• GoHome Professional
www.indomio.rs dvorište - GoHome pretraga internetske ponude nekretnina
  • www.indomio.rs dvorište - GoHome pretraga internetske ponude nekretnina
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs dvorište

  • Za upit "www.indomio.rs dvorište" pronađeno 3 885 nekretnina - prosečna cena 1.483 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2
    • do 130 m2
    • 130 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 130 m2
    • 160 m2
  •  Po ceni
    • do 100000 eura
    • do 120000 eura (prosečna cena)
    • do 150000 eura
    • do 1200 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • prizemlje
    • 1.sprat
    • novogradnja
    • podno grejanje
    • renovirano
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, NOVI SAD, Adice, 319.000 €, 179,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.02.2025.,

www.indomio.rs

ADICE, 179m² ++|++Kuća u centralnom delu Adica, uknjižene površine 95m², korisne 179m² na placu od 286m². Uknižena garaža od 24m², odvojen prostor za lokal sa posebnim ulazom i mokrim čvorom od oko 30m². Kuća je izgrađena od kvalitetnog prirodnog materijala (cigla-kamen-drvo), centralno....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 63.800 €, 46,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.08.2025.,

www.indomio.rs

- U prodaji agencije Heroldo, stanovi u novogradnji u prestižnom stambeno poslovnom kompleksu Buket u Vrnjačkoj Banji. - U stambenom kompleksu „BUKET“ izgrađeno je 7 objekata sa 158 stanova, u fazama. Svaki objekat ima prizemlje, I i II sprat, kao i povučeni sprat. Svi objekti su....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 315.000 €, 430,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se vrlo funkcionalno porodično imanje smešteno u mirnoj ulici na Ledinama što garantuje kvalitetan život i privatnost. Dvorište je sređeno sa betoniranim prilazom za automobile. Sastoji se od : Kuće u sivoj fazi - dve zasebne stambene jedinice. Pruža mogućnost uređenja po....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 1.370.000 €, 456,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.08.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 121701, 3.6a, spratna, struja, kanalizacija, terasa, uknjižen, garaza, parking, dvorište/bašta, vila. Prodaje se vila na Dedinju sa 3.6 a placa. Vila je napravljena 1996 g. od najkvalitetnijeg materijala uvezenog iz Italije. U kuci niko nije živeo, tako da nije nista....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Savski Venac, 220.000 €, 150,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.08.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća, napravljena pre oko 5 godina, kompletno završena, sa fantastičnim dvorištem punim cveća i zelenila.Kuća u prizemlju ima ulazni hodnik, dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom i kupatilo a na spratu su dve vrlo prostrane spavaće sobe koje izlaze na veliku terasu sa koje....

 
 
 
  Poslovni prostor, BARAJEVO, 450.000 €, 632,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam prezentujemo restoran "IZLET" sa najstarijom tradicijom koji se nalazi na samoj Ibarskoj magistrali. Prelepo zdanje restorana sa uređenim dvorištem od 40 ari , opremljen za zabavu i igru, garaže i parking prostor. Restoran poseduje: banket salu, restoran sa kuhinjom,....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 42.000 €, 94,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.11.2023.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE PORODIČNA KUCA NA HISARU POVRŠINE OD 94m2 NA PLACU POVRŠINE 130m2. DVORIŠTE JE ZAJEDNICKO SA UCRTANIM PLANOM KORISCENJA I JEDNIM PARKING MESTOM. .

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 190.000 €, 296,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u blizini bazena Klobuk, a na par kilometara od izvora Snežnik, kuća ima 296 m2, Sastoji se iz 3 sprata. Prvi sprat ima 108 m2: dnevna soba sa kuhinjom i ostavom, kupatilom i velikom terasom, Drugi sprat ima 88 m2, dnevna soba sa kuhinjom i kupatilom i odvojena spavaća....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Gornji Grad, 260.000 €, 134,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 73082, spratna, uknjižen, za renoviranje, stara gradnja, dvorište/bašta, tavan, vertikala. To su tipske kuće koje su podeljene po vertikali i horizontalni ,ova je podeljena vertikalno,ima suturen tj podrum,u njemu ima garaža i kao mali stan sa jednom sobom kuhinjicom....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 2.000 €, 150,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Kuća u Dimitrija Tucovića za izdavanje, površine 150m2 u tri novoa, suteren, prizemlje i sprat. Adaptirana za poslovni prostor. Veliko dvorište sa 6 parking mesta. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 209.100 €, 105,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJA KUĆE NOVI SAD – PETROVARADIN ŠIRINE – 105m2 – PLAC 6.1 – NOVA KUĆA – GARAŽA – NA 5 KM OD CENTRA Prodaja kuće Novi Sad – u ponudi je nova samostalna kuća u Petrovaradinu, naselje Širine, na mirnoj i prijatnoj lokaciji udaljenoj svega 5 km od centra Novog Sada i Mosta Duga.....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NOVI SAD, Salajka, 1.500 €, 81,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.02.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi imamo potpuno opremljenu kuću idealnu za one koji traže komfor, privatnost i praktičnu povezanost sa svim delovima grada. Ova nekretnina je smeštena u mirnoj i tihoj ulici, u srcu jednog od najpoželjnijih kvartova u Novom Sadu. Blizina centra grada omogućava brz i jednostavan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 900 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2023.,

www.indomio.rs

Izdaje se izuzetno lep, funkcionalan dvoiposoban stan 60m2, u novijoj manjoj zgradi u Kralja Bodina na Voždovcu - Lekino Brdo, blizu okretnice Trolejbusa 22, VP/ 2, kompletno namešten sa svojim dvorištem, odlična lokacija, izdaje se na duži vremenski period Miran kraj sa dosta zelenila,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Stari Grad, 1.221 €, 111,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2023.,

www.indomio.rs

Izdaje se poslovni prostor u centru grada sa dvoristem i parking mestima. Sastoji se od tri kancelarija, opremljenih sa pripadajucim toaletima i kuhinjom na prvom spratu poslovne zgrade. Cena 11,5 eur/m2. Sve informacije na broj 0611436777 Agencijska provizija 100%. ID oglasa: 43037.....

 
 
 
  Kuća, KOVILOVO, 260.000 €, 160,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2025.,

www.indomio.rs

Palilula, Borča - Ljube Nenadovića kuća, 160m2 (terasa), plac 10a, PR+I, EG/pelet/struja, telefon, interfon, parking, garaža, struja, voda, kanalizacija, asfalt. U ponudi je prostrana kuća na dve etaže, izgrađena devedesetih godina, smeštena u mirnoj i uređenoj ulici, nedaleko od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 715.000 €, 143,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja novog, luksuznog stana na ekskluzivnoj lokaciji na Vracaru - 142.51m2 Predstavljamo vam jedinstvenu priliku da postanete vlasnik luksuznog stana od 142.51m², smeštenog na jednoj od najlepših i najpoželjnijih lokacija na Vračaru, u samom srcu Beograda. Ovaj prostrani stan idealan....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 478.502 €, 125,00 m2 cca 3830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 119107, VII/VII, klima, lift(2), terasa(2), uknjižen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, pogodan za pp, stambena zgrada. Na prodaju stanovi u kvalitetnoj novogradnji, idealni za porodičan život. Useljivi za samo mesec dana!Zgrada....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 299.000 € na 280.000 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 280.000 €, 456,00 m2 cca 610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 400.000 €
24.08.2025 - 320.000 €
19.09.2025 - 300.000 €
10.10.2025 - 320.000 €
06.02.2026 - 299.000 €
01.03.2026 - 280.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.06.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju je izuzetna nekretnina u srcu Palića – pravo porodično ili investiciono utočište koje spaja udobnost, funkcionalnost i šarm tradicije, udaljeno svega nekoliko minuta hoda od Krvavog i Palićkog jezera. Na prostranom placu od 13,88 ari, smeštena je očuvana glavna kuća ukupne....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Rakovica, 7.000 €, 600,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo poslovni prostor u centru Rakovice sa sopstvenim parkingom i dvorištem.Prostor je većinom open space sa više mokrih čvorova i dodatnim kancelarijama. Površina prostora je 600m2. Prostor je prilagodiv za različite vrste delatnosti. Agencijska provizija je u skladu sa opštim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 800 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

strogom centru grada, 3 min od Skadarlije prelep, svetao stan dizajniran u francuskom modernom minimalisticnom stilu na drugomspratu zgrade. Stan je izuzetno svetao i miran buduci da ne gleda na ulicu vec na dvoriste unutar zgrade. Na svega 7,8 minuta pesice od Trga Republike i par....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 540.000 €, 280,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Kuća-Vila (građena: cigla-staklena vuna-cigla) sa šest odvojenih stambenih jedinica (jednoiposobnih i dvosobnih) sa kompletnim nameštajem u ceni. Velika terasa, garaža, prostorija uz garažu (zajedno 36m.kv.), uredno dvorište u produžetku. Temelji i Mesna zajednica Telep dopuštaju....

 
 
 
  Kuća, MLADENOVAC, Centar, 200.000 €, 200,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Šifra: K632 Velika porodična kuća površine 200 m2 sa divnim dvorištem od 7,76 ari se nalazi na 25. maju u Mladenovcu. Prizemlje se sastoji od: predsoblja, spavaće sobe, dečje sobe, dnevne sobe, trpezarije i kuhinje, i kupatila; isti je raspored i na spratu. Podrum i garaža su povezani....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 800.000 €, 230,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126187, 14a, struja, bazen, francuski balkon, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvorište/bašta, tavan, ostava. Za sve koje žele da uštede vreme,izbegnu nerviranje i sačuvaju živce, minimum,par meseci a možda i godinu....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 86.500 €, 89,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.07.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se odlična kuća u Srbobranu sa direktnim izlazom iz dvorišta na obalu reke Krivaje. Kuća je čvrste gradnje, a koja se sada renovira, ali nisu svi radovi završeni, što kupcu pruža mogućnost da po svojoj želji uradi završne radove. U kući je pretrešen krov, Ugrađena Pvc stolarija,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 721.000 €, 631,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.02.2025.,

www.indomio.rs

Sremska Kamenica - Popovica. Izdvajamo iz ponude dve nove porodične kuće izgrađene na jednom placu sa izlazima na dve ulice. Pozicionirane na jednoj od najlepših i najekskluzivnijih lokacija za stanovanje. U mirnoj ulici sa prelepim pogledom na grad Novi Sad i Dunav. Plac veličine....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 53.000 €, 160,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.11.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u Doroslovu koja ima 160 m2 i poseduje 4 sobe, kuhinju sa trpezarijom, kupatilo, ostavu i hodnik. Veliko dvorište sa pomoćnim objektima. Po podu su pločice, kuća kompletno renoviranje započeto. Nova struja nove cevi za vodu, pvc stolarija. .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 98.000 €, 233,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Prostrana kuća pogodna za život veće porodice Prostrano, veliko dvorište Uz glavni put. .

 
 
 
  Kuća, MLADENOVAC, Centar, 130.000 €, 160,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2025.,

www.indomio.rs

Šifra: K742 Na prodaju porodična kuća površine oko 160 m² (uknjiženih 84 m²) sa 5 ari ograđenog placa, smeštena na odličnoj lokaciji u širem centru Mladenovca. Kuća se nalazi u mirnom kraju, a istovremeno je u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja – škole, doma zdravlja i bolnice,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 160.000 €, 178,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju fina porodična kuća u naselju Delijski Vis iznad Elektronske Industrije. Nalazi se u mirnom okruženju, a nadomak su osnovna škola, vrtić, brojni marketi, autobusko stajalište. Kuća je uknjižene površine 178m2, spratnosti pr+1+pk. Nalazi se na placu površine 300m2. Podeljena....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 200.000 €, 240,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.06.2025.,

www.indomio.rs

Subotica – Makova sedmica, prodaje se prizemna samostalna kuća sa potkrovljem ukupne površine 240kvm na placu površine 1082kvm. Kuća je građena od čvrstog materijala sa demit fasadom i izolacijom od 15cm. Poseduje i zidanu garažu od 95kvm. Kuća u svom sastavu poseduje: u prizemlju:....

 
 
 
  Kuća, ARANĐELOVAC, 75.000 €, 82,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 128768, 29a, spratna, jedan sprat, struja, terasa(3), uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova, garaza, parking, dvorište/bašta, ostava, mogućnost proširenja, deljiv. Odlična spratna kuća na prostranom placu od 29ari, na asfaltu u blizini Arandjelovca!Kuća....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Jajinci, 480.000 €, 312,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.09.2023.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo novu kuću komplet završenu. Na samom ulazu u kuću nalazi se veranda od oko 30m2. Sastoji se od dve zasebne stambene jedinice ,sa zajedničkim ulazom. Urađena je termo izolacija,pvc sa komarnicima,dvorište asfaltirano. Klizna kapija od dvorišta na daljinsko.....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 189.000 €, 92,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Odlična kuća kao investicija. Celo leto je izdavana za 350e/dan. Kuća je rađena za sebe po najvišim standardima. Prodaje se kompletno nameštena i opremljena. Grejanje je podno na struju. Ograđen, plac od 32ara na kome se nalazi bazen, roštilj, plato od 200m2, garaža od 24m2. Struja,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Dedinje, 800 €, 84,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.09.2025.,

www.indomio.rs

Na odličnoj lokaciji izdaje se renoviran i funkcionalan prostor merene površine 100m2, u prizemlju dvospratne zgrade. Prostor ima veliku terasu ka ulici i direktan izlaz u dvorište, što ga čini podjednako pogodnim za stanovanje ili različite poslovne delatnosti (kancelarije, ordinacije,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 172.500 €, 98,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Top, top, top ponuda!!! Urbana lux vila. Cene su sa pdv-om i mogućnošću povrata iste za kupce prvog stana. Svaki stan poseduje sopstveni izlaz na prelepo uređenu krovnu terasu, privatno dvorište i parking mesto sa podnim grejanjem. Odličan kvalitet gradnje. Za više informacija pozovite....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Dedinje, 3.000 €, 300,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor. Dupleks 300m2, iznad Diplomatske Kolonije. Obezbedjen parking, dvoriste. Prostor je na prvom spratu, bez lifta. Na dva nivoa, ima 7 odvojenih prostorija (jednu veliku od 80m2), 3 kupatila, opremljenu kuhinju. Elektronski pristup, interfon. Racuni za komunalije: gas,....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Savski Venac, 3.900 €, 450,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Dedinje, prestižni deo, kuća troetažna, prostrana, svetla, opremljena tehničkim uređajima, sa kompletne dve kuhinje i brzim optičkim internetom. Sve prostorije na sva tri nivoa su svetle i mogu se spajati u open-space prostore. Kuća poseduje grejanje na više vrsta goriva, veliku garažu,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 215.000 €, 54,00 m2 cca 3980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Vračar, Kalenić pijaca - Ljubostinjska 2.0, 54m2 (dve terase 10m2), 4/5, EG, interfon U ponudi za prodaju lep, dvosoban i funkcionalan stan na Vračaru, u neposrednoj blizini Kalenić pijaće. Pozicioniran je na četvrtom spratu zgrade koja ima samo pet stanova (po jedan stan na spratu)....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 950 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2024.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan dvosoban stan sa dnevnom sobom, trpezarijom i kuhinjom u velikom open space-u. Ima biblioteku i ogroman garderober za smeštanje stvari. Stan je jugoistočne orjentacije, svetao, gleda na dvorište. Spavaća soba sa garderoberom i terasom. Stan se nalazi odmah preko....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Konjarnik, 800.000 €, 600,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2023.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 92884, 6a, spratna, 1, struja, kanalizacija, klima, francuski balkon, telefon(2), terasa(2), nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, garaža(2), parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, može zamena(), pogodan za pp, mogućnost proširenja, deljiv, cela.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 2.500 €, 160,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.03.2023.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 95460, IV/VI, klima, lift, telefon, dvorište/bašta, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je jedinstven stan salonskog tipa u zgradi pod zaštitom, u samom centru grada, nadomak Kalemegdana, Knez Mihailove, studentskog parka i brojnih drugih komercijalnih i kulturnih....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 250.000 €, 220,00 m2 cca 1140 €/m2