• GoHome Professional
www.indomio.rs ekskluzivan 1.sprat do 170000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs ekskluzivan 1.sprat do 170000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs ekskluzivan 1.sprat do 170000 eura što jeftiniji

  • Za upit "www.indomio.rs ekskluzivan 1.sprat do 170000 eura što jeftiniji" pronađeno 31 nekretnina - prosečna cena 1.307 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 160000 eura (malo jeftiniji)
    • 170000 eura (malo skuplji)
    • do 20 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 123.500 €, 40,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2025.,

www.indomio.rs

EKSKLUZIVNA PONUDA - Na prodaju dvosoban stan – Bulevar evrope. Prodaje se funkcionalan dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji nadomak Bulevara Evrope u Veselina Masleše, na prvom spratu stambene zgrade. Stan je površine 40m² i sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 700 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Potpuno nov neuseljavan dvosoban stan sa garažom spreman za prvo useljenje na Zvezdari.Izdaje se ekskluzivan, potpuno nov i neuseljavan dvosoban stan površine 52m2 u Krfskoj ulici na Zvezdari. Stan se nalazi na 1. spratu od ukupno 5 spratova u kvalitetnoj novogradnji sa liftom.Enterijer....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 800 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan, potpuno nov dvosoban stan od 52m² u novoj zgradi na traženoj lokaciji u Krfskoj ulici. Stan nikada nije useljavan i namenjen je prvom zakupcu koji želi vrhunski kvalitet stanovanja bez kompromisa. Enterijer je pažljivo projektovan sa fokusom na estetiku, funkcionalnost....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs ekskluzivan 1.sprat do 170000 eura što jeftiniji'
178.500 €
2.000 €
2.100 €
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 800 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan stan na Dorcolu. Novogradnja, 1 sprat. Projekat Live in Dorcol. Obezbedjenje 24/7. Stan opremljen najsavremenijim uredjajima. Moguce koristiti i kao poslovni prostor. OBEZBEDJENJE 24 H Za više informacija i zakazivanje termina za razgledanje, slobodno nas kontaktirajte!....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 1.300 €, 74,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan nov trosoban stan sa garažom - Lekino brdo, 74,3 m2, 1.300 EURIzdaje se nov, luksuzno opremljen trosoban stan površine 74,3 m2, smešten na prvom spratu tek useljene zgrade novogradnje na Lekinom brdu. Stan je projektovan i opremljen po principu custom made, sa pažljivo....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 2.199 €, 121,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se ekskluzivan, lux salonac od 121 m2 u strogoj zoni centra, u blizini Hotela Moskva. Stan se nalazi na 1. spratu i dvostrano je orijentisan. Raspored: prostran dnevni boravak, potpuno opremljena kuhinja, četiri odvojene sobe, dva kupatila i balkon. Stan je nenamešten, ali....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 2.300 €, 148,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Dedinje - ekskluzivan luksuzan stan sa bazenom, privatnošću i dve garažeIznajmljuje se luksuzan, potpuno nov i vrhunski opremljen stan površine 148 m2, smešten na 1. spratu od ukupno 2 sprata, u ekskluzivnom kompleksu na Dedinju koji pruža potpunu privatnost i mir.Stan se nalazi u....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 3.000 € na 2.800 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 2.800 €, 250,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.10.2025 - 3.350 €
28.12.2025 - 3.000 €
10.04.2026 - 2.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.10.2025.,

www.indomio.rs

EKSKLUZIVNA KUCA U NIZU (250m²): 5 Spavaćih Soba, Sopstvena Bašta i Mogućnost Različite Namene! Uknjiženo 150m2 korisne površine. Tražite prostran, luksuzan i funkcionalan prostor? ✨ Izdaje se impresivna kuća u nizu od 250 m², idealna za veliku porodicu ‍‍‍ ili kao reprezentativni....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 3.000 € na 2.800 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 2.800 €, 250,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 3.000 €
08.04.2026 - 2.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Savski Venac, 2.990 €, 180,00 m2 cca 17 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan salonski stan na Savskom trgu sa terasom i parkingomIzdaje se luksuzan salonski stan površine 180 m2 na Savskom trgu, opština Savski venac, u neposrednoj blizini Pristaništa. Stan se nalazi na 1 spratu zgrade stare gradnje sa ukupno 6 spratova. Zgrada poseduje lift i interfon.Struktura....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 3.000 €, 180,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan, luksuzno namešten stan na Vračaru, u delu Hram Sv. Save, predstavlja idealan izbor za udoban i kvalitetan život u Beogradu. Stan je površine 180 m², strukture 4.0, i nalazi se na prvom spratu zgrade sa ukupno četiri sprata. Posebnu vrednost daje koncept zgrade sa jednim....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 3.900 €, 300,00 m2 cca 13 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor - Knez Mihailova, 300 m2 - IzdavanjeNa jednoj od najprestižnijih poslovnih lokacija u Beogradu - u Knez Mihailovoj ulici - izdaje se kompletno opremljen i funkcionalan poslovni prostor površine 300 m2, smešten na prvom spratu poslovne zgrade sa liftom. Lokacija u....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Liman III, 4.375 €, 350,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.10.2023.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Liman III, ulica Narodnog fronta. Izdvajamo iz ponude ekskluzivan poslovni prostor vrhunskog kvaliteta, sofisticiranog izgleda i modernog dizajna. Nalazi se na najtraženijoj lokacija za poslovanje u kompleksu Park city u neposrednoj blizini NIS-a, Limanskog parka, TC Promenada....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 4.500 €, 365,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje - Ekskluzivna luksuzna kuća- Zvezdara, kod BEO Shopping centra. Površina: 365 m2 + 30 m2 terasa Plac: 15 ari. Grejanje: Pelet/struja Struktura: PR + I + PTK Garaža: 41 m2 + više parking mesta Useljiva odmah Na izdavanje je dostupna jedinstvena, luksuzna kuća zvanično proglašena....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Dorćol, 5.000 €, 480,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se ekskluzivna kuća na tri nivoa koja je izgrađena 90 tih godina na Donjem Dorćolu. Kuća je održavana i u izuzetno dobrom stanju je. Sastoji od ulaznog hodnika sa garderoberom i kotlarnicom, kuhinjom sa trpezarijom, toaleta,dnevnog boravka i garaže. Prvi sprat se sastoji od....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, 5.000 €, 680,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Novo Naselje. Predstavljamo ekskluzivan poslovni prostor na odličnoj lokaciji za poslovanje. U neposrednoj blizini kako poslovnih tako i stambenih objekata. Odlična povezanost sa gradom i izlazima iz grada. Ovaj poslovni prostor čini više kancelarija na prvom spratu poslovne....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Dedinje, 5.420 €, 268,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan poslovni prostor, površine 268 m2, smešten na prvom spratu u novoj, luksuznoj zgradi u najlepšem delu Dedinja. Sastoji se od 9 kancelarija, veće open space prostorije, čajne kuhinje i 2 bloka toaleta sa po 2 kabine.. Prostor se nalazi u ekskluzivnom poslovnom objektu sa....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 8.000 €, 800,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se ekskluzivan i veoma funkcionalan poslovni prostor površine 800m2. Nalazi se u neposrednoj blizini auto -puta E-75 Niš-Sofija i aerodroma. Prostor čini prizemlje 550m2 koje je podeljeno u tri dela i prvi sprat 250m2 koji poseduje tri kancelarije. Poslovni prostor u završnoj....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 49.120 €, 25,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom delu Vrnjačke Banje, na samo nekoliko minuta od centra, šetališta i banjskog parka, nalazi se moderan stambeni objekat koji odiše luksuzom, savremenošću i osećajem boravka u hotelu. U neposrednoj blizini su prodavnice, škola, apoteka i svi važni sadržaji, što ovu lokaciju....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 68.000 €, 24,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi ekskluzivan apartman u najprestižnijem delu Zlatibora u samom centru na šetalištu u blizini jezera..nalazi se na prvom spratu u objektu sa liftom.. Južno je orjentisan ka šetalištu i borovoj šumi, celodnevno osunčan, što pruža potpuni užitak i hedonizam.. Mogućnost opremanja....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 68.580 €, 35,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 72.900 €, 27,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi ekskluzivan apartman u najprestižnijem delu Zlatibora u samom centru na šetalištu u blizini jezera..Nalazi se na prvom spratu u objektu sa liftom.. Južno je orjentisan ka šetalištu i borovoj šumi, celodnevno osunčan, što pruža potpuni užitak i hedonizam.. Mogućnost opremanja....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 83.000 €, 31,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 85.490 €, 27,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

EKSKLUZIVNA PRODAJA-GARSONJERA U KNEŽEVOM PARKU. Agencija Gold nekretnine, predstavlja garsonjeru u Kneževom parku, Novo Naselje, Novi Sad. Na prodaju moderno opremljena, nova garsonjera od 27m2 u Kneževom parku, u zgradi renomiranog investitora Galens. (zgrada stara godinu dana)....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 109.000 €, 40,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 110.700 €, 41,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Kraljev trg, centar Zlatibora!! Preporuka Investicija! Ekskluzivan enterijer. Prilaz - asfaltirani ,Projektna dokumentacija ,Zasebni ulaz u objekat.. U ponudi ekskluzivan apartman u najprestižnijem delu Zlatibora u samom centru na šetalištu u blizini jezera..Nalazi se na prvom spratu....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 120.000 €, 63,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivna prodaja 2,5 stana u kući u Surčinu, od 63m2, na samom ulazu u Surčin, blizu glavne ulice. Stan se nalazi na prvom spratu, iznad je tavanski prostor. Do stana se dolazi metalnim stepenicama, na terasu sa tremom. Stan je vrlo ukusno namešten, čist i uredan. Sastoji se iz....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 144.900 €, 69,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

EKSKLUZIVAN STAN U IZGRADNJI- BATAJNICA CENTAR -69 m² U ponudi je moderan i funkcionalan trosoban stan u manjem, ekskluzivnom objektu u srcu Batajnice, na lokaciji koja pruža mir, privatnost i odličnu povezanost sa gradom. Stan se nalazi na 1. spratu i prostire se na 69 m², sa idealnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 175.000 €, 59,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Ova ekskluzivna ponuda obuhvata četiri kuće u nizu, pri čemu svaka poseduje po četiri stana i garažu, smeštene na jednoj od najatraktivnijih lokacija na Karaburmi. Moderan arhitektonski izraz i vrhunski kvalitet gradnje izdvajaju ovaj projekat kao retkost na tržištu nekretnina. Karakteristike....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 184.730 €, 65,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 64,59m2. Nalazi se na prvom spratu, čine ga ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, toalet, kupatilo i terasa. Svaka stambena jedinica ima nezavisan....