• GoHome Professional
www.indomio.rs luksuzan što veći podrum pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs luksuzan što veći podrum pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs luksuzan što veći podrum pala cena do 2800 eura/m2

  • Za upit "www.indomio.rs luksuzan što veći podrum pala cena do 2800 eura/m2" pronađeno 13 nekretnina - prosečna cena 1.137 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • 2600 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2900 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 78000 eura
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 165.000 € na 159.900 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 159.900 €, 57,00 m2 cca 2810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.02.2026 - 165.000 €
20.03.2026 - 159.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Palilula. Karaburma, Pera Ćetkovića, 57m2 . 57m2, 2.0, PR/4, na struju, podrum, interfon, parking, lux, renoviran Prodaje se stan bez ulaganja sa nameštajem, odmah useljiv. Sastoji se....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 1.496.000 € na 1.190.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Gornji Grad, 1.190.000 €, 765,00 m2 cca 1560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.12.2025 - 1.496.000 €
24.04.2026 - 1.190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2025.,

www.indomio.rs

Zemun - Pregrevica kuća, 765m2 (tri terase 76m2), Po+SUT+PR+I+Ptk, grafitno podno grejanje, telefon, interfon, podrum, šest parking mesta, četiri ostave, struja voda, kanalizacija, asfalt, plac 757m2, letnjikovac U ponudi luksuzna kuća u mirnoj ulici sa pogledom na Dunav, za udoban....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 6.900 € na 6.500 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Golf Naselje, 6.500 €, 500,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 6.900 €
01.05.2026 - 6.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Čukarica - Golf naselje kuća, 500m2, terase, SUT+PR+II, pogno grejanje na gas, interfon, video nadzor, alarm, podrum, parking, bazen, garaža, struja, voda, kanalizacija, plac 274m2 U ekskluzivnom delu Beograd, u prestižnom Golf naselju, na samo stotinak metara od šume Košutnjak, izdaje....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs luksuzan što veći podrum pala cena do 2800 eura/m2'
159.900 €
399.000 €
1.500 €
 
-8%

Promena cene sa 600.000 € na 550.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOPOT, 550.000 €, 350,00 m2 cca 1570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2026 - 600.000 €
29.03.2026 - 550.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

SIGNATURE LUXURY VILLA – KOSMAJ | NEMENIKUĆE Privatni wellness, bazen, pogled na prirodu – 300 m² luksuza na 14 ari Na prodaju reprezentativna luksuzna vila smeštena na prestižnoj poziciji u Nemenikućama, u samom srcu Kosmaja, uz glavni put, sa savršenim balansom privatnosti, prirode....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 2.200 € na 2.000 € dana 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 2.000 €, 200,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 2.200 €
22.02.2026 - 2.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 128252, III/III, klima, lift, terasa, podrum. Izdaje se lux stan od 200 m2 u mirnom kraju u centru grada, kod Stadarlije. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901.....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 214.000 € na 209.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Železnik, 209.000 €, 102,00 m2 cca 2050 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 214.000 €
29.04.2026 - 209.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan duplex stan 102m² (uknjiženih 59m2 )– kompletno renoviran, 4.5 soba, terasa,podrum,ostava u ulici Radnih Akcija. Na prodaju moderan duplex stan površine 102m², smešten na 5. spratu stambene zgrade. Stan je funkcionalno organizovan, svetao i kompletno renoviran visokokvalitetnim....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 1.800 € na 1.700 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 1.700 €, 90,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 1.800 €
01.04.2026 - 1.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan, namešten stan u jednom od najlepših kompleksa na Novom Beogradu, u neposrednoj blizini Hrama sv. Dimitrija i TC Novi Merkator. Stan poseduje dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, dva kupatila, terasu, podrum. Parking mesto po ceni od 100 e.....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 850 € na 800 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 800 €, 79,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 850 €
15.04.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

LUKSUZAN ČETVOROSOBAN STAN, BULEVAR PATRIJARHA PAVLA---Agencijska šifra: 9111557.Izdaje se luksuzno opremljen četvorosoban stan (79 m2) na 4. spratu stambene zgrade sa liftom na Bulevaru Patrijarha Pavla. Idealan je za porodice sa decom, prostran i dobro osvetljen, sa dosta prostora....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 650 € na 630 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BELE VODE, 630 €, 58,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 650 €
06.05.2026 - 630 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

2.5, 58m2, VRP/11, CG, lift, LUX, interfon, internet, ktv, podrum. Banovo brdo je urbano naselje i centar oštine Čukarica. Povezano je Požeškom ulicom sa centrom Beograda. Sama Požeška važi za najatraktivniju lokaciju za stanovanje tog dela grada, na pet minuta hoda od Ade, par minuta....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 126.000 € na 119.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 119.000 €, 56,00 m2 cca 2130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.05.2025 - 160.000 €
22.06.2025 - 130.000 €
20.07.2025 - 128.000 €
10.12.2025 - 126.000 €
08.05.2026 - 119.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.05.2025.,

www.indomio.rs

Rotkvarija, stambene površine 56m2, 30m2 tavana, 20m2 podruma. Na prodaju fantastična nekretnina sa ogromnim potencijalom, u mirnoj i odlično povezanoj ulici Lukijana Mušickog, u Rotkvariji, na samo nekoliko minuta hoda od strogog centra Novog Sada. Stan je salonskog tipa, ukniženih....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 650 €, 55,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 800 €
01.04.2026 - 700 €
29.04.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Stari grad, centar - Majke Jevrosime 2.0, 55m2 (lođa 2m2), 3/5, kaljeva peć, tri klime, telefon, interfon, podrum Izdaje se stan u strogom centru grada, kompletno renoviran visoko kvalitetnim materijalima. Stan je izuzetno funkcionalan, dvostrano orijentisan, u mirnom delu ulice.....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Karaburma, 450 €, 37,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.03.2026 - 500 €
05.04.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Palilula, Karaburma - Marijane Gregoran 1.0, 37m2, 2/6, klima, lift, telefon, interfon, podrum, parking U centru Karaburme, na par minuta od mnogobrojnih marketa, kafića, škole, Doma zdravlja, tržnog centra i pijace izdaje se jednosoban stan. Orijentisan je suprotno od ulice, tako....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-12 (od ukupno 12)

<< <1> >>