• GoHome Professional
www.indomio.rs do 150000 eura barem 80 m2 što manj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs do 150000 eura barem 80 m2 što manj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs do 150000 eura barem 80 m2 što manji

  • Za upit "www.indomio.rs do 150000 eura barem 80 m2 što manji" pronađeno 15 992 nekretnina - prosečna cena 308 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 140000 eura (malo jeftiniji)
    • 150000 eura (malo skuplji)
    • do 24 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • parket
    • pogodan
    • klima
    • podno grejanje
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 283 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.000 €, 99,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2019.,

www.indomio.rs

Izdaje se lokal u prizemlju stambene zgrade sa izlogom prema ulici i bočnim prozorima. 66 m2 u nivou ulice, 33 m2 u podrumu. Pločice, spušten plafon, rasveta, centralni rashladni sistem, centralno grejanje, dva mokra čvora. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Altina, 600 €, 72,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

U centru Zemuna u Svetosavskoj ulici izdaje se konforan dvosoban stan,72m2. Dvostrano orijentisan sa lepim velikim prostorijama. Dnevna i spavaća soba prema ulici, a kuhinja , trpezarija i kupatilo gledaju suprotno ka dvorištu. Sve prostorije su jako svetle. Blizina Madlenijanuma,prevoza,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 600 €, 72,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran i svetao dvosoban stan površine 70m² u Balzakovoj ulici, na odličnoj lokaciji u blizini Limanskog parka, Štranda i Promenade. Stan se nalazi na 7. spratu zgrade sa liftom i orijentisan je ka dvorištu, što pruža mir i dosta prirodnog svetla tokom dana. Stan je kompletno....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs do 150000 eura barem 80 m2 što manji'
500 €
128.750 €
129.600 €
  Stan, NIŠ, Medijana, 160.000 €, 72,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.02.2024.,

www.indomio.rs

CENTAR - STROGI 72 III CG 160.000 Prodaje se luksuzan, kompletno renoviran i moderan trosoban stan ukupne povrsine 72mkv, na III spratu stambene zgrade u najstrozem centru grada. Sastoji se od centralnog predsoblja, tzv. kombinovane sobe (velike dnevne sobe sa kuhinnjom i trpezarijom),....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 159.700 €, 72,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvoiposoban stan na prestižnoj lokaciji kod Gradske bolnice. Stan se nalazi na 4. spratu stambene zgrade sa liftom. Stan je površine 72m2 i po strukturi je dvoiposoban. Sastoji se od velikog i prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom što možemo okarakterisati....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 600 €, 72,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Grbavica. FANTASTIČAN PORODIČAN STAN! Izdaje se trosoban stan na odličnoj lokaciji za život, a pogotovo život porodice sa decom zbog neposredne blizine škola i vrtića. Stan je površine 72m2, poseduje dve komotne spavaće sobe, dnevni boravak (sa ležajem na razvlačenje), kupatila,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 500 €, 72,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan stan odličnog rasporeda na traženijoj lokaciji- Novoj Detelinari u Novom Sadu. Po strukturi je trosoban i sastoji se od otvorenog koncepta na donjoj etaži (dnevni boravak, kuhinja trpezarija i toalet) i dve spavaće sobe sa kupatilom na gornjoj etaži. Ovaj stan pruža....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 900 €, 72,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2024.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov stan na odličnoj lokaciji kod pekare Ranković. Stan je kompletno opremljen sa novim aparatima, nameštajem i tehnikom (robot usisivac, aparat za kafu, preciscivac vazduha..), u novoj zgradi. U skorije vreme se očekuje zavrsetak garaže u sklopu zgrade. Za svaku....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palilula, 500 €, 72,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.02.2024.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo odličan trosoban stan . Stan je kompletno namešten ,svetao,dvostran. U sve prostorije ulazi se iz hodnika (kuhinja,dnevni boravak,dve spavaće sobe,kupatilo). Poseduje i veliku zastakljenu lođu.Nalazi se u blizini svih sadržaja neophodnih za udoban život(škola,vrtić,prevoz,TC).....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 133.900 €, 72,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2022.,

www.indomio.rs

Fenomenalan trosoban stan na lokaciji Železnička stanica. Stan je strukturno odličan, iz hodnika se ide u sve prostorije. Dnevna soba je komforna sa izlazom na terasu. Kuhinja je fizički odvojena, sa trpezarijom i izlaskom na drugu terasu. U stanu se nalaze još i kupatilo i wc. Lokacija....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 20.000 €, 72,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se seoska kuća u selu Majur za adaptaciju. Gradska voda ima ali nije sprovedena u kuću, karatavan, spoljna stolarija drvena. Kuća poseduje četiri prostorije. .

 
 
 
  Kuća, APATIN, 110.000 €, 72,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća od čvrstog materijala koja se nalazi u Apatinu, u osnovi 72 m2. Poseduje podrum, prizemlje i sprat. U prizemlju se nalaze hodnik, kupatilo, jedna soba i kuhinja, na spratu isti raspored. , kuća ima 1 terasu i podrum ispod kuće. Termoizolacija oko kuće , PVC stolarija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 118.660 €, 72,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izuzetna nekretnina sa odličnim rasporedom prostorija. Stan odmah useljiv, u lepoj i kvalitetnoj mini vili sa tri stana na Telepu. Funkcionalnog rasporeda sa dve terase, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i dve spavaće sobe. Grejanje na gas. Mogućnost kupovine parking mesta. Ako....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 900 €, 72,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Liman 2, 72m² ++|++ Trosoban stan, na najlepšoj lokaciji, u gradu. Nalazi se u neposrednoj blizini Štranda, fakulteta, škole, vrtića i dr.. Kompletno opremljen. Čine ga komforan dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, dve spavaće sobe, od kojih manja može da bude i radna, kupatila, toaleta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 133.900 €, 72,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2022.,

www.indomio.rs

Prodaje se nov, trosoban, odličan stan na granici Telepa i Adica, u porodičnom i mirnom kraju. Stan je savršenog rasporeda, sastoji se od velikog hodnika gde staju dva plakara sa jedne i druge strane, dve velike spavaće sobe, kupatila, toaleta, komforne dnevne sobe koja je šankom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 103.825 €, 72,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

NOV UKNJIZEN 1/1 dvoiposoban stan u novogradnji na Klisi, drugi sprat, terasa. Moguca kupovina nekretnine putem stambenog kredita. IDS 67451. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.300 €, 72,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.11.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 93304, IV/V, klima, terasa, nov luks, novogradnja, garaža(2), stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je moderno opremljen stan na odličnoj lokaciji na Vračaru. Nalazi se u zgradi novije gradnje, u mirnoj, neprometnoj ulici, te je izolovan od gradske buke, ali i nadomak....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 30.000 €, 72,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

Dve kancelarije od po 36m2. Obe imaju mokri čvor, postoji mogućnost spajanja u jednu veliku kancelariju.Moguća je i zasebna prodaja cena po kancelariji je 15000 evra. Može i izdavanje .

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Gornji Grad, 115.000 €, 72,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju poslovni prostor u polusuterenu na odličnoj lokaciji u ulici Teodora Hercla. Sastoji se od tri veće prostorije, jedne manje, dela predviđenog za kuhinju i jednog kupatila. Cela zgrada je kompletno renovirana. Ugradjena nova stolarija, elektroinstalacije, vodovod, kanalizacija,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 87.550 €, 72,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2024.,

www.indomio.rs

Agencijska oznaka - 1095040 - Troiposoban stan u izgradnji u Sremskoj Kamenici. Mogućnost kupovine parking mesta za 3000e . Za više informacija pozvati na kontakt telefon - 064/823-6600 Mihailo .

 
 
 
  Poslovni prostor, BARAJEVO, 105.000 €, 72,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen lokal u samom centru Barajeva od 72 m2, pogodan za različite vrste delatnosti poput butika, salona lepote ili marketa. U blizini lokala se nalaze lokalni kafići i prodavnice. Postoji mogućnost spajanja/proširenja sa drugim lokalima. Lokal je podeljen na dva nivoa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 350 €, 72,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Provizija: 50% od prve mesečne zakupnine , .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 160.000 €, 72,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127362, IV/IV, klima, uknjižen, renoviran, stara gradnja, podrum. Prodaje se komforan trosoban stan u dupleksu na četvrtom spratu sa dva mokra čvora , svetao u parkovskom okruženju . U donjem nivou su hodnik ,kuhinja , trpezarija i dn. soba iz koje se izlazi na lođu....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 115.504 € na 119.114 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SUBOTICA, 119.114 €, 72,00 m2 cca 1650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 93.847 €
08.09.2025 - 99.666 €
08.10.2025 - 104.675 €
03.12.2025 - 108.285 €
07.01.2026 - 115.504 €
26.04.2026 - 119.114 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Stan u novogradnji površine 67,25m2 koji se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe,kupatila i toaleta. Stan će imati podno grejanje koje se ističe niskim troškovima grejanja na prirodni gas, kvalitetnu PVC stolariju sa troslojnim niskoemisionim staklom....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Lipov Gaj, 123.600 €, 72,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odlična spratna kuća za kompletno ulaganje. Mogućnost odvajanja dve stambene jedinice. Lep plac, miran kraj. U blizini škole, vrtića, kompletna infrastruktura potrebna za život. Pozovite za više informacija i gledanje. .

 
 
 
  Stan, SREMSKA MITROVICA, 33.000 €, 72,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Kuća na placu od 3,3 ara sa baštom i garažom i pomoćnim prostorijama. Moguće proširenje u tavanski prostor. Sastoji se od dnevnog boravka, dve sobe, kupatila. Grejanje je centralno na drva iz kaljevih peći. .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, KOVILOVO, 1.500 €, 72,00 m2 cca 21 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.07.2019.,

www.indomio.rs

Izdaje se lokal u centru Borce. Lokal ima 72 kvadrata i 150 kvadrata skroz ogradjene i natkrivene baste. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 900 €, 72,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.07.2024.,

www.indomio.rs

Izuzetan, sa stilom renoviran salonski stan na Vracaru. Nalazi se u ulici Cara Nikolaja Drugog i odlicno je povezan sa svim delovima grada. U okolini se mogu naci svi sadrzaji potrebni za ugodan zivot (prodavnice, apoteke, banka, frizerski saloni, javni prevoz, parking, parkovi, restorani....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 140.080 €, 72,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odličan dupleks na traženoj lokaciji, idealan za život i izdavanje. Za više informacija javite se našim agentima prodaje. .

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 113.300 €, 72,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odlična vikend kuća na Ekstra lokaciji. 150m uvučena u odnosu na glavni put, mir i tišina. Prelep pogled na prirodu. Front placa skoro 13m. Vikendica građena čvrstim materijalima, sendvič zid. U polusuterenu podrum sa hidroforom i ostava, visoko prizemlje dnevni boravak sa kuhinjom....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 82.000 €, 72,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.01.2023.,

www.indomio.rs

Lokal se nalazi u neposrednoj blizini Suda, opštine i katastra. Prostor je idealan za kancelarije advokata, geometra i slično. Veoma prostran, dvostrano orijentisan i sastoji se od tri prostorije od kojih jedna gleda na ulicu. Grejanje je trenutno isključeno ali postoji mogućnost....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 850 €, 72,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam luksuzan dvosoban stan za izdavanje u mirnom delu centra Beograda, u neposrednoj blizini Palate pravde. Osnovne karakteristike: Površina: 72 m2 Struktura: Dvosoban stan Sprat: Visoko prizemlje (zgrada sa liftom) Depozit: 850 Nameštenost: Kompletno namešten privatno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 123.600 €, 72,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam odličan stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Idealan je za život kao i za izdavanje u poslovne svrhe. Stan je u osnovi dvosoban, uz minimalna ulaganja može se prepraviti u idealan trosoban stan. Stan dvostrane orijetnacije, dnevni boravak i kuhinja gledaju....

 
 
 
  Stan, MALI MOKRI LUG, 100.800 €, 72,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2021.,

www.indomio.rs

Lux novogradnja 3.0 stan 72m2 pored Aviv Parka , na 2 spratu od 6 , 2 lifta , cg , terasa , kupatilo , toalet , 2 spavaće sobe , dnevna soba , kuhinja i trpezarija . Cena 1400 e + pdv . Postoji mogućnost kupovine garažnog mesta . Za svaku preporuku ! Kontakt agent : Jelena. Opšte....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 134.000 €, 72,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja trosobnog stana u Kragujevcu, na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu, u blizini fakulteta, srednjih škola i Palate pravde. Stan je potpuno nov, neuseljavan, površine 72m², idealan za porodični život. Nalazi se na osmom spratu, odakle se pruža predivan, otvoren pogled....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 82.400 €, 72,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Kuća na lepoj lokaciji, u blizini Poljoprivredne škole. Pogodna je za život višečlane porodice. Uknjižena 1/1 na vlasnika. U blizini autobusko stajalište. Za više informacija pozovite! .

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 114.800 €, 72,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam nov dvosoban stan. U pitanju je stan u centru grada, koji se nalazi na 1. spratu. Stan poseduje komforan dnevni boravak sa kuhinjom, spavaću sobu , kupatilo, ostavu, hodnik, predsoblje. Grejanje na gas, klima uređaji u svakoj sobi, kombinacija parketa i savremene....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 54.000 €, 72,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.02.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju prostran stan od 72m² u mirnom delu Ćuprije, na idealnoj lokaciji u blizini škole, što ga čini savršenim za porodični život.Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, spavaće sobe i kupatila. Posebnu pogodnost pružaju dve terase, koje omogućavaju dodatni komfor....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Gornji Grad, 650 €, 72,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Preporuka - Pregrevica - Plac 3 ara ograđen i sa kapijom, sa izlazkom do Dunava - Kuća prizemna 72 m2 i tavan (za ostavu) - Terasa 6 m2 - Lepo uređena kuća i kvalitetno nameštena sa novim stvarima - Etažno grejanje i 2 klime - Dva parking mesta do ulice i dva u dvorištu - Dvorište....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.390 €, 72,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 113687, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo vam stan u tek useljenoj novogradnji na odličnoj lokaciji, nadomak Čuburskog parka i pešačke udaljenosti od Hrama Svetog Save i Kalenić....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 95.000 €, 72,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se nekretnina koja ima funkciju dvoiposobnog stana, ukupne povrsine od 72 kvm, na VI spratu zgrade sa liftom. Stan je izuzetno funkcionalan, sastoji se od ulaznog predsoblja iz kog se ulazi u svaku prostoriju, izdvojene kuhinje iz koje se izlazi na jednu lodju, odvojene trpezarije,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 125.000 €, 72,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Trosoban stan u odlično građenoj vojnoj zgradi sa liftom.Sastoji se iz prostranog predsoblja, dnevnog boravka, dve spavaće sobe, odvojenog kuhinjsko-trpezarijskog dela, ostave, terase i kupatila. Odlično je osvetljen sa veoma funkcionalnom strukturom. Stan je u izvornom stanju, urađena....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 766)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>