• GoHome Professional
www.indomio.rs luksuzan što veći interfon 70 m2 pa - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs luksuzan što veći interfon 70 m2 pa - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs luksuzan što veći interfon 70 m2 pala cena

  • Za upit "www.indomio.rs luksuzan što veći interfon 70 m2 pala cena" pronađeno 7 nekretnina - prosečna cena 2.700 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 260000 eura
    • do 320000 eura (prosečna cena)
    • do 390000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-7%

Promena cene sa 439.000 € na 409.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 409.000 €, 73,00 m2 cca 5600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 449.000 €
27.02.2026 - 439.000 €
03.04.2026 - 409.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Stari Grad, Topličin venac - Čika Ljubina 3.0, uknjižen na 69m2 mereno 73m2, norveški radijatori, 4/4, klima, interfon, podrum Kompletno renoviran i luksuzno opremljen 3,0 stan na najprestižnijoj lokaciji u Beogradu u pešačkoj zoni, tik uz Knez Mihailovu, Trg Republike, Narodni muzej....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 409.000 € na 399.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 399.000 €, 73,00 m2 cca 5470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 409.000 €
24.04.2026 - 399.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

3,0 69m2 + terasa 4m2, 4/4, lift, toplotne pumpe, lux renoviran, interfon, internet, video nadzor Iako u samom centru Beograda, Čika Ljubina ulica, koja nosi ime po srpskom akademiku, jedna je od najlepših i najmirnijih u gradu. Pored ekskluzivne lokacije i adrese, čini sa još par....

 
 
 
 
-18%

Promena cene sa 1.200 € na 990 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 990 €, 73,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 1.200 €
13.05.2026 - 990 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen trosoban stan površine 73 m2 na Vračaru, u neposrednoj blizini Sportskog centra Vračar. Stan se nalazi na 7. spratu (ujedno i poslednjem) u zgradi sa liftom i odlikuje se prelepim, otvorenim pogledom na grad, bez kosina, što dodatno doprinosi komforu i....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs luksuzan što veći interfon 70 m2 pala cena'
399.000 €
998 €
1.250 €
 
-5%

Promena cene sa 282.520 € na 268.394 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 268.394 €, 71,00 m2 cca 3780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.12.2025 - 282.520 €
01.05.2026 - 268.394 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.12.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam luksuzne stanove u jednom od najotmenijih i najtraženijih delova Beograda – kompleks „Jove Ilića Residence “. Kompleks „Jove Ilića Residence“ predstavlja novu oazu luksuza i elegancije u centru Beograda. Ova savremena rezidencijalna zgrada kombinuje sofisticirani....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 234.600 € na 224.500 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 224.500 €, 69,00 m2 cca 3250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2026 - 234.600 €
08.05.2026 - 224.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, luksuzan trosoban stan površine 69m², smešten u kvalitetnoj novogradnji na Vidikovcu (opština Rakovica). Stan se nalazi na visokom prizemlju i predstavlja odličnu priliku kako za stanovanje, tako i za poslovni prostor (PP). Ova nekretnina je....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 1.100 € na 1.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.000 €, 65,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 1.100 €
10.05.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Lepo sre��en, komforan stan u lux naselju A blok, potpuno opremljen, odvojena spava��a soba, terasa - ba��ta povr��ine 30m2, dvori��no orijentisan ka jako lepo ure��enom dvori��tu, cg po utro��ku, video nadzor, gara��no mesto ura��unato u cenu. Agencijska provizija za zakupca se pla��a....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 6)

<< <1> >>