• GoHome Professional
www.indomio.rs interfon pala cena uknjižen zadnjih - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs interfon pala cena uknjižen zadnjih - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs interfon pala cena uknjižen zadnjih 7 dana 80 m2

  • Za upit "www.indomio.rs interfon pala cena uknjižen zadnjih 7 dana 80 m2" pronađeno 8 nekretnina - prosečna cena 2.630 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 250000 eura
    • do 320000 eura (prosečna cena)
    • do 380000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-6%

Promena cene sa 800 € na 750 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 750 €, 76,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.03.2026 - 1.000 €
26.04.2026 - 800 €
13.05.2026 - 750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen, renoviran, 2 mokra čvora, klima, lođa, internet, lift, interfon. Odličan, izuzetno svetao stan, na lepoj lokaciji na Novom Beogradu. Sastoji od predsoblja iz koga se ulazi u sve prostorije, velike dnevne sobe, trpezarije sa kuhinjom i izlazom na lođu, manje sobe sa izlazom....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 265.200 € na 257.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 257.000 €, 76,00 m2 cca 3380 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 276.400 €
13.03.2026 - 265.200 €
10.05.2026 - 257.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odlično pozicioniran, svetao duplex površine 76 m2 u ulici Miloša Savkovića, na Zvezdari. Smešten je u mirnom delu naselja, na minut hoda od marketa, dečijeg igrališta, vrtića, škole i stanica gradskog prevoza. U neposrednoj blizini stana su sportski centar Olimp, Bulevar....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 285.000 € na 274.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 274.000 €, 86,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 285.000 €
13.05.2026 - 274.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 86m2(terasa i lođa), 5/6, lift, CG, interfon, internet, klima, ktv, podrum Stan se nalazi na Novom Beogradu, u Bloku 71, u ulici Dr. Ivana Ribara u delu do Save. Ovaj deo grada je urbanistički isplaniran i zaokružen, sa ugodnim životom stanovnika kao prioritetom. Okruženje je....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs interfon pala cena uknjižen zadnjih 7 dana 80 m2'
235.000 €
 
-3%

Promena cene sa 129.000 € na 125.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, 125.000 €, 79,00 m2 cca 1580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 139.000 €
05.04.2026 - 129.000 €
10.05.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

Pančevo, Kotež I - Vršačka 3.0, 79m2 (lođa 6m2), 1/4, CG, telefon, interfon, podrum Prodaje se prostran trosoban stan u mirnom delu naselja Kotež I u Pančevu. Dvostrano orijentisan sa puno svetla, okružen zelenilom i trotoarima za šetnju. Stan je za renoviranje. Prostorije: predsoblje,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 183.300 € na 175.500 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 175.500 €, 78,00 m2 cca 2250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 183.300 €
13.05.2026 - 175.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Imamo priliku da Vam ponudimo veoma dobar trosoban, uknjizen stan sa odlicnom strukturom i CG u kvalitetnim zgradama od crvene fasadne cigle. Poznata i trazena lokacija, jedna stanica od okretnice autobusa 27E, 79, 25P, E6, u neposrednoj blizini novootvorenog vrtica "Zvoncica", osnovne....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 345.000 € na 335.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 335.000 €, 87,00 m2 cca 3850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.09.2025 - 368.000 €
29.09.2025 - 358.000 €
15.10.2025 - 350.000 €
07.12.2025 - 345.000 €
10.05.2026 - 335.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.09.2025.,

www.indomio.rs

Zastupamo prodaju izuzetno funkcionalnog stana. Odlično koncipiran i lako adaptabilan na više načina. Stan poseduje dnevni boravak, 3 sobe, prostranu kuhinju, ostavu, kupatilo i 2 divne terase, podrum. Stan je dvostrano orijentisan. Dobro je izolovan, bez buke. Ima prelep pogled na....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 277.000 € na 260.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 260.000 €, 73,00 m2 cca 3560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 277.000 €
15.05.2026 - 260.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen, 3.5, 73m2, terasa, pr/6, 2 mokra čvora, CG U ponudi na Novom Beogradu kod Studentskog grada, izvorno trosoban adaptiran u troiposoban stan. Uknjižen na 73m2, na prizemlju od ukupno 6. Centralno grejanje, terasa, interfon, 2 mokra čvora. Istočne orijentacije, ima prirodne....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 6)

<< <1> >>