• GoHome Professional
www.indomio.rs lift - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • www.indomio.rs lift - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs lift

  • Za upit "www.indomio.rs lift" pronađeno 7 455 nekretnina - prosečna cena 1.754 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 160000 eura
    • do 210000 eura (prosečna cena)
    • do 250000 eura
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • renovirano
    • luksuzan
    • polunamešten
    • 3.sprat
    • 4.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 203.000 €, 73,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan 73m Bul. Evrope Lokacija: Bulevar Evrope (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Bulevar Evrope Sobnost: Trosoban Kvadratura: 73m2 Stanje objekta: Novogradnja Grejanje: Gradsko Nivo u zgradi: 1. sprat Dodatne informacije Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, 2.600 €, 268,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

- Poslovni prostor od 268m2, Bulevar Oslobodjenja - koncipiran kao open space, odvojene kancelarije, konferencijska sala, kuhinja, m-ž toaleti - lift, rasveta, optički internet, klima, portali sa dosta prirodne svetlosti - Fan coil sistem grejanja i hladjenja - idealna lokacija, na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 470.000 €, 161,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

- U prilici smo da Vam ponudimo komforan 4.0 stan koji se nalazi u neposrednoj blizini Bulevara oslobođenja. Nalazi se u zgradi novije gradnje koja poseduje lift i ulično je orijentisan. Odlikuju ga prostrane spavaće sobe, od kojih je jedna master soba sa sopstvenim kupatilom, dok....

 
 
 
  Stan, LOZNICA, 77.000 €, 77,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.02.2025.,

www.indomio.rs

U balneološkom odmaralištu Banja Koviljača (Zapadna Srbija) prodaje se divan dvospratan stan. Stan se nalazi na poslednjem (šestom) spratu. Ima lift. Prvi nivo se sastoji iz hodnika, kupatila, velike dnevne sobe i kuhinje sa trpezarijom. Dnevna soba ima izlaz na terasu sa predivnim....

 
 
 
  Poslovni prostor, ČAJETINA, 2.390.000 €, 663,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.08.2023.,

www.indomio.rs

Predivana nekretnina koji se nalazi u stambeno-poslovnom objektu koji je dugo i temeljno pripreman projekat, kojim je predviđena izgradnja LUX objekta u skladu sa savremenim standardima i tehnologijama, uz upotrebu najkvalitetnijih materijala trenutno dostupnih na tržištu. Fasada....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 270 € na 250 € dana 09.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 250 €, 30,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.02.2026 - 280 €
15.02.2026 - 270 €
09.03.2026 - 250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.indomio.rs

IZDAJE SE JEDNOSOBAN STAN NA TOP LOKACIJI, GRBAVICA, ULICA MIŠE DIMITRIJEVIĆA. STAN JE DOSTUPAN I STUDENTIMA I ZAPOSLENIM LICIMA. NALAZI SE NA DRUGOM SPRATU ZGRADE BEZ LIFTA. KUHINJA FIZIČKI ODVOJENA, VELIKA TERASA NA KOJOJ SE NALAZI OSTAVA. U BLIZINI PROMENADE, MERKATORA, FAKULTETA,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 162.225 €, 75,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.03.2022.,

www.indomio.rs

41680, 063 547 298 Branka, Trosoban stan odličnog rasporeda, drugi sprat , terasa i lift.Stan je uknjižen a postoji mogućnost kupovine parkirnog mesta u dvorištu. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 90.920 €, 40,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam jedinstvenu priliku za moderno i komforno stanovanje u najlepšem delu Mirijeva. Na vrhu naselja, u okviru novog projekta nalazi se ova novogradnja koja predstavlja savršenu kombinaciju zelenila i mira dok su svi ključni sadržaji na dohvat ruke. Lokacija: Izuzetno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 2.200 €, 130,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.12.2024.,

www.indomio.rs

Namešten, 5.0, cg, lux, 1/3, lift, dve terase, dvorište. Stan se sastoji iz dve celine koje su povezane dnevnom sobom i trpezarijom. U prvoj celini se nalazi kupatilo, garderober i spavaća soba. U drugu celinu se dolazi dugačkim hodnikom iz dnevne sobe i u njoj se nalazi kupatilo,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 1.600 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Svetao stan 100 m2 sa velikom lođom. Odličan raspored. Velika dnevna soba i tri spavaće od kojih je jedna devojačka. Stan namešten, okrečen, kupatilo i toalet renovirani. Mesečne režije 170eura. Zgrada sa belom fasadnom ciglom, dva lifta,centralno grejanje, v sprat. U dvorištu zgrade....

 
 
 
  Stan, SENTA, 144.820 €, 74,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.04.2022.,

www.indomio.rs

Prostran, svetao i trostrano orijentisan trosoban stan, površine 74m2, na veoma traženoj lokaciji, Bulevaru Evrope. Stan se nalazi na petom spratu, od šest spratova. Zgrada poseduje lift. Stan je većim delom dvorišno orijentisan. Iz hodnika se ulazi u sve prostorije. Sobe su komforne.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 225.000 €, 72,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen, 72m2, trosoban, eg, Zastupamo prodaju trosobnog stana koji se nalazi u lepoj i održavanoj salonskoj zgrada na Zelenom vencu, u mirnijem delu Jug Bogdanove ulice. Stan je na poslednjem,četvrtom spratu, zgrada nema lift, a stepeniše nije naporno. Vrlo je svetao, dvostrano....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 144.000 €, 39,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednoiposoban stan, 39 m² – SocijalnoProdaje se funkcionalan jednoiposoban stan površine 39 m², smešten na trećem spratu stambene zgrade bez lifta, u neposrednoj blizini Socijalnog. Stan je idealan za samce, parove ili kao investicija za izdavanje. Površina: 39 m² Sprat:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 650 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan stan u novom kompleksu Green Residence, kompletno opremljen, odvojena spava��a soba, jugoisto��no orijentisan, terasa sa pogledom na Dunav, cg po utro��ku, video nadzor. Agencijska provizija za zakupca se pla��a u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomese��ne zakupnine....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 500 €, 150,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan duplex stan na atraktivnoj lokaciji, kod Crvenog Pevca, Delta Planeta i Medicinskog fakulteta. Nalazi se na petom i šestom spratu u stambenoj zgradi, bez lifta. Stan je opremljen svim potrebnim nameštajem i električnim uređajima. Površina stana je 150 m2. Donji sprat....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 300 €, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednosoban stan /duplex/ površine 32m2 na jedanaestom spratu u zgradi sa liftom /lift ide samo do devetog sprata/ u blizini Zone 3. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, spavaće sobe i kupatila. Grejanje je centralno. Komplet je opremljen nameštajem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 360.000 €, 80,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE vam predstavlja izuzetan četvorosoban stan u jednom od najprestižnijih i najtraženijih delova Vračar – Krunski venac. U ponudi je svetao, komforan i potpuno renoviran stan površine 80m², smešten na idealnom 2. spratu kvalitetne i održavane zgrade sa liftom. Nekretnina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 383.838 €, 98,00 m2 cca 3920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.10.2024.,

www.indomio.rs

3.0, 98.42m2, terase,2/7, lift, mogućnost parkinga. Građevinska dozvola U prilici smo da Vam ponudimo stanove u zgradi premijum kvaliteta gradnje na Crvenom krstu. Zgrada poseduje dva lifta, recepciju kao i video nadzor. U stanovima je podno grejanje a hlađenje preko plafonskih panela.....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 83.500 €, 61,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.09.2023.,

www.indomio.rs

Polunamešten stan u neposrednoj blizini škole sa odličnom povezanošću sa centrom grada. Stan nije useljavan. Stan poseduje jednu spavaću sobu, prostranu dnevnu sobu sa kuhinjom, kupatilo i prostranu terasu. Ima pripadajući podrum površine 6m2, zgrada poseduje putnički lift i obezbeđena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 103.000 €, 65,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam trosoban dupleks na Bulevaru patrijarha Pavla. Nekretnina poseduje odvojenu kuhinju, dnevni boravak, wc, dve spavaće sobe na gornjoj etaži i kupatilo.Nalazi se na četvrtom spratu, zgrada poseduje lift. U ovom dupleksu kosine ne remete funkcionalnost a iznad ostatka....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 278.100 €, 203,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.11.2023.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Betanija,luxuzno opremljen 5-soban stan 202,29 m2, u dva nivoa, bez kosina, 2 terase 9m2 i 30m2 ( na vecu se izlazi iz gornjeg dela stana), 3 sobe, dnevni boravak sa trp.i kuh., garderober sa prozorom, donje kupatilo sa tus kabinom, gornje 18,96 m2 sa kabinom sa parnim kupatilom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 143.200 €, 89,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan na Grbavici-89m2 (uknjiženih+dodatni prostor korsne površine) U stan se ulazi u hodnik odakle se stepenicama penje i stan je u jednoj etaži: dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja odvojena (prirodna ventilacija), dve spavaće sobe, ostava i kupatilo Cena stana sa uračunatom....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, 395.000 €, 400,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je izuzetno funkcionalan poslovni prostor ukupne površine 400 m, koji pruža široke mogućnosti prilagođavanja različitim delatnostima. Prostor se sastoji od kancelarijskog dela i magacinskog dela, što ga čini idealnim za kompanije koje žele da objedine administrativni i....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 79.000 €, 41,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U sastavu luksuznog apart hotela "Vidik Residence", u Vikend naselju Kopaonika, nalazi se apartman koji vam predstavljamo. Na 41m2 moderno i ukusno opremljenog prostora nalaze se: Dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijskim delom Prostrani antre sa ugradnim plakarima Spavaća soba Moderno,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 370.000 €, 72,00 m2 cca 5140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.indomio.rs

4,0 Centar , Dorcol , izuzetna mikrolokacija sa puno zelenila , Dubrovacka , 72m2 + terasa , 3 / 10 , lift , cg , topla voda , perfektan , kompletno renoviran stan , izuzetno svetao , trostrano orijentisan , Alu drvo stolarija , Hrastov parket 1. klase , visina plafona 2,6m , trenutno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 133.780 €, 68,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju, uknjižen, dvoiposoban, prostran, konforan, svetao i topao stan, idealan za porodicu, na veoma traženoj lokaciji, Bul. patrijarha Pavla. Stan je dvostrano orijentisan, 1 spavaca soba gleda na bulevar a ostatak stana na Frušku goru. Novija gradnja, 2018 god. Stan je na 2.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, KRNJAČA, 15.000 €, 1250,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.05.2024.,

www.indomio.rs

Palilula, Borča - Zrenjaninski put lokal, 1250m2 Izuzetan objekat u ponudi. Na sredini Zrenjaninskog puta, izdaje se lokal na tri nivoa (prizemlje i prvi sprat po 400m2 i drugi sprat 450m2). Postoji mogućnost ugradnje lifta. Prostor ima minimum 50 parking mesta. Idealno za klinike,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 419.000 €, 105,00 m2 cca 3990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Ovaj funkcionalan četvorosoban stan smešten je u urednoj četvorospratnici u Bloku 70, u prvom redu do Save. Stan je izuzetno svetao i dvostrano orijentisan, što omogućava obilje prirodne svetlosti tokom celog dana. Stan je uknjižene korisne površine 105m2 i sastoji se od prostranog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 300 €, 31,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.12.2024.,

www.indomio.rs

Izdajemo namešten jednosoban stan na Grbavici. Useljiv je od 05.01.2025. Nalazi se na trećem spratu u zgradi bez lifta. Za više informacija pozovite 0668442277. Vaš siguran partner u svetu nekretnina. Reg.posrednika br.1039 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 260.000 €, 145,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 98546, V/V, dupleks, lift, telefon, terasa, uknjižen, stambena zgrada. Stan u dva nivoa, 5. sprat 100 metara kvadratnih, a u drugom nivou 45 metara kvadratnih. 3 spavace sobe, dva kupatila i mali toalet, veliki dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom i jos jedan dnevni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 260.500 €, 100,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2023.,

www.indomio.rs

Specijalna ponuda, retko u prodaji . U stambeno-poslovnom objektu izgrađenom 1990. godine se nalazi ova impozantna nepokretnost, Mikrolokacija je odlično saobraćajno povezana sa ostalim delovima grada što olakšava mreža novih gradskih saobraćajnica . U neposrednoj blizini objekta....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 161.400 €, 95,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.02.2025.,

www.indomio.rs

LUX stan na Panteleju u Novogradnji, stan na celom spratu, 95m2, 3. sprat, po strukturi 5 soban stan dnevni boravak sa terasom, odvojena kuhinnja i trpezarija, 4 spavace sobe, 2 kupatila, 2 terase, centralni hodnik iz koga se zasebno ide u sve prostorije, pvc stolarija, lift, Uradjena....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 600 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Lep dvosoban stan na AutokomandiIzdaje se lep i kompletno renoviran dvosoban stan u naselju Autokomanda u Beogradu. Stan ima površinu od 42 m2 i nalazi se na 3 spratu zgrade koja ima ukupno 7 spratova i lift.Stan je funkcionalno organizovan i pogodan za udoban život. Opremljen je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 198.400 €, 85,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.08.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam komforan četvorosoban stan u novoj gradnji na potezu Nove Detelinare. Stan je bez ulaganja i prodaje se kompletno namešten. Uknjižen 1/1. Ima veliki parking u dvorištu zgrade za stanare. Na svega par minuta hoda do marketa, autobuske stanice, srednje škole. Zgrada....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 226.600 €, 53,00 m2 cca 4280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodaja stanova Novi Sad – prodaje se lep, kompletno namešten dvosoban stan površine 53m2, u blizini Dunavskog keja, Spensa, tržnog centra, i fakulteta. Stan se nalazi na prvom spratu kvalitetne zgrade, sa dvorišnom orijentacijom, što garantuje mir i privatnost u jednom od najlepših....

 
 
 
  Stan, DESPOTOVAC, 55.000 €, 58,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Iskoristite specijalnu ponudu i postanite vlasnik luksuznog stana u prestižnom kompleksu Despot Lux, u samom centru Despotovca! *Lokacija: Despot Lux se nalazi na idealnoj lokaciji – u zgradi u kojoj je otvoren Univerexport, a pored je zelena pijaca. *U blizini: manastir Manasija,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 220.000 €, 73,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2024.,

www.indomio.rs

Imamo izuzetno zadovoljstvo da vam predstavimo uknjizen lux dupleks na drugom spratu u novogradnji iz 2023. godine u blizini Olimpa i Zvezdarske sume. Uknjizen je na 39 m2 a sa gornjim nivoom za koje se ovih dana ocekuje upotrebna dozvola ukupna povrsina iznosi 73 m2. Karakteristike:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 600 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.06.2025.,

www.indomio.rs

Namešten, 1.5, eg, 4/5, lift, terasa. Veoma lep i svetao stan na odličnoj lokaciji. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje i trpezarije, spavaće sobe, kupatila i terase. U blizini se nalazi veliki broj prodavnica, kafića, autobuskih stajališta. Sve preporuke. Agencijska....

 
 
 
  Stan, MALI MOKRI LUG, 116.000 €, 93,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2021.,

www.indomio.rs

3.0 stan 93m2 pored Aviv Parka - novogradnja iz 2011. godine , na 4 spratu od 6 , lift , cg , 2 terase , 2 kupatila , 2 spavaće sobe , dnevna soba , kuhinja i trpezarija , dvostrano orjentisan - ima pogled na ceo grad . Za preporuku. Agencijska provizija 2%. Kontakt agent : Jelena....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 450 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan dvosoban stan kod Medicinskog fakulteta. Nalazi se na drugom spratu, u stambenoj zgradi, bez lifta. Stan je kompletno renoviran, sa svim novim stvarima, kako nameštajem tako i novim električnim uređajima i posle renoviranja, neuseljavan. Površina stana je 52 m2.....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 82.150 € na 86.800 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Satelit, 86.800 €, 31,00 m2 cca 2800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.01.2026 - 82.150 €
13.03.2026 - 86.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126972, I/VI. *SATELIT LUX* 31 m2 SA PDV - NOVA LOKACIJA sa izlazom na 2 bulevara, renomiranog investitora sa iskustvom. Stan bez terase, u zgradi sa 2 moderna lifta. Centralno grejanje. Kupovina garaznog mesta, u nivou ispod zgrade. Stan je izuzetno osunčan i svetao.....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 200.000 €, 77,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.06.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji kod Akva parka. Stan se nalazi na četvrtom spratu novije zgrade i ima ukupnu površinu od 77,82m², od čega je 38,91m² stambeni prostor, dok terasa zauzima dodatnih 38,91m². Terasa je izuzetno prostrana, sa otvorenim pogledom, idealna....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 840)

<< <4 5 6 7 8 9 10 11 12 13> >>