• GoHome Professional
www.indomio.rs interfon lođa do 250000 eura pala c - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs interfon lođa do 250000 eura pala c - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs interfon lođa do 250000 eura pala cena 50 m2

  • Za upit "www.indomio.rs interfon lođa do 250000 eura pala cena 50 m2" pronađeno 6 nekretnina - prosečna cena 1.568 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 230000 eura (malo jeftiniji)
    • 260000 eura (malo skuplji)
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 130.000 € na 125.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 125.000 €, 52,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.03.2026 - 130.000 €
03.04.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen, CG, klima, lođa, internet, interfon Dvostrano orijentisan stan u kvalitetnoj zgradi (1991.) na mirnoj lokaciji u Žarkovu. Sastoji od predsoblja, spavaće sobe sa izlazom na zastakljenu lođu, kuhinjsko-trpezarijskog dela i još jedne sobe, kupatila sa kadom. Stan je renoviran....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palilula, 650 €, 53,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 700 €
10.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Palilula, Karaburma, Mirijevski bulevar, 53m2 . 53m2, 3.0, 2/4, klima, terasa, lođa, interfon, telefon, parking, renoviran. Izdaje se svetao, kompletno renoviran stan, na drugom....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 800 € na 700 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 700 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 800 €
26.04.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Beograd, Vračar, Maksima Gorkog Vračar, 2,0, 50m2 + lođa, namešten, nov, I/7, lift, CG, ktv, klima, interfon, video nadzor, recepcija, obezbeđenje 24/7, teretana u zgradi Stan se nalazi na prestižnoj lolaciji, ugao ulice Maksima Gorkog i Južnog bulevara u neposrednoj blizini svih....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs interfon lođa do 250000 eura pala cena 50 m2'
85.000 €
 
-4%

Promena cene sa 207.000 € na 199.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 199.000 €, 50,00 m2 cca 3980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.09.2025 - 197.000 €
07.11.2025 - 185.000 €
19.11.2025 - 197.000 €
10.12.2025 - 207.000 €
03.05.2026 - 199.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.09.2025.,

www.indomio.rs

Vračar, Crveni krst - Vele Nigrinove 3.0, 50m2 (lođa), VPR/3, EG-strujni kotao, interfon, podrum Prodaje se renoviran salonski stan u mirnoj ulici. Visina plafona 3m. Prostorije: dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo, lođa, ostava. Postoji mogućnost....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 140.000 € na 129.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 129.000 €, 47,00 m2 cca 2750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 140.000 €
22.04.2026 - 129.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

1.5, 47m2, CG, lift, VPR/IV, telefon, interfon, podrum. Uknjiženo 47m2. Uknjižen stan u zgradi novije gradnje na početku Zemun Polja. Po strukturi jednoiposoban, na visokom prizemlju (preko 2m do donje ivice prozora), funkcionalnog rasporeda prostorija. Oko zgrade se nalazi dosta....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 4)

<< <1> >>