• GoHome Professional
www.indomio.rs do 90 m2 što jeftiniji useljiv park - GoHome tražilica - ponuda nekretnina u Srbiji
  • www.indomio.rs do 90 m2 što jeftiniji useljiv park - GoHome tražilica - ponuda nekretnina u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs do 90 m2 što jeftiniji useljiv parking

  • Za upit "www.indomio.rs do 90 m2 što jeftiniji useljiv parking" pronađeno 1 061 nekretnina - prosečna cena 1.221 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 1300 eura
    • do 1600 eura (prosečna cena)
    • do 1900 eura
    • do 16 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-10%

Promena cene sa 155.000 € na 139.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 139.000 €, 86,00 m2 cca 1620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 155.000 €
10.05.2026 - 139.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetno redak poslovni prostor u samom srcu Beograda, površine 86m², sa parking mestom odmah ispred objekta – što predstavlja jednu od najvećih prednosti ove nekretnine i pravu retkost u strogom centru grada. Lokacija je idealna za firme, ordinacije, advokatske kancelarije,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 139.050 €, 43,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.10.2025.,

www.indomio.rs

Funkcionalan i svetao stan koji se nalazi na poslednjem spratu zgrade. Površina: 43 m² + galerija 15 m² idealna je kao dodatna spavaća soba, radni kutak ili ostava. Stan se prodaje kompletno opremljen, sa svim neophodnim nameštajem i tehnikom – odmah useljiv, bez dodatnih ulaganja.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 140.000 €, 79,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan, komforan i funkcionalan četvorosoban stan površine 79m² na Paliluli, u neposrednoj blizini Palilulske pijace. Stan se nalazi na 1. spratu kvalitetne stambene zgrade sa liftom i idealan je za porodičan život. Strukturu stana čine ulazni hodnik, prostran dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 140.000 €, 64,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126953, VIII/VIII, lift, terasa, uknjižen, parking. Na prodaju klasičan dvosoban stan 65m2 u Bate Brkića ulici na osmom spratu sa liftom. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, zasebne trpezarije, spavaće sobe, kupatila, terase sa ostavim i hodnika. U neposrednoj blizini....

 
 
 
  Stan, MALI MOKRI LUG, 140.000 €, 42,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan uknjižen jednoiposoban stan površine 42 m², koji se nalazi u mirnom delu opštine Zvezdara u ulici Vojvode Vlahovića. Stan je smešten na 1. spratu stambene zgrade, uredno održavan i odmah useljiv, bez potrebe za dodatnim ulaganjima. Uknjižen je, što omogućava....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 140.000 €, 41,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se brzo useljiv uknjižen stan u naselju Sava Kovačević, na uvek popularnoj lokaciji! Par minuta peške do centra Zemuna i Gardoša Uredna dokumentacija, može na kredit Površine 38m2 + 3m2 lođa Stan je kompletno renoviran pre nekoliko godina Zapadno orijentisan, dosta prirodnog....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Studentski Grad, 140.000 €, 30,00 m2 cca 4670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.indomio.rs

Novi Beograd, Fontana - Narodnih heroja lokal, 30m2, PR/6, CG, telefon, interfon, klima, video nadzor, parking, internet, izlog U ponudi za prodaju luksuzan lokal, smešten u prizemlju stambene zgrade na odličnoj lokaciji na Novom Beogradu između Fontane i Carine. Lokal je višenamenski....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 141.000 €, 55,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen, profesionalno kompletno renoviran za potrebe ličnog stanovanja i vrlo lep dvosoban stan u zgradi od crvene fasadne cigle u Borči - Centar 3. Komforan i funkcionalan, lako adaptibilan u dvoiposoban stan. Sastoji se od predsoblja, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, spavaće....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 133.000 € na 142.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, RUMA, 142.000 €, 86,00 m2 cca 1650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 133.000 €
24.04.2026 - 142.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Stambeni prostor koji stedi vas novac i pruza maksimalnu sigurnost i udobnost. Stambeno poslovni objekti izgradeni su po najvisim evropskim standardima, poseduju energetski pasos grupe B, sto znaci da je potrosnja energije za zagrevanje i hladenje 3-4 puta manja nego u objektima standardne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 142.140 €, 49,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.11.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju komforan i svetao dvosoban stan površine 49 m², u ulici Branka Bajića. Stan je funkcionalnog rasporeda i bez dodatnih ulaganja. Raspored prostorija: prostran hodnik, dnevna soba, kuhinja izdvojena u okviru dnevnog boravka sa prirodnom ventilacijom, spavaća soba, kupatilo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 142.500 €, 57,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.07.2025.,

www.indomio.rs

Stan u novogradnji, 57m2, odmah useljiv, Ledine. Nova zgrada, ima lift, ima mogućnost kupovine parking mesta, oflična konekcija sa centrom grada. Stan se na lazi na 2. Spratu, ima 1 spavaću sobu i veliku terasu sa odličnim pogledom. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 142.600 €, 71,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Lep trosoban stan u novogradnji, u naselju Telep, Novi Sad. Stan se nalazi na drugom spratu od ukupno dva, a površine je 71 m². Objekat je useljiv odmah, legalizovan i uknjižen, uz mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Uz stan dolazi i jedno parking mesto, koje je uračunato....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 142.600 €, 71,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Adice, ulica Jovana Bijelića. Izdvajamo iz ponude nov, neuseljavan, veoma funkcionalan četvorosoban stan koji se nalazi na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje. Ovaj stambeni prostor čini dnevni boravak, odvojena kuhinja sa trpezarijom, tri spavaće sobe, dva kupatila i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 143.200 €, 89,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan na Grbavici-89m2 (uknjiženih+dodatni prostor korsne površine) U stan se ulazi u hodnik odakle se stepenicama penje i stan je u jednoj etaži: dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja odvojena (prirodna ventilacija), dve spavaće sobe, ostava i kupatilo Cena stana sa uračunatom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 143.380 €, 87,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.09.2024.,

www.indomio.rs

Prazan odmah useljiv stan bez ulaganja. Fantastičan raspored. Mogućnost kupovine i parking mesta. .

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 144.000 €, 80,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je 3,0 stan u novogradnji , na 200 metara od Point centra u Kaluđerici. Sastoji se od predsoblja,prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom , kuhinje , dve spavaće sobe, kupatila, dve terase od 10 i 8 m2. U cenu stana uračunato i jedno obeleženo parking mesto ispred objekta....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 149.000 € na 144.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 144.000 €, 46,00 m2 cca 3130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 149.000 €
15.05.2026 - 144.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju uknjižen, kompletno sređen dvosoban stan od 46,5 m² sa pripadajućim parking mestom, smešten u dobro održavanoj zgradi iz 2009. godine. Stan je svetao i funkcionalno raspoređen, trenutno u upotrebi kao ordinacija, ali je odmah useljiv i podjednako pogodan za porodično stanovanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 144.200 €, 52,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.12.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvosoban prazan stan na Grbavici, jednoj od najtraženijih i najlepših lokacija u Novom Sadu. Stan je kompletno renoviran, uknjižen i nalazi se na visokom prizemlju stambene zgrade, u mirnom i uređenom dvorišnom okruženju. Stan ima površinu 52m² + 7m², terasa i sastoji se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 144.200 €, 40,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je potpuno renoviran stan na izuzetno atraktivnoj lokaciji u mirnoj ulici na Grbavici. Stan je dvorišno orijentisan, pa pruža mir, privatnost i potpunu izolaciju od gradske buke. Nekretnina se nalazi na visokom prizemlju uredno održavane stambene zgrade. Posebnu pogodnost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković, 144.550 €, 54,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom delu naselja bez buke i sa puno zelenila, stan na prvom spratu u zgradi sa liftom. PROSTORIJE: ulazni hodnik, veliki dnevni boravak sa izlazom na zastakljenu terasu, kuhinja i trpezarija sa izlazom na lođu, spavaća soba i kupatilo. Stan je u izvornom stanju što omogućava....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković, 144.550 €, 54,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Zgrada okružena zelenilom, kod okretnice autobusa 30. Stan na idealnom prvom spratu sa liftom, jugozapadno orijentisan sa pogledom na zelenilo. Izvorno stanje, što omogućava novom vlasniku da ga prilagodi sopstvenim potrebama. Odmah useljiv, moguća kupovina putem stambenog kredita.....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 145.000 €, 80,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno renoviran stan površine 80 m². Stan je kompletno renoviran pre par godina – zamenjena kompletna instalacija, ugrađeni novi Velux krovni prozori, krov renoviran. Struktura: dnevni boravak, kuhinju, kupatilo, dve spavaće sobe i prostranu terasu od 10 m². Uz stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 145.000 €, 55,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan i lepo organizovan dvosoiposoban stan od 55m², smešten u mirnom delu Kumodraža, u ulici Vojvode Stepe, na samo nekoliko koraka od okretnice autobusa 25P. Stan se nalazi na 1. spratu manje i uredne zgrade. Stan je bez dodatnih ulaganja i odmah useljiv, uredno....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 799-821 (od ukupno 822)

<< <11 12 13 14 15 16 17 18 19 20> >>