• GoHome Professional
www.indomio.rs do 90 m2 dvorište 1.sprat - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • www.indomio.rs do 90 m2 dvorište 1.sprat - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs do 90 m2 dvorište 1.sprat

  • Za upit "www.indomio.rs do 90 m2 dvorište 1.sprat" pronađeno 132 nekretnina - prosečna cena 1.775 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 130000 eura
    • do 170000 eura (prosečna cena)
    • do 200000 eura
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, VRNJAČKA BANJA, 57.800 €, 34,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.09.2025.,

www.indomio.rs

Prodaja stanova u izgradnji u VRNJAČKOJ BANJI ( u blizini Vrnjačkih termi ),a reč je o takozvanim "pametnim zgradama ". Biće izgrađene četiri zgrade ( prizemlje, I sprat, II sprat i povučeni sprat ). Kvadrature stanova će biti od 34 kvm do 60 kvm, sa MULTI SPLIT SISTEMOM....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 400 €, 34,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov stan na Bulevaru Nemanjića, pored tržnog centra Delta, u novom luksuznom kompleksu. Orijentisan je južno, jako lepo osvetljen i topao. Nalazi se na trećem spratu u zgradi sa tri lifta i površine je 34m2. Po strukturi je garsonjera i sastoji se iz ulaznog dela, kupatila....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 150.000 € na 141.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 141.000 €, 32,00 m2 cca 4410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.06.2025 - 150.000 €
06.03.2026 - 141.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.06.2025.,

www.indomio.rs

Dobra lokacija. U pitanju je kultivisano zajedničko dvorište, sa ukupno 3 stanara. Tih 70m2 se sastoje od dva jednosobna (zasebna) stana, jedan iznad drugog. Donji stan je uknjižen na 32 m2 a ima 35 m2 i za kompletno je renoviranje. Stan iznad, na prvom spratu, ima 35 m2 i on je naknadno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 500 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov stan na Bulevaru Nemanjića, pored Delte u novom luksuznom kompleksu. Nalazi se na sedmom spratu, u novoj stambenoj zgradi, sa tri lifta. Stan je kompletno sređen i opremljen svim novim nameštajem i novim električnim uređajima i do sada neuseljavan. Površina stana je....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 300 € na 270 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 270 €, 30,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 350 €
29.03.2026 - 320 €
24.04.2026 - 300 €
01.05.2026 - 270 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan, renoviran, namešten jednosoban stan 30m2 u Novosadskog sajma ulici, kod Bulevara i Futoške pijace, 1. sprat. Stan je odmah useljiv, gleda na dvorište - mirna strana, kuhinja odvojena, 2 ležaja, mala terasa. Cena 270eu+depozit. NIsu dozvoljeni kućni ljubimci. Kontakt....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 95.300 €, 26,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju izuzetno funkcionalna i estetski uređena garsonjera na atraktivnoj lokaciji – Adamovićevo naselje, jedna od najtraženijih zona u Novom Sadu. Savršen izbor kako za samostalan život, tako i za sigurnu investiciju sa brzom isplativošću! Zamislite stan u kojem vas svakodnevno....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-132 (od ukupno 132)

<< <1 2 3 4> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.