• GoHome Professional
www.indomio.rs interfon pala cena uknjižen zadnjih - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs interfon pala cena uknjižen zadnjih - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs interfon pala cena uknjižen zadnjih 7 dana do 80 m2

  • Za upit "www.indomio.rs interfon pala cena uknjižen zadnjih 7 dana do 80 m2" pronađeno 10 nekretnina - prosečna cena 2.364 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 200000 eura
    • do 260000 eura (prosečna cena)
    • do 310000 eura
    • do 2600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-6%

Promena cene sa 277.000 € na 260.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 260.000 €, 73,00 m2 cca 3560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 277.000 €
15.05.2026 - 260.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen, 3.5, 73m2, terasa, pr/6, 2 mokra čvora, CG U ponudi na Novom Beogradu kod Studentskog grada, izvorno trosoban adaptiran u troiposoban stan. Uknjižen na 73m2, na prizemlju od ukupno 6. Centralno grejanje, terasa, interfon, 2 mokra čvora. Istočne orijentacije, ima prirodne....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 338.400 € na 309.600 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 309.600 €, 72,00 m2 cca 4300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 338.400 €
15.05.2026 - 309.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Komforan stan u luksuznom kompleksu Savada. Stan se prodaje prazan, poseduje dve spavaće sobe, grejanje je po utrošku. Zgrada, kao i ceo kompleks nalazi se pod visokim stepenom obezbeđenja. Uknjižen. Agencijska provizija za kupca iznosi 2% dogovorene kupoprodajne cene GREJANJE - CG,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 192.000 € na 185.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 185.000 €, 71,00 m2 cca 2610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 192.000 €
15.05.2026 - 185.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE EKSKLUZIVNO Vam predstavlja kvalitetan trosoban stan na izuzetnoj lokaciji – Mirijevo II, Zvezdara, ulica Matice Srpske 30. Stan je pozicioniran u neposrednoj blizini pijace, u mirnom i uređenom okruženju, sa obiljem zelenila i kompletnom infrastrukturom potrebnom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs interfon pala cena uknjižen zadnjih 7 dana do 80 m2'
149.990 €
600 €
115.000 €
 
-2%

Promena cene sa 220.000 € na 215.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 215.000 €, 77,00 m2 cca 2790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 220.000 €
17.05.2026 - 215.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan od 77m2 (62m2 grejne + 15m2 terase), u urednoj zgradi sa 2 lifta (do 8. sprata). Postoji mogućnost više varijanti adaptacije u trosoban ili čak troiposoban stan. Naime, zastakljena lođa se može pretvoriti u kuhinju (iz iskustva drugih stanara zgrade) čime bi se dobila....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 220.000 € na 215.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 220.000 €
17.05.2026 - 215.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Novi Beograd, Fontana - Pariske komune 2.0, 77m2 (dve terase i lođa 15m2), 9/9, CG, dva lifta, klima, interfon, parking Na jednoj od najtraženijih lokacija na Novom Beogradu, prodaje se funkcionalan i svetao stan u ulici Pariske Komune. Stan se nalazi na 9. spratu uredno održavane....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 1.000 € na 850 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 850 €, 61,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 1.200 €
22.04.2026 - 1.000 €
17.05.2026 - 850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Vukov spomenik, Čelopečka, 61m2 . 61m2, 2.5, 2/, CG, lift, terasa, garažno mesto, interfon, nov, uknjižen. Dvoiposoban stan sa teraso. Dnevna soba je povezana sa kuhinjom....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 212.000 € na 205.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 205.000 €, 59,00 m2 cca 3480 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 212.000 €
15.05.2026 - 205.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

2.0, 59m2, 1/1, bez ulaganja, Inverter klime, interfon, internet, ktv Stan se nalazi u mirnoj Ilirskoj ulici nadomak Bulevara despota Stefana. U prilici smo da Vam specifičan dvosobni stan na tri nivoa. Zgrada u kojoj se nalazi je u odličnom stanju sa renoviranom fasadom. Ulaz u stan....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 160.000 € na 155.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 155.000 €, 37,00 m2 cca 4190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 160.000 €
15.05.2026 - 155.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

1.0, 37m2, lođa, lift, CG, telefon, interfon. Uknjižen U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan stan u naselju Zemunske kapije koje spadaju u jednu od najtraženijih lokacija u ovom delu grada. Stan je jako malo korišćen i sve u stanu je novo. Po strukturi je jednosoban sa dograđenom....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 62.830 € na 58.710 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 58.710 €, 26,00 m2 cca 2260 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 62.830 €
17.05.2026 - 58.710 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Lokacija: Adice, Novi Sad Tip nekretnine: Garsonjera u novogradnji Stanje: Nova gradnja, polunameštena Status: Uknjižena, odmah useljiva Grejanje: Norveški radijatori Parking: Parking mesto ispred zgrade Dodatno: KATV, interfon Na prodaju moderna i funkcionalna garsonjera u novogradnji....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 8)

<< <1> >>