• GoHome Professional
www.indomio.rs interfon do 70 m2 što veći - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • www.indomio.rs interfon do 70 m2 što veći - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs interfon do 70 m2 što veći

  • Za upit "www.indomio.rs interfon do 70 m2 što veći" pronađeno 1 929 nekretnina - prosečna cena 1.796 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 150000 eura
    • do 190000 eura (prosečna cena)
    • do 230000 eura
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Terazije, 315.000 €, 76,00 m2 cca 4150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.12.2025.,

www.indomio.rs

Stari Grad, Skupština - Milutina Bojića 2.5, 76m2 (terasa 2m2), 5/5, CG, lift, interfon, telefon, klima. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, u jednoj od najjlepših predratnih-salonskih zgrada na Starom Gradu. Dvostrano je orijentisan. Prostorije: ulazni hodnik, dnevna soba, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 360.000 €, 76,00 m2 cca 4740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je troiposoban stan na odlicnoj lokaciji na Vracaru sa odlicnim rasporedom. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe, dve vece i jedne manje spavace sobe, kuhinje, kupatila i terase. Pozicioniran je tako da gleda na trg izmedju zgrada i veoma je svetao. Stan je pre deset godina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 193.800 €, 76,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126515, V/VII, ulaz mermerni. *SATELIT LUX* 76 m2 sa 3 spavaće sobe, SA PDV, NOVA LOKACIJA, u izgradnji, sa izlazom na 2 bulevara, renomiranog investitora sa iskustvom. Polozaj: jug. Pogled na Frusku goru. Osuncan i svetao.. Stan sa terasom bice opremljen interfonom,....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 95.000 €, 76,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2025.,

www.indomio.rs

Mladenovac, centar - Igmanska 3.0, 76m2 (terasa + lođa 4m2), 3/4, CG, telefon, interfon, podrum, garaža U ponudi uknjižen, očuvan trosoban stan u centru Mladenovca. Nalazi se na trećem spratu u zgradi bez lifta. Prostorije: dnevna soba, kuhinja, trpezarija, dve spavaće sobe, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 287.166 €, 76,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Voždovac, Autokomanda - Vojvode Stepe 2.5, 76m2 (dve terase 7m2), 5/8, EG-podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude stanove različitih struktura (od dvosobnih do petosobnih) u modernom stambeno-poslovnom objektu u blizini Autokomande. Zgrada se nalazi na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 223.440 €, 76,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzni 3.0 stan sa privatnim dvorištem 150 m2 - Gornji grad, ZemunNova gradnja 76 m2 + lođa prizemlje / visoko prizemlje parking (10.000 eura) ⸻ Raspored koji osvaja Prostrani open-space dnevni boravak spojen sa elegantnom kuhinjom i trpezarijom - idealno za druženja i porodične....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 150.000 €, 76,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju uknjižen stan - duplex u Prištinskoj ulici na Ceraku. Stan se nalazi u maloj stambenoj zgradi od svega 4 stana u mirnom kraju, u blizini Doma zdravlja, škola, obdaništa i svih ostalih sadržaja. Prvi nivo je površine 39m2 i sastoji se od kuhinje sa trpezarijom, velike dnevne....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 167.200 €, 76,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan u izgradnji u pametnoj-sigurnoj zgradi sa smart ip video interfonom i 4p sigurnosnim sistemom, građenoj sa najsavremenijim materijalima i opremom. Mesto za saunu, u kupatilu đakuzi kada. Zgrada se nalazi u neposrednoj blizini brojnih autobuskih stajališta, osnovne škole, nekoliko....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 900 €, 76,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine vam nude prostran, svetao, kompletno renoviran stan u mirnom kraju, u blizini Botaničke bašte. Stan se nalazi u maloj salonskoj zgradi bez lifta, sa svega 5 stanova, što pruža dodatni mir i privatnost. Dvostrano je orijentisan, izuzetno dobro pozicioniran i pun....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 850 €, 76,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran stan, lepo sređen, potpuno opremljen, veoma funkcionalan, tri spavaće sobe, video nadzor, topla voda. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 206.085 €, 75,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.05.2025.,

www.indomio.rs

Zemun, Sutjeska - Pazovački put 3.0, 75m2, podno grejanje/struja, inverter klima, lift, 4/4, interfon, parking, garaža Na Pazovačkom putu gradi se zgrada sa tri sprata + povučeni sprat. Zgrada ima i garažu. Stan je funkcionalan i sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, tri spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 250.000 €, 75,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Odličan dviposoban stan na poslednjem povučenom spratu ( iznad je kosi krov ) novogradnje visokog kvaliteta sa energetskim pasošem, video nadzorom, liftom. Smešten na odličnoj lokaciji, Danijelova ulica, brz izlazak na Auto put, blizina autobuskih stajališta, prodavnica a vrtić odmah....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.300 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno opremljen 2.5 stan (nameštaj i bela tehnika) na Vračaru. Stan se nalaziu novoj zgradi sa urednim ulazom i hodnicima, liftom, video nadzorom i interfonom. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, velike dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe sa terasama....

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 75.600 €, 75,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2025.,

www.indomio.rs

Veliko Gradište, centar - Albanske spomenice 3.0, 75m2 (lođa 4m2), 4/4, EG/struja, inverter klima, interfon, parking U ponudi trosoban stan i samom centru Velikog Gradišta, u ulici preko puta parka. Nalazi se u potkrovlju, u nivou četvrtog sprata, u kvalitetnom, održavanom objektu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 1.500 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan za izdavanje - BW Queens Park, Beograd na vodiLokacija: Luke Ćelovića Trebinjca, Beograd na vodi, Srbija Kvadratura: 75 m2 Sobe: 3 Sprat: 3 Nameštenost: Kompletno namešten Grejanje: Centralno Dodatno: Terasa, klima, lift, telefon, KATV, internet, interfon, video nadzor,....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 800 € na 700 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 700 €, 75,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 700 €
03.05.2026 - 800 €
13.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan - Novi Beograd, Blok 45 (nov kompleks) Stan ne gleda na ulicu već je orijentisan ka Savi. Izdaje se moderan, potpuno opremljen stan u novom stambenom kompleksu u Bloku 45, na 2. spratu. Struktura stana: odvojena spavaća soba prostrano kupatilo dnevni boravak sa kuhinjom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, ĆUPRIJA, 800 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, komforan trosoban stan površine 75m2, smešten na visokom prizemlju novoizgrađene stambene zgrade u okviru savremenog naselja Sunnyville na Višnjičkoj banji. Stan je neuseljavan i kompletno namešten novim, kvalitetnim nameštajem i uređajima. Raspored prostorija obuhvata....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 180.000 €, 75,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.07.2024.,

www.indomio.rs

Palilula, Ćalije - Dragoslava Srejovića 3.0, 75m2 (lođa 5m2), 2/3, EG/treba priključak na gas, interfon U zgradi kvalitetne gradnje, prodaje se trostran (istok-zapad), svetao stan. Sastoji se od ulaznog hodnika iz kog se ulazi u sve prostorije: veliki dnevni boravak sa trpezarijom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 700 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Komforan, potpuno renoviran stan, kompletno opremljen, dve spavaće sobe, prostrana terasa 12m2, sa pogledom na park, slobodan parking. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 226.875 €, 75,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u izgradnji na starom Ceraku, u zgradi od ukupno 23 stana ,Po+P +3+M. Stan se nalazi na drugom spratu od 4, po strukturi je trosoban i površine je 75m2. Zgrada će posedovati i dva podzemna nivoa sa garažnim mestima a cena mesta je od 18000 do 20000e. Stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 235.000 €, 75,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.11.2025.,

www.indomio.rs

Trosoban, komforan stan površine 74m2 (sa lođom). Nalazi se u centru grada u Višegradskoj ulici u neposrednoj blizini Beograda na vodi i šetališta uz reku. Svetao, dvostrano orijentisan severozapad-jugoistok. Pozicioniran je na 4. spratu zgrade iz 1937. godine, bez lifta (u toku je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 200.000 €, 75,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2025.,

www.indomio.rs

kod TC Stadiona, termo izolacija, lift, pogled na park .. / ul. Braće Jerković, zgrada u parku i zelenilu, uredan ulaz, termo izolacija, lift, trostran, svetao, funkcionalan stan, klima, interfon, parket, 2 spavaće sobe, mogućnost još jedne spavaće sobe, prostrana Lođa (8m2), francuski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 203.000 €, 75,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se veoma komforan i funkcionalan stan na Vidikovackom vencu. U zgradi od fasadne cigle, sa urednim ulazom (interfon, lift, video nadzor) u lepom i mirnom okruženju idealan za miran porodičan život. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe (sa dva francuska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Staro Sajmište, 800 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

GREJANJE - CG, sprat 4/6, LIFT, TERASA, NOVOGRADNJA, INTERFON Agencijska provizija 50%. ID oglasa: 43195. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Jajinci, 850 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se veoma funkcionalan, jako lepo sređen stan, moderan, sa odvojenim spavaćim delom, kuhinjom i terasom. Stan je kompletno renoviran i opremljen novom, kvalitetnom tehnikom. Centralno grejanje, klima, kablovska, interfon. Useljiv odmah. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 270.000 €, 75,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.09.2025.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju-Kej, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja trosoban stan na prodaju u blizini Keja i centra Novog Sada. Stan se nalazi u starijoj, kvalitetnoj gradnji, na mirnoj lokaciji pogodnoj za porodični život. U neposrednoj blizini nalaze se škola, vrtić, marketi, park....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 255.880 €, 75,00 m2 cca 3410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Istočno orijentisan stan zidan od najkvalitetnijih materijala sa ugrađenom inverter klimom i grejanjem po potrošnji. Odmah useljiv.Mogućnost kupovine parking mesta u garaži. U procesu dobijanja upotrebne dozvole. U ponudi stanovi različitih struktura. GREJANJE - CG, sprat 6/10, LIFT,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 370.000 €, 75,00 m2 cca 4930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Nov stan u Wellportu, opremljen kvalitetnim nameštajem i belom tehnikom, veoma komforan i odličnog rasporeda prostorija. Čine ga dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja , dve spavaće sobe, dva kupatila i prostrana terasa. Grejanje je centralno, po utrošku. Zgrada poseduje visok nivo....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 265.000 € na 260.000 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 260.000 €, 75,00 m2 cca 3470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 270.000 €
18.02.2026 - 265.000 €
22.03.2026 - 260.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Poenkareova-Lidl-MUP 3.0, uknjižen na 69m2, mereno 75m2, vp/9, CG, klima, KATV, interfon, podrum Prostorije: hodnik, dnevni boravak sa trpezarijskim delom, kuhinja sa izlaskom na terasu, 2 spavaće sobe, kupatilo U prilici smo da vam ponudimo odličan porodični stan, uknjižen, bez ulaganja,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 450 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan u potkrovlju kuće, 75m2.10minuta od centra autom, Maxi, stanica, skola 200m. Renoviran, poseduje 2 spavace sobe sa dnevnom sobom, kupatilom, trpezarijom i kuhinjom. U dnevnoj sobi je inverter klima(NOVA),od sledece grejne sezone etazno grejanje na gas. Cela kuca ima toplotnu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 230.000 €, 75,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

2.5, 75m2, 7/20, CG, tri lifta, klima, interfon, internet, KTV, dva mokra čvora Crnotravska ulica nalazi se u jednom od najtraženijih delova Banjice, poznatom po odličnoj infrastrukturi, mirnom okruženju i velikom broju zelenih površina. U neposrednoj blizini nalaze se pijaca, škole,....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 210.000 €, 75,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Čukarica, Banovo brdo - Nikolaja Gogolja 3.0, 75m2 (lođa 3m2), CG, lift, VPR/7, telefon, interfon, podrum Na jednoj od najpoželjnijih lokacija na Čukarici – Banovo Brdo, u ulici Nikolaja Gogolja, nalazi se funkcionalan i lepo organizovan trosoban stan idealan za porodičan život. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 262.500 €, 75,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 122872, VPR/, uknjižen, luks renoviran. Sve u stanu je novo, zidovi su svi strugani, gletovani i krečeni. Svi plafoni su novi, spušteni, od gipsa. Sve elektro, vodovodne i kanalizacione instalacije su nove, i kanalizacione vertikale. Najluksiznije utičnice i prekidači.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 296.080 €, 75,00 m2 cca 3950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

MODERAN PROJEKAT NA VRAČARU – LUKSUZNI STANOVI U SRCU GRADA! Cena kvadrata: 4000€ + PDV, cena garažnog mesta: 30.000 + PDV. Cena u oglasu je bez PDV-a koji iznosi 10% i na koji imate pravo na povrat ukoliko ste kupac prvog stana. U ponudi su stanovi različitih kvadratura, smešteni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 206.717 €, 75,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 75.17m2(lođa), EG, podno grejanje, inverter klima, lift, II/IV, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Nova zgrada poznatog investitora. Više od 30 godina iskustva u gradnji stambenih objekata. Gradnja po savremenim standardima, visok kvalitet materijala i opreme. Termoizolacija(kamena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 270.380 €, 75,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno renoviran stan na fantastičnoj lokaciji u blizini keja i Dunava, Dunavskog parka kao i samog centra grada. Nalazi se u nedavno renoviranoj zgradi sa potpuno novom fasadom i sređenim hodnicima. Stan je salonskog tipa, odličnog rasporeda i kompletno je renoviran....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 900 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Luks trosoban stan na samom pocetku Resavske Ulice. Ima 2 Klime, blind vrata , lift, interfon, TV dijagonale 109 cm. Sudomasina. Stan je upravo okrecen.Namestaj je kao nov, slike su originali poznatih slikara. Ima bas sve sto treba. GREJANJE - CG, sprat 2/6, TERASA ID oglasa: 43131.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 215.000 €, 75,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 75m2(lođa), 2/4, CG, interfon, internet, klima, ktv Ulica Vojvode Stepe kao jedna od glavnih saobraćajnica u gradu, spaja Autokomandu sa naseljem Kumodraž. Nepokretnost se nalazi u blizini farmaceutskog fakulteta i instituta Torlak, iznad naselja Stepa Stepanović. Ovaj kraj grada....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 700 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U bloku 44 na Novom Beogradu, blizu reke Save, izdaje se konforan, trosoban stan od 75 m2. Zgrada se nalazi u divnom zelenom okruzenju, sa uredjenim parkom za decu i roditelje, u blizini trznog centra Piramida, doma zdravlja, vrtica i velike pijace. Stan je renoviran i kompletno opremljen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 232.500 €, 75,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se izuzetno funkcionalan i svetao stan u ulici Dr Ivana Ribara, na jednoj od najtraženijih lokacija u blokovima. Zgrada i ulaz su dobro održavani, poseduje 3 lifta,od kojih je jedan teretni, interfon. Stan dvoiposoban po strukturi, ali zahvaljujući dobrom rasporedu, trpezarija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.500 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivna zgrada koja se odlikuje najvišim standardom luksuza i kvaliteta - Queen's Park nalazi se u blizini Savskog parka, kao i rekonstruisanog Savskog trga. Pruža mogućnost života po najvišim standardima kvaliteta i komfora. Svojim terasastim arhitektonskim izgledom omogućava....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 165.000 €, 75,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo lep, komforan i osunčan stan koji se nalazi blizu svih sadržaja potrebnih za život. U blizini se nalaze marketi, vrtić, škola Stan poseduje predsoblje, dnevnu sobu sa kuhinjom sa izlazlazom na terasu sa koje se pruza pogled na zelenilo, dve spavaće sobe, dva kupatila....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 796)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>