nivo komfora i modernog stanovanja. Opremljen je Bosch ugradnom tehnikom i Siemens protočnim bojlerom, što garantuje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 650 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je luksuzan dvosoban stan površine 43 m² na Bulevaru Evrope, u modernoj zgradi novije gradnje. Stan se nalazi na poslednjem, sedmom spratu zgrade sa liftom i predstavlja odličan izbor za zakupce koji traže moderan i kvalitetno opremljen stan na atraktivnoj lokaciji. Stan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, 550 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

???? Luksuzan stan u premium novogradnji sa garažnim mestom U ponudi je moderno uređen i kompletno opremljen stan u ekskluzivnoj novogradnji iz 2024. godine, namenjen zakupcima koji traže visok nivo komfora, funkcionalnosti i kvaliteta stanovanja. Stan se nalazi na 3. spratu zgrade....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Spens, 850 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je luksuzno opremljen dvosoban stan na vrhunskoj lokaciji, dizajniran za maksimalnu udobnost i moderan stil života. Nekretninu odlikuju prostranost i vrhunski kvalitet materijala, a dodatnu sigurnost i privatnost zakupcima pruža dvadesetčetvoročasovno fizičko obezbeđenje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Na upit, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Batajnica- CENTAR, 2.0s, 43,39m2,nov,lux Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Batajnici, u mirnoj i lepo uređenoj ulici, predstavljamo svetao, izuzetno funkcionalan stan, idealan za porodičan život. U neposrednoj blizini se nalazi kompletna infrastruktura: gradski prevoz, osnovna....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 145.000 €, 44,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.11.2024.,

www.indomio.rs

Luksuzno opremljen stan u naselju “Vidik” u ul.Stefana Prvovenčanog na 6 km od centra Kopaonika. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade sa liftom i etažnim grejanjem na struju, u kupatilu je podno gejanje. Uknjižena površina stana je 44 m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 84.000 €, 44,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na jednoj od najatraktivnijih lokacija na Zlatiboru, u neposrednoj blizini centra, prodaje se luksuzni stan koji se izdvaja prelepim pogledom na borovu šumu i prostranom terasom, koja je idealna za uživanje tokom celog dana. Stan se sastoji od: Dnevni boravak – Funkcionalan , sa modernim....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 82.000 €, 44,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.08.2023.,

www.indomio.rs

Čajetina, Zlatibor - Bele vode 2.0, 44m2 (terasa 3.87m2), EG, PR/5, lift, parking Luksuzno opremljen dvosoban stan u okviru apartmanskog naselja "Zlatiborski konaci". Udaljen 1.3km od centra Zlatibora. Prodaje se kompletno namešten nameštajem vrhunskog kvaliteta. Poseduje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 82.400 €, 44,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Luksuzno opremljen stan u novogradnji. Zgrada je završena 2021. godine. U cenu spada komplet nameštaj, kuhinja, tehnika i parking mesto u dvorištu zgrade. Pozovite za više informacija. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 700 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 110959, V/, klima, lift, telefon, terasa, novogradnja. Moderno namešten dvosoban stan u novoj, luksuzno opremljenoj zgradi, odmah useljiv. Kompletno namešten, opremljen - rerna, šporet, mikrotalasna, masina za sudove, masina za veš. Sastoji se od dnevnog boravka sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 700 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Za ljubitelje Dorćola i života u starom delu grada, nadomak Kalemegdana i reka, izdajemo odličan, lux renoviran stan, opremljen novim nameštajem i belom tehnikom. Nalazi se na 2.spratu u zgradi sa liftom, interfonom i video nadzorom. Sastoji se od dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 130.500 €, 44,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 800 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

LUKSUZNO OPREMLJEN DVOSOBAN STAN SA GARAŽNIM MESTOM - RADNIČKA ULICA---Agencijska šifra: 9112597. Izdaje se luksuzno opremljen dvosoban stan na 3. spratu nove zgrade sa liftom, u Radničkoj ulici. Garažno mesto u suterenu zgrade uračunato u cenu zakupa.Uslejiv odmah.Potreban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 185.000 €, 44,00 m2 cca 4210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

2.0, 44 m2, PR/4, CG, podeljen na dva apartmana, klima, internet, sauna, đakuzi, bazen, akvarijum, KTV Stan se nalazi u najlepšem, mirnom delu ulice Svetozara Markovića, između Njegoševe i Krunske. Ova epicentralna lokacija je infrastrukturno kompletno razvijena, pa se sve što je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 850 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131686, II/, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, parking. Lux stan u pored SPENS-a, na 2 spratu sa fizičkim obezbeđenjem 24 h i garažnim mestom koje je obezbeđeno video nadzorom 24 h iz garaže se ide direktno na sprat gde se nalazi stan.Stan je kompletno opremljen....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 850 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

LUKSUZAN DVOSOBAN STAN SA GARAŽNIM MESTOM U RADNIČKOJ ULICI---Agencijska šifra: 9112596. Izdaje se luksuzno opremljen dvosoban stan na 2. spratu nove zgrade sa liftom, u radničkoj ulici. U cenu zakupa uračunato garažno mesto u suterenu zgrade.Stan je useljiv odmah.Potreban....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 650 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje luksuznog jednoiposobnog stana novogradnja neuseljavan Lekino BrdoIzdaje se luksuzan jednoiposoban stan u novogradnji na Lekinom Brdu u odlicnoj i mirnoj gradskoj zoni. Stan je potpuno nov i neuseljavan, sto znaci da ce buduci zakupci biti prvi stanari.Stan ima povrsinu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Spens, 850 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 128.750 €, 44,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2024.,

www.indomio.rs

Luksuzno opremljen stan na Novoj Detelinari, novogradnja. Struktura: dnevna soba sa kuhinjom, spavaca soba, kupatilo , hodnik i terasa! Postoji mogućnost kupovini parking mesta u dvorištu zgrade! Uknjižen 1/1. ODLIČNA PRILIKA!!! ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 800 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine vam nude LUX stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija na Vračaru – u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save. Stan je u potpunosti opremljen nameštajem i savremenom belom tehnikom i poseduje sve što je potrebno za udoban i kvalitetan život. Prostran je i veoma....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 830 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje Predivnog Jedinstvenog stana u potkrovlju - Dorćol Površina: 45 m2 Struktura: 2.0 Sprat: 6/6 (potkrovlje - penthouse) Grejanje: Etažno (EG) Mesečne režije: oko 100 eura Način plaćanja: na 3 meseca Useljiv: Odmah Izdaje se jedinstven, luksuzno namešten stan u potkrovlju na....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 290 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2021.,

www.indomio.rs

Izuzetan jednoiposoban stan na fantastičnoj lokaciji, u samoj blizini parka Čair. Opremljen je potpuno, modernim nameštajem i svim neophodnim tehničkim uređajima i aparatima. Po strukturi je jednoiposoban, a sastoji se iz dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, izdvojene spavaće....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 700 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov, luksuzno opremljen dvosoban stan površine 45 m2 u ulici Vojvode Stepe, na atraktivnoj lokaciji na Voždovcu. Stan se nalazi na 1. spratu moderne novogradnje sa liftom i do sada nije bio useljavan - budući zakupac biće prvi stanar.Stan je moderno dizajniran, veoma....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 700 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

LUX STAN NOVOGRADNJA, IZDAVANJE STANOVA NOVI SAD, KOMPLETNO OPREMLJEN, LOĐA, PARKING, ODLIČNA LOKACIJA Izdavanje stanova Novi Sad u ponudi je moderan i visokokvalitetno opremljen stan u novogradnji, na odličnoj lokaciji koji pruža savršen balans između poslovnog i privatnog života....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 500 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Ratnih vojnih invalida, 1/1, podno-Stvarna površina-45m2 , ugovorna površina-45.00m2, Lux dizajnerski opremljen stan, izuzetno svetao i komforan, sa velikom prostranom terasom sa otvorenim pogledom. Stan je neuseljavan, sve je novo i u garanciji. Grejanje centralno, podno koje ulazi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 800 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2024.,

www.indomio.rs

Odličan dvoiposoban u kompleksu apartmana u centru u blizini Beograda na vodi.Opremljen i sredjen po najvišim standardima. Kablovska i internet uračunati u cenu zakupa. Odlično koncipiran stan , u lux zgradi, koja poseduje više nepokretnosti za izdavanje. Cena mesečne zakupnine promenljiva,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 129.000 €, 45,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.02.2025.,

www.indomio.rs

Ovaj savremeni stan nudi sve što vam je potrebno za udoban život ili kao investicija za iznajmljivanje. - Lokacija: Centar Zlatibora - Dve spavaće sobe - Prostrana dnevna soba - Kuhinja sa savremenim aparatima - Trpezarija - Hodnik - Kupatilo Karakteristike: - Novogradnja - Luksuzno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 750 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2025.,

www.indomio.rs

Luksuzan stan za izdavanje u srcu Novog Sada – za istinske hedoniste Izdaje se ekskluzivno opremljen stan u najlepšem delu Starog grada, idealan za one koji cene udobnost, estetiku i kvalitet života. Ovaj stan predstavlja savršen spoj sofisticiranog dizajna, visokokvalitetnih materijala....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 225.000 €, 45,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Sakura Park je novo lux naselje koje se nalazi na idealnoj lokaciji na Novom Beogradu, u blizini svih važnih saobraćajnica kojima se brzo i lako povezujete sa ostalim delovima grada. Park je ispunjen drvetom japanske trešnje u okviru koga je i dečije igralište opremljeno brojnim rekvizitima.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, JAGODINA, 400 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan, kompletno namešten stan od 45m² u centru Jagodine. Stan je moderno opremljen, poseduje dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom, spavaću sobu i kupatilo. Nalazi se u mirnom delu grada, idealno za jednu osobu ili par. Grejanje, klima, internet, kablovska i svi potrebni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 850 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131473, I/V, klima, lift, terasa, garaza, parking, podrum. Izdaje se na duži vremenski period kompletno namešten lux stan u novoj zgradi iz 2024. godine. Stan ima 45 m², plus terasu sa pogledom na privatno dvorište. Opremljen je kvalitetnim nameštajem od medijapana....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 830 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jedinstveno uređen dvosoban stan od 45 m2 u potkrovlju, na odličnoj lokaciji u srcu Dorćola, opština Stari grad. Stan se nalazi na 6. spratu zgrade sa liftom i odmah je useljiv.Stan je luksuzno opremljen i potpuno namešten, sa posebnim karakterom koji ga izdvaja od svih....