• GoHome Professional
www.indomio.rs interfon lođa do 250000 eura 50 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs interfon lođa do 250000 eura 50 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs interfon lođa do 250000 eura 50 m2

  • Za upit "www.indomio.rs interfon lođa do 250000 eura 50 m2" pronađeno 38 nekretnina - prosečna cena 2.119 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 230000 eura (malo jeftiniji)
    • 260000 eura (malo skuplji)
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, KOVILOVO, 500 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.01.2026.,

www.indomio.rs

Palilula, Borča - Ratnih vojnih invalida 2.0, 50m2 (lođa 4m2), prvi sprat, podno grejanje/toplotne pumpe, telefon, interfon, parking Odličan dvosoban stan u novogradnji iz 2025. godine. Luksuzno opremljen i namešten. U cenu zakupa je uračunato grejanje. Niski dodatni troškovi struje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Labudovo Brdo, 185.000 €, 50,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Rakovica, Labudovo brdo, 11.krajiške divizije, 50m2+34m2 .. 50m2+34m2, 2.5, 15/15, EG, lift, terasa, lođa, interfon, klima, izvorno Komforan, moderne....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 207.000 € na 199.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 199.000 €, 50,00 m2 cca 3980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.09.2025 - 197.000 €
07.11.2025 - 185.000 €
19.11.2025 - 197.000 €
10.12.2025 - 207.000 €
03.05.2026 - 199.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.09.2025.,

www.indomio.rs

Vračar, Crveni krst - Vele Nigrinove 3.0, 50m2 (lođa), VPR/3, EG-strujni kotao, interfon, podrum Prodaje se renoviran salonski stan u mirnoj ulici. Visina plafona 3m. Prostorije: dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo, lođa, ostava. Postoji mogućnost....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs interfon lođa do 250000 eura 50 m2'
500 €
111.892 €
120.000 €
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 900 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2024.,

www.indomio.rs

Novi Beograd, Opština - Omladinskih brigada 2.5, 50m2 (lođa 7m2), CG, lift, 3/7, telefon, interfon, parking U ponudi funkcionalan, kompletno opremljen luksuzan stan. Komforan, sa dve spavaće sobe. Prilikom opremanja ugrađeni su kvalitetni, savremeni materijali. Takođe, urađena je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 168.000 €, 50,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Beograd, Blok 45 - Jurija Gagarina 1.5, 50m2 (lođa 3m2), CG, lift, 10/15, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi je jednosoban stan, adaptiran u jednoiposoban, smešten na 10. spratu zgrade od ukupno 15 spratova. Stan je istočno orijentisan, što omogućava dosta prirodnog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 500 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se elegantan i moderno opremljen jednoiposoban stan površine 50 m², smešten na 3. spratu kvalitetne novogradnje sa liftom. Stan je luksuzno uređen, sa pažljivo biranim nameštajem i funkcionalnim rasporedom koji pruža maksimalan komfor. Prostor čine svetao dnevni boravak sa....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 800 € na 700 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 700 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 800 €
26.04.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Beograd, Vračar, Maksima Gorkog Vračar, 2,0, 50m2 + lođa, namešten, nov, I/7, lift, CG, ktv, klima, interfon, video nadzor, recepcija, obezbeđenje 24/7, teretana u zgradi Stan se nalazi na prestižnoj lolaciji, ugao ulice Maksima Gorkog i Južnog bulevara u neposrednoj blizini svih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 185.000 €, 49,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Novi Beograd, Blok 61 – Dušana Vukasovića 2.5, 49m2 (lođa 5m2), 1/4, CG, klima, telefon, interfon, parking U ponudi za prodaju odličan, dvoiposoban stan. Funkcionalan je, sa dobrim rasporedom. Sastoji se od otvorenog dnevno-trpezarijskog koncepta sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 181.300 €, 49,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.07.2025.,

www.indomio.rs

Palilula, Hadžipopovac - Primorska 2.0, 49m2 (lođa 8m2), 1/4, EG, lift, telefon, interfon, garaža Stan u izgradnji, na odličnoj lokaciji, u zgradi sa malim brojem stanova! Zgrada se nalazi u blizini vrtića, Osnove škole, stajališta gradskog prevoza i svih ostalih infrastrukturnih....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Klinički Centar, 750 €, 51,00 m2 cca 15 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.10.2025.,

www.indomio.rs

Savski venac, Savski trg - Vojvode Milenka poslovni prostor, 2.0, 51m2 (lođa 2m2), 5/7, CG, lift, interfon, podrum, parking Izdaje se renoviran, svetao i funkcionalan poslovni prostor površine 51m2 na petom spartu uredno održavane zgrade. Sastoji se od prostranog predsoblja, dve kancelarije,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 220.000 €, 51,00 m2 cca 4310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.indomio.rs

Zemun, Zemunske kapije - Šumadijska 2.0, 51m2 (lođa 4m2), 6/7, CG sa kalorimetrima, dva lifta, telefon, interfon, parking, garaža U ponudi moderan dvosoban stan na šestom spratu kvalitetne zgrade novije gradnje, iz 2020. godine, u okviru kompleksa "Zemunske kapije". Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 133.000 €, 49,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.10.2025.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Mirijevo, 16.Oktobra, 53m2 .. 53m2, 1.5, 9/10, CG, lift, lođa, podrum, interfon, telefon. Dokumentacija: uknjižen. Stanje: izvorno, za sređivanje. Jednoiposoban stan u centru Mirijeva. Stan....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 111.496 €, 51,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan objekat u samom srcu Panteleja! Stambeni objekat po+pr+4 od 35 stambenih jedinica. U ponudi odličan, dvoiposoban stan 50.68m2 u izgradnji, na 1.spratu, u jedinstvenom objektu, koji se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, uvučene kuhinje, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 181.560 €, 49,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Palilula – Hadžipopovac U ponudi je moderan dvosoban stan u izgradnji površine 49 m² sa prostranom lođom od 8 m², smešten na 1. spratu od ukupno 4, u kvalitetnoj i savremenoj zgradi sa malim brojem stanova, što obezbeđuje dodatnu privatnost i mir. Lokacija u mirnom delu Hadžipopovca....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 191.105 €, 51,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Palilula – Hadžipopovac U ponudi je moderan dvosoban stan u izgradnji površine 52m², smešten na 4. spratu od ukupno 4, u kvalitetnoj i savremenoj zgradi sa malim brojem stanova, što obezbeđuje dodatnu privatnost i mir. Lokacija u mirnom delu Hadžipopovca pruža idealan balans između....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 112.700 €, 49,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine vam nude moderan trosoban stan u luksuznoj novogradnji, smešten u mirnom i porodičnom delu Batajnice, u ulici Braće Mihajlović Tripić, na teritoriji opštine Zemun. Stan se nalazi u kvalitetno projektovanoj stambenoj zgradi spratnosti P+3, a ukupna površina stana....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 750 €, 49,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je moderno uređen stan površine 49 m, u zgradi premijum kvaliteta, novije gradnje (2018). Stan se nalazi u mirnoj ulici, u zgradi sa liftom i ukupno 5 spratova, i predstavljajući idealan izbor za udoban i kvalitetan život. Karakteristike stana: - Otvoren i svetao prostor,....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 99.900 €, 52,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju svetao i lepo uređen dvosoban stan u samom centru grada, u Karađorđevoj ulici , idealan za porodičan život ali i kao investicija za izdavanje. Površina: 52 m + lođa 3 m Struktura: predsoblje, dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom i izlazom na lođu, spavaća soba, kupatilo,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Dedinje, 700 €, 52,00 m2 cca 13 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

2.0, 52m2(lođa), 2/4, CG, klima, ktv, interfon Nepokretnost se nalazi na Dedinju, elitnom delu Beograda, poznatom po miru, sigurnosti, velikim zelenim površinama, lepim ekskluzivnim vilama, predstavništvima, rezidencijama i ambasadama. Zbog toga je oduvek predstavljao vrlo traženu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 169.000 €, 48,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Palilula, Karaburma, Danteova, 48m2 . 48m2, 2.0, 3/5, EG, klima, terasa, lođa, parking, podrum, interfon, telefon Dokumentacija: uknjižen. Stanje: renoviran. Prodaje se funkcionalan dvosoban stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 187.000 €, 48,00 m2 cca 3900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.indomio.rs

Rakovica - Vidikovački venac 1.5, 48m2 (pripojena lođa 7m2), 1/7, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking Prodaje se svetao i moderno uređen stan na prvom spratu uredne i dobro održavane zgrade od crvene fasadne cigle. Kompletno je renoviran, odmah useljiv, sa prijatnom atmosferon....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 130.000 € na 125.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 125.000 €, 52,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.03.2026 - 130.000 €
03.04.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen, CG, klima, lođa, internet, interfon Dvostrano orijentisan stan u kvalitetnoj zgradi (1991.) na mirnoj lokaciji u Žarkovu. Sastoji od predsoblja, spavaće sobe sa izlazom na zastakljenu lođu, kuhinjsko-trpezarijskog dela i još jedne sobe, kupatila sa kadom. Stan je renoviran....

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 117.845 €, 48,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

KVALITETNA NOVOGRADNJA SA PRAVOSNAŽNOM GRAĐEVINSKOM DOZVOLOM. BUDUĆI STAMBENO - POSLOVNI OBJEKAT SE NALAZI U ULICI MILOŠEV KLADENAC BROJ 18, NA SAMO 7,5 KM UDALJENOSTI OD CENTRA GRADA. OBJEKAT SE SASTOJI OD 22 STANA KOJA SU RASPOREĐENA NA ČETIRI ETAŽE ( PR+1+1+PS), SA 2 (DVA) POSLOVNA....

 
 
 
 
+1%

Promena cene sa 107.111 € na 108.560 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BATAJNICA, 108.560 €, 47,00 m2 cca 2310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.12.2025 - 101.241 €
13.02.2026 - 102.454 €
10.04.2026 - 107.111 €
29.04.2026 - 108.560 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.12.2025.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine vam nude moderan dvosoban stan u luksuznoj novogradnji, smešten u mirnom i porodičnom delu Batajnice, u ulici Braće Mihajlović Tripić, na teritoriji opštine Zemun. Stan se nalazi u kvalitetno projektovanoj stambenoj zgradi spratnosti P+3, a ukupna površina stana....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 132.600 €, 47,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Čukarica, Rupčine - Časlava Veljića 1.5, 47m2 (lođa 3m2), gas, 3/3, telefon, interfon, parking Na prodaju veoma funkcionalan jednoiposoban stan, sa odlično iskorišćenim prostorom. Nalazi se u stambenoj zgradi bez lifta, na trećem spratu od ukupno tri sprata. Grejanje je na gas što....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 220.000 € na 250.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 250.000 €, 53,00 m2 cca 4720 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.01.2026 - 220.000 €
08.05.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2025.,

www.indomio.rs

Palilula, Botanička bašta - Bulevar despota Stefana 2.5, 53m2, CG, četiri lifta, 5/12, interfon U prilici smo da vam ponudimo funkcionalan dvosoban stan, adaptiran u dvoiposoban. Stan je kompletno renoviran, tako da nisu potrebna dodatna ulaganja i prodaje se namešten. Zgrada ima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 119.900 €, 47,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2025.,

www.indomio.rs

Voždovac - Braće Jerković 1.0, 47m2 (zastakljena lođa 6m2), CG, lift, PR/6, interfon, podrum Prodaje se stan u mirnom delu naselja Braće Jerković u zgradi okruženoj zelenilom i parkovima, a u blizini prodavnica, škole, vrtića i autobuskih stajališta. Stan se nalazi u prizemlju, prozori....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 89.000 € na 85.000 € dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KRAGUJEVAC, 85.000 €, 47,00 m2 cca 1810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 89.000 €
12.04.2026 - 85.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Kragujevac, Gradska lokacija, Maglićka ulica Jednosoban, 43m2 grejna površina + lođa 4m2, III/5, CG, ktv, klima, interfon, uknjižen, bez tereta Svetao i funkcionalan stan jugozapadne orjentacije, jednosban, adaptibilan u jednoiposobni. Stan se nalazi u zgradi kvalitetne gradnje iz....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 102.454 €, 47,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan u ekskluzivnoj novogradnji, smešten 2 minute od centra Batajnice, 3 minute kolima od železničke stanice "Batajnica", u porodičnom delu Batajnice. Stan se nalazi u kvalitetno projektovanoj stambeno - poslovnoj zgradi spratnosti P+3, a ukupna površina stana iznosi....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palilula, 650 €, 53,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 700 €
10.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Palilula, Karaburma, Mirijevski bulevar, 53m2 . 53m2, 3.0, 2/4, klima, terasa, lođa, interfon, telefon, parking, renoviran. Izdaje se svetao, kompletno renoviran stan, na drugom....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 140.000 € na 129.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 129.000 €, 47,00 m2 cca 2750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 140.000 €
22.04.2026 - 129.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

1.5, 47m2, CG, lift, VPR/IV, telefon, interfon, podrum. Uknjiženo 47m2. Uknjižen stan u zgradi novije gradnje na početku Zemun Polja. Po strukturi jednoiposoban, na visokom prizemlju (preko 2m do donje ivice prozora), funkcionalnog rasporeda prostorija. Oko zgrade se nalazi dosta....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KOVILOVO, 500 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.01.2026.,

www.indomio.rs

Palilula, Borča - Ratnih vojnih invalida 2.0, 46m2 (lođa 4m2), prvi sprat, podno grejanje/toplotne pumpe, telefon, interfon, parking Odličan dvosoban stan u novogradnji. Luksuzno opremljen i namešten. U cenu zakupa je uračunato grejanje. Niski dodatni troškovi (struja i voda). Blizina....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 119.768 €, 54,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan objekat u samom srcu Panteleja! Stambeni objekat po+pr+4 od 35 stambenih jedinica. U ponudi odličan, dvoiposoban stan 54.44m2 u izgradnji, na 1.spratu, u jedinstvenom objektu, koji se sastoji od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe sa trpezarijom, uvučene kuhinje, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 124.000 €, 54,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 550 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.indomio.rs

Palilula, Profesorska kolonija - Smederevska 1.0, 46m2, lođa 2m2 + francuski balkon, 1/3, CG, klima, interfon Na odličnoj lokaciji, u Profesorskoj koloniji, u ponudi za izdavanje svetao jednosoban stan na prvom spratu zgrade koja nema lift. Zgrada ima tri sprata, mali je broj stanara.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 500 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Čukarica, Filmski grad - Miloja Zakića 2.0, 54m2 (lođa 4m2), CG, lift, VPR/5, telefon, interfon, parking U prilici smo da vam ponudimo veoma funkcinalan i svetao dvosoban stan, površine 54m2. Stan je renoviran. Od prostorija poseduje dnevni boravak, kuhinju, spavaću sobu, kupatilo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković, 144.550 €, 54,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom delu naselja bez buke i sa puno zelenila, stan na prvom spratu u zgradi sa liftom. PROSTORIJE: ulazni hodnik, veliki dnevni boravak sa izlazom na zastakljenu terasu, kuhinja i trpezarija sa izlazom na lođu, spavaća soba i kupatilo. Stan je u izvornom stanju što omogućava....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-37 (od ukupno 36)

<< <1> >>