• GoHome Professional
www.indomio.rs ekskluzivan novogradnja što jeftini - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • www.indomio.rs ekskluzivan novogradnja što jeftini - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs ekskluzivan novogradnja što jeftiniji

  • Za upit "www.indomio.rs ekskluzivan novogradnja što jeftiniji" pronađeno 111 nekretnina - prosečna cena 2.255 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po ceni
    • do 220000 eura
    • do 280000 eura (prosečna cena)
    • do 330000 eura
    • do 2800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, VRBAS, 72.100 €, 205,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

062518545 EKSKLUZIVNA PRODAJA Prizemnu Kuću u Zmajevu sa pomoćnim objektima, renovirana, centralno grejanje na čvrsto gorivo,parketi u sobama,nov limeni krov, uknjižena,može biti brzo useljiva,plac 2,106m,ima voćnjak.Kuća ima četiri sobe,kuhinju,kupatilo,ustakljenu terasu. .

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 82.000 €, 41,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.12.2025.,

www.indomio.rs

Ekskluzivna novogradnja u glavnoj ulici, u jednoj od najlepših banja u Srbiji. Na samo 500m od šetališta, ovaj kompleks nudi odličnu priliku kako za investiciju, tako i za život. Postoji mogućnost kupovine garažnog mesta po ceni od 15.000 evra. Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Kuća, ŠABAC, 84.200 €, 120,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 121052, 22.99a, spratna, struja, terasa(2), uknjižen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, garaža(2), parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, mogućnost proširenja. EKSKLUZIVNA PONUDA - Odlična, spratna, uknjižena vikend kuća na 52m2, u najlepšem....

 
 
 
  Stan, VINIK, 102.000 €, 50,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je ekskluzivna novogradnja na Panteleju koja ima sve što je potrebno za udoban i kvalitetan život jedne porodice. Stambeni objekat je spratnosti P+4 i odlikuje ga moderan dizajn i visoki kvalitet gradnje. Prodaje se jednoiposoban stan površine 50m2,na III spratu i čine ga:....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 135.000 €, 64,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivna prilika za kupovinu modernog dupleks apartmana u novoj Vili Gradina, na prestižnoj i izuzetno dostupnoj lokaciji u blizini jezera, Lidla i centra, a ipak u mirnom i zelenom okruženju. Idealno za odmor, život i izdavanje! Površina: 64 m Sprat: III sprat dupleks Novogradnja....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 136.910 €, 48,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 47,87m2. Nalazi se na osmom spratu, čine ga ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, toalet, kupatilo i terasa. Svaka stambena jedinica ima nezavisan....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 139.280 €, 48,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 47,86m2. Nalazi se na trećem spratu, čine ga ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, toalet, kupatilo i terasa. Svaka stambena jedinica ima nezavisan....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 139.400 €, 48,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 47,87m2. Nalazi se na sedmom spratu, čine ga ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, toalet, kupatilo i terasa. Svaka stambena jedinica ima nezavisan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 153.780 €, 41,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.07.2025.,

www.indomio.rs

LUKSUZNI STANOVI U CENTRU NOVOG SADA - NE PROPUSTITE PRILIKU! Ekskluzivna novogradnja u samom srcu grada! U ponudi su dvosobni stanovi različitih kvadratura, osmišljeni da zadovolje najviše estetske i funkcionalne standarde savremenog stanovanja.Lokacija: Centar Novog Sada - elitna....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 156.000 €, 211,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126777, 3.14a, spratna, jedan sprat, struja, kanalizacija, terasa, uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, pogodan za pp, deljiv. EKSKLUZIVNA PONUDA - Izuzetna, nova, prostrana spratna kuća, uknjižena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 162.000 €, 115,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju ekskluzivan penthouse u Mirijevu, površine 115m², po strukturi troiposoban, smešten u kvalitetnoj novogradnji u okviru privatne zgrade sa svega 4 stana. Ova nekretnina predstavlja idealan izbor za one koji žele mir, privatnost i komfor, bez gužve karakteristične za velike....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 172.260 €, 79,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Trosoban stan u novogradnji, u najlepšem projektu koji se gradi u Nišu Planet Residence, između reke Nišave i TC Delta Planet. Stambeno - poslovni kompleks Planet Residence nalazi se na prestižnoj lokaciji u Nišu, između reke Nišave i tržnog centra "Delta Planet". Osmišljen....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 178.500 €, 62,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 62,41m2. Nalazi se na prvom spratu, čine ga ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, toalet, kupatilo i terasa. Svaka stambena jedinica ima nezavisan....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 174.000 € na 180.000 € dana 04.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BELE VODE, 180.000 €, 60,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 174.000 €
04.05.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Na jednoj od najmirnijih lokacija Banovog brda, s pogledom na Adu Ciganliju, nalazi se ekskluzivna zgrada sa malim brojem stanova. U pitanju je kvalitetna novogradnja renomiranog investitora, gde je pažljivo osmišljen svaki detalj – od pozicije objekta do rasporeda prostorija. Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 180.000 €, 33,00 m2 cca 5460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan mali stan kod Hrama idealna investicija i životni prostor U prilici ste da postanete vlasnik jedinstvenog stana na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, u neposrednoj blizini Hrama. Ono što ovaj stan izdvaja jeste izuzetna količina prirodne svetlosti tokom celog dana....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 181.500 €, 65,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 64,59m2. Nalazi se na osmom spratu, čine ga ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, toalet, kupatilo i terasa. Svaka stambena jedinica ima nezavisan....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 184.730 €, 65,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 64,59m2. Nalazi se na šestom spratu, čine ga ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, toalet, kupatilo i terasa. Svaka stambena jedinica ima....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 189.620 €, 67,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 67,48m2. Nalazi se na osmom spratu, čine ga ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, toalet, kupatilo i terasa. Svaka stambena jedinica ima nezavistan....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 190.820 €, 67,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 66,72m2. Nalazi se na drugom spratu, čine ga ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, toalet, kupatilo i terasa. Svaka stambena jedinica ima....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 190.830 €, 67,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 66,72m2. Nalazi se na trećem spratu, čine ga ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, toalet, kupatilo i terasa. Svaka stambena jedinica ima....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 206.700 €, 98,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine vam nude stan u luksuznoj novogradnji, smešten u mirnom i porodičnom delu Batajnice, u ulici Braće Mihajlović Tripić, na teritoriji opštine Zemun. Ekskluzivan apartman od 106 m2 u novogradnji u Batajnici. Idealan spoj komfora, prostranosti i modernog života. Apartman....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 212.135 €, 135,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam ekskluzivan stan u luksuznoj novogradnji, smešten u mirnom i prestižnom delu grada, punom zelenila, idealnom za one koji žele privatnost, komfor i vrhunski kvalitet života. Ovaj stan nije samo nekretnina – već stil života. Projektovan sa jasnom idejom da zadovolji....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 210.000 € na 220.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, SOPOT, 220.000 €, 150,00 m2 cca 1470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.06.2025 - 275.000 €
14.09.2025 - 210.000 €
10.04.2026 - 220.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.06.2025.,

www.indomio.rs

Šifra: K750 Na prodaju moderna luksuzna kuća sa završenim bazenom (ne vidi se na fotografijama) površine 150 m², idealna za porodični život ili kao ekskluzivna vikendica, smeštena u prelepom prirodnom okruženju u mestu Nemenikuće, u blizini Kosmaj. Od Beograd udaljena je svega 40....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 233.496 €, 65,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivno! Novogradnja na Lionu. Bez Provizije Ekskluzivna prodaja kvalitetne novogradnje, pouzdan investitor, direktna prodaja! Bez provizije za kupce! Novogradnja u najlepšem delu Zvezdare! U blizini Beogradskog dramskog pozorišta, na atraktivnoj lokaciji - granici između Vračara....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 260.568 €, 73,00 m2 cca 3570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 264.180 €, 92,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stanova Novi Sad – u ponudi ekskluzivan četvorosoban dvoetažni stan površine 94m2 na Telepu, u Somborskoj ulici. Ova nekretnina predstavlja savršen spoj komfora, kvaliteta i moderne opreme, idealna kako za porodično stanovanje, tako i kao investicija za izdavanje stanova Novi....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 271.860 €, 99,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 98,50m2. Nalazi se na osmom spratu, čine ga ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, dva toaleta, kupatilo i dve terase. Svaka stambena jedinica....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 275.000 €, 149,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.03.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzan stan površine 149m² u Vrnjačkoj Banji, na odličnoj lokaciji u blizini Aqua parka "Raj". Stan se nalazi u novogradnji završene 2025. godine i odlikuje se savremenim dizajnom, visokokvalitetnom gradnjom i prostranim rasporedom. Ovaj ekskluzivan prostor....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 280.000 €, 127,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130279, 11.45a, spratna, jedan sprat, struja, klima, uknjižen, nov, ulaz prosečan, novogradnja, fasada prosečna, parking, dvorište/bašta, ostava, pogodan za pp, mogućnost proširenja. Ekskluzivna prodaja. Odlična nekretnina u starom, centralnom delu Vrdnika, podjednako....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 294.000 €, 91,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

Ovaj ekskluzivan stambeni objekat nalazi u najlepšem delu Vračara, blizini Mileševske ulice. Stanovi će biti opremljeni po najvišim arhitektonskim i tehnološkim standardima koji će ispunititi sve zahteve čoveka modernog življenja. Zgrada je u blizini vrtića i škola, i kao takva je....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Z.Stanica, 295.000 €, 75,00 m2 cca 3930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Ulični lokal 75m Novi Sad, ugao Rumenačka/J.Veselinovića U ZAKUPU Cena: 295.000,00 EUR Lokacija: Nova Detelinara (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Namena prostora: Lokal Kvadratura: 75m2 Nivo u zgradi: Prizemlje Dodatne informacije Rumenačka, Novogradnja, Internet, Telefon, Klima Tekst....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 300.000 €, 80,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je ekskluzivan penthouse stan na odličnoj lokaciji na Banovom brdu, u Karpoševoj ulici. Stan se nalazi u novogradnji i idealan je za one koji traže komfor, privatnost i moderan način života. U pitanju je stan strukture 2.5 ukupne površine 80 m², uz impresivnu krovnu terasu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 316.537 €, 92,00 m2 cca 3440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivno! Novogradnja na Lionu. Bez Provizije! Ekskluzivna prodaja kvalitetne novogradnje, pouzdan investitor, direktna prodaja! Bez provizije za kupce! Novogradnja u najlepšem delu Zvezdare! U blizini Beogradskog dramskog pozorišta, na atraktivnoj lokaciji - granici između Vračara....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 318.200 €, 74,00 m2 cca 4300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan stan 74m2-vrhunska novogradnja-premium oprema U ponudi je elegantan stan površine 74m2 na prvom spratu,u objektu koji se gradi po visokim standardima moderne stanogradnje na Crvenom krstu. Stan se izdvaja vrhunskim materijalima i pažljivo biranom opremom. -sigurnosna vrata....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 322.000 €, 92,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Lux stan na trećem spratu, površine 92m2. Ekskluzivna prodaja stanova na Voždovcu Moderna novogradnja, odlična lokacija, kao i savremeni koncept stanovanja su razlozi da upravo u ovoj zgradi pronađete Vaš novi dom. Opština Voždovac je poznata po tome da je sa jedne strane okružuje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 333.566 €, 129,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129573, IV/IV, terasa, uknjižen, novogradnja, parking. EKSKLUZIVAN PORODIČAN STAN 128,79 m² – POSLEDNJI SPRAT, POGLED NA FRUŠKU GORU + PROJEKAT ENTERIJERANa prodaju luksuzan porodičan stan površine 128,79 m², useljiv od marta 2026god. smešten na poslednjem spratu, sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 336.651 €, 98,00 m2 cca 3440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 345.000 €, 124,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan stan na Voždovcu - luksuz, komfor i savršena lokacija! U ponudi je izuzetno prostran stan u mirnom delu Voždovca, idealan za porodičan život. Ovaj elegantan dom na prvom spratu nudi savršenu kombinaciju funkcionalnosti i udobnosti. Stan obuhvata prostrani dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 355.000 €, 62,00 m2 cca 5730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

West 65 Tower - luksuzan stan 61 m2, sprat 10, kompletno opremljen U ponudi je ekskluzivan stan površine 61 m2, smešten na 10. spratu prestižnog kompleksa West 65 Tower. Stan se prodaje kompletno namešten , sa pažljivo biranim nameštajem i opremom vrhunskog kvaliteta. Enterijer je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 362.560 €, 207,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju ekskluzivan penthaus na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Telep. Stan je površine 207 m², uknjižen 1/1, u novogradnji završene krajem 2023. godine, i nudi nivo udobnosti i privatnosti kakav se retko pojavljuje na tržištu. Ovaj moderno dizajniran penthaus odlikuje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 377.999 €, 96,00 m2 cca 3940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U prodaji je izuzetna nekretnina u jednom od najtraženijih i najuređenijih kompleksa na Novom Beogradu - A Blok, u ulici Jurija Gagarina. U pitanju je luksuzan trosoban stan ukupne površine 96 m2, od čega je 61 m2 grejna površina, dok dodatnih 35 m2 čini uređena i ograđena privatna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 382.074 €, 124,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Lux nov penthouse! kljuc u ruke! U ponudi je ekskluzivan penthouse koji predstavlja savršen spoj elegancije, komfora i prestiža. Smešten na poslednjem spratu nove i moderne zgrade, ovaj jedinstveni stan pruža potpunu privatnost i spektakularan panoramski pogled koji oduzima dah. Lokacija:....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 112)

<< <1 2 3> >>