• GoHome Professional
www.indomio.rs do 1200 eura/m2 do 230 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs do 1200 eura/m2 do 230 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs do 1200 eura/m2 do 230 m2

  • Za upit "www.indomio.rs do 1200 eura/m2 do 230 m2" pronađeno 18 584 nekretnina - prosečna cena 231 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 220 m2 (malo manji)
    • 240 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1100 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1200 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 32000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • lift
    • jacuzzi
    • interfon
    • 2.sprat
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Senjak, 2.200 €, 230,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Set close to the internacional schools this exclusive flat is all top of the line! .

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 100.000 €, 230,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.12.2024.,

www.indomio.rs

Fenomenalna lokacija! Ova prostrana kuća nalazi se na placu površine 6,6 ari i nudi sve što vam je potrebno za udoban život. Glavna kuća ima površinu od 230 m² i sastoji se od: Prizemlje: Ulazni prostor Kuhinja sa trpezarijom Dnevna soba Dve spavaće sobe Kupatilo Sprat: Hodnik Prostrani....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 159.000 € na 154.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, STARA PAZOVA, 154.000 €, 230,00 m2 cca 670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.05.2025 - 159.000 €
08.04.2026 - 154.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.indomio.rs

Ova lepa kuća je u mirnom delu Nove Pazove, nadomak železnicke stanice, a nije daleko od centra naselja. Građena je 80-tih godina, izuzetno kvalitetno. Ima tri stana: dvosoban u prizemlju i garažu, trosoban na spratu i dvosoban u potkrovlju (bez kosina). Ima EG na gas, tri kupatila,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs do 1200 eura/m2 do 230 m2'
2.000 €
123.600 €
1.610 €
  Kuća, TEMERIN, 180.000 €, 230,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.06.2022.,

www.indomio.rs

KUCA SE NALAZI NA ULASKU U TEMERIN, UDALJENA OD GLAVNOG PUTA OKO 150 metara. UDALJENOST OD NOVOG SADA JE 20 KILOMETARA(centar grada - centar Temerina), STIZE SE ZA 15 MINUTA, NORMALNE VOZNJE. KUCA JE DOBRO ODRZAVANA TAKO DA NIJE POTREBNO VELIKO ULAGANJE, PVC STOLARIJA, JEDINO TREBA....

 
 
 
  Kuća, SREMSKA MITROVICA, 133.900 €, 230,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.07.2022.,

www.indomio.rs

POGODNO IZA INVESTITORE - Prodajemo staru "švapsku" kuću "na lakat". Ukupne površine 230m2 na placu od 613m2. Ima dve stambene jedinice. Potrebna izvesna ulaganja. Front je oko 14 metara, a kako se i susedna kuća prodaje koja je takođe u izvornom stanju ovo je....

 
 
 
  Stan, RUMENKA, 139.100 €, 230,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2022.,

www.indomio.rs

41655, 063 526 063 Milovan, Porodična kuća u mirnom delu Rumenke na samo par kilometara od Novog Sada. Objekat je idealan za višečlanu porodicu pogotovo zbog mogućnosti da se gornja etaža koristi kao zaseban četvorosoban stan. Kuća se greje na centralno grejanje sa kotlom na čvrsto....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 206.000 €, 230,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2022.,

www.indomio.rs

Spratna kuća, sve je u dobrom stanju i održavano, na lokaciji pogodnoj i predviđenoj za poslovnu namenu, dozvoljeno p+1+pk. Na placu se nalaza i dva ulična lokala koja su spojena u jedan i u radu su, nisu uknjiženi, predato na legalizaciju. Prodaje se isključivo sve u kompletu i cena....

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 265.000 €, 230,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.06.2025.,

www.indomio.rs

Nova kvalitetno građena i potpuno opremljena kuća koja se nalazi u mirnom kraju, na velikom placu od 1367m2 koji vam omogućava mnoge opcije za užitak i na kom je zasađen voćnjak. Kuća je zidana termo blokom debljine 40cm + izolacija kamenom vunom od 10cm, spoljna stolarija je drvena,....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 145.000 €, 230,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2022.,

www.indomio.rs

-Odmah useljiva kuća bez ulaganja! -Moguće su korekcije u ceni. .

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 134.500 €, 230,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Kragujevcu - naselje Jabučar .

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 230.000 €, 230,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.09.2022.,

www.indomio.rs

Kuća u 1. zoni, održavana, uknjiženam tri etaža - 220m2 plus garaža, 230.000 evra. .

 
 
 
  Kuća, KOVILOVO, 300.000 €, 230,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.07.2022.,

www.indomio.rs

Svaki kupac na poklon dobija osiguranje nepokretnosti i stvari domaćinstva u trajanju od 1 godine!!! 230,19m2(redukovane površine 198,72m2), 5 ari, terasa, EG, Pr+1+Pk, ostava, kotlarnica,garaža(30m2). Uknjižena. Kuća se nalazi na odlićnoj lokaciji u blizini novog doma zdravlja, vrtiča,....

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 265.000 €, 230,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.12.2023.,

www.indomio.rs

Ekskluzivna prodaja porodične kuće u Temerinu. Idilična kuća idealna za stanovanje višečlane porodice koja traži topao dom u veoma mirnom kraju. Potpuno opremljena skroz novim nameštajem, kuća 230m2, Pr+Pk. Površina placa 1.367m2. Raspored prostorija: Prizemlje – dnevna soba, trpezarija....

 
 
 
  Kuća, RAŠKA, 220.500 €, 230,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Odlicna vertikala kuce, na dva ara zasebnog placa u neposrednoj blizini poljoprivredne skole, na 700 metara od centra grada, blizina zelene pijace u ulici Jovana Deroka. . Odlicna spoljna fasada u kombinaciji sa prirodnim kamenom, vrhunska izolacija.Kuca je na cetiri nivoa povrsine....

 
 
 
  Poslovni prostor, ĆUPRIJA, 161.000 €, 230,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju prostran poslovni prostor površine 230m² koji pruža idealne uslove za raznovrsne delatnosti. Ovaj lokal odlikuje se modernim i funkcionalnim rasporedom, što ga čini savršenim za maloprodajne ili ugostiteljske aktivnosti. U sklopu prostora nalazi se i odvojeni magacinski....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 4.500 €, 230,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

POSLOVNI PROSTOR NA LUX LOKACIJI - ELIXIR GARDEN – CENTAR NOVOG BEOGRADA! Kontakt: +381668091211 Cena: 4.500 EURA Lokacija: Beograd, Novi Beograd, kompleks Elixir Garden Površina: 230 m² Struktura: Poslovni prostor koji čini: - kancelarijski deo; - tri toaleta; - dve terase; Postoji....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 135.000 €, 230,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odlicno isprojektovana porodicna kuca na Ceneju koja moze da se podeli na dve zasebne stambene jedinice. Svaka etaza ima prostran dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjim, dve spavace sobe, kupatilo i toalet i ostavu. Tavan je u sivoj fazi kao i veci deo sprata. Podrum je ispod cele....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Apelovac, 125.000 €, 230,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2024.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor u neposrednoj blizini novog Klinickog centra. Povrsina prostora 230m2 u visokom prizemlju zgrade, sa zasebnim ulazom. Sastoji se od gornjeg dela povrsine 160m2 gde se nalaze 7 podeljenih kancelarija kuhinja, kupatila i terasa na ulaznom delu, u suturenskom delu jos....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 125.000 €, 230,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2024.,

www.indomio.rs

Subotica – Željezničko Naselje, prodaje se dvojna spratnica površine 230kvm na placu površine 400kvm. U svom sastavu poseduje: prostranu dnevnu sobu, četiri spavaće sobe, kuhinju sa trpezarijom, hodnik i kupatilo. Građena je od čvrsta cigle. Kuća je kompletno renovirana 2021. godine.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Telep, 1.900 €, 230,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2025.,

www.indomio.rs

IZDAJE SE VEĆI VIŠENAMENSKI POSLOVNI PROSTOR IDEALAN ZA NEKE VECE IT SEKTORE, PRIVATNE KLINIKE IMA VISE OD 5 PROSTORIJA SA OSTAVAMA, SANITARNIM CVOROVIMA, KUPATILIMA, KUHINJAMA. IMA VISE TERASA, TRI PARKING MESTA. JAKO POGODAN PRILAZ POSLOVNOJ ZGRADI. PROSTOR SE NALAZI NA DRUGOM....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Lekino Brdo, 2.300 €, 230,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2024.,

www.indomio.rs

Voždovac, Lekino brdo - Todora Dukina lokal, 230m2, prizemlje, EG/podno, klima, telefon, interfon, parking, garaža Izdaje se ulični lokal od 230m2, u zgradi novije gradnje. Prethodna namena lokala je bila spa centar, tako da se može izdati sa celokupnom opremom, delom opreme ili bez.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Palata Pravde, 2.950 €, 230,00 m2 cca 13 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2023.,

www.indomio.rs

Izdaje se LUX poslovni prostor na Toplicinom vencu u zgradi na drugom spratu. Prostor je na dva nivoa i ima ukupno 230m2. U donjem nivou se nalazi ulazni hol, tehnička soba, dva WCa , tri zasebne prostorije opremljene kancelarijskim stolovima i stolicama. Kuhinjski prostor koji je....

 
 
 
 
+25%

Promena cene sa 160.000 € na 200.000 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, MALI MOKRI LUG, 200.000 €, 230,00 m2 cca 870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.09.2024 - 210.000 €
25.10.2024 - 200.000 €
17.11.2024 - 180.000 €
28.03.2025 - 160.000 €
05.04.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.09.2024.,

www.indomio.rs

230m2( terasa 25m2), 4ara plac, EG, PR+I, voda, struja, parking. Uknjižen plac, kuća predata na ozakonjenje. Na placu od 4 ara, nalazi se kuća u sivoj fazi(izgletovani zidovi), pr+I sprat. Nalazi se na samoj granici Mirijeva i Slanaca. Svaki sprat ima tri spavaće sobe, kupatilo, ulazni....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 150.000 €, 230,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2025.,

www.indomio.rs

Lepa trosobna kuća ( bruto 80 kvm ) sa poslovnim prostorom ( bruto 89 kvm ) između Željezničkog naselja i Makove Sedmice , na ograđenom placu od 1020 kvm . Trofazna struja u kući , trofazna struja u poslovnom prostoru koja je trenutno na mirovanju . Objekti se prodaju zajedno sa zajedničkim....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 250.000 €, 230,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.11.2024.,

www.indomio.rs

Kuća građena 2017. godine od pune opeke, podeljena u dve stambene jedinice, površine 230 m2.U prvom delu kuće nalazi se dnevni boravak koji je povezan sa kuhinjom i trpezarijom,spavaća soba , kupatilo sa kadom i tuš kabinom.U drugom delu kuće nalazi se velika soba površine 30 m2,....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 120.000 €, 230,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam izuzetnu porodičnu kuću u centru Ćuprije, smeštenu na velikom ugaonom placu koji izlazi na dve ulice i okružen je obiljem zelenila – osećaj kao da ste van grada, a zapravo ste u samom srcu! Ukupna struktura kuće obuhvata dve odvojene stambene jedinice: Prizemlje:....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 90.000 €, 230,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.11.2024.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU DVA OBJEKTA NA ODLIČNOJ I PROMETNOJ LOKACIJI, OD KOJIH JE JEDAN POSLOVNE, A DRUGI STAMBENE NAMENE, SA PRIPADAJUĆOM GARAŽOM I IZLAZOM NA DVE ULICE. .

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 2.500 €, 230,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.10.2025.,

www.indomio.rs

Kuća od 230 m2 na 2 ara koja se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i kupatilom, na spratu su 2 spavaće sobe sa kupatilom i terasom, u potkrovlju je šou rum/apartman sa kupatilom i đakuzijem kao i čajnom kuhinjom. U dvorištu je natkriveno parking mesto. Kuća je kompletno luksuzno....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, ĆUPRIJA, 500 €, 230,00 m2 cca 2 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan poslovni prostor površine 230m², idealan za maloprodaju ili ugostiteljske delatnosti. Ovaj lokal nudi: Prostran i prilagodljiv enterijer Magacinski deo za skladištenje Obezbeđena privatna parking mesta Nalazi se na odličnoj lokaciji, lako dostupnoj i dobro povezanoj.....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.09.2024.,

www.indomio.rs

Spa Centar, salon lepote, bazen, sauna, teretana .. / novogradnja u Todora Dukina, lokal od 230m2 u dva nivoa, zaseban ulaz, izlog, visoki plafoni, alu stolarija, posebna ventilacija, SPA CENTAR, bazen, sauna, teretana, frizerski salon, salon lepote, solarijum, pedikir, manikir, više....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NOVI SAD, Betanija, 1.200 €, 230,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.01.2025.,

www.indomio.rs

Izdajemo kuću na odličnoj lokaciji u Novom Sadu. Kuća se može iznajmiti za vid poslovnih delatnosti ili za život. Ukoliko se iznajmljuje za vid poslovnih delatnosti postoji mogućnost adaptacije prostora. Kuća se sastoji iz suterenskog dela (podrum) + prizemni deo + sprat kuće + tavanski....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 78.000 €, 230,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.08.2025.,

www.indomio.rs

Kuća u dve etaže građena kombinacijom siporeksa,blok i cigla.Objekat je u fazi nedovršene gradnje.Postoji bušeni bunar,kanalizacija septička jama,trofazni priključak za struju. .

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Staro Groblje, 260.000 €, 230,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Veoma lepa kuća, u delu iznad Starog groblja, na samo 900 m od centra grada, prodajemo i naglašavamo je da je eksta ponuda. Kuća se nalazi na placu od 10 ari, a na kome je pored kuće koja je veličine 230 kvm, P+1, garaža od 30 kvm, letnjikovac 70kvm (ima vodu i struju i toalet), bazen....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 150.000 €, 230,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

Prodaje se komplatno imanje sa dve odvojene kuce od 106 m2 i 124 m2 u osnovi, sa pomocnim objektima, na placu povrsine 95,66 ari. U cenu ulazi i njiva 3.klase povrsine 1 ha 17 a 32 m2. .

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Gornji Grad, 2.500 €, 230,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2025.,

www.indomio.rs

Izdajemo kucu na sprat u Zemunu moze i za pp i za stanovanja 230m2 2500€,6.0. Četiri parking mesta u dvoristu,podrum Dva kupatila Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja www.agencijavila.rs .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Z.Stanica, 5.500 €, 230,00 m2 cca 24 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.06.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Železnička stanica, Industrijska ulica. Ekskluzivno predstavljamo nov, poslovni prostor u poslovnoj zgardi visokog kvaliteta gradnje i opreme. Prostor je pozicioniran na odličnoj lokaciji za poslovanje, u neposrednoj blizini glavne železničke stanice, Bulevara Jaše Tomića,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Paviljoni, 2.600 €, 230,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor se nalazi u sklopu poslovnog centra stari Merkator, lokacijski odlično povezan sa svim delovima grada. Širokim bulevarima brzo se stiže iz Starog grada,sa Novog Beograda i Zemuna. U neposrednoj blizini se nalazi stajalište javnog prevoza,veći broj lokala sa brzom....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 2.300 €, 230,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se više namenski poslovni prostor u centru grada , površine 230 kvm, na prvom spratu, izlog do ulice, grejanje na gas. Sastoji se od jedne prostorije i dva toaleta. cena: 2.300 eura mesečno + komunalije .

 
 
 
  Kuća, MLADENOVAC, Centar, 170.000 €, 230,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.08.2023.,

www.indomio.rs

Šifra: K655 Predivan kutak udobnosti i harmonije - prodaje se kvalitetna prelepa kuća površine 230 m2. Sa svojom prostranošću i umirujućim prirodnim okruženjem, ova kuća nije samo prostor, već pravo iskustvo porodičnog života. U srcu 4 ara placa, kuća nudi sve što vam je potrebno....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 2.200 €, 230,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Palilula,Bulevar Despota Stefana ulica,kancelarijski prostor od 230kvm sa dosta prirodnog svetla sa tri strane u centru grada, na 2,5 km od Trga republike. Nalazi se u poslovnom krugu, gde je pristup omogućen 24h. Poslovni krug poseduje portirsku službu i video nadzor. Struktura –....

 
 
 
 
+33%

Promena cene sa 150.000 € na 200.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, ZRENJANIN, 200.000 €, 230,00 m2 cca 870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 150.000 €
27.03.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Centar - poslovni prostor površine 230m2. Prodaje se ceo sprat u poslovnoj zgradi u centru grada, pešačka zona u neposrednoj blizini gradske kuće. Zgrada je poslovna, ima 8 spratova i lift. Poslovnom prostoru je potrebno renoviranje i ulaganje, od podova, plafona, unutrašnje stolarije,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Slavija, 2.500 €, 230,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

Višenamenski lokal na Vračaru od 230m2 , koji je najvećim delom u prizemlju, manja galerija i etaža -1. Lokal je renoviran, pogodan za prodajno-izložbene delatnosti, kancelarijski prostor,fitnes, salon Lokal je odmah useljiv. Cena zakupa na mesečnom nivou je 2.500eura+PDV , uz....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 789)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>