• GoHome Professional
www.indomio.rs klima ekskluzivan što veći Najnovij - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs klima ekskluzivan što veći Najnovij - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs klima ekskluzivan što veći Najnovije

  • Za upit "www.indomio.rs klima ekskluzivan što veći najnovije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Telep, 167.000 €, 63,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.09.2024.,

www.indomio.rs

Ekskluzivni Popust: Ograničen popust od 50 EUR/m² na nove nekretnine. Ponuda je ekskluzivna za prvih 10 kupaca, od kojih je 6 već potvrdilo kupovinu.    Hipotekarne Garancije za Veće Uplate: Ukoliko je kupac nesiguran zbog rane faze gradnje, možemo za veće uplate....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 10.000 €, 1050,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.indomio.rs

EKSKLUZIVAN POSLOVNI PROSTOR OD 1000 M2 U STROGOM CENTRU NOVOG SADA---Agencijska šifra: 9111978. Izdaje se prazan poslovni prostor od ukupno 1050 m2 na tri sprata moderne poslovne zgrade u strogom centru Novog Sada. Svaki sprat ima po 350 m2, sadrži savremeno opremljene kuhinje....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 1.400.000 €, 850,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

POSLOVNI OBJEKAT Su+Pr+Pk 850m Fruska gora POPOVICA plac 1670m Lokacija: Popovica (Srbija, Novi Sad, Sremska Kamenica) Namena prostora: Više namena Kvadratura: 850m2 Nivo u zgradi: Sprat Dodatne informacije Popovica Majdanska, Novogradnja, Parking, garaža, Internet, Telefon, Klima....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 4.600 € na 4.550 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Voždovac, 4.550 €, 753,00 m2 cca 6 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 4.900 €
20.03.2026 - 4.800 €
01.04.2026 - 4.600 €
08.05.2026 - 4.550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Preko puta stadiona Crvene zvezde, u mirnoj voždovaćkoj ulici izdaje se ekskluzivna kuća na čak 5 nivoa i 10 soba, sa 3 kupatila, 3 toaleta, 3 velike zastakljene lođe i sa velikom garažom za dva vozila. Nivoi su povezani unutrašnjim stepenicama. Centralni kotao pomoću toplotnih pumpi,....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 4.600 € na 4.550 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 4.550 €, 753,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 4.900 €
20.03.2026 - 4.800 €
01.04.2026 - 4.600 €
08.05.2026 - 4.550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 1.800.000 €, 580,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.10.2025.,

www.indomio.rs

Šifra: K769 Ekskluzivna ponuda – Savremena vila na Kosmaju U netaknutoj prirodi Kosmaja, na mestu gde se mir i tišina spajaju sa modernim načinom života, nalazi se ova izuzetna arhitektonska vila površine 580 m² sa 40 ari placa – spoj minimalističkog dizajna, vrhunske tehnologije....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Šumice, 265.000 €, 500,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan restoran , razrađen, kompletno opremljen sa grejnim i ventilacionalnim sistemima, kvalitetne gradnje, odličnom kuhinjom sa svim potrebnim sadržajem i odličnim osobljem, prodaje se posao, a ne objekat. Površina 250m2 unutrašnjeg dela i 250m2 spoljni-terasni deo koji je....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Miljakovac, 900.000 €, 500,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzna kuća na tri nivoa sa dvorištem, terasama i đakuzijem – vrhunski komfor i stil! Cena: 900000€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Rakovica Površina: 493m2+5 ari dvorišta Struktura: Izuzetna kuća u tri nivoa koja se sastoji od: - ulazni hodnik - prostrani dnevni boravak - kuhinja....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Salajka, 955.000 €, 434,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Kancelarijski prosror 434m Novi Sad Temerinska blizu III sp PANORAMA POGLED Cena: 955.000,00 EUR Lokacija: Salajka (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Namena prostora: Kancelarija Kvadratura: 434m2 Nivo u zgradi: Sprat Dodatne informacije Temerinska, Novogradnja, Parking, garaža, Telefon,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 1.600.000 €, 400,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.indomio.rs

Zvezdara - Denkova bašta kuća, 5.0, 400m2 (terasa), EG, interfon, internet, KATV, klima, parking, garaža Ekskluzivna gradska vila od 400 m² – spoj luksuza, dizajna i mira.Predstavljamo vam fantastičnu gradsku vilu površine 400 kvadrata, jedinstveno arhitektonski oblikovanu kroz šest....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs klima ekskluzivan što veći (104)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>