• GoHome Professional
www.indomio.rs interfon što skuplji do 70 m2 parke - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs interfon što skuplji do 70 m2 parke - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs interfon što skuplji do 70 m2 parket Zadnjih 14 dana

  • Za upit "www.indomio.rs interfon što skuplji do 70 m2 parket zadnjih 14 dana" pronađeno 18 nekretnina - prosečna cena 2.235 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 180000 eura
    • do 230000 eura (prosečna cena)
    • do 270000 eura
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 137.420 €, 54,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi imamo izvanredan stan koji je upravo stigao na tr��i��te! Nalazi se u blizini TC Stadion u Beogradu. Ova nekretnina, koja ��e biti zavr��ena u septembru 2026, pru��a savremeni stil ��ivota koji kombinuje udobnost i prakti��nost. Ukupna stambena povr��ina od 54 m2 nudi prostranu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 288.587 €, 73,00 m2 cca 3950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

3.0,73,06m2, terasa 3m2, toplotna pumpa, lift, II/IV, telefon, interfon. Građevinska dozvola. U ponudi luksuzan stan u premium zgradi na Lekinom brdu. Za sve one koji žele visoke standarde ugodnog stanovanja. Grejanje i hlađenje putem LG toplotnih pumpa, Alu-drvo stolarija, italijanski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 285.000 €, 55,00 m2 cca 5180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Hilandarska, 4/4, sprat, eg, uknji��en-Stvarna povr��ina-55m2 , ugovorna povr��ina-55.00m2, Na 650m od Trga Republike, nalazi se ovaj trosoban stan od 55m2+3m2 terase. Stan se nalazi na poslednjem spratu i visina plafona u dnevnoj sobi iznosi 4.6m i napravljena je galerija od nekih....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs interfon što skuplji do 70 m2 parket zadnjih 14 dana'
112.555 €
153.400 €
132.000 €
  Stan, BEOGRAD, Altina, 223.440 €, 76,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzni 3.0 stan sa privatnim dvorištem 150 m2 - Gornji grad, ZemunNova gradnja 76 m2 + lođa prizemlje / visoko prizemlje parking (10.000 eura) ⸻ Raspored koji osvaja Prostrani open-space dnevni boravak spojen sa elegantnom kuhinjom i trpezarijom - idealno za druženja i porodične....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 160.000 €, 65,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prostran trosoban stan u novoj stambenoj zgradi sa samo 12 stanova. Moguća kupovina putem stambenih kredita. Useljenje planirano za jul 2026. Zgrada je projektovana na moderan način za kupce koji traže mirno, porodično okruženje na samo 500m od okretnice autobusa 26. Odlična povezanost....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 128.000 €, 66,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan trosoban stan površine 66m², u kvalitetnoj novogradnji u mirnom delu Palilule. Stan se nalazi na 2. spratu zgrade sa liftom, sa planiranim useljenjem krajem 2026. godine. Raspored je pažljivo osmišljen i bez izgubljenog prostora: dnevni boravak sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 124.800 €, 48,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U novoj stambenoj zgradi sa samo 12 stanova. Moguća kupovina putem stambenih kredita. Useljenje planirano za jul 2026. Zgrada je projektovana na moderan način za kupce koji traže mirno, porodično okruženje na samo 500m od okretnice autobusa 26. Odlična povezanost i brz izlaz na autoput.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 117.500 €, 41,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvosoban stan površine 41 m² u kvalitetnoj zgradi iz 2010. godine, u naselju Mirijevo I. Odlična lokacija na Mirijevskom bulevaru, u blizini svih neophodnih sadržaja i gradskog prevoza. Stan se nalazi na 2. spratu od 4 i odlikuje ga funkcionalan raspored i visina plafona....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 110.430 €, 27,00 m2 cca 4090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Objekat se nalazi u samom centru grada, u najpoželjnijem urbanom kvartu Rotkvarija, na svega pet minuta hoda od stare gradske jezgre. Lokacija nudi izuzetnu povezanost sa poslovnim, edukativnim i zabavnim sadržajima, što ovu nekretninu čini idealnom kako za stanovanje, tako i za investiciju.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 108.000 €, 60,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se moderan dvosoban stan od 60m2 na samo 3 km od centralne zgrade Aerodrom Nikola Tesla Beograd i svega nekoliko minuta vožnje od Novi Beograd, nalazi se moderan i funkcionalan stan idealan za porodičan život ili investiciju. Lokacija pruža savršen balans između mirnog okruženja....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 102.454 €, 47,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan u ekskluzivnoj novogradnji, smešten 2 minute od centra Batajnice, 3 minute kolima od železničke stanice "Batajnica", u porodičnom delu Batajnice. Stan se nalazi u kvalitetno projektovanoj stambeno - poslovnoj zgradi spratnosti P+3, a ukupna površina stana iznosi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 100.000 €, 38,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u modernom stambenom objektu koji spaja kvalitetnu gradnju i privatnost. Zgrada je projektovana za kupce koji traže mirno, porodično okruženje. • Adresa: Miran kraj na granici Voždovca i Zvezdare. • Pozicija: Samo 500m od okretnice autobusa 26. • Saobraćaj: Odlična....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 63.000 €, 30,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan koji ne zahteva apsolutno nikakva ulaganja – samo da unesete svoje lične stvari i odmah počnete da uživate u prostoru koji odiše stilom, kvalitetom i modernim komforom. Stan površine 30 m² je kompletno renoviran od poda do plafona, sa pažljivo biranim materijalima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 45.000 €, 45,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 950 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan stambeno-poslovni objekat u bloku 65 - ZepTerra, okru��en luksuznim objektima: Wellport, West 65, The one. Ovaj objekat ima idelanu poziciju, a karakteri��e ga visok nivo kvalitetan kako materijala, tako i zavr��ne obrade - alu/drvo stolarija, vi��eslojni parket renomiranog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 900 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje - trosoban stan / poslovni prostor, Terazije (Stari grad) Izdaje se prelep salonac, trosoban površine 75 m2 , smešten na 1. spratu stambene zgrade sa liftom, na izuzetnoj lokaciji Terazije - Stari grad . Stan je polunamešten i zahvaljujući rasporedu i poziciji idealan za....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 750 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen dvosoban stan površine 40 m2 u Cerskoj ulici, na jednoj od najtraženijih lokacija na Vračaru - Crveni krst. Stan se nalazi na 3. spratu moderne novogradnje sa liftom i video nadzorom, a zahvaljujući odličnoj poziciji i funkcionalnom rasporedu predstavlja....