• GoHome Professional
www.indomio.rs do 90 m2 što veći 2.sprat novogradn - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • www.indomio.rs do 90 m2 što veći 2.sprat novogradn - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs do 90 m2 što veći 2.sprat novogradnja do 130000 eura

  • Za upit "www.indomio.rs do 90 m2 što veći 2.sprat novogradnja do 130000 eura" pronađeno 268 nekretnina - prosečna cena 934 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 120000 eura (malo jeftiniji)
    • 130000 eura (malo skuplji)
    • do 17 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Adice, 133.900 €, 68,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju troiposoban dupleks stan uknjižene površine 68m² a ukupne površine 87m2 u novijoj zgradi na Telepskoj dolini. Stan se nalazi na 2. spratu, uknjižen 1/1 i odmah useljiv. Grejanje je na gas preko radijatora, svaki stan ima svoj kotao i protočni bojler za toplu vodu. Mesečni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.100 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Ovaj luksuzan stan senalazi u okvirnu prestižnog kompleksa West 65, verovatno najkvalitetnije gradnje na celom Novom Beogradu. Ima dosta prirodnog svetla, moderno je opremljen i zrači pozitivnom energijom. Sobe su prostrane i komforne, sa dobrom izolacijom, iz obe sobe postoji izlaz....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BISTRICA, 1.000 €, 68,00 m2 cca 15 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.09.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 123481, II/, lift, terasa, nov luks, novogradnja, pogodan za pp. Izdaje se trosoban stan na drugom spratu na Bulevaru Oslobodjenja u blizini Futoske pijace&Dalton zgrade. Potpuno novo/nekoristeno, sa dva mokra cvora i kompletnom kuhinjom. Pogodno za IT sektor, kancelarijski....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 800 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan stan u novogradnji, potpuno opremljen, dve spava��e sobe, funkcionalan. Agencijska provizija za zakupca se pla��a u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomese��ne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - Eta��no, sprat 2/4, LIFT, TERASA, NOVOGRADNJA,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 128.000 €, 66,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan trosoban stan površine 66m², u kvalitetnoj novogradnji u mirnom delu Palilule. Stan se nalazi na 2. spratu zgrade sa liftom, sa planiranim useljenjem krajem 2026. godine. Raspored je pažljivo osmišljen i bez izgubljenog prostora: dnevni boravak sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 132.000 €, 66,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Mirijevo, Mirijevski bulevar, ul. Roda, BP Mol, Univer U prilici smo da Vam ponudimo izuzetno kvalitetan nov, trosoban stan, 66m2, na 2. spratu od 3, u novoj savremenoj gradnji. Uredan ulaz. Uz stan pripadajuce parking mesto odmah ispred ulaza. Odlicna lokacija sa punom infrastrukturom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 114.360 €, 66,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se nov, trosoban stan u kvalitetnoj novogradnji na Panteleju. Površina stana je 65.35m2, nalazi se na drugom spratu. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje, toaleta, terase i odvojenog spavaćeg bloka sa dve spavaće sobe i kupatilom. Prilikom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 136.000 €, 66,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.02.2023.,

www.indomio.rs

Nudimo Vam na prodaju nov, trosoban stan na Bulevaru Patrijarha Pavla, na lokaciji koja je sve traženija i popularnija. U okruženju se nalaze svi neophodni sadržaji za normalno funkcionisanje. Sam stan je bez ikakvog ulaganja i u cenu je uračunat ugradni nameštaj i tehnika. Nalazi....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 123.690 €, 65,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, spratnosti Po+P+4, projektovane površine 65.1 m2. Nalazi se na drugom spratu zgrade sa liftom i orijentisan je severoistok-severozapad. Stan je po strukturi dvoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 800 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan i komforan stan u novogradnji, potpuno opremljen, poseduje dve odvojene spavaće sobe, terasu. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat 2/4, LIFT, TERASA,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 800 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan I LEP stan u novogradnji, potpuno opremljen, dve spava��e sobe. Za vi��e informacija i zakazivanje termina za razgledanje, slobodno nas kontaktirajte! GREJANJE - CG, sprat 2/4, LIFT, TERASA, GARA��A, INTERFON, VIDEO NADZOR Agencijska provizija iznosi 50% od prve zakupnine.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.100 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo moderan, namesten, komforan, kompletno renoviran dvosoban stan na Vračaru u Braničevskoj ulici u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, svetlog i prostranog dnevnog boravka sa pogledom na mirno dvoriste, velike spavaće sobe koja je opremljena....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 112.680 €, 63,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 62,60m2 . Stan je po strukturi dvoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, odvojene trpezarije sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija.....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 91.300 €, 63,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2025.,

www.indomio.rs

- U prodaji agencije Heroldo, stanovi u novogradnji u prestižnom stambeno poslovnom kompleksu Buket u Vrnjačkoj Banji. - U stambenom kompleksu „BUKET“ izgrađeno je 7 objekata sa 158 stanova, u fazama. Svaki objekat ima prizemlje, I i II sprat, kao i povučeni sprat. Svi objekti su....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 85.800 €, 63,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.08.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.000 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Komforan, luksuzno opremljen stan u lux kompleksu, odvojena spavaća soba, cg po utrošku, zgrada sa fizičko-tehničkim obezbeđenjem, video nadzor. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 900 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan stan u novogradnji, potpuno opremljen, poseduje dve spavaće sobe, kupatilo i toalet, terasa je dvorišno orijentisana. Garažno mesto je uračunato u cenu. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, ĆUPRIJA, 700 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo lep, funkcionalan, svetao stan u kompleksu Sannyville, sa dve spavaće sobe,idealan za porodicu ili par koji želi komfor i moderan prostor. Kuhinja je potpuno opremljena svim potrebnim uredjajima kao i posudjem. U blizini se nalaze prodavnice,prevoz i svi neophodni sadržaji.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 600 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

dvosban potpuno namešten i opremljen stan preko puta Piramide, pored Euromedika, u zgradi novije gradnje.Stan je potpuno opremljen: mašina za veš, mašina za sudove (nova), inverter klima, TV, komb.frižider, francuski ležaj 160x200 (nov IKEA dušek) u spavaćoj sobi i kauč na razvlačenje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 600 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se komforan, nov trosoban stan od 62m2 na drugom spratu. Prelepa terasa. Stan je prazan, po potrebi opremanje dogovor.Pogodan i za poslovni prostor - Šifra nekretnine: 9107305 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 300 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan u centru kod Margera. Nalazi se na drugom spratu u stambenoj zgradi sa liftom. Stan je kompletno sređen, sa svim novim stvarima, kako nameštajem tako i novim električnim uređajima. Ubaciće se nova veš mašina, nov frižider i dušek. Površina stana je 62 m2 i....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 110.000 €, 60,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoiposoban stan 60m2, u novogradnji, na Paliluli, iznad crkve Sv Nikola u neposrednoj blozini Generalskih vila. Stan se nalazi u objektu spratnosti Po+P+2, na drugom spratu bez lifta. Stan se sastoji od hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, poluizdvojene kuhinje, dve....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 105.000 €, 60,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj Po+P+4, projektovane površine 59,53m2. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe, 3 spavaće sobe, kuhinje, toaleta i wc-a. Nalazi se na drugom spratu u zgradi sa liftom. Stanu pripadaju i podrumska prostorija i parking mesto. Rok završetka je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 900 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan dvosoban stan u novoizgrađenom Kosa kvartu na Bežanijskoj kosi. Stan je prvi put useljiv, a sav nameještaj i bela tehnika su novi. Idealan je za pojedinca ili par. Nepušači i osobe bez kućnih ljubimaca imaju prednost. Stan karakteriše moderan koncept sa velikim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 900 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvostrano orijentisan (zapad-istok) stan od 60 m2, delimično renoviran u avgustu 2022. Okrečen, postavljeni su novi prozori, nove sanitarije i elementi u kupatilu, i nove mašine (veš, sudovi). Sadrzi prostranu dnevnu sobu, spavaću sobu, kuhinji sa izlazom na terasicu ka unutrašnjem....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 900 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Komforan, luksuzno sređen i opremljen stan u naselju West 65, poseduje odvojenu spavaću sobu, terasa sa pogledom na Kulu, grejanje je na gas, zgrada poseduje video nadzor, odličan. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 650 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

erfektan dvosoban stan u kući, sa ulazom kao u svaku zgradu, zajedničkim hodnikom. Stan je u perfektnom stanju, kompletno namešten, jako zdrav za život. Stan poseduje dnevnu sobu, spavaću sobu, kuhinju sa trpezarijom, i kupatilo. Grejanje: EG Neposredna blizina osnovne, srednje škole,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 500 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, moderno opremljen dvoiposoban stan, površine 60m², smešten na drugom spratu novije stambene zgrade na Crvenom pevcu. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Stan je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 350 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan, komforan dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji, na Vizantijskom bulevaru. Nalazi se na drugom spratu u stambenoj zgradi, sa dva lifta. Stan je kompletno sređen i opremljen svim potrebnim novim nameštajem i novim električnim uređajima. Stiže nov frižider, šporet,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 103.040 €, 59,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se nov, dvoiposoban stan u kvalitetnoj novogradnji na Panteleju. Površina stana je 58.88m2, nalazi se na drugom spratu. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, dečije sobe, kupatila i terase. Prilikom gradnje koriste se materijali....

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, 88.200 €, 59,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.indomio.rs

Stan u novoj zgradi iza Danubiusa. Dvosoban, 49 kvadrata, na drugom spratu, bez lifta. Kao nov, velika terasa, novo kupatilo sa đakuzi tuš kabinom, klima, centralno grejanje sa kalorimetrom, opremljen stvarima i uređajima. Cena je fiksna. Prikaz na mapi je informativnog karaktera....

 
 
 
  Stan, DESPOTOVAC, 55.000 €, 58,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Iskoristite specijalnu ponudu i postanite vlasnik luksuznog stana u prestižnom kompleksu Despot Lux, u samom centru Despotovca! *Lokacija: Despot Lux se nalazi na idealnoj lokaciji – u zgradi u kojoj je otvoren Univerexport, a pored je zelena pijaca. *U blizini: manastir Manasija,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 1.100 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov stan u BW Lumia na 2. spratu. Nalazi se preko puta Savskog parka i na nekoliko koraka od tržnog centra Galerija i šetališta uz Savu. Odlična lokacija gde vam je sve na dohvat ruke, prodavnice, restorani itd. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 1.000 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov stan u BW Lumia na 2. spratu. Nalazi se preko puta Savskog parka i na nekoliko koraka od tržnog centra Galerija i šetališta uz Savu. Odlična lokacija gde vam je sve na dohvat ruke, prodavnice, restorani itd. Potreban depozit, Terasa, lift, garaža, klima.. Ag provizija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 1.000 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, neuseljavan dvosoban stan u zgradi BW Lumia, u elitnom naselju Beograd na vodi. Zgrada se nalazi u neposrednoj blizini Savskog parka. Poseduje moderni ulaz sa recepcijom, podzemnu garažu, skladišne prostorije i uredjeno zajedničko dvorište sa dečijim igralištem i prostorom....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 97.000 €, 57,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju nov dvosoban stan površine 57 m², smešten na drugom spratu nove, moderno građene zgrade sa liftom, na odličnoj lokaciji na Bagljašu. Stan je potpuno nov, neuseljavan, svetao, funkcionalnog rasporeda, sa pogledom na park i dečije igralište, što ga čini idealnim za porodično....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 142.500 €, 57,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.07.2025.,

www.indomio.rs

Ledine, 2-5-soban stan u novogradnji, 57m2. Stan ima 2 spavaće sobe – veću i manju, i dve terase. Stanovi ove kvadrature nalaze se na 1. i 2. spratu nove zgrade koja ima lift i mogućnost kupovine parking mesta. Odlična konekcija sa centrom grada. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 142.500 €, 57,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.07.2025.,

www.indomio.rs

Stan u novogradnji, 57m2, odmah useljiv, Ledine. Nova zgrada, ima lift, ima mogućnost kupovine parking mesta, oflična konekcija sa centrom grada. Stan se na lazi na 2. Spratu, ima 1 spavaću sobu i veliku terasu sa odličnim pogledom. .

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, SURČIN, 650 €, 57,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 700 €
10.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov 2,5 stan kompletno namešten, povrsine 57m2 sa komotnom terasom. Stan se nalazi na drugom spratu u novogradnji. Osim što je u novogradnji, vrlo ukusno je namešten, komplet sa novim stvarima. Stan ima etazno grejanje, trofaznu struju i obezbeđeno parking mesto kao i kablovsku.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 600 €, 57,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdajem namešten dvoiposoban stan od 57 m2, sa terasom i parking mestom u blizini Djeram pijace i Vukovog spomenika u novoj zgradi sa samo 7 stanova. Centralno grejanje po potrošnji, infostan je oko 2800 din. van grejne sezone. Stan je kompletno opremljen, nova ugaona garnitura, mašina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 128.800 €, 56,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Komforan stan u stambenoj zgradi bez lifta, uknjižene kvadrature 51m2, sa terasom 5m2. Čine ga predsoblje, iz koga se ulazi u sve prostorije, kuhinja i trpezarija, dnevni boravak, spavaća soba, kupatilo i terasa na koju se izlazi iz dnevnog boravka i spavaće sobe. Prodaje sa opremljen....

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 126.000 €, 56,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE STAN U NOVOGRADNJI Prodaje se funkcionalni stan, na drugom spratu u novogradnji. Stan se sastoji iz dnevnog boravka sa odvojenom kuhinjom i trpezarijom, kupatilo, tri manje spavaće sobe i terase.Predviđeno useljenje: za 6 meseci. Odlična je prilika i za život i za investiciju,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 269)

<< <1 2 3 4 5 6 7> >>