• GoHome Professional
www.indomio.rs ekskluzivan bazen zadnjih 7 dana št - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs ekskluzivan bazen zadnjih 7 dana št - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs ekskluzivan bazen zadnjih 7 dana što skuplji porasla cena

  • Za upit "www.indomio.rs ekskluzivan bazen zadnjih 7 dana što skuplji porasla cena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+5%

Promena cene sa 229.400 € na 241.800 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, ČAJETINA, 241.800 €, 124,00 m2 cca 1950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.02.2026 - 229.400 €
17.05.2026 - 241.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

Bez provizije za kupce, sa zadovoljstvom Vam nudimo na prodaju kuću u izgradnji, 124 m² na 5 ari placa, sa ~4,5 ara dvorišta i trajno otvorenim pogledom — u okviru završenog koncepta eko-naselja na Čigoti, na prostoru od 11 hektara, gde je svaki objekat projektovan kao zaseban vidikovac.....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 440.000 € na 450.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 450.000 €, 86,00 m2 cca 5230 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 440.000 €
20.05.2026 - 450.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Veoma luksuzan i kvalitetan stambeno-poslovni kompleks Soul 64, na izuzetnoj lokaciji - u blizini luksuznih naselja West 65, A blok, kao i poslovnog centra grada Airport Citxy-ja. U izdradnji su korišćeni prirodni materijali - kamen, terakota, kao i oplemenjeni malter, cementne ploče,....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 185.000 € na 220.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, KRAGUJEVAC, 220.000 €, 151,00 m2 cca 1460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 185.000 €
20.05.2026 - 220.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Nudi se izuzetan, nesvakidašnji stan koji pruža utisak više kao da ste u kući nego u stanu. Ova nekretnina prostire se na dve etaže, pružajući obilje prostora i komfora.U prizemnom delu stana nalazi se prostrani dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, dve udobne spavaće sobe, hodnik,....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 80.000 € na 91.200 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, JAGODINA, 91.200 €, 57,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.10.2025 - 85.000 €
03.04.2026 - 80.000 €
20.05.2026 - 91.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.10.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju moderan i potpuno namešten stan u prestižnom kompleksu Crnjanski, idealan za porodičan život ili kao pametna investicija. Osnovne karakteristike: Površina: 57m² Struktura: Dve spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo, terasa Terasa sa prelepim pogledom na grad....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs bazen zadnjih 7 dana što skuplji porasla cena (4)
  • www.indomio.rs ekskluzivan zadnjih 7 dana što skuplji porasla cena (1)
  • www.indomio.rs ekskluzivan bazen što skuplji porasla cena (1)
  • www.indomio.rs ekskluzivan bazen zadnjih 7 dana što skuplji (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>