• GoHome Professional
www.indomio.rs interfon pala cena centralno grejan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs interfon pala cena centralno grejan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs interfon pala cena centralno grejanje što jeftiniji Najnovije

  • Za upit "www.indomio.rs interfon pala cena centralno grejanje što jeftiniji najnovije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-28%

Promena cene sa 4.185 € na 3.000 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, 3.000 €, 279,00 m2 cca 11 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.10.2024 - 4.743 €
09.03.2025 - 4.185 €
01.03.2026 - 3.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.10.2024.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Bulevar oslobođenja. Izdvajamo iz ponude ekskluzivan, neuseljavan kancelarijski prostor u zgradi modernog i sofisticiranog dizajna, visokog kvaliteta gradnje i opreme. Zgrada se nalazi na idealnoj lokaciji za poslovanje - na glavnom Bulevaru u Novom Sadu. U neposrednoj blizini....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 480 € na 440 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 440 €, 33,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 480 €
10.05.2026 - 440 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan je povr��ine 33 m2, ima sobu i kuhinju, kupatilo, moderno je opremljen. Nalazi se na IV spratu, a zgrada poseduje lift. Ima centralno grejanje, kablovsku i internet, pa mese��ni ra��uni iznose oko 7000-8000 dinara. Useljiv od 20,4,2026. Za vi��e informacija i zakazivanje razgledanja,....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 450 €, 33,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 500 €
20.04.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Renoviran, komforan i kompletno namešten jednosoban stan u mirnom delu bloka 45, zgrada na šetalištu na 5 minuta do reke Save. Centralno grejanje, zgrada poseduje interfon. Terasa u hladovini tokom celog dana. Besplatan parking van parking zone u svako doba dana i noći. U neposrednoj....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 450 €, 42,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 500 €
08.05.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Lepo opremljen jednosoban stan 42 m2 - Vračar, Crveni krstIzdaje se prijatan, kompletno namešten jednosoban stan površine 42 m2 u mirnom delu Vračara, u ulici Vojislava Ilića, u blizini Crvenog krsta. Stan se nalazi na 3. spratu zgrade sa liftom i pruža južnu orijentaciju sa obiljem....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 599 € na 500 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 500 €, 38,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 599 €
19.04.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Lekino brdo - novogradnja, 1.5 stan, 38 m2 Izdaje se moderan, potpuno namešten jednoiposoban stan u kvalitetnoj novogradnji na Lekinom brdu, u mirnoj jednosmernoj ulici bez saobraćaja. Stan se nalazi na 2. spratu manje zgrade sa svega 11 stanova, što pruža dodatnu privatnost i komfor.....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 790 € na 700 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 700 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 790 €
24.04.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Strogi Centar Beograda, dvosoban stan 60m2, sa parkiranjem u dvorištu, lociran u strogom centru kod hotela Moskva, 50m udaljen od Terazijske Česme. Stan je potpuno opremljen i namešten, sveže renoviran, nalazi se na drugom spratu, svetao, dvostrano orijentisan, sa visokim plafonima.....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 900 € na 750 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 750 €, 58,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 1.000 €
03.04.2026 - 900 €
08.04.2026 - 750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Centar, Kneza Mihaila, 58 m2, sve u ceniIzdaje se elegantan, salonski stan površine 58 m2, smešten na drugom spratu stambene zgrade sa liftom, u samom centru Beograda, u pešačkoj zoni ulice Kneza Mihaila, na teritoriji opštine Stari grad. Zgrada ima ukupno šest spratova, a stan nije....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 800 € na 750 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 750 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 800 €
13.03.2026 - 750 €
15.04.2026 - 700 €
26.04.2026 - 650 €
01.05.2026 - 900 €
08.05.2026 - 800 €
11.05.2026 - 750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan, funkcionalan dvosoban stan. Stan poseduje: hodnik, dnevni boravak, kuhinju i trpezariju, spavaću sobu, , kupatilo, lođu sa predivnim pogledom na zelenilo. Urađena je pvc stolarija. Zgrada je okružena sa tri parka. Stan je veoma svetao. Ima centralno grejanje i toplovod.....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 900 € na 850 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 850 €, 49,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 900 €
29.04.2026 - 850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov i neuseljavan luksuzan dvosoban stan u kompleksu Voždove Kapije, ulica Vojvode Stepe, Opština Voždovac. Stan je površine 49 m2, nalazi se na sedmom spratu od ukupno dvanaest spratova i odmah je useljiv.Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 900 € na 850 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 850 €, 54,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 900 €
24.04.2026 - 850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen dvosoban stan od 54 m2 u novogradnji na odličnoj lokaciji u blizini Beogradskog dramskog pozorišta. Stan se nalazi na 2. spratu zgrade sa liftom i odmah je useljiv. Stan je namešten, poseduje terasu, klimu, interfon, internet, centralno grejanje i sve....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs interfon pala cena centralno grejanje što jeftiniji (26)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>