• GoHome Professional
www.indomio.rs interfon lođa što veći - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • www.indomio.rs interfon lođa što veći - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs interfon lođa što veći

  • Za upit "www.indomio.rs interfon lođa što veći" pronađeno 306 nekretnina - prosečna cena 2.417 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 200000 eura
    • do 260000 eura (prosečna cena)
    • do 310000 eura
    • do 2600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 380.000 €, 107,00 m2 cca 3550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.indomio.rs

Vračar, Crveni krst - Vojislava Ilića 4.0, 107m2 (terasa i lođa 5m2), 2/7, CG, lift, parking, podrum, interfon, klima. Veoma funkcionalan i svetao troiposoban stan, dvostrano orijentisan, koji se nalazi u održavanoj zgradi od žute fasadne cigle, izgrađenoj 1992. godine. U celom stanu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 399.000 €, 106,00 m2 cca 3760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.12.2024.,

www.indomio.rs

Novi Beograd, Belvil (Zgrada Ciklama) - Bulevar Crvene Armije 3.0, 106m2 (tri lođe), 7/13, EG, dva lifta, garaža, parking, interfon, klima, video nadzor. Luksuzan, namešten stan salonskog tipa. Svetao, trostrano orijentisan, sa panoramskim pogledom. Stan ima protivpožarni sistem i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Labudovo Brdo, 235.000 €, 106,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.08.2025.,

www.indomio.rs

Vidikovac, kod Garden centra, komforan dvoetažni stan, površine 106m2 sa dve lođe na šestom i sedmom spratu u zgradi sa liftom, interfonom i centralnim grejanjem. Na prvom nivou se nalazi ulazni hodnik, wc, kuhinja, trpezarija , dnevni boravak, terasa i stepenište koje vode na drugo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 325.000 €, 106,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Beograd, Blok 70a - Omladinskih brigada 3.0, 106m2 (lođa 22m2), PR/8, CG, lift, telefon, interfon, podrum U ponudi trosoban, dvostrano orijentisan (istok-zapad), delimično renoviran stan (PVC stolarija je postavljena). Nalazi se na odličnoj lokaciji u bloku 70a. U neposrednoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 399.000 €, 106,00 m2 cca 3760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Salonac u zgradi pod zaštitom države, u ulici Kneza Miloša kod Palate nauke i Kralja Milana, lift, 3/5, kaljeve peći na struju, 2 kupatila, 2 lođe i terasa, useljiv, uknjižen, podrum. Ag.provizija 2% Vladimir 064/17444-23 GREJANJE - Kaljeva peć, sprat 3/5, LIFT, TERASA, SALONAC, INTERFON....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 419.000 €, 105,00 m2 cca 3990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2025.,

www.indomio.rs

Vračar, Pravni fakultet - Beogradska 3.0, 105m2 (dve lođe 13m2), 5/6, CG, klime, lift, interfon, video nadzor, podrum U ponudi prostran, renoviran i sređen stan u odlično održavanoj zgradi sa liftom na Vračaru, u neposrednoj blizini Pravnog fakulteta. Zgrada ima video nadzor i interfon.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 349.500 €, 105,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

Savski venac, Centar - Durmitorska 4.0, 105m2 (terasa 4m2), 4/6, CG, lift, parking, podrum, interfon, klima, ostava Odlična ponuda, retko na tržištu. Stan u urednoj zgradi sa izolacijom, dvostrano orijentisan, izuzetno svetao sa odličnim rasporedom. Prostorije: tri spavaće sobe, lođe,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Savski venac, centar - Durmitorska 4.0, 105m2 (terasa + lođa 5m2), 4/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum U ponudi odličan četvorosoban stan, dvostrano orijentisan, svetao i funkcionalan. Nalazi se u zgradi iz 90-ih godina koja je dobro održavana i okružena zelenilom. Sastoji se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 485.000 €, 105,00 m2 cca 4620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.11.2025.,

www.indomio.rs

Vračar, Krunski venac – Kumanovska 4.0, 105m2 (dve lođe 9m2), 1/5, CG, lift, interfon, podrum, parking Stan salonskog tipa sa visinom plafona od 3 metara, smešten u lepoj predratnoj zgradi, koja se nalazi u blizini Krunske ulice. Luksuzno je renoviran i poseduje kamin i više ugradnih....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 399.000 € na 388.400 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 388.400 €, 105,00 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 399.000 €
15.05.2026 - 388.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Beograd, Savski Venac - Centar, Kneza Miloša 3.5, 105m2, krovna terasa iznad stana od 80 m2, 6/6, CG (kompletno lux renoviran) Luksuzno renoviran 3.5 stan u centru grada, u neposrednoj blizini zgrade Vlade. Dvostrano orijentisan (jug-zapad), svetao, sa potencijalom za dupleks. Nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 160.000 €, 104,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.12.2024.,

www.indomio.rs

Zemun, Zemun polje - Bertranda Rasela 5.0, 104m2, lođa, PTK/2, EG/klima, telefon, interfon, parking U ponudi renoviran, uređen i potpuno namešten stan, na veoma dobroj lokaciji, u blizini svih neophodnih sadržaja za život. Prostorije: hodnik sa garderoberom i cipelarnikom vodi u veliki....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 348.000 €, 104,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

4.0, 104m2(lođa), 3/6, lift, CG, klima, interfon, internet, telefon, ktv, podrum Čingrijina ulica je smeštena između Zvezdarske šume, Bulbudera i Liona. Nastavlja se na ulicu Dimitrija Tucovića, spajajući je sa ulicom Milana Rakića. Ovaj miran kraj ima odlično razvijenu infrastrukturu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 312.000 €, 104,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Rakovica, Vidikovac - Kneza Višeslava 4.0, 104m2 (lođa 10m2), 7/7, podno grejanje, lift, telefon, interfon Novogradnja na odličnoj lokaciji – Vidikovac, ulica Kneza Višeslava. Stan ima ukupnu površinu od 104m² i nalazi se na sedmom spratu od sedam u kvalitetnoj novogradnji. Po strukturi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 419.000 €, 103,00 m2 cca 4070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.indomio.rs

Palilula, Tašmajdan – Stanoja Glavaša 3.0, 103m2 (lođa 6m2), 2/3, CG, interfon Na obodu samog centra grada, neposredno uz Botaničku baštu, u malom izdvojenom naselju između Palilulske pijace i Cvijićeve ulice, u ponudi je za prodaju trosoban, otmen stan u predratnoj zgradi salonskog....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 395.000 € na 381.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 381.000 €, 103,00 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 395.000 €
03.05.2026 - 381.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Novi Beograd, Blok 37 - Bulevar Milutina Milankovića 3.0, 103m2 (dve lođe 13m2), 2/8, CG, lift, interfon, parking U ponudi odličan, prostran, veoma svetao trosoban stan, dvostrano orijentisan, na drugom od osam spratova, sa centralnim grejanjem. Stan je delimično renoviran, ali održavan.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 505.000 €, 103,00 m2 cca 4900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Novi Beograd, Blok 67 - Belville - Jurija Gagarina 4.0, 103m2 (dve lođe 8m2), 4/7, CG, lift, interfon, garaža U ponudi za prodaju luksuzan, četvorosoban stan, dvostrano orijentisan, sa otvorenim pogledom, u jednom od najtraženijih beogradskih naselja. Sastoji se od prostranog dnevnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 284.795 €, 103,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.07.2025.,

www.indomio.rs

Čukarica, Banovo brdo - Blagoja Parovića 4.5, 103m2 (lođa 4m2), 3/3, CG, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi komforan i funkcionalan dupleks stan površine 103 m², smešten u mirnoj ulici Blagoja Parovića na Banovom brdu, na 3. spratu uredne stambene zgrade bez lifta, sa ukupno....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 268.000 €, 103,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Ako tražite veliki stan u centru Žarkova, ovaj 4 soban stan od 103 m² na 5. spratu zgrade sa liftom pruža sve što vam je potrebno: komfor, sigurnost i odličnu povezanost. Nalazi se u Trgovačkoj ulici. Starogradnja, uknjižena je na 101 m2, a ukupna kvadratura stana je 103 m2. Odlične....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 269.000 €, 103,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

3.5, 103m2(lođa), 5/7, CG, lift, internet, interfon, ktv, podrum. Trgovačka ulica je centralna ulica u naselju Žarkovo na Čukarici. Stambene zgrade koje je gradila kompanija Ratko Mitrović čuvene su po standardu i visokokvalitetnim materijalima. Deo grada koji obiluje zelenim površinama,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 245.000 €, 102,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Ataše nekretnine Vam nude renoviran, svetao i funkcionalan četvorosoban stan, spreman za brzo useljenje, u mirnom delu Mirijeva (Mirijevo IV), u ulici Ljubiše Miodragovića. Stan se nalazi u urednoj i održavanoj zgradi od crvene fasadne cigle, sa liftom i interfonom. Pozicioniran je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 450.000 €, 102,00 m2 cca 4410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Crveni krst - Golubačka 4.0, 102m2 (lođa 15m2), 3/5, CG, lift, interfon, podrum, parking, garaža Porodični luksuz u mirnoj ulici na Crvenom krstu – stan koji se retko pojavljuje na tržištu. U srcu Crvenog krsta, u jednoj od najmirnijih ulica, nalazi se ovaj izuzetno funkcionalan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 300.000 €, 101,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

Čukarica, Banovo brdo, Rajka od Rasine, 101m2 . 101m2, 3.0, 4/5, CG, lift, terasa, lođa, interfon, telefon, renoviran, lux, uknjižen. Odličan, veoma prostran, svetao i osunčan,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 285.000 €, 101,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan u mirnom delu Zlatibora u naselju Palisad. Nalazi se na četvrtom od ukupno šest spratova. Uknjižen je na 101m? i odlikuje se izuzetnim rasporedom i trostranom orijentacijom, što mu pruža obilje prirodne svetlosti i fenomenalan pogled. Sastoji se od predsoblja,....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 270.000 €, 101,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.06.2025.,

www.indomio.rs

Čukarica, Žarkovo, Trgovačka, 101m2 . 101m2, 3.5, 5/6, CG, lift, lođa, podrum, interfon, telefon. Dokumentacija: uknjižen. Stanje: izvorno. Sunčan, dvostrano orijentisan stan, funkcionalno odvojen....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 268.000 €, 101,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.10.2024.,

www.indomio.rs

Čukarica, Žarkovo - Trgovačka 4.0, 101m2 (lođa 5m2), 5/7, CG, lift, telefon, interfon, podrum U ponudi četvorosoban stan na petom spratu, u zgradi sa liftom. Stan je moguće podeliti na dve zasebne celine, ima dva mokra čvora i lako je adaptibilan. Prostorije: hodnik, dnevna soba,....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 269.000 €, 101,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se prostran 4,5-soban stan u centru Žarkova Trgovačka ulica! U samom srcu Žarkova, na 5. spratu zgrade sa liftom, nalazi se stan od 101 m koji spaja udobnost, funkcionalnost i savršenu lokaciju. Raspored prostorija: Dva hodnika koji vodi ka svim delovima stana Tri velike spavaće....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.000 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Lepo opremljen stan u novogradnji, dupleks, odvojena spavaća soba sa prelepim pogledom ha Hram svetog Save, dodatna manja soba, francuski balkon, lođa, topla voda, stan u privatnoj kući, parking mesto u dvorištu. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 410.000 €, 99,00 m2 cca 4140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Novi Beograd, Blok 58 (Sakura park), Jurija Gagarina, 99m2 99m2, 3.0, 3/10, podni, 3xlift, lođa, interfon, telefon, lux Luksuzan, namešten stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 290.000 €, 98,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Rakovica - Vidikovački venac 4.0, 98m2 (lođa 6m2), 1/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking Prodaje se izuzetno svetao i funkcionalan, četvorosoban stan na Vidikovačkom vencu, smešten u kvalitetnoj i održavanoj zgradi od prepoznatljive crvene fasadne cigle. Stan površine....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 229.700 € na 222.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 222.000 €, 98,00 m2 cca 2270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 229.700 €
18.03.2026 - 222.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

U urbanoj vili, na povišenoj i mirnoj lokaciji (BLOK VILA), prodaje se nov, moderan četvorosoban stan površine 98 m², smešten na prvom spratu. Stan se odlikuje odličnim rasporedom i visokim kvalitetom gradnje, a sastoji se od prostranog dnevnog boravka, tri spavaće sobe, dva kupatila,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 323.000 €, 98,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2025.,

www.indomio.rs

Zemun, Gornji grad - Šumadijska 4.0, 98m2 (dve lođe 7m2), 2/3, podno grejanje, klime, lift, interfon, garaža U ponudi je četvorosoban stan u kvalitetnoj novogradnji, u mirnoj ulici, odlično pozicioniran u odnosu na važne infrastrukturne i kulturne objekte u neposrednoj okolini (dve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 323.000 €, 97,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Zemun, Zemunske kapije, Šumadijska, 97.08m2 97.08m2, 4.0, 1/3, podno, lift, terasa, lođa, garaža, interfon, telefon, nov. Prvoklasna novogradnja, završena i useljiva,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 239.900 €, 95,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

4.0, 95m2(lođa), 5/5, CG, duplex, interfon, internet, klima, ktv Dragice Končar ulica se nalazi u centralnom delu naselja Braće Jerković. Miran kraj grada na opštini Voždovac prepoznatljiv po nižim stambenim zgradama i porodičnim kućama, sve je traženija lokacija za stanovanje. Infrastruktura....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 1.400 €, 95,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Zemun, Gornji grad - Banatska 3.5, 95m2 (lođa 2.3m2), PR/6, CG, lift, telefon, interfon, garaža Izdaje se luksuzno namešten troiposoban stan u Zemunu, u Banatskoj ulici, u modernoj novogradnji završenoj 2025. godine. Stan se nalazi u prizemlju zgrade i prostire se na 95m². Prostor....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 325.000 €, 95,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

4.0, 95m2, lođa, CG, 12/15, dva lifta, telefon, interfon. Uknjiženo 95m2. U ponudi kompletno renoviran četvorosoban stan na odličnoj lokaciji. Nalazi se u odlično održavanoj zgradi sa renoviranim ulazom, dva nova ,,kleeman,, lifta i rampom za invalide. Oko zgrade se nalazi dosta nezoniranog....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 265.000 € na 259.000 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Medaković, 259.000 €, 94,00 m2 cca 2760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 265.000 €
25.03.2026 - 259.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen troiposoban stan od 94m2 građevinske površine, na prvom spratu od 6.spratova, lođa i terasa, 2 lifta, cg, topla voda, klima, interfon, internet, podrum. Slobodan parking oko zgrade. Prostorije : ulazno predsoblje, dnevna soba, trpezarija, kuhinja, tri spavaće sobe, dva mokra....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Labudovo Brdo, 215.000 €, 94,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

4.0, 94m2(lođa), vp/10, lift, CG, interfon, internet, klima, ktv, podrum Na Vidikovcu, delu gradske opštine Rakovica nalazi se ulica Patrijarha Joanikija koja se prostire između Ibarske magistrale i ulice Sretena Mladenovića Mike. Samu lokaciju odlikuje dobra povezanost sa gradom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 342.000 €, 93,00 m2 cca 3680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.indomio.rs

Savski venac, Dedinje, Alekse Bačvanskog, 93m2 . 93m2, 5.0, PR/1, CG, terasa, lođa, parking, interfon, telefon. Dokumentacija: uknjižen. Stanje: renoviran. U najlepšem....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 1.100 €, 92,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.indomio.rs

Mereno 105 m2 U prilici smo da van ponudimo odličan kompletno renoviran salonski stan preko puta Tašmajdana. Zgrada je predratna sa rekordnom fasadom.Zgraa je uredno održavana sa interfonom i liftom.Stan se sastojì od predsoblja, kuhinje sa trpezarijom dnevne sobe, dve spavaće sobe....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 1.100 €, 92,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se komforan troiposoban stan površine 92m² + ozidana lođa 13m², na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu preko puta Tašmajdanskog parka. Stan se nalazi na 1. spratu uredne i održavane zgrade, sa interfonom i video nadzorom. Struktura stana je izuzetno funkcionalna i obuhvata:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 240.000 €, 92,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

3.5, 92m2 + lođa i terasa, 9/11, CG, lift, klima, interfon, internet, ktv, podrum. Na Vidikovcu, koji je deo gradske opštine Rakovica, smeštena je ulica Vidikovački venac, koja se prostire između ulica Patrijarha Joanikija i Pilota Mihaila Petrovića. Naselje sa kompletnom infrastrukturom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 199.000 €, 91,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2025.,

www.indomio.rs

Rakovica, Miljakovac II, Vukasovićeva, 91m2 91m2, 4.5, 5/6, CG, klima, lift, lođa, podrum, parking, interfon, renoviran. Duplex u dobro održavanoj zgradi u blizini stare okretnice....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 307)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8> >>