• GoHome Professional
www.indomio.rs luksuzan što veći 70 m2 porasla cen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs luksuzan što veći 70 m2 porasla cen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs luksuzan što veći 70 m2 porasla cena

  • Za upit "www.indomio.rs luksuzan što veći 70 m2 porasla cena" pronađeno 14 nekretnina - prosečna cena 3.826 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 330000 eura
    • do 420000 eura (prosečna cena)
    • do 500000 eura
    • do 4200 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • interfon
    • dvorište
    • 3.sprat
    • ekskluzivan
    • parket
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+4%

Promena cene sa 150.000 € na 156.600 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, VELIKI MOKRI LUG, 156.600 €, 67,00 m2 cca 2340 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.02.2026 - 150.000 €
22.03.2026 - 156.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo lux stanove u novogradnji sa useljivošću do avgusta 2026. god. Oglašena cena je bez PDV-a, a kupci prvog stana imaju pravo na povrat PDV-a. Sa svake terase imate pogled na ceo Beograd. Raznih kvadratura, spratnosti, grejanje etažno, pod hrastov parket, keramika španska I....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 1.000 € na 1.100 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 1.100 €, 76,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.01.2026 - 1.000 €
03.04.2026 - 1.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.01.2026.,

www.indomio.rs

Na Voždovcu, u blizini TC Stadion, u ulici Vanđela Tome izdaje se veoma lep, luksuzno namešten trosoban stan. Stan je površine 76m2, a nalazi se na prvom spratu čiste i uredne dvospratnice. Zgrada poseduje sopstveno, ograđeno dvorište. Stan čine ulazni hodnik, kupatilo, kuhinja, veliki....

 
 
 
 
+16%

Promena cene sa 259.500 € na 300.760 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Detelinara, 300.760 €, 72,00 m2 cca 4180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.02.2026 - 259.500 €
25.03.2026 - 300.760 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.11.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, SAJAM, NOV TROSOBAN STAN, 72 m2 - nudimo vam izuzetnu nekretninu u reprezentativnom kompleksu u neposrednoj blizini sajma. Vrhunska gradnja i oprema su u prvom planu. Stan se prodaje kompletno opremljen - sve luksuzno, pažljivo birano i uklapano. Ovakav paket ne bi bio kompletan....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs luksuzan što veći 70 m2 porasla cena'
279.900 €
375.000 €
375.000 €
 
+6%

Promena cene sa 354.000 € na 375.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 375.000 €, 71,00 m2 cca 5280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 354.790 €
11.02.2026 - 354.000 €
24.04.2026 - 375.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan prostor u novoizgrađenom luksuznom stambenom objektu, vrhunskog kvaliteta i izuzetne lokacije. Savršena mikrolokacija, fenomenalna zgrada i ulaz, celodnevno obezbeđenje, video nadzor. Stan je dvostrane jugo-zapadne orijentacije, izuzetno svetao, sa lepim pogledom. Grejanje....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 354.790 € na 375.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

 

Kretanje cena nekretnine:
04.12.2024 - 351.350 €
16.02.2025 - 354.900 €
22.10.2025 - 354.790 €
19.04.2026 - 375.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.12.2024.,

www.indomio.rs

Vračar, Hram Svetog Save - Nikolaja Hartviga (Ex Dubljanska) 3.0, 71m2 (terasa), 3/4, toplotne pumpe, lift, garaža, interfon, telefon, klima, video nadzor. Luksuzna zgrada sa dva nivoa garaža, nedaleko od Hrama Svetog Save, u blizini Čuburske ulice. Unutrašnjost zgrade urađena po....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 354.000 € na 375.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

 

Kretanje cena nekretnine:
08.02.2026 - 354.000 €
17.04.2026 - 375.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.indomio.rs

Vračar, Čubura - Nikolaja Hartviga 3.0, 71m2 (terasa 4m2), 3/4, toplotne pumpe, lift, interfon, garaža Potpuno nov, neuseljavan, luksuzan i odlično pozicioniran stan na Čuburi. Orijentisan je ka jugu i jugozapadu, svetao, sa prelepim pogledom. Nalazi se na trećem spratu, u novoj zgradi....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 354.900 € na 374.900 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 374.900 €, 71,00 m2 cca 5280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.12.2025 - 354.900 €
17.04.2026 - 374.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2025.,

www.indomio.rs

Vračar - Hram na odličnoj lokaciji u novoj zgradi sa liftom prodaje se trosoban stan. Novoizgradjeni luksuzni stambeni objekat vrhunskog kvaliteta. Zgrada se nalazi u blizini ulica Mačvanska i Stojana Protića, u maloj mirnoj ulici. .Stan je sunčan, dvostran, svetao. Orjentacije jug....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 354.900 € na 374.900 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

 

Kretanje cena nekretnine:
05.12.2025 - 354.900 €
17.04.2026 - 374.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.indomio.rs

Vračar - na odličnoj lokaciji u novoj zgradi sa liftom prodaje se trosoban stan. Novoizgradjeni luksuzni stambeni objekat vrhunskog kvaliteta. Stan je sunčan, dvostran, svetao, orjentacije jug i jugozapad. Stan je potpuno nov, nikada nije bio useljavan. Stolarija je alu-drvo odličnog....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 156.500 € na 163.400 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, VELIKI MOKRI LUG, 163.400 €, 70,00 m2 cca 2330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.02.2026 - 156.500 €
22.03.2026 - 163.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 93.840 € na 105.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 105.000 €, 70,00 m2 cca 1500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 93.840 €
26.04.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi su kuće u nizu u luksuznom kompleksu, nedaleko od centra Stare Pazove, u blizini se nalazi opština, škole, vrtići, Dom zdravlja, pijaca, autoput itd. Izgrađene su od najkvalitetnijih materijala i luksuznog izgleda. Ugrađena je stolarija visokog kvaliteta, vrhunska keramika,....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 206.100 € na 228.426 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 228.426 €, 69,00 m2 cca 3310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 206.100 €
10.05.2026 - 228.426 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetan dvoiposoban stan u modernoj novogradnji - Predstavljamo vam luksuzan četvorosoban stan u kvalitetnoj novogradnji, idealan za porodičan život ili kao investicija. Nalazi se u mirnom, a izuzetno praktičnom delu grada, u blizini svih sadržaja neophodnih za udoban svakodnevni....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 201.510 € na 206.100 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 206.100 €, 69,00 m2 cca 2990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.11.2025 - 194.400 €
05.12.2025 - 201.510 €
19.04.2026 - 206.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo nov trosoban stan u luksuznom novoizgrađenom objektu. Ovaj objekat je savršen izbor za sve koji traže luksuzne stanove na urbanoj lokaciji. Sa modernim arhitektonskim rešenjima, donosi elegantan dizajn eksterijera koji se besprekorno uklapa u okolinu, stvarajući jedinstvenu....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 200.850 € na 216.300 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 216.300 €, 66,00 m2 cca 3280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.01.2026 - 206.000 €
28.01.2026 - 200.850 €
01.04.2026 - 216.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.indomio.rs

LUKSUZNO NAMEŠTEN RENOVIRAN TROSOBAN STAN NA NOVOM NASELJU---Agencijska šifra: 1007774. Prodaje se kompletno renoviran i stilski namešten trosoban stan na petom spratu zgrade sa liftom na Novom Naselju. Sastoji se od komfornog dnevnog boravka koji izlazi na prelepu terasu,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-13 (od ukupno 13)

<< <1> >>