• GoHome Professional
www.indomio.rs lođa - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • www.indomio.rs lođa - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs lođa

  • Za upit "www.indomio.rs lođa" pronađeno 1 383 nekretnina - prosečna cena 2.263 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 190000 eura
    • do 240000 eura (prosečna cena)
    • do 290000 eura
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • podrum
    • vrt
    • 4.sprat
    • dve lođe
    • 2.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Pantelej, 105.000 €, 50,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan dvosoban stan u novogradnji, površine 50.9m², na izuzetnoj lokaciji između Somborskog bulevara i Pantelejske crkve. Stan je odlično organizovan i sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom (open space koncept), odvojene....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 1.200 €, 94,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.10.2024.,

www.indomio.rs

Savski venac, Slavija - Kralja Milutina 4.0, 94m2 (lođa 9m2), CG, lift, 1/8, parking Renoviran četvorosoban stan u ulici Kralja Milutina (između Nemanjine i Birčaninove ulice), sa parking mestom u dvorištu zgrade. Za mesečno plaćanje obavezan depozit u iznosu od dve mesečne zakupnine.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.000 €, 41,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je funkcionalan i svetao jednoiposoban stan na početku Mirijeva , na lokaciji koja nudi sve što je potrebno za udoban život. Stan se nalazi na trećem spratu u održavanoj zgradi sa žutom fasadnom ciglom, u kojoj postoje 3 lifta, od toga jedan teretni. Prostorije u stanu: ulazni....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 49.500 €, 67,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

TS-2/19 Trosoban stan na izuzetnom mestu - u blizini Zone 3, pijace Boško Buha i parka Sv. Save. Medicinski i stomatološki fakultet nisu daleko, a gradski prevoz i komunikacija sa drugim delovima grada su odlični. Snabdevanje u ovom delu grada, blizina više osnovnih škola i druge....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 650.000 €, 145,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.09.2024.,

www.indomio.rs

Lux novogradnja u rezidencijalnom delu Dedinja. Sta je nov, neuseljavan, kompletno opremljen. 2 parking mesta. Preporuka. Prostorije: predsoblje, kuhinja sa trpezarijom, dnevna soba, 3 spavaće sobe, 2 kupatila, terasa, lođa, ostava. agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 556.940 €, 168,00 m2 cca 3320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.05.2025.,

www.indomio.rs

Voždovac, Trošarina - Vojvode Stepe 4.0, 168m2 (terasa + dve lođe 39m2), 8/8, EG/podno, lift, telefon, interfon, parking, garaža Izuzetna novogradnja, vrhunskog kvaliteta, u prestižnom delu grada, nudi priliku za bajkovit život. U ponudi četvorosoban stan izvanredne strukture i funkcionalnosti:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 190.000 €, 95,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

(e)Radivoja Markovića, 4/4, cg, uknjižen-Stvarna površina-95m2 , ugovorna površina-95.00m2, Zgrada od fasadne cigle, bez lifta, u stanu odličan parket, pvc stolarija, 2 kupatila, lođa od 16m2, dvostrano orjentisan, dnevna soba sa izlaskom na lođu gleda na takozvano "Šetalište". Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 150.000 €, 55,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Zemun polje, dvosoban, bez ulaganja. Odlično pozicioniran, u mirnoj ulici ovog porodičnog naselja, stan se nalazi na prvom spratu od ukupno 2, u maloj zgradi sa samo 6 stanova. Uknjižen, grejna 52 m , plus lođa 7 m2, ( građevinska 55 m2). Stan je renoviran, sređen i čine ga: predsoblje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Labudovo Brdo, 185.000 €, 50,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2025.,

www.indomio.rs

Rakovica, Labudovo brdo, 11.krajiške divizije, 50m2+34m2 .. 50m2+34m2, 2.5, 15/15, EG, lift, terasa, lođa, interfon, klima, izvorno Komforan, moderne....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 134.000 €, 85,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan na Čairu, najtraženija lokacija kako za stanovanje, tako i za izdavanje. U neposrednoj blizini čairkog parka, vrtića, osnovne škole, pijace, centar je na par minuta hoda Stan je uknjižene površine 85m2, nalazi se u potkrovlju (IV sprat) zgrade bez lifta. Sastoji se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 279.000 €, 76,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Beograd, Hotel Jugoslavija, Bulevar Nikole Tesle, 76m2 76m2, 2.5, 3/4, CG, lođa, izvorno, uknjižen. Odličan dvoiposoban stan preko puta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 293.636 €, 98,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

U srcu Zemuna, u mirnoj i lepo povezanoj Šumadijskoj ulici, nikla je nova stambena zgrada koja spaja moderan dizajn, vrhunsku gradnju i vrhunski komfor. Zgrada spratnosti PO + SU + VPR + 2 + PS sadrži svega 14 pažljivo projektovanih stanova, čime je obezbeđena privatnost i mir stanara.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 323.000 €, 97,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Zemun, Zemunske kapije, Šumadijska, 97.08m2 97.08m2, 4.0, 1/3, podno, lift, terasa, lođa, garaža, interfon, telefon, nov. Prvoklasna novogradnja, završena i useljiva,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 245.000 € na 235.000 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 235.000 €, 74,00 m2 cca 3180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 255.000 €
11.02.2026 - 245.000 €
22.03.2026 - 235.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo uknjižen stan na dobroj lokaciji. Kvalitetno luks renoviran : urađeni spušteni plafoni sa led rasvetom, pvc stolarija Rehau(7 - prozori punjeni azotom) ,zidovi Calcecrudo, plafon sahara. Podovi vodootporni laminat. Od prostorija : ulazni hodnik, kuhinja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 419.000 €, 103,00 m2 cca 4070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.indomio.rs

Palilula, Tašmajdan – Stanoja Glavaša 3.0, 103m2 (lođa 6m2), 2/3, CG, interfon Na obodu samog centra grada, neposredno uz Botaničku baštu, u malom izdvojenom naselju između Palilulske pijace i Cvijićeve ulice, u ponudi je za prodaju trosoban, otmen stan u predratnoj zgradi salonskog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 232.500 €, 93,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Voždovac, kvalitetna novogradnja ,četvorosobni penthaus u blizini fakulteta Singidunum. Nivo izgrađenosti omogućava i kupovinu na kredit. Stan je opremljen, inverter klimom, podnim etažnim grejanjem, stolarijom na el. pogon i sa komarnicima, blindiranim vratima, video nadzorom i ostalom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 399.000 €, 106,00 m2 cca 3760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.12.2024.,

www.indomio.rs

Komforan trosoban stan uknjižen na 106m2, nalazi se u kompleksu Belvil, zgrada "Ciklama". Stan je trostrano orijentisan, svetao sa otvorenim pogledom na okolinu. Sastoji se od dnevne sobe, kuhinje, trpezarije, dve spavaće sobe, dva kupatila, ostave, garderobera, 3 lođe.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 220.000 €, 102,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

U jednoj od najlepših ulica na Ceraku, u blizini Košutnjaka, nalazi se ovaj komforan troiposoban stan. Zgrada je uredna i održavana sa liftom. Infrastruktura je kompletna, a u neposrednoj blizini se nalaze škola, vrtići, pijaca i dosta marketa sa raznim sadržajima, što omogućava udobno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.000 €, 107,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.05.2025.,

www.indomio.rs

Namešten, 4.0, 107m2, I/VII, CG, 2 lođe, 2 mokra čvora, lift, depozit. IZDAJE SE – Prostran četvorosoban stan u centru Beograda, pogodan i za POSLOVNI PROSTOR! Sastoji se od centralnog hodnika iz kojeg se ulazi u sve prostorije, četiri velike sobe, kuhinje, trpezarije, dve lođe, kupatila....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 260.000 €, 78,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Dvoiposoban stan u dva nivoa u najlepšem delu Izvorske u zgradama od fasadne cigle. Prvi nivo sadrži hodnik, kupatilo, kuhinju sa trpezarijom, spavaću sobu, dnevni boravak sa lođom. Drugi nivo sadrži garderober, spavaću sobu, hodnik. Stan ima prelep pogled i dvostrano je orijentisan,....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 129.500 €, 60,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je odličan svetao, izuzetno funkcionalan, dvostrano orijentisan i prostran porodičan dvoiposoban stan u mirnom, zelenom delu Borče. Moderno je renoviran i spreman za useljenje odmah. Stan je površine 52m2 i lođa je 8m2 ukupno 60m2. Prostorije: hodnik, dnevni boravak, kuhinja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 129.000 €, 43,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan dvosoban stan u Mirijevu, u novijoj, kvalitetno građenoj zgradi, na visokom prizemlju.Uknjižene površine 40 m2, dok sa lođom ukupno ima 43 m2. Stan je veoma funkcionalnog rasporeda i orijentisan ka mirnom, uređenom dvorištu zgrade, što obezbeđuje tišinu i prijatan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 260.000 €, 79,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.06.2025.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan u srcu grada u ulici koja nudi savršen spoj centralne pozicije i mirnog stanovanja. Stan se nalazi u održavanoj zgradi sa odličnim rasporedom prostorija i mogućnošću adaptacije u dvoiposoban, što ga čini idealnim kako za porodično stanovanje, tako i za investiciju ili....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 323.000 €, 98,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2025.,

www.indomio.rs

Zemun, Gornji grad - Šumadijska 4.0, 98m2 (dve lođe 7m2), 2/3, podno grejanje, klime, lift, interfon, garaža U ponudi je četvorosoban stan u kvalitetnoj novogradnji, u mirnoj ulici, odlično pozicioniran u odnosu na važne infrastrukturne i kulturne objekte u neposrednoj okolini (dve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 249.000 €, 52,00 m2 cca 4790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Novi Beograd, Belvil, dvosoban, odmah useljiv, uknj .. / stan pogodan i za dnevno izdavanje, Belvil, Blok 67, Đorđa Stanojevića, zgrada Šeboj, funkcionalan, svetao stan, pvc stolarija, hrast parket, klima, alarm, video nadzor, spr. VII/13, 2 lifta, CG, alu radijatori, odvojena spavaća....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 4.000 €, 200,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.12.2024.,

www.indomio.rs

Novi Beograd, Tošin bunar (Savada) - Tošin bunar 5.0, 200m2 (terasa 15m2 + lođa 9m2), 9/10, CG, lift, telefon, interfon, parking, garaža Odmah useljiv luksuzni dupleks u novogradnji sa prvoklasnim kvalitetom gradnje. Zgrada je odlično projektovana i pozicionirana na idalnoj lokaciji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 309.000 €, 62,00 m2 cca 4980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

2.0, 62m² (lođa 6,30m²), 2/10, lift, CG, interfon, internet, klima, KTV, video-nadzor Savremeni stambeni kompleks Lastavice nalazi se u ulici Jurija Gagarina i važi za jednu od najtraženijih i najfunkcionalnijih lokacija na Novom Beogradu. Reč je o urbanoj zoni sa razvijenom infrastrukturom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 410.000 €, 99,00 m2 cca 4140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2025.,

www.indomio.rs

Moderan, komforan stan površine 99m2 u novoizgrađenom kompleksu "Sakura park" u Bloku 58. Stan se sastoji od dnevno-trpezarijskog dela, kuhinje, toaleta, spavaće sobe, kupatila, master sobe sa kupatilom i velike lođe. Grejanje je podno po potrošnji. Uz stan se prodaje kompletan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 124.980 €, 63,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.indomio.rs

Završena novogradnja u neposrednoj blizini aerodroma. Prodaje se stan na prvom spratu koji se sastoji od ulaznog hodnika, kupatila, dve spavaće sobe, dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, dve lođe i pripadajućeg parking mesta. Stan ima podno grejanje i inverter klimu. Useljivo odmah Mogućnost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 380.000 €, 86,00 m2 cca 4420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Stari Grad, Gundulićev venac 3.0, 86m(uknjižen na 85m), 4/6, CG, KATV, internet, interfon, lift, podrum Prostorije: hodnik, toalet, dnevni boravak, velika lođa, kuhinjsko-trpezarijski prostor, mala lođa(zastakljena), kupatilo i dve spavaće sobe. Komforan i funkcionalan stan koji je....

 
 
 
  Stan, BANJA, 185.000 €, 67,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U jednom od najlepših delova Višnjičke Banje, u poznatom Energoprojektovom kompleksu, nalazi se ovaj izuzetno prijatan stan okružen zelenilom, parkovima i kompletnom infrastrukturom koja omogućava miran i kvalitetan porodični život. Ovaj bajkoviti kompleks izdvaja se po uređenju,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, 1.500 €, 102,00 m2 cca 15 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se trosoban stan u Belvilu, polunamešten, sa komplet opremljenom kuhinjom i plakarima. Garažno mesto uključeno u cenu. Stan je dvostrano orijentisan, poseduje dva kupatila, dve lođe, zgrada ima dva lifta. Stan je izuzetno pogodan za firme. Depozit je obavezan. Stan je useljiv....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 112.000 €, 53,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.09.2024.,

www.indomio.rs

PRODAJA - dvoiposoban - ČAIR - predstavljamo Vam odličan stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu. Stan je uknjižen na 53m² + terasa od 5m² ( merena površina je oko 60m², odlično koncipiran). Upisan kao svojina 1/1 pa je moguća i kupovina putem stambenog kredita. Kompletno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 185.000 €, 77,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2024.,

www.indomio.rs

Odličan stan u naselju Medaković 3 na 8. spratu ukupne površine 77 m2 (66m2 grejna površina + 11 m2 lođe). Dvostrano orijentisan, svetao, uvučen od glavne ulice i izolovan od buke. Stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi od crvene fasadne cigle sa 2 lifta, u neposrednoj blizini linija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 215.000 €, 65,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo trosoban stan sa izuzetnim potencijalom, smešten u zgradi novije gradnje, na trećem spratu (od ukupno četiri), bez lifta. Stan je dvostrano orijentisan, svetao i prozračan tokom celog dana, a dodatnu vrednost daju dve lođe koje pružaju prijatan pogled....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 255.000 €, 74,00 m2 cca 3450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.07.2025.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine Vam nude izvorno trosoban stan na odličnoj lokaciji, u bloku 22. Svetao, prostran, ne gleda na auto put. Prostorije: -hodnik, -kuhinja, -trpezarija, -dnevni boravak, -dve spavaće sobe, -kupatilo, -toalet, -ostava, -lođa. Prazan, odmah useljiv. Sva potrebna infrastruktura....

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 67.700 €, 73,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE TROSOBAN STAN U CENTRU GRADA, NISKE SPRATNOSTI. U ZGRADI SA LIFTOM I GREJANJEM, CENA JE SA URAČUNATIM PDV-OM. STRUKTURA STANA, DNEVNA SOBA SA KUHINJOM, TRPEZARIJOM, HODNIK, DVE SPAVAĆE SOBE I LOĐA. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 140.600 €, 38,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.07.2025.,

www.indomio.rs

Palilula, Hadžipopovac - Primorska 1.0, 38m2 (lođa 4m2), VPR/4, EG, lift, telefon, interfon, garaža Stan u izgradnji, na odličnoj lokaciji, u zgradi sa malim brojem stanova! Zgrada se nalazi u blizini vrtića, Osnove škole, stajališta gradskog prevoza i svih ostalih infrastrukturnih....

 
 
 
 
+43%

Promena cene sa 73.600 € na 105.144 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 105.144 €, 40,00 m2 cca 2630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 73.600 €
03.05.2026 - 105.144 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Novogradnja na odličnoj lokaciji na Mirijevu 3 u mirnom, porodičnom kraju. U neposrednoj blizini su OŠ Pavle Savić, vrtić, Dom zdravlja, pošta, pijaca, gradski prevozi 20, 27,74 79 i svi drugi sadržaji neophodni za svakodnevni život. Renomirani investitor, dugogodisnji i pouzdan saradnik....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 97.130 €, 40,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.11.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju moderan stan u Mirijevu. U ponudi su i stanovi sličnih kvadratura. Funkcionalan stan u izgradnji se nalazi na prizemlju, na odličnoj lokaciji u blizini javnog prevoza, prodavnica, škola i parkova. Prostran raspored: dobro dizajniran stan se sastoji iz hodnika, dnevne sobe....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Resnik, 400.000 €, 480,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.09.2025.,

www.indomio.rs

U lepom delu Petlovog brda u Rasinskoj ulici / bivša: Ljubomira Ivkovića Šuce / u prodaji je velika porodična kuća, sama na placu od 7ari. Kuća ima u prizemlju veliki, prazan poslovno-kancelarijski prostor, garažu, kotlarnicu, podrum. Na prvom spratu se nalazi lep i sređen stan sa....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 750 € na 700 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 700 €, 82,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.02.2026 - 750 €
06.03.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

U zgradi sa urednim i održavanim ulazom, fasadna cigla, dugoročno se izdaje kompletno opremljen trosoban stan. Funkcionalan raspored, iz predsoblja se ulazi u sve prostorije, odvojen spavaći deo. Stan je svetao, dvostrano orjentisan. Ulazno predsoblje sa plakarom, prostrana dnevna....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 788)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>