• GoHome Professional
www.indomio.rs ekskluzivan bazen što skuplji poras - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs ekskluzivan bazen što skuplji poras - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs ekskluzivan bazen što skuplji porasla cena Najnovije

  • Za upit "www.indomio.rs ekskluzivan bazen što skuplji porasla cena najnovije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+10%

Promena cene sa 300.000 € na 330.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, RIPANJ, 330.000 €, 157,00 m2 cca 2100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.05.2026 - 300.000 €
22.05.2026 - 330.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuca bez agencijske provizije. bruto: Luksuzna kuca na Avali, oko 157 m² na 10 ari privatnog zemljišta, sa bazenom i prelepim pogledom na Avalski toranj. Idealna kao dom za svakodnevni život ili vikendica za opuštanje u prirodi samo 30 minuta od Beograda. Sta dobijate:....

 
 
 
 
+18%

Promena cene sa 300.000 € na 355.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KRAGUJEVAC, 355.000 €, 519,00 m2 cca 680 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 300.000 €
22.05.2026 - 355.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u Kragujevcu, Pivara, površine 519 m2, plac 487 m2. Kuća je građena 2016. godine. Od čvrstog je materijala (sendvič zid), sa kompletnim planom i programom gradnje, a ima i upotrebnu dozvolu. Kuća se sastoji iz tri nivoa, prizemlje, sprat i potkrovlje. Struktura prizemlja....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 3.300 € na 3.500 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Savski Venac, 3.500 €, 400,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.11.2025 - 3.500 €
11.02.2026 - 3.300 €
22.05.2026 - 3.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.09.2025.,

www.indomio.rs

Izdajemo luksuznu kuću na Zvezdari,površine 400m2,pr+1 sprat(duplex),stuktura 6.0,Cg,Ktv i internet,novogradnja,garaža,bazen.id 97-1 www.agencijavila.rs Agencijska provizija je u skadu sa našim opštim uslovima poslovanja. .

 
 
 
 
+18%

Promena cene sa 170.000 € na 200.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, RIPANJ, 200.000 €, 184,00 m2 cca 1090 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 190.000 €
05.04.2026 - 170.000 €
22.05.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Vertikala sa bazenom na 4.75 ari. Kuća se nalazi na samo 5 minuta od Ikee i Ava parka i na samo 25 minuta od centra grada Beograda. U najlepšem i najmirnijem delu Avale. Mesto je nekada bilo namenjeno za vikendaše tako da je mir zagarantovan. Idelano za život porodice. Čist vazduh,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs bazen što skuplji porasla cena najnovije (4)
  • www.indomio.rs ekskluzivan bazen što skuplji najnovije (2)
  • www.indomio.rs ekskluzivan bazen što skuplji porasla cena (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>